Setari Cookie-uri

relatie noua....penis mic:-s

De la: hystria1, la data 2011-01-05 19:15:57
De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 19:12:25
De la: kudika347006, la data 2011-01-05 19:08:10Aseara am avut o intalnire cu un tip super, cu un penis lung si subtire care nu ma avantajeaza el vrea sa ne mai vedemhttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/46699.html# eu nu prea ce sa fac??????????



tip super =penis lung si subtire



ea: cf ??
el: cum e ?
ea: ai intrat ??
el: da, nu simti ?
ea: nu, dar ma inteapa cv pe fundul vag..
el: pai el al meu
ea: %?%??& de penis subtire

corect

anastasia_m
Postat pe 5 Ianuarie 2011 19:17
De la: hystria1, la data 2011-01-05 19:15:57
De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 19:12:25
De la: kudika347006, la data 2011-01-05 19:08:10Aseara am avut o intalnire cu un tip super, cu un penis lung si subtire care nu ma avantajeaza el vrea sa ne mai vedemhttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/46699.html# eu nu prea ce sa fac??????????



tip super =penis lung si subtire



ea: cf ??
el: cum e ?
ea: ai intrat ??
el: da, nu simti ?
ea: nu, dar ma inteapa cv pe fundul vag..
el: pai el al meu
ea: %?%??& de penis subtire

corect

anastasia_m
Postat pe 5 Ianuarie 2011 19:17
De la: battleofwits, la data 2011-01-05 19:15:35
De la: miss_darine, la data 2011-01-05 19:12:55ar scoate-o din soc, taticul cu 27

se aude ca bunicu_33siJumatate inca mai poate ... eu zic sa incerce acolo

sau poate ii poti da tu un sfat ce si cum sa faca ... voi intre femei poate stiti ce e de facut in asemenea situatii ... defibrilator ... cateva doze de adrenalina... din experienta ta, tu ce recomanzi?


orice...dar s-o avantajeze...ca tu stii cum e cu fustele scurte...avantajeaza un picior lung si subtire
zapacitule
miss_darine
Postat pe 5 Ianuarie 2011 19:19
am ras cu lacrimi ..:)))...daa..in fine..tragedie.. am patit-o si yo.. ata ete..nu ar fi fost o pb, daca ar fi fost compensata...lipsa cm-lor..cu alte.."calitati"..dar, din pacate... ..asa ca..am ramas amici:P..insa, pot recomanda..un manson care se pune pe p..obiect..:P..se gasesc pe sie-urile de se_ Shop...dai search :" manson" si vezi ce-ti apare..."succesuri"
justytheone
Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:10
ce topic fain la inceput de an!
am avut un prof.la medicina care ne-a zis la un curs: "Fetelor, tineti minte: nu conteaza cat e de lunga, ci cat e de groasa!"
eu cred ca conteaza mai mult lungimea, prietenele mele la fel. si toate credem ca mai mult decat lungimea sau grosimea, conteaza ce stie tipul sa faca cu ea
ok, iti place sa o aiba mare, dar cum zicea cineva, sunt pozitii care permit o penetrare completa si poti sa le incerci. asteptam detalii juicy
and remember: when it comes to sex, spray it, don't say it
ad_ad
Postat pe 6 Ianuarie 2011 00:32
De la: marco918, la data 2011-01-01 20:06:57
De la: boteee, la data 2011-01-01 18:29:23mda...am inceput o relatie noua si...am avut o surpriza.... o are micaaaaa:(( si cand zic mica... ma refer la maxim 12cm in erectie!!!! nu am simtit nimic... eu ce faaaac?cum sai zic? el e un om bun...si foarte ok...dar... totusi...stiu ca nu e bine sal compar cu fostul dar,fostul avea 24 de cm si era biiiiiiine in materie de sex....ohooo...se pune si faptul ca pana acum am fost ''invatata prost''?









... ce topic de KK ... si daca ala are -12cm ce putem face NOI ??? ... ce sa spun ... ca ''te-ai invatat prost'' sau nu e treaba ta ... nici tu nici ala nu o sa ramina singuri sa fii sigura de asta ... nu inteleg cu ce sau cum te poate ajuta cineva ??? ... sa iti spuna ce ??? ... daca l-am asculta pe el, ar putea sa zica ca o ai cam ... largaaaaa ... si nu stie pe cine ... mostenesti !!! ... ... proste sinteti, doamneeee ...





