Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat

Buna...Sunt noua pe sait va rog sa imi scuzati emotiile de incepator,am aflat de sait de la profesoara de fitness si cu foarte mare greutate m-am logat ,dar in fine sa trecem direct la subiect.am cunoscut in urma cu ceva timp un tip pe net si este casatorit ,a recunoscut de prima data lucru acesta si am apreciat asta,deoarece nu toti au curajul sa o faca ,dar mi-a zis ca relatia lui cu sotia nu merge .Pe zi ce trecea imi tot devenea tot mai sincer si imi spunea ca din cauza inernetului nu merge deoarece l-ar fi prins conversand cu 4 femei asta pe parcurs si nu cu toate in acelasi inerval de timp .dar cu una dintre ele ar fi avut si un contact fizic.cu celelalte trei s-a oprit doar la stadiu de a vb.atunci relatia lui a inceput sa piara ,ma refer la cea cu sotia.Pe mine deci m-a cunoscut tot pe net si cu siguranta am fi conversat asa cum a facut si cu celalalte numai ca pe zi ce trece ne indragostim mai mult unul de celalalt .intre timp a aflat si sotia de discutiile noastre de pe inernet si cu cateva zile in urma s-a pus in conctact cu mine .l-a care a fost f politicoasa si a confirmat tot ce eu am vb cu el este adevarat nu m-a mintit cu nimik .dar ei acum divorteaza .eu nu sunt in tara .Ce sa fac ,eu in situatia aceasta ?Sa merg in romania sa ne cunoastem?Sau sa opresc aici aceasta nebunie?Sincer sunt indragostita de el.si el de mine deoarece eu asta simt si am inebunit am ajuns sa ne dam 40-50 de sms zilnic.MULTUMESC-nu stiu cat am fost de explicita poate din cauza emotiilor .faptul ca este si prima mea conv pe un sait asa cum am mai spus,ASTEPT OPINIILE VOASTRE
kudika349178
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:40
De la: kudika349178, la data 2011-01-06 15:40:12Buna...Sunt noua pe sait va rog sa imi scuzati emotiile de incepator,am aflat de sait de la profesoara de fitness si cu foarte mare greutate m-am logat ,dar in fine sa trecem direct la subiect.am cunoscut in urma cu ceva timp un tip pe net si este casatorit ,a recunoscut de prima data lucru acesta si am apreciat asta,deoarece nu toti au curajul sa o faca ,dar mi-a zis ca relatia lui cu sotia nu merge .Pe zi ce trecea imi tot devenea tot mai sincer si imi spunea ca din cauza inernetului nu merge deoarece l-ar fi prins conversand cu 4 femei asta pe parcurs si nu cu toate in acelasi inerval de timp .dar cu una dintre ele ar fi avut si un contact fizic.cu celelalte trei s-a oprit doar la stadiu de a vb.atunci relatia lui a inceput sa piara ,ma refer la cea cu sotia.Pe mine deci m-a cunoscut tot pe net si cu siguranta am fi conversat asa cum a facut si cu celalalte numai ca pe zi ce trece ne indragostim mai mult unul de celalalt .intre timp a aflat si sotia de discutiile noastre de pe inernet si cu cateva zile in urma s-a pus in conctact cu mine .l-a care a fost f politicoasa si a confirmat tot ce eu am vb cu el este adevarat nu m-a mintit cu nimik .dar ei acum divorteaza .eu nu sunt in tara .Ce sa fac ,eu in situatia aceasta ?Sa merg in romania sa ne cunoastem?Sau sa opresc aici aceasta nebunie?Sincer sunt indragostita de el.si el de mine deoarece eu asta simt si am inebunit am ajuns sa ne dam 40-50 de sms zilnic.MULTUMESC-nu stiu cat am fost de explicita poate din cauza emotiilor .faptul ca este si prima mea conv pe un sait asa cum am mai spus,ASTEPT OPINIILE VOASTRE
Si in ce tara zici ca esti? Eu n-as avea incredere in persoanele de pe net,tu fa ce vrei si ce-ti dicteaza inima.Sa speram ca mai tarziu nu vei afla ca are si un bebe,atunci va fi mai rau.
Valy90
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:49
Si in ce tara zici ca esti? Eu n-as avea incredere in persoanele de pe net,tu fa ce vrei si ce-ti dicteaza inima.Sa speram ca mai tarziu nu vei afla ca are si un bebe,atunci va fi mai rau.

