Setari Cookie-uri

o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:)

am o problema si as vrea ca cineva sa'mi spuna ce sa fac.dar vreau un sfat serios.nu vreau sa glumiti cu toate ca sunt constienta intr'o oarecare masura ca nu e o problema extraordinar de grava.
azi prietenul meu a plecat la Tulcea pentru o saptamana.iar eu de doua zile plang in continuu si nu mai stiu ce sa fac sa ma calmez si sa trec peste situatie.e foarte aiurea pentru ca simt ca timpul trece foarte greu.ma uit la ceas din 5 in 5 minute si parca nu mai trec orele astea.
sunt constienta ca nu e un timp foarte lung dar nu pot sa rezist fara el.mi'a facut o surpriza "foarte frumoasa" pentru ca pe 4 facem 3luni iar pe 6 de Mos Nicoale sunt singura.e atat de urat sa fiu singura.si poate ca nelinistea asta pe care o simt eu se datoreaza faptului ca timp de 3 luni ne'am vazut zilnic.iar acum o saptamana... !
rugamintea mea e sa'mi spuneti cu ce as putea sa'mi umplu timpul asta ca sa treaca mai repede.alta data aveam impresia ca timpul trece foarte repede,ca nu am timp sa fac aproape nimic iar acum nu mai trece !:(
russian_girl93
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:39
bantuie si tu magazinele in cautarea unui cadou de Craciun, dute la un salon...iesi cu fitile in oras.
roz5blue6lila7
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:44
La cum te-ai exprimat as fi jurat ca esti pe moarte
Cum iti ocupi timpul?Simplu,facand ceea ce iti place!Daca dupa 3 luni de relatie tu esti asa disperata,ma gandesc cum o sa reactionezi daca pleaca dupa 3 ani pentru o saptamana.O sa-ti tai venele?Scuza-ma ca ti-o spun da esti genul de femeie lipitoare care fara partener e zero barat.Viata nu inseamna sa stai lipita de iubit 24 din 24....
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:44
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:39:21am o problema si as vrea ca cineva sa'mi spuna ce sa fac.dar vreau un sfat serios.nu vreau sa glumiti cu toate ca sunt constienta intr'o oarecare masura ca nu e o problema extraordinar de grava.
azi prietenul meu a plecat la Tulcea pentru o saptamana.iar eu de doua zile plang in continuu si nu mai stiu ce sa fac sa ma calmez si sa trec peste situatie.e foarte aiurea pentru ca simt ca timpul trece foarte greu.ma uit la ceas din 5 in 5 minute si parca nu mai trec orele astea.
sunt constienta ca nu e un timp foarte lung dar nu pot sa rezist fara el.mi'a facut o surpriza "foarte frumoasa" pentru ca pe 4 facem 3luni iar pe 6 de Mos Nicoale sunt singura.e atat de urat sa fiu singura.si poate ca nelinistea asta pe care o simt eu se datoreaza faptului ca timp de 3 luni ne'am vazut zilnic.iar acum o saptamana... !
rugamintea mea e sa'mi spuneti cu ce as putea sa'mi umplu timpul asta ca sa treaca mai repede.alta data aveam impresia ca timpul trece foarte repede,ca nu am timp sa fac aproape nimic iar acum nu mai trece !:(
nu ti-e frig? pune ceva pe tine ca racesti iesi cu prietenele,plimbate,citeste o carte. bu,ce stiu eu.......tu stii cel mai bine cum iti poti ocupa timpul
Valy90
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:45
nu..nu sunt un zero barat fara el.dar nu ma simt bine fara el.doar atat.poate ca dupa 3 ani ar fi fost altfel.acum la inceputul relatiei mi'e greu.
russian_girl93
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:45
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:45:57nu..nu sunt un zero barat fara el.dar nu ma simt bine fara el.doar atat.poate ca dupa 3 ani ar fi fost altfel.acum la inceputul relatiei mi'e greu.
so crezi tu,dupa atata timp,ai fi spus ca iti vine sa lesini(fara el)
Valy90
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:48

zici ca a plecat in afganistan...asa te smiorcai!
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:49
poate si lui ii este greu si isi gaseste alinarea in bratele alteia te-ai gandit?
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:50
voi chiar nu ati avut 17 ani si nu ati simtit ca sunteti foarte atasat de o persoana si ca daca nu e langa voi,nu va e bine ?sunteti niste insensibili.si oricum nu ma asteptam ca postand asta,sa ma judecati si sa va dati cu parerea despre mine.multumesc de ajutor !sunteti niste draguti !
russian_girl93
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:51
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:45:57nu..nu sunt un zero barat fara el.dar nu ma simt bine fara el.doar atat.poate ca dupa 3 ani ar fi fost altfel.acum la inceputul relatiei mi'e greu.