...bravoooo....
Creata24
Postat pe 6 Ianuarie 2011 12:58
topicul asta-mi aduce aminte de o gluma:
O tipa e intrebata: -Ce fel de p... ti-ai dori? Una mica si jucausa sau una lunga si mai inerta?
Raspuns: -Una lunga si jucausa! cam asa si cu fata asta, si cu dansa-n transa si cu sufletul in Rai!
puiut_77
Postat pe 6 Ianuarie 2011 13:38
Pentru femei tot timpul conteaza marimea si cand au marime, conteaza daca e barbat; si cand au barbat conteaza daca e un gentelemen; si cand au un gentelemen conteaza marinea si.........

AHOOOO de mai aprivita odata.

O femeie face o ciorba buna si cu 2 ciolane de pui si cu 2 ciolane de curcan.

Nu schimba macica schimba reteta de mancare.


Dau retete de ciorba, plata in natura :)) ( clatite)

P.S.
de ce nu are nevoie nimeni de retete???????
net75413
Postat pe 6 Ianuarie 2011 23:45
De la: justytheone, la data 2011-01-05 20:10:15am ras cu lacrimi ..:)))...daa..in fine..tragedie.. am patit-o si yo.. ata ete..nu ar fi fost o pb, daca ar fi fost compensata...lipsa cm-lor..cu alte.."calitati"..dar, din pacate... ..asa ca..am ramas amici:P..insa, pot recomanda..un manson care se pune pe p..obiect..:P..se gasesc pe sie-urile de se_ Shop...dai search :" manson" si vezi ce-ti apare..."succesuri"


fata bine ca te gandesti la placerea ta......dar de ce nu i-ai dat un sfat sa-si cumpere o pompa de marire??? si cica daca il foloseste zilnic da rezultate maxime
mihaela255
Postat pe 7 Ianuarie 2011 01:40
De la: _oktober_, la data 2011-01-01 18:39:18Bia, tu esti?
kudika124697
Postat pe 7 Ianuarie 2011 08:41
De la: boteee, la data 2011-01-01 20:40:20el are 28 . am trecut si trec printro perioada mai dificila si chiar am nevoie de cineva care poate sami fie alaturi mereu,un sprijin moral...cineva care sa ma sustina si sa ma iubeasca asa cum sunt. Sati traiasca fetita. cu siguranta este greu sa fii parinte. eu am o sarcina pierduta si nu se stie daca mai pot avea copii,a fost greu...

Eu ti-as recomanda pe cineva care chiar iti este necesar. E vorba despre gramatica limbii romane! O da, crede-ma, nu sunt rea, insa-ti trebuie niscaiva lb romana de clasa a-IV-a unde se explica ”tampenia” aia despre cuvintele ce necesita cratima cand se scriu. Poate ca nu ti-ai gasit fericirea ptr ca tipul nu intelege ce exprimi in scris, iar atunci cand vede ca scrii ”sa-mi” legat, i se micsoreaza ciocoflenderul de frica nu de alta, se andeste ca daca n-ai devorat lb romana, te-ai ocupat cu altele (iar varsta ta si problemele pe care ti le faci pe topicul asta explica multe) asa ca s-ar teme si dac-ar fi de 1 km!
puiut_77
Postat pe 7 Ianuarie 2011 09:01
OK.EU ZIC SA RENUNTI LA EL ... SI TE SFATUIESC DIN EXPERIENTA...NU EXISTA NIMIC CARE SA COMPENSEZE ...DECAT DACA INTENTIONEZI SA ITI IEI UN AMANT ...SI AR TREBUI SA TE GANDESTI SI LA SANATATEA TA ...ATAT PSIHICA CAT SI FIZICA...SEX-UL NU ESTE DOAR PLACERE ...ARE SI ROL DE A REGLA ANUMITE FUNCTII IN CORP. ORICE DECIZIE VEI LUA GANDESTE-TE LA TINE SI APOI LA EL ...DAR ORICUM DACA DECIZI SA IL LASI FA-O CU TACT ...NU II SPUNE ADEVARATUL MOTIV ...POATE VA GASI PE CINEVA CARE SA SE MULTUMEASCA CU CE ARE EL DE OFERIT ...SA NU IL MARCHEZE PE VIATA.
MULTA BAFTA!
kudika197509
Postat pe 7 Ianuarie 2011 09:43
Poate fi asta o problema, insa sa stii ca e vorba si de obisnuinta. Vaginul se poate obisnui si cu o dimensiune mai mica, iti vei da seama in timp daca este ok, dar daca nemultumirea ta persista in timp, inseamna ca lucurul acesta a devenit o nemultumire. Mai ofera-ti timp sa iti dai seama daca poti avea o relatie cu un astfel de barbat. Succes