cum valy!? nu ai tu icredere in mine?!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:55
Pickard
anastasia_m
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:57
pentru titulara topicului:

eu zic ca poti avea incredere in cineva de pe nett la fel ca si in cineva cunoscut la o nunta sau la o inmormantare...
esec sau succes poate fi in ambele cazuri! vezi si analizeaza tu cum sta treaba!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:57
De la: anastasia_m, la data 2011-01-06 15:57:33 Pickard


poftim inca o doamna care are incredere in mine! si m-a cunoscut aici!
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 15:58
un bebe nu are deoarece am avut discutii si cu sotia telefonice si pe net si ea imi spune ca pt ei cale de impacare nu exista si au depus actele de div
kudika349178
Postat pe 6 Ianuarie 2011 16:01
De la: pickard, la data 2011-01-06 15:55:23Si in ce tara zici ca esti? Eu n-as avea incredere in persoanele de pe net,tu fa ce vrei si ce-ti dicteaza inima.Sa speram ca mai tarziu nu vei afla ca are si un bebe,atunci va fi mai rau.

cum valy!? nu ai tu icredere in mine?!
Cum tataita sa am incredere in mata? (punem cazul don'soarei) eu sa vin pana in Romanica si daca matale imi tragi teapa.? In ziua de azi doar buzunarul iti este prieten
Valy90
Postat pe 6 Ianuarie 2011 16:03
De la: kudika349178, la data 2011-01-06 16:01:14un bebe nu are deoarece am avut discutii si cu sotia telefonice si pe net si ea imi spune ca pt ei cale de impacare nu exista si au depus actele de div


e cam dubioasa treaba! adica cum!? daca nu descoperea nevasta-sa mergeati pe burta!? mai tatoneaza terenul inainte
pickard
Postat pe 6 Ianuarie 2011 16:06
IN primul rand nu a divortat...asteapta sa se limpezeasca apele. trebuie totusi sa te gandesti ca dupa o casnicie nici bine incheiata nu-i cea mai buna solutie sa se arunce intr-o alta relatie .......
kudika342783
Postat pe 6 Ianuarie 2011 16:13
De la: kudika342783, la data 2011-01-06 16:13:56 IN primul rand nu a divortat...asteapta sa se limpezeasca apele. trebuie totusi sa te gandesti ca dupa o casnicie nici bine incheiata nu-i cea mai buna solutie sa se arunce intr-o alta relatie .......
dupa cate conturi postezi?
Valy90
Postat pe 6 Ianuarie 2011 16:22
De la: kudika349178, la data 2011-01-06 15:40:12Buna...Sunt noua pe sait va rog sa imi scuzati emotiile de incepator,am aflat de sait de la profesoara de fitness si cu foarte mare greutate m-am logat ,dar in fine sa trecem direct la subiect.am cunoscut in urma cu ceva timp un tip pe net si este casatorit ,a recunoscut de prima data lucru acesta si am apreciat asta,deoarece nu toti au curajul sa o faca ,dar mi-a zis ca relatia lui cu sotia nu merge .Pe zi ce trecea imi tot devenea tot mai sincer si imi spunea ca din cauza inernetului nu merge deoarece l-ar fi prins conversand cu 4 femei asta pe parcurs si nu cu toate in acelasi inerval de timp .dar cu una dintre ele ar fi avut si un contact fizic.cu celelalte trei s-a oprit doar la stadiu de a vb.atunci relatia lui a inceput sa piara ,ma refer la cea cu sotia.Pe mine deci m-a cunoscut tot pe net si cu siguranta am fi conversat asa cum a facut si cu celalalte numai ca pe zi ce trece ne indragostim mai mult unul de celalalt .intre timp a aflat si sotia de discutiile noastre de pe inernet si cu cateva zile in urma s-a pus in conctact cu mine .l-a care a fost f politicoasa si a confirmat tot ce eu am vb cu el este adevarat nu m-a mintit cu nimik .dar ei acum divorteaza .eu nu sunt in tara .Ce sa fac ,eu in situatia aceasta ?Sa merg in romania sa ne cunoastem?Sau sa opresc aici aceasta nebunie?Sincer sunt indragostita de el.si el de mine deoarece eu asta simt si am inebunit am ajuns sa ne dam 40-50 de sms zilnic.MULTUMESC-nu stiu cat am fost de explicita poate din cauza emotiilor .faptul ca este si prima mea conv pe un sait asa cum am mai spus,ASTEPT OPINIILE VOASTRE


