Setari Cookie-uri

Cotulbea...ce si cum?

buna, vreau sa imi fac rinoplastie la cotulbea timisoara cat de curand si as dori sa stiu pareri despre acest cotulbea: rezultat, pret, etc. mentionez ca m-am documentat despre aceasta operatie si cotulbea mi se pare cel mai potrivit. dar as dori sa stiu si experientele voastre.multumesc
drujbitza
Postat pe 9 Ianuarie 2011 09:25
hello! o prietena de-a mea se opereaza marti la el :) o costa 350 euro(300 el si 50 anestezistu). Eu vreau sa merg dupa 15 martie la el,mai am doua prietene care sunt operate tot de el si sunt extrem de multumite.Operatia se face la spitalul ORL din Timisoara.
roxanamol
Postat pe 27 Ianuarie 2011 17:36
cine s-a mai operat la cotulbea?
as dori sa stiu si eu cateva pareri, vreau sa ma operez si eu in martie , referitor la cei care s--au operat la dansu si dak au fost multumiti de rezultat. HEEEELLLPA PLS
lauTM
Postat pe 11 Februarie 2011 12:37
lauTM
Postat pe 11 Februarie 2011 12:38
De la: roxanamol, la data 2011-01-27 17:36:34hello! o prietena de-a mea se opereaza marti la el :) o costa 350 euro(300 el si 50 anestezistu). Eu vreau sa merg dupa 15 martie la el,mai am doua prietene care sunt operate tot de el si sunt extrem de multumite.Operatia se face la spitalul ORL din Timisoara.

ROXA SUPUNE-MI TE ROG SI MIE , EMULTUMITA PRIETENA TA? CUM A IESIT OPERATIA?
lauTM
Postat pe 11 Februarie 2011 12:40
Ciao,

Tocmai am fost la o consultatie la Dl. Cotulbea. DEZAMAGIRE TOTALA!!!!!!!!!!! Nu mi-a oferit nici macar o secunda de incredere. Nu am curaj sa ma las pe mana lui!!!!!!

Tot ce a spus: O sa fie bine!!! Dupa multe insistente, cum o sa fie, ce o sa faca, care va fi rezultatul final..... mi-a spus: "Iti dau una in stanga, alta in dreapta si ultima lovitura pe mijloc, dupa care totul va fi bine. Stai o saptamana dupa care mergi la serviciu!" AM RAMAS FARA CUVINTE!!!!!!

In plus am mers pentru o simpla discutie, dar ce discutie: a doua zi m-a programat pentru analize si a treia pentru operatie. Cred ca a si calculat, inca 500 de euroi la buzunar. Am platit 150 Ron consultatia si am plecat cu toate gandurile impacate. :) Cotulbea este taiat de pe lista.

Inaintea mea au mai fost 2 fete si un baiat, prima oara la consultatie. Au plecat direct la analize si urmatoarea zi la abator. Spun "abator" chiar din exprimarea Dl. doctor.

Cred ca o astfel de operatie trebuie tratata cu o oarecare seriozitate. Il trimiti pe om sa faca niste analize de sange "de rutina", si te apuci sa il tai: fara o radiografie, fara sa ai o imagine foarte clara despre ce trebuie sa faci. Impresia lasata de Dl. Doctor a fost: "mai intai tai si pe urma vedem noi cum mergem mai departe."

Nu contest experienta si poate rezultatele bune ale Dl. Cotulbea (cu toate ca nu mi-a putut arata nici un exemplu, sa vad ceva poze inainte si dupa), dar din acest moment aceste lucruri nici macar nu mai imi starnesc CURIOZITATEA!!! Vreau sa fac aceasta operatie, vreau sa il platesc pe cel care ma opereaza, dar vreau sa vad un minim inters din partea lui. Nu vreau sa intru intr-un abator, numit fabrica de bani.

Am vrut doar sa va impartasesc mica mea experienta, si va rog sa va ganditi de doua ori inainte de a lua o astfel de decizie.

kudika367952
Postat pe 15 Februarie 2011 23:33
De la: kudika367952, la data 2011-02-15 23:33:03Ciao,

Tocmai am fost la o consultatie la Dl. Cotulbea. DEZAMAGIRE TOTALA!!!!!!!!!!! Nu mi-a oferit nici macar o secunda de incredere. Nu am curaj sa ma las pe mana lui!!!!!!

Tot ce a spus: O sa fie bine!!! Dupa multe insistente, cum o sa fie, ce o sa faca, care va fi rezultatul final..... mi-a spus: "Iti dau una in stanga, alta in dreapta si ultima lovitura pe mijloc, dupa care totul va fi bine. Stai o saptamana dupa care mergi la serviciu!" AM RAMAS FARA CUVINTE!!!!!!