La inceput tie foarte usor de regula,daca tie foarte greu acum atunci in mod sigur o sa-ti fie extrem de greu mai tarziu.Poate imi raspunzi la cateva intrebari si anume la:
1.ai prietene/prieteni care nu sunt si ai lui?
2.iesi afara din casa fara el (si nu ca sa te duci la scoala)?
3.cand ai fost ultima oara la un film/suc/parc cu fetele?
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:51
De la: size_back, la data 2010-12-01 12:50:45poate si lui ii este greu si isi gaseste alinarea in bratele alteia te-ai gandit?
Tu vrei so omori cu zile
Valy90
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:52
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:39:21am o problema si as vrea ca cineva sa'mi spuna ce sa fac.dar vreau un sfat serios.nu vreau sa glumiti cu toate ca sunt constienta intr'o oarecare masura ca nu e o problema extraordinar de grava.
azi prietenul meu a plecat la Tulcea pentru o saptamana.iar eu de doua zile plang in continuu si nu mai stiu ce sa fac sa ma calmez si sa trec peste situatie.e foarte aiurea pentru ca simt ca timpul trece foarte greu.ma uit la ceas din 5 in 5 minute si parca nu mai trec orele astea.
sunt constienta ca nu e un timp foarte lung dar nu pot sa rezist fara el.mi'a facut o surpriza "foarte frumoasa" pentru ca pe 4 facem 3luni iar pe 6 de Mos Nicoale sunt singura.e atat de urat sa fiu singura.si poate ca nelinistea asta pe care o simt eu se datoreaza faptului ca timp de 3 luni ne'am vazut zilnic.iar acum o saptamana... !
rugamintea mea e sa'mi spuneti cu ce as putea sa'mi umplu timpul asta ca sa treaca mai repede.alta data aveam impresia ca timpul trece foarte repede,ca nu am timp sa fac aproape nimic iar acum nu mai trece !:(
da e grav de tot ...stiu si eu ce sa zic ...tot vine Craciunul ...fa si tu cirnati...asta in lipsa de alte preocupari mai ...domestice. ce zici te pricepi nu ?
BEL_AMY1
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:53
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:51:36voi chiar nu ati avut 17 ani si nu ati simtit ca sunteti foarte atasat de o persoana si ca daca nu e langa voi,nu va e bine ?sunteti niste insensibili.si oricum nu ma asteptam ca postand asta,sa ma judecati si sa va dati cu parerea despre mine.multumesc de ajutor !sunteti niste draguti !

bine ca suntem si insensibili si draguti!
da pe bune acum voiai sa plangem alaturi de tine?
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:53
la primele intrebari,raspunsul e da.am prieteni/prietene care nu sunt si ai/ale lui.ies cu fetele si fara el.ultima data la un suc cu fetele,duminica am iesit.:)si nu stiu cine zicea ca poate isi gaseste alinarea in bratele alteia .stiu ca oameni sunt plini de surprize,dar cred ca el nu e in stare de asa ceva !
russian_girl93
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:54
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:51:36voi chiar nu ati avut 17 ani si nu ati simtit ca sunteti foarte atasat de o persoana si ca daca nu e langa voi,nu va e bine ?sunteti niste insensibili.si oricum nu ma asteptam ca postand asta,sa ma judecati si sa va dati cu parerea despre mine.multumesc de ajutor !sunteti niste draguti !
hai fata nu te supara fugi la bunica(daca ai)ajut-o la taiatul porcului.....la facut carnati,etcCe zici?
Valy90
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:54
De la: valy90, la data 2010-12-01 12:52:10
De la: size_back, la data 2010-12-01 12:50:45poate si lui ii este greu si isi gaseste alinarea in bratele alteia te-ai gandit?
Tu vrei so omori cu zile


bine..bine am sa incerc sa o omor fara zile!
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:54
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:51:36voi chiar nu ati avut 17 ani si nu ati simtit ca sunteti foarte atasat de o persoana si ca daca nu e langa voi,nu va e bine ?sunteti niste insensibili.si oricum nu ma asteptam ca postand asta,sa ma judecati si sa va dati cu parerea despre mine.multumesc de ajutor !sunteti niste draguti !


