Setari Cookie-uri

Ce reprezinta femeia pentru mine!

referitor la zoo...

puiule, din punct de vedere statistic, barbatii sunt aia pe cale de disparitie... si asta nu de ieri, de azi. De-aia a aparut intr-o vreme teoria conform careia in 100000 de ani nici n-or sa mai existe decat poate in muzeele genetice. XD

Dar, bine, acum... poate ca locuiesti tu la zoo deja si te superi ca nu-ti aduce nimeni jucarele... descurca-te si tu acum, ce pot sa spun... o gaura intr-un perete, o 'discutie' cu prietena ta, manuta...
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:36
la ce scrii acolo...cu siguranta esti GAY
GeluB
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:38
ce inseamna femeia pentru mine:
atunci cand ajung acasa, sa-mi deschida usa cu o mana, iar in cealalta sa aibe o tava pe care sa fie un pahar de vin rosu,
imediat ce m-am pus in fotoliu sa ma intrebe daca am nevoie de masaj la picioare (cateodata nu am nevoie),
iar dupa ce a avut grija de mine in timpul asta, si m-a "rasfatat",
sa ma intrebe daca sunt pregatit sa iau masa, astfel incat sa se ocupe de aranjamente
dupa masa, incaz ca a fost o masa buna, sa-mi ofere un oral prelungit, insa foarte tandru (tocmai am mancat si ma doare burta)

battleofwits
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:42
De la: battleofwits, la data 2010-10-17 10:42:06ce inseamna femeia pentru mine:
atunci cand ajung acasa, sa-mi deschida usa cu o mana, iar in cealalta sa aibe o tava pe care sa fie un pahar de vin rosu,
imediat ce m-am pus in fotoliu sa ma intrebe daca am nevoie de masaj la picioare (cateodata nu am nevoie),
iar dupa ce a avut grija de mine in timpul asta, si m-a "rasfatat",
sa ma intrebe daca sunt pregatit sa iau masa, astfel incat sa se ocupe de aranjamente
dupa masa, incaz ca a fost o masa buna, sa-mi ofere un oral prelungit, insa foarte tandru (tocmai am mancat si ma doare burta)



Tu vorbesti aici de scalva Isaura?
Barbie30
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:44
Rolul femeii in societate este de mamica , de menajera , de bucatareasa familiei si placerile barbatului , barbatul fiind capul , baza familiei , a societatii , trebuie sustinut si respectat de femeie !!!!!
mitica_1
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:44
De la: Barbie30, la data 2010-10-17 10:44:17
Tu vorbesti aici de scalva Isaura?


aaa...asta nu era topicul de fantezii?
battleofwits
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:45
De la: battleofwits, la data 2010-10-17 10:42:06ce inseamna femeia pentru mine:
atunci cand ajung acasa, sa-mi deschida usa cu o mana, iar in cealalta sa aibe o tava pe care sa fie un pahar de vin rosu,
imediat ce m-am pus in fotoliu sa ma intrebe daca am nevoie de masaj la picioare (cateodata nu am nevoie),
iar dupa ce a avut grija de mine in timpul asta, si m-a "rasfatat",
sa ma intrebe daca sunt pregatit sa iau masa, astfel incat sa se ocupe de aranjamente
dupa masa, incaz ca a fost o masa buna, sa-mi ofere un oral prelungit, insa foarte tandru (tocmai am mancat si ma doare burta)




Asa trebuie sa gandeasca orice barbat adevarat !!!!
mitica_1
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:47
De la: mitica_1, la data 2010-10-17 10:44:47 Rolul femeii in societate este de mamica , de menajera , de bucatareasa familiei si placerile barbatului , barbatul fiind capul , baza familiei , a societatii , trebuie sustinut si respectat de femeie !!!!!


Nea Mitica daca vrei sa fii stapanul cuiva eu zic sa-ti iei un caine sau o pisica...desi daca stau bine sa ma gandesc si ei sunt in pericol in preajma matale
Barbie30
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:48
De la: battleofwits, la data 2010-10-17 10:45:46
De la: Barbie30, la data 2010-10-17 10:44:17
Tu vorbesti aici de scalva Isaura?


aaa...asta nu era topicul de fantezii?


