Setari Cookie-uri

O parte din noi ar putea fi o noua sansa!!!

Sa invingem durerea este greu, dar fara oameni cu suflet bun este imposibil! Va rog sa ma ajutati contribuind la alinarea suferintei lui Alex care este bolnav de ciroza si are nevoie urgenta de transplant de ficat. Grupa lui de sange este 01 RH pozitiv.
13 persoane mor in fiecare zi asteptand un organ. Daca toata lumea ar deveni donator de organe ar fi destule organe pentru fiecare persoana ce are nevoie de ele. Este gratis, este usor si este cel din urma cadou pe care il puteti face.
Haideti sa facem cate un gest de incurajare pentru cei care se lupta cu durerea, asa cum este Alex, in varsta de 21 de ani, si care din pacate este un caz social. Sa incercam sa cautam un donator pentru el. Orice informatie conteaza. Orice pista ar putea fi luminita de la capatul tunelului! Viata salvata ieri va da speranta celei de azi ca va exista si maine!

Va multumesc din suflet!!!! It's all for love...
Hachi
Postat pe 7 Octombrie 2010 00:33
Buna! Este Alex inscris pe lista de transplant de la Fundeni? Imi pare tare rau pt el, parintii,rudele, nu se potrivesc la rh si grupa de sange? si eu am transplant,renal/2008 facut.Ii doresc din tot sufletul sa gaseasca un donator,e tanar si are toata viata inainte.Dumnezeu sa il apere si sa il ajute.
doinitaeda
Postat pe 15 Octombrie 2010 20:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PRODUSE CALIVITA 3 De la: healthy003524 25 Februarie 2010 20:31
oftalmolog bun 10 De la: BIANCABIA 27 Februarie 2019 13:53
Donez rinichi 1 De la: healthy016505 23 Mai 2010 15:13
Dieta de ingrasare 7 De la: Monicamm85 21 Mai 2010 12:12
cancer la san? 5 De la: camiflorea 21 Martie 2010 16:41