MAI FATA,una e sa simti ca iti este dor de el,sa iti doresti sa-l ai langa tine si sa-i faci (sau sa-ti faca) ce pana mea vrei tu si altceva e sa faci din asta o mare problema.Ne dam cu parerea pentru ca tu ai ales sa-ti expui asa zisa problema aici,daca tu nu ai fi deschis topicul asta noi nu am fi avut cum sa ne dam cu parerea.Ca iti convine sau nu ...e doar problema ta.Stim ca adevarul doare da nu te enerva ca faci riduri si esti micuta.
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:54
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:54:09la primele intrebari,raspunsul e da.am prieteni/prietene care nu sunt si ai/ale lui.ies cu fetele si fara el.ultima data la un suc cu fetele,duminica am iesit.:)si nu stiu cine zicea ca poate isi gaseste alinarea in bratele alteia .stiu ca oameni sunt plini de surprize,dar cred ca el nu e in stare de asa ceva !


niciodata sa nu bagi mana in foc pentru un barbat!asa mi-o zis mie o femeie in varsta!
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:55
Sunt curioasa,el se perpeleste la fel de tare ca tine?
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:56
eu ma intreb daca acum ca esti foarte atasata te agiti,,cand o sa ajungi sa il iubesti ce o sa faci? din curiozitate si eu,,,ca na eu sunt mai insensibila asa!
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:57
De la: Barbie30_, la data 2010-12-01 12:56:38Sunt curioasa,el se perpeleste la fel de tare ca tine?

daa cand pe stanga cand pe dreapta!
size_back
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:58
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:54:09la primele intrebari,raspunsul e da.am prieteni/prietene care nu sunt si ai/ale lui.ies cu fetele si fara el.ultima data la un suc cu fetele,duminica am iesit.:)si nu stiu cine zicea ca poate isi gaseste alinarea in bratele alteia .stiu ca oameni sunt plini de surprize,dar cred ca el nu e in stare de asa ceva !
esti tu sigura?si daca o sa pertreci Craciunul cu porcul si nu cu el? atunci ai sa mai deschizi un topic,nu?
Valy90
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:58
De la: valy90, la data 2010-12-01 12:58:25
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:54:09la primele intrebari,raspunsul e da.am prieteni/prietene care nu sunt si ai/ale lui.ies cu fetele si fara el.ultima data la un suc cu fetele,duminica am iesit.:)si nu stiu cine zicea ca poate isi gaseste alinarea in bratele alteia .stiu ca oameni sunt plini de surprize,dar cred ca el nu e in stare de asa ceva !
esti tu sigura?si daca o sa pertreci Craciunul cu porcul si nu cu el? atunci ai sa mai deschizi un topic,nu?
petreci* scuze
Valy90
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:58
Draga mea - eu am peste 40 ani si cand lipseste sotul o noapte nu pot dormi. E normal - nu inseamna ca esti o lipitoare. Timpul o sa treaca in ritmul lui - fa lucrurile pe care nu le-ai putea face cand el e cu tine. Si e OK sa-ti fie dor.
I_m_nuts2011
Postat pe 1 Decembrie 2010 12:59
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 12:51:36voi chiar nu ati avut 17 ani si nu ati simtit ca sunteti foarte atasat de o persoana si ca daca nu e langa voi,nu va e bine ?sunteti niste insensibili.si oricum nu ma asteptam ca postand asta,sa ma judecati si sa va dati cu parerea despre mine.multumesc de ajutor !sunteti niste draguti !

am avut 17 anisori...dar mie imi statea gandul la scoala...mai tarziu la baieti!
roz5blue6lila7
Postat pe 1 Decembrie 2010 13:00
De la: I_m_nuts2011, la data 2010-12-01 12:59:04Draga mea - eu am peste 40 ani si cand lipseste sotul o noapte nu pot dormi. E normal - nu inseamna ca esti o lipitoare. Timpul o sa treaca in ritmul lui - fa lucrurile pe care nu le-ai putea face cand el e cu tine. Si e OK sa-ti fie dor.


Una e sa simti ca nu poti sa dormi si alta sa nu faci nimic fara el
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 13:00
De la: size_back, la data 2010-12-01 12:58:14
De la: Barbie30_, la data 2010-12-01 12:56:38Sunt curioasa,el se perpeleste la fel de tare ca tine?

daa cand pe stanga cand pe dreapta!


Sau cu una pe stanga si cu una pe dreapta?
Hai ca ii dam idei si incepe sa-l dispere cu telefoanele
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 13:01
multumesc:)
russian_girl93
Postat pe 1 Decembrie 2010 13:01
foarte interesante ideile.ce sa zic.
russian_girl93
Postat pe 1 Decembrie 2010 13:03
De la: russian_girl93, la data 2010-12-01 13:03:20foarte interesante ideile.ce sa zic.


Noi cand vrem sa-i raspundem cuiva apelam la butonul cu "citeaza",poate incerci si tu
Barbie30_
Postat pe 1 Decembrie 2010 13:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Distractia e'n toi si la noi 41 De la: eutoteu 31 Martie 2012 13:06
O noua criza 4 De la: miss_darine 11 Ianuarie 2010 20:15
"BAR DE NEGRI" 101 De la: broscoiu 19 Decembrie 2011 12:02
A la olteni :D 305 De la: Lucia38 17 Septembrie 2009 21:39
cum fac? 6 De la: pufffer 21 Noiembrie 2009 09:46