Try again!
Barbie30
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:48
nu merita efortul de a raspunde la imbecili, oricum nu inteleg nimic.:(
kudika012868
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:50
De la: mitica_1, la data 2010-10-17 10:44:47 Rolul femeii in societate este de mamica , de menajera , de bucatareasa familiei si placerile barbatului , barbatul fiind capul , baza familiei , a societatii , trebuie sustinut si respectat de femeie !!!!!

cum s-o consider eu pe femeia pe care o iubesc o menajera...femeia care mi-a daruit ceea ce mi-am dorit
respectul e reciproc !
nea mitica...iubirea ce rol are in viata?
tavi85
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:50
De la: Barbie30, la data 2010-10-17 10:48:44
Try again!

nu-mi place vinul alb
battleofwits
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:51
De la: tavi85, la data 2010-10-17 10:50:34
De la: mitica_1, la data 2010-10-17 10:44:47 Rolul femeii in societate este de mamica , de menajera , de bucatareasa familiei si placerile barbatului , barbatul fiind capul , baza familiei , a societatii , trebuie sustinut si respectat de femeie !!!!!

cum s-o consider eu pe femeia pe care o iubesc o menajera...femeia care mi-a daruit ceea ce mi-am dorit
respectul e reciproc !
nea mitica...iubirea ce rol are in viata?


Crezi ca a cunoscut vreodata iubirea?Cum poti sa-i ceri sa vorbeasca despre ceva de care nu are habar?
Barbie30
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:51
De la: mitica_1, la data 2010-10-17 10:44:47 Rolul femeii in societate este de mamica , de menajera , de bucatareasa familiei si placerile barbatului , barbatul fiind capul , baza familiei , a societatii , trebuie sustinut si respectat de femeie !!!!!


te-ai trezit cu fata la cearceaf ?
Ame_ly
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:52
Salve,maiiiiiiiii neica nimeni ce esti...ce spuneai ..ca tu esti frustrat ecct ecct...eu cred ca nici stapanul unui caine nu poti fi,pentru ca si el are personalitate si nu-ti va permite sa-i maltratezi sufletul(vorbeste o persoana care are un catel),cainele e prea pur ca sa meriti compania lui,tu esti inveninat pe viata omule,esti un incapabil sa mergi mai departe,stai ascuns in spatele unui nick pe forum ,exact ca un las ,scrii o polologhie intreaga ca nici tu nu crezi ce se afla acolo ,dar vrei sa vezi reactia femeilor...Eu i-ti sugerez sa mergi la un psihiatru,sa te vindeci bine si pe urma mai vorbim..Judecand in felul asta femeile ,lovesti in propria-ti mama ,mai inconstientu-le sau probabil ca nu dai doi bani pe cea care te-a facut?????????ce zici?????????Ca tine sunt in lumea asta milioane din pacate,stati linistite femeilor,trebuie sa ignoram astfel de specimene cu o asemenea gandire...Sa fiti iubite si fericite de adevaratii barbati..bafta multa..PS.tu mai imbecilu-le du-te in pustiul Sahara ,umple-ti urechile si ochihttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/44910.html#i cu nisip si ramai acolo ca aici faci umbra pamantului degeaba
polettimonica
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:54
eu cred ca te-ai caracterizat exact pe tine:))))))
BeLaYoNe
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:54
De la: mitica_1, la data 2010-10-17 10:44:47 Rolul femeii in societate este de mamica , de menajera , de bucatareasa familiei si placerile barbatului , barbatul fiind capul , baza familiei , a societatii , trebuie sustinut si respectat de femeie !!!!!



aaaa... deci de-aia se duce de rapa si familia, si societatea, si lumea. Bine ca ma lamurisi... ne trebuie o baza mai larga...