Bla, bla. bla! Sa i-o spui lui mutu (sau Mutu, tot un drac, tot atatea sanse ai).
rashela
Postat pe 6 Ianuarie 2011 16:26
Eu ma prind mai greu,dar....de unde stii ca tanti-cu-care-vorbisi e chiar sotia?Poate fi oricine ,pus de el.Eu,in calitate de 'fosta' nu m-am gandit vreodata sa-mi insor/combin vreun ex.
Acuma,zici ca s-au certat cand l-a prins vorbind cu 4 tipe pe net.P-astea 4 le-a paruit si tie ti-a dat binecuvantarea?!Ce femeie confirma divortul unei potentiale rivale? Eu nu m-as obosi.
2 lucruri inca.Tendinta fetelor de-a pune-n carca primului venit (ca nici macar bine nu-l cunosti) calitatile lui Fat-Frumos cel ne'nteles si de-a broda la caracter .....(grea boala!)
Uite o cifra - 4.Nu-ti spune nimic? 4 .
nicossia
Postat pe 6 Ianuarie 2011 16:36
da ai dreptate cifra imi spune multe,sotia da sunt sigura ca este ea deorece descoperisem cu 2 sapt inainte cum arata s.a m.d...ea imi zice ca nu-l iubeste ca de fapt doar in primii doi ani l-a iubit.scum ea vrea sa fie libera si a luat decizia de a divorta si ca de fapt nu as avea eu nici o vina in destramarea acestei casatorii,,as fi cireasa de pe tort,, hmmmmmmmmmmmmmmmConsider ca noi femeile nu ne cautam amanti daca avem tot ce ne trebuie din partea partenerului de viata ,si nu ca as vrea sa il apar pe el ,dar nu cred ca de bine si-a cautat refugiul in acele fete de pe net,eu excluzandu-ma ptr ca de moment nu am avut o aventura cu el doar discutii la nivelul mess si sms
kudika349178
Postat pe 6 Ianuarie 2011 17:10
De la: kudika349178, la data 2011-01-06 17:10:13da ai dreptate cifra imi spune multe,sotia da sunt sigura ca este ea deorece descoperisem cu 2 sapt inainte cum arata s.a m.d...ea imi zice ca nu-l iubeste ca de fapt doar in primii doi ani l-a iubit.scum ea vrea sa fie libera si a luat decizia de a divorta si ca de fapt nu as avea eu nici o vina in destramarea acestei casatorii,,as fi cireasa de pe tort,, hmmmmmmmmmmmmmmmConsider ca noi femeile nu ne cautam amanti daca avem tot ce ne trebuie din partea partenerului de viata ,si nu ca as vrea sa il apar pe el ,dar nu cred ca de bine si-a cautat refugiul in acele fete de pe net,eu excluzandu-ma ptr ca de moment nu am avut o aventura cu el doar discutii la nivelul mess si sms


Si la exeperienta ta de viata, stand de vorba cu un cuceritor al netului, ai avut asa o sclipire si ai realizat ca esti EXACT sufletul lui pereche, cea pentru care va face orice si se va linisti, nu?
Sau nici nu prea conteaza asta pentru tine? Atata timp cat tu-l iubesti, face ce-o face.
rashela
Postat pe 6 Ianuarie 2011 17:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat... 2 De la: agoldfish 10 Aprilie 2009 17:41
Buna ziua, a sosit la d-vs Mos Craciun? 1 De la: loredana71 14 Decembrie 2009 16:09
O PARERE SINCERA...IZVORATA DIN SUFLET... 8 De la: kudika_936330 1 Decembrie 2013 15:17
P.F.A. vs. S.R.L. 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:38
cum cedam dreptul de autor? 1 De la: kudika145147 14 Martie 2010 23:04