Setari Cookie-uri

Nu pot sa inteleg de ce!

Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!
Lariysuka
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:31
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!

Pai nu tu ai vb cu el ? Noi de unde sa stim?
AdrianaR
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:34
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!

te-o fotut?
daca da, asta e raspunsul
daca nu, inseamna ca intre timp a gasit pe alta
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:34
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!
Te-a mintit ca a vazut ca are pe cine sa minta Cine te-a pus sa pui botu
Valy90
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:37
ce n-ar spune unii pt o vizita intre sarbatori...

[quote]
Ion ii spune Mariei:
-Apai tu, Marie, sa stii ca pisiorul tau drept ii Pastele...
-Cum Zici tu Ioane...
-Apai piciorul tau stand ii Craciunul...
-Asa, si?
-Poi sa stii ca-ti fac o vizita intre sarbatori![/quote]

Eh... din greseli invata omul... numai vezi o vizita la doctor ca cine stie cate vizite o mai fi facut...
SfDuminica
Postat pe 21 Octombrie 2010 16:39
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!


next time sa nu mai crezi in "iubirile" de pe net
Barbie30
Postat pe 21 Octombrie 2010 19:50
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!


uite d'aia !
coldwind
Postat pe 21 Octombrie 2010 19:55
De la: valy90, la data 2010-10-21 16:37:45
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!
Te-a mintit ca a vazut ca are pe cine sa minta Cine te-a pus sa pui botu

aaa pai daca a pus si botu...d'aia...cin" te pusa?
BEL_AMY1
Postat pe 22 Octombrie 2010 08:17
fiindca a vrut doar sa faca sex cu tine!iubeste sa faca sex cu tine!!
secretmary
Postat pe 22 Octombrie 2010 08:21
De la: secretmary, la data 2010-10-22 08:21:14fiindca a vrut doar sa faca sex cu tine!iubeste sa faca sex cu tine!!
virtual sau real sau poate...am2
dontworibehapi
Postat pe 22 Octombrie 2010 08:31
De la: battleofwits, la data 2010-10-21 16:34:12
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!

te-o fotut?
daca da, asta e raspunsul
daca nu, inseamna ca intre timp a gasit pe alta



trist, dar posibil...
kudika330098
Postat pe 11 Ianuarie 2011 10:32
De la: Lariysuka, la data 2010-10-21 16:31:42Am cunoscut acum 10 luni un tip pe net...mi se parea super...mai propus sa fiu cu el..am acceptat...iar acum 2 luni imi zice ca ma mintit ca ma iubit!Imi spusese de mii de ori ca ma iubeste si ca o sa ne vedem si ca totul o s afie bine...dar se pare ca ma mintit...DE CE?!








probabil nu are nici o legatura cu tine ci este genul de tip care se razbuna datorita unui esec dintr-o rel anterioara
psiholog
Postat pe 11 Ianuarie 2011 16:37
De la: kudika330098, la data 2011-01-11 10:32:09... trist, dar posibil...

ai patit-o si tu?
battleofwits
Postat pe 11 Ianuarie 2011 16:39
Oamenii tind sa aibe alta "fata", alta personalitate pe net. Se pretind cei mai cool, cei mai wow, perfecti chiar. Cel pe care tu l-ai cunoscut e posibil sa faca asta frecvent, iar tu sa nu-i fii nici prima nici ultima victima. Nu mai te pune in baza unei relatii virtuale. Ce inseamna un " te iubesc" virtual? Absolut nimic. O sa continui sa fii dezamagita, cel putin eu niciodata nu mi-am creat o relatie pe net. E foarte posibil ca totul sa fie un fake.
MonikStefn
Postat pe 25 Februarie 2011 03:01
Oamenii tind sa aibe alta "fata", alta personalitate pe net. Se pretind cei mai cool, cei mai wow, perfecti chiar. Cel pe care tu l-ai cunoscut e posibil sa faca asta frecvent, iar tu sa nu-i fii nici prima nici ultima victima. Nu mai te pune in baza unei relatii virtuale. Ce inseamna un " te iubesc" virtual? Absolut nimic. O sa continui sa fii dezamagita, cel putin eu niciodata nu mi-am creat o relatie pe net. E foarte posibil ca totul sa fie un fake.
MonikStefn
Postat pe 25 Februarie 2011 03:01
De la: ReasonForMe, la data 2011-02-25 03:01:56Oamenii tind sa aibe alta "fata", alta personalitate pe net. Se pretind cei mai cool, cei mai wow, perfecti chiar. Cel pe care tu l-ai cunoscut e posibil sa faca asta frecvent, iar tu sa nu-i fii nici prima nici ultima victima. Nu mai te pune in baza unei relatii virtuale. Ce inseamna un " te iubesc" virtual? Absolut nimic. O sa continui sa fii dezamagita, cel putin eu niciodata nu mi-am creat o relatie pe net. E foarte posibil ca totul sa fie un fake.


dar eu sunt perfect, incerc sa pretind ca nu -s , dar cateodata e f greu. net ul asta, off off
rockk
Postat pe 25 Februarie 2011 04:34
De la: rockk, la data 2011-02-25 04:34:41
De la: ReasonForMe, la data 2011-02-25 03:01:56Oamenii tind sa aibe alta "fata", alta personalitate pe net. Se pretind cei mai cool, cei mai wow, perfecti chiar. Cel pe care tu l-ai cunoscut e posibil sa faca asta frecvent, iar tu sa nu-i fii nici prima nici ultima victima. Nu mai te pune in baza unei relatii virtuale. Ce inseamna un " te iubesc" virtual? Absolut nimic. O sa continui sa fii dezamagita, cel putin eu niciodata nu mi-am creat o relatie pe net. E foarte posibil ca totul sa fie un fake.