Nicoleta Leahu, psiholog, relatiidecuplu.ro/blog
kudika109274
Postat pe 7 Ianuarie 2011 11:07
De la: boteee, la data 2011-01-01 18:29:23mda...am inceput o relatie noua si...am avut o surpriza.... o are micaaaaa:(( si cand zic mica... ma refer la maxim 12cm in erectie!!!! nu am simtit nimic... eu ce faaaac?cum sai zic? el e un om bun...si foarte ok...dar... totusi...stiu ca nu e bine sal compar cu fostul dar,fostul avea 24 de cm si era biiiiiiine in materie de sex....ohooo...se pune si faptul ca pana acum am fost ''invatata prost''?


S-o lege de tramvai ºi o lungeºte cu câte staþii vrea .
kudika312524
Postat pe 7 Ianuarie 2011 11:08
De la: kudika312524, la data 2011-01-07 11:08:40
De la: boteee, la data 2011-01-01 18:29:23mda...am inceput o relatie noua si...am avut o surpriza.... o are micaaaaa:(( si cand zic mica... ma refer la maxim 12cm in erectie!!!! nu am simtit nimic... eu ce faaaac?cum sai zic? el e un om bun...si foarte ok...dar... totusi...stiu ca nu e bine sal compar cu fostul dar,fostul avea 24 de cm si era biiiiiiine in materie de sex....ohooo...se pune si faptul ca pana acum am fost ''invatata prost''?


S-o lege de tramvai ºi o lungeºte cu câte staþii vrea .


asta/i rea de buna
ruby4you
Postat pe 7 Ianuarie 2011 11:18
Intrebarea mea este de ce l-ai ales prima oara ? pentru ca este un tip de treaba....in rest sa stii ca in timp si cele mari se fac mici si tot acolo ajungi, dar ramai cu un om de treaba....intrebarea este ce-ti doresti mai mult?
Donamishi
Postat pe 7 Ianuarie 2011 11:36
De la: mihaela255, la data 2011-01-07 01:40:31fata bine ca te gandesti la placerea ta......dar de ce nu i-ai dat un sfat sa-si cumpere o pompa de marire??? si cica daca il foloseste zilnic da rezultate maxime


Pompele acelea dau doar roade cat timp sunt atasate , dupa ce le dai jos revine la marimea initiala Si pe terment lung nu ofera nici milimetru in plus .
Alex_Bodea
Postat pe 7 Ianuarie 2011 11:37
mica? de 12? da aia de 24 nu te "rupea"? Si orgasmul cum il ai? clitoridian sau vaginal? Ca si o limba mica si jucausa poate provoca mai multe orgasme decat o..scula de 24 cm.......si cauta pe net,e o poezioara cu domnul Pendula..poate o gasesti,,,citesti si tragi invatamantele necesare
enigma62
Postat pe 7 Ianuarie 2011 11:41
De la: net75413, la data 2011-01-06 23:45:06Pentru femei tot timpul conteaza marimea si cand au marime, conteaza daca e barbat; si cand au barbat conteaza daca e un gentelemen; si cand au un gentelemen conteaza marinea si.........
AHOOOO de mai aprivita odata.
O femeie face o ciorba buna si cu 2 ciolane de pui si cu 2 ciolane de curcan.
Nu schimba macica schimba reteta de mancare.
Dau retete de ciorba, plata in natura :)) ( clatite)P.S.
de ce nu are nevoie nimeni de retete???????