Ma duc sa caut pe la extraterestii care cica ne spioneaza de dupa Luna, poate au ei niste barbati pe acolo de prisos... Daca nu ma intorc, incercati si voi sa mai impartiti baza aia si cu restul lumii...
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:56
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!

eu cred ca te-ai caracterizat pe tine :))))
BeLaYoNe
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:56
eu le copatimesc pe sotie , fiica , amanta ce-o avea el ...
nea mitica ai auzit de egalitatea intre sexe???
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:57
femeia e dor, de soare, e speranta, e bucurie, e lacrima si e poezie. E o zina in fata careia trebuie s ane plecam pentru a fi iertati de pacatele lacrimilor pe care uneori i le provocam cu sau fara voia noastra !
negrul_de_serviciu
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:58
cat de des te lovesti la cot, in baie, cand ti-o iei singur in mana si iti inchipui ca esti stapanul cuiva? imi e mila de tine, nu pt ca sunt femeie si mi-ar pasa ce spune cineva, ci pt ca esti asa ingust la minte
kudika313428
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:59
De la: negrul_de_serviciu, la data 2010-10-17 10:58:29femeia e dor, de soare, e speranta, e bucurie, e lacrima si e poezie. E o zina in fata careia trebuie s ane plecam pentru a fi iertati de pacatele lacrimilor pe care uneori i le provocam cu sau fara voia noastra !
trebuie sa te clonam, neaparat
bombonik_babardik
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:00
ce reprezinta femeia....nu cred ca trebuie sa repezinte ceva anume....ca doar nu e un obiect sau o haina pe care sa o reprezinte..dar pot sa spun ca este ceea mai minunata...cea mai firava...cel mai frumos cadou facut vreodata de D-zeu pe care noi de obicei nu stim sa il tinem langa noi
dontworibehapi
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:04
De la: valy90, la data 2010-10-05 11:28:26
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
Tu esti homo sigur,ori te-a parasit femeia in fata altarului si acum ai esti plin de ura. Maicata si sorata ce reprezinta pt tine?Doamne mare ti-e gradinasi multi sar gardul in ea



Eu cred ca a fost parasit in orfelinat de mic si adoptat mai apoi de un cuplu gay...
lecteurdesprit26
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:04
dar este persoana pentru care poti sa faci o mie de lucruri....
dontworibehapi
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:05
De la: babyboomboom, la data 2010-10-17 11:00:48
De la: negrul_de_serviciu, la data 2010-10-17 10:58:29femeia e dor, de soare, e speranta, e bucurie, e lacrima si e poezie. E o zina in fata careia trebuie s ane plecam pentru a fi iertati de pacatele lacrimilor pe care uneori i le provocam cu sau fara voia noastra !
trebuie sa te clonam, neaparat

mai rar gasesti asa un tip...
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:06
De la: negrul_de_serviciu, la data 2010-10-17 10:58:29femeia e dor, de soare, e speranta, e bucurie, e lacrima si e poezie. E o zina in fata careia trebuie s ane plecam pentru a fi iertati de pacatele lacrimilor pe care uneori i le provocam cu sau fara voia noastra !



rar- dar mai exista si barbati adevarati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXA70
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:06
De la: negrul_de_serviciu, la data 2010-10-17 10:58:29femeia e dor, de soare, e speranta, e bucurie, e lacrima si e poezie. E o zina in fata careia trebuie s ane plecam pentru a fi iertati de pacatele lacrimilor pe care uneori i le provocam cu sau fara voia noastra !



rar- dar mai exista si barbati adevarati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALEXA70
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:06
ce egoiste au devenit femeile, ele vor totul dar nu dau nimic, nici macar un pahar de vin, un masaj, o cina, un oral ...nimic, sunt zgarcite, "zgarie branza"
battleofwits
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:07
De la: dontworibehapi, la data 2010-10-17 11:05:18dar este persoana pentru care poti sa faci o mie de lucruri....

si ea la fel pentru tine...
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Octombrie 2010 11:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa fac,ce se intampla,o parerea un sfat a rog 3 De la: kudika_20410 19 Ianuarie 2013 14:45
de ce credeti in zodii? 59 De la: yumy 15 Octombrie 2010 10:29
taur -scorpion un sfat pls 11 De la: scorpio67 20 August 2009 09:41
Dar.... 43 De la: Barbie30 16 Octombrie 2010 20:54
Cursuri de radio si televiziune acreditate 1 De la: college_media 15 Martie 2010 13:44