dar eu sunt perfect, incerc sa pretind ca nu -s , dar cateodata e f greu. net ul asta, off off



cat te-ai chinui sa fi ceea ce esti in realitate nu poti pentru ca spui ca esti asa si asa, cu bune cu rele dar nuuu! fiecare intelege ce vrea! totul e o statistica azi 40% prost, maine 60 % destept, in functie de colegii de forum .
exista tentatia dupa un timp pentru unii sa spuna interlocutorilor cam ceea ce ar vrea ei sa auda de la ei pentru ca in viata reala au diferite frustrari sau probleme iar in mediul virtual pot fi altceva.
surpriiza vine la o evetuala intalnire reala sau dupa un timp mai lung de abureala
pickard
Postat pe 25 Februarie 2011 05:38
De la: pickard, la data 2011-02-25 05:38:20
De la: rockk, la data 2011-02-25 04:34:41
De la: ReasonForMe, la data 2011-02-25 03:01:56Oamenii tind sa aibe alta "fata", alta personalitate pe net. Se pretind cei mai cool, cei mai wow, perfecti chiar. Cel pe care tu l-ai cunoscut e posibil sa faca asta frecvent, iar tu sa nu-i fii nici prima nici ultima victima. Nu mai te pune in baza unei relatii virtuale. Ce inseamna un " te iubesc" virtual? Absolut nimic. O sa continui sa fii dezamagita, cel putin eu niciodata nu mi-am creat o relatie pe net. E foarte posibil ca totul sa fie un fake.


dar eu sunt perfect, incerc sa pretind ca nu -s , dar cateodata e f greu. net ul asta, off off



cat te-ai chinui sa fi ceea ce esti in realitate nu poti pentru ca spui ca esti asa si asa, cu bune cu rele dar nuuu! fiecare intelege ce vrea! totul e o statistica azi 40% prost, maine 60 % destept, in functie de colegii de forum .
exista tentatia dupa un timp pentru unii sa spuna interlocutorilor cam ceea ce ar vrea ei sa auda de la ei pentru ca in viata reala au diferite frustrari sau probleme iar in mediul virtual pot fi altceva.
surpriiza vine la o evetuala intalnire reala sau dupa un timp mai lung de abureala


oricum, tre sa ai talent sa o tii in vrajeli ani de zile. tot respectul pt cine poate

da` pare se nu i nevoie, 5 minute de vrajeala, duce (probabiL) la nopti nedormite si topicuri nesfarsite pe ku-dika.

oricum, e f tare
Inteligentu: - am prietena, nah, asta e, da... vreeau sa ma culc cu tine
Tuta ajuneg acasa, se pune la calc, se gandeste iar si iar, uitandu-se cum se nvarte secundarul.... " oare ce a vrut sa zica cu asta???!!!"" , si ntrun final ...vede luminita din capatul tunelului..." STIU!!!" , fac un topic pe kudika, sigur "PRETENELE de suferinta" vor sti ce a vrut DE FAAAAAPT sa zica cu asta.

Caci normal, noi barbatii suntem niste nerozi, care niciodata nu putem s o spunem pe fata, si TOTUL inseamna ceva, Chiar si daca nu zici, faci ceva, tot ai facut ceva, doar ca "nu stii inca". SI esti un nenorocit daca nu stii detalii de gen cate gene are la ochiu stang sau care e...numele ei de familie.
rockk
Postat pe 25 Februarie 2011 06:15
nah era pt topicu astalalat cu ea 17 el 16 , ce mai conteaza, toate s la fel.

[quote]e mult de povestit.pe scurt:eu am 17,el 16 si..ne am cunoscut la sala.am intrat in vorba ,sa ne cunoastem.el mi a zis k are prietena si k o respecta foarte mult...vorbil de aprox o luna(la tel si pe mess-mentionez k nu ne am intalnit niciodata).el ma place,cel putin asa mi a spus,si si eu il plac.imi spune k vrea sa ma vada ,sa fiu langa el,dar knd i am zis sa ne intalnim,a zis ca nu e corect fata de prietena lui,dar dupa mi a zis daca vreau sa ma duc la el acasa.eu am zis ca nu...de atunci relatia s-a cam racit...eu intr o seara l am intrebat daca ii sunt indiferen si el a zis ca da.eu am ramas socata cand am auzit ca da,pt ca el se poarta frumos cu mine,imi face complimente,isi cere scuze,daca ii spun ca am fost plecata undeva ma intreaba mereu cu cine. din comportamentul lui am observat ca nu ii sunt,dar el mi-a zis ca da.eu il plac foarte foarte mult.si am inceput sa ma obisnuiesc cu el,doar k nu stiu daca el chiar a zis serios ca iisunt indiferenta, doar asa vrea sa para,sau vrea doar sa se culce cu mine....voi ce credeti? [/quote]

rockk
Postat pe 25 Februarie 2011 06:18
...pot sa fiu...cine vrei tu...pot sa fac ..ce vrei tu...! ...ca doar e VIRTUAL , nu ?.....in realitate pot fi ...o baba..de vreo 70 de ani...sau un frustat cu batai in palma...sau ...de ce , nu ?....un macho ce ...tufa... toate fraierutele naive... ....
vyoryca
Postat pe 27 Februarie 2011 23:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pantofi cu talpa rotunjita 1 De la: Crst_monA 18 Martie 2014 16:56
Ajutor Va Rog 5 De la: doi_ochi_caprui 30 Septembrie 2011 00:30
Un sfat va rog!!! 12 De la: Pudika416607 7 Septembrie 2011 16:09
o mica mare problema 6 De la: Deeliaaaa 24 Iulie 2011 20:55
dermatita seboreica, psoriazis 1 De la: W_MaDaLiNa 26 Septembrie 2011 13:35