Aici suscriu si eu , femeile mereu cred ca au nevoie de ceea ce le lipseste in loc sa se bucure de ce au si sa o aprecieze . Pre satisfactii nu poti astepta sa faca celalalt totul , poti sa si tu o mana de ajuotr sau o idee noua .
Alex_Bodea
Postat pe 7 Ianuarie 2011 11:41
Cum de unde atata precizie ??? Comunicarea .......... Crezi ca un barbat nu si-a masurat-o din curiozitate sa vada cat de bine dotat e? Si sa treci de la 24 la 12 , la jumatate , si fara sa o masori iti dai seama ca nimic nu e asa cum ar trebui sa fie ! Doar ar trebui sa fi nesimtita in adevaratul sens al cuvantului sa nu simti diferenta de lungime !!! Deci sfatul meu e sa renunti la el , nu pt ca nu are lungimea penisului potrivita , ci pt ca nu te va satisface niciodata din punct de vedere sexual si decat sa apelezi mai tarziu la alte "lungimi " mai bine o lasati balta de la inceput ! In rest , ce sa zic ? Mult noroc !!!
kudika103803
Postat pe 7 Ianuarie 2011 12:59
eu zic ca daca nu e nimik de viitor (casatorie) sa nu iti faci griji ai sa te plictisesti ca nu te satisface si il vei lasa .... si chiar daca ai sa te casatoresti ai sa il inseli mai tarziu cu siguranta un viitor bun nu veti avea .....Dar el s-a simtit bine ? se simte bine cand faceti sex ? Trebuie sa ii spui ca nu te satisface sa caute o alta modalitate si sa te satisfaca ......parerea mea.... chiar sunt curioasa sa imi spui ce ati mai facut ok ??????????pooop
healthy007280
Postat pe 7 Ianuarie 2011 15:18
Nu draga mea. Dupa cum stii bine barbatii in ganeral nu se straduiesc sa ne faca prea fericite. De aceea macar noi sa ne alegem cu ceea ce ne satisface. Am o relatie de cinci ani cu cineva si mai ies din monotonie cu cate o aventura insa sincer pe el nu il dau pe nimic. Traieste-ti viata si cauta sa fii cat mai fericita.
kudika347006
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:10
Multumesc pentru parere. Tipul arata bine si epacat de el totisi avand in vedere ca a fost prima noapte o sa mai incerc.......
kudika347006
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:13
Sa stii ca m am gandit si la asta dar totusi nu pot fi cu cineva nu ma face sa ma simt bine, ma doare........
kudika347006
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:15
Si eu am un partener actual cu o scula asemanatoare. Eu nu vorbesc in cm dar, am fost casatorita 20 de ani cu primul barbat din viata mea care avea o scula sanatoasa. In cei 20 de ani nu am avut orgasm niciodata. Si in afara ca am fost o gaura pentru scula lui sanatoasa, nu am avut parte de nimic erotic si tandru. A fost un barbat egoist. Sex in 10 minute ... I-am crescut copii si am divortat. Anul trecut am ajuns sa ma culc cu un coleg. Cel cu scula mai mini. Ei, el a avut tact si rabdare. Timp de vreo 3 luni nici nu si-a folosit scula. In schimb m-a satisfacut. Dupa putin timp am avut si primele orgasme. Abia dupa ce aveam orgasm mai mereu, la indemnul meu, si-a folosit scula. Si vreu sa-ti spun ca in momentul in care trecem la actiune interioara, eu deja am avut vreo 3-4 orgasme/ seara. Asa ca nu e esential cit de mare e. Eu sunt si mai in extaz cind il vad ca el are orgasm. Asa ca decide: vrei un om atent, tandru si fidel, atunci ghideaza-l si incurajeaza-l. Daca vrei doar sex cu o scula meseriasa sau mai bine zis pentru tine e esentiala marimea sau poate el nu te poate satisface nici altfel, schimba-l! Dar nu-l inhiba si nu-i spune niciodata ca l-ai lasat pentru ca are scula mica!.... Gindeste-te ca o femeie care ar avea un baiat cu o scula mica.... Numai bine
dwkudika
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:16
Super tare. Multumesc.
kudika347006
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:22
De la: dwrita, la data 2011-01-07 19:16:42Si eu am un partener actual cu o scula asemanatoare. Eu nu vorbesc in cm dar, am fost casatorita 20 de ani cu primul barbat din viata mea care avea o scula sanatoasa. In cei 20 de ani nu am avut orgasm niciodata. Si in afara ca am fost o gaura pentru scula lui sanatoasa, nu am avut parte de nimic erotic si tandru. A fost un barbat egoist. Sex in 10 minute ... I-am crescut copii si am divortat. Anul trecut am ajuns sa ma culc cu un coleg. Cel cu scula mai mini. Ei, el a avut tact si rabdare. Timp de vreo 3 luni nici nu si-a folosit scula. In schimb m-a satisfacut. Dupa putin timp am avut si primele orgasme. Abia dupa ce aveam orgasm mai mereu, la indemnul meu, si-a folosit scula. Si vreu sa-ti spun ca in momentul in care trecem la actiune interioara, eu deja am avut vreo 3-4 orgasme/ seara. Asa ca nu e esential cit de mare e. Eu sunt si mai in extaz cind il vad ca el are orgasm. Asa ca decide: vrei un om atent, tandru si fidel, atunci ghideaza-l si incurajeaza-l. Daca vrei doar sex cu o scula meseriasa sau mai bine zis pentru tine e esentiala marimea sau poate el nu te poate satisface nici altfel, schimba-l! Dar nu-l inhiba si nu-i spune niciodata ca l-ai lasat pentru ca are scula mica!.... Gindeste-te ca o femeie care ar avea un baiat cu o scula mica.... Numai bine


De cand astept sa apara asa o femeie cu asa o gandire ... deci nu e totul pierdut ptr mine mai exista si asemena femei .
Alex_Bodea
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:23
De la: dwrita, la data 2011-01-07 19:16:42Si eu am un partener actual cu o scula asemanatoare. Eu nu vorbesc in cm dar, am fost casatorita 20 de ani cu primul barbat din viata mea care avea o scula sanatoasa. In cei 20 de ani nu am avut orgasm niciodata. Si in afara ca am fost o gaura pentru scula lui sanatoasa, nu am avut parte de nimic erotic si tandru. A fost un barbat egoist. Sex in 10 minute ... I-am crescut copii si am divortat. Anul trecut am ajuns sa ma culc cu un coleg. Cel cu scula mai mini. Ei, el a avut tact si rabdare. Timp de vreo 3 luni nici nu si-a folosit scula. In schimb m-a satisfacut. Dupa putin timp am avut si primele orgasme. Abia dupa ce aveam orgasm mai mereu, la indemnul meu, si-a folosit scula. Si vreu sa-ti spun ca in momentul in care trecem la actiune interioara, eu deja am avut vreo 3-4 orgasme/ seara. Asa ca nu e esential cit de mare e. Eu sunt si mai in extaz cind il vad ca el are orgasm. Asa ca decide: vrei un om atent, tandru si fidel, atunci ghideaza-l si incurajeaza-l. Daca vrei doar sex cu o scula meseriasa sau mai bine zis pentru tine e esentiala marimea sau poate el nu te poate satisface nici altfel, schimba-l! Dar nu-l inhiba si nu-i spune niciodata ca l-ai lasat pentru ca are scula mica!.... Gindeste-te ca o femeie care ar avea un baiat cu o scula mica.... Numai bine


limbajul asta pe 'sleau se trage de la atata satisfactie?

anastasia_m
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:24
buna,
am avut si eu un prieten care nu era foarte dotat, dar exista alte metode sa te satisfaca in cazul in care iti doresti sa ramai cu acea persoana. depinde ce este mai important pentru tine intr-o relatie sexul sau el
shuka_ra
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:26
De la: shuka_ra, la data 2011-01-07 19:26:43...dar exista alte metode sa te satisfaca in cazul in care iti doresti sa ramai cu acea persoana...

....pentru restul problemelor exista Mastercard
battleofwits
Postat pe 7 Ianuarie 2011 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Metode de a reaprinde pasiunea in cuplu!!! 12 De la: Dontyyy 26 Noiembrie 2009 13:29
O viata sexuala perfecta incepand de azi! 18 De la: mary_ct 16 Ianuarie 2009 12:28
enough already!!! 1 De la: Laurelin 7 Octombrie 2008 00:22
v-ati simtit vreodata folosite? 76 De la: ocgiogi 6 Iulie 2009 20:26
nu stiu ce s`a intamplat !!!! 108 De la: ionelaela 15 Septembrie 2009 00:30