In plus am mers pentru o simpla discutie, dar ce discutie: a doua zi m-a programat pentru analize si a treia pentru operatie. Cred ca a si calculat, inca 500 de euroi la buzunar. Am platit 150 Ron consultatia si am plecat cu toate gandurile impacate. :) Cotulbea este taiat de pe lista.

Inaintea mea au mai fost 2 fete si un baiat, prima oara la consultatie. Au plecat direct la analize si urmatoarea zi la abator. Spun "abator" chiar din exprimarea Dl. doctor.

Cred ca o astfel de operatie trebuie tratata cu o oarecare seriozitate. Il trimiti pe om sa faca niste analize de sange "de rutina", si te apuci sa il tai: fara o radiografie, fara sa ai o imagine foarte clara despre ce trebuie sa faci. Impresia lasata de Dl. Doctor a fost: "mai intai tai si pe urma vedem noi cum mergem mai departe."

Nu contest experienta si poate rezultatele bune ale Dl. Cotulbea (cu toate ca nu mi-a putut arata nici un exemplu, sa vad ceva poze inainte si dupa), dar din acest moment aceste lucruri nici macar nu mai imi starnesc CURIOZITATEA!!! Vreau sa fac aceasta operatie, vreau sa il platesc pe cel care ma opereaza, dar vreau sa vad un minim inters din partea lui. Nu vreau sa intru intr-un abator, numit fabrica de bani.

Am vrut doar sa va impartasesc mica mea experienta, si va rog sa va ganditi de doua ori inainte de a lua o astfel de decizie.

lauTM
Postat pe 20 Februarie 2011 14:54
De la: kudika367952, la data 2011-02-15 23:33:03Ciao,

Tocmai am fost la o consultatie la Dl. Cotulbea. DEZAMAGIRE TOTALA!!!!!!!!!!! Nu mi-a oferit nici macar o secunda de incredere. Nu am curaj sa ma las pe mana lui!!!!!!

Tot ce a spus: O sa fie bine!!! Dupa multe insistente, cum o sa fie, ce o sa faca, care va fi rezultatul final..... mi-a spus: "Iti dau una in stanga, alta in dreapta si ultima lovitura pe mijloc, dupa care totul va fi bine. Stai o saptamana dupa care mergi la serviciu!" AM RAMAS FARA CUVINTE!!!!!!

In plus am mers pentru o simpla discutie, dar ce discutie: a doua zi m-a programat pentru analize si a treia pentru operatie. Cred ca a si calculat, inca 500 de euroi la buzunar. Am platit 150 Ron consultatia si am plecat cu toate gandurile impacate. :) Cotulbea este taiat de pe lista.

Inaintea mea au mai fost 2 fete si un baiat, prima oara la consultatie. Au plecat direct la analize si urmatoarea zi la abator. Spun "abator" chiar din exprimarea Dl. doctor.

Cred ca o astfel de operatie trebuie tratata cu o oarecare seriozitate. Il trimiti pe om sa faca niste analize de sange "de rutina", si te apuci sa il tai: fara o radiografie, fara sa ai o imagine foarte clara despre ce trebuie sa faci. Impresia lasata de Dl. Doctor a fost: "mai intai tai si pe urma vedem noi cum mergem mai departe."

Nu contest experienta si poate rezultatele bune ale Dl. Cotulbea (cu toate ca nu mi-a putut arata nici un exemplu, sa vad ceva poze inainte si dupa), dar din acest moment aceste lucruri nici macar nu mai imi starnesc CURIOZITATEA!!! Vreau sa fac aceasta operatie, vreau sa il platesc pe cel care ma opereaza, dar vreau sa vad un minim inters din partea lui. Nu vreau sa intru intr-un abator, numit fabrica de bani.

Am vrut doar sa va impartasesc mica mea experienta, si va rog sa va ganditi de doua ori inainte de a lua o astfel de decizie.






alte pareri, nu vreau sama descurajez total :(((
lauTM
Postat pe 20 Februarie 2011 14:55
De la: drujbitza, la data 2011-01-09 09:25:20buna, vreau sa imi fac rinoplastie la cotulbea timisoara cat de curand si as dori sa stiu pareri despre acest cotulbea: rezultat, pret, etc. mentionez ca m-am documentat despre aceasta operatie si cotulbea mi se pare cel mai potrivit. dar as dori sa stiu si experientele voastre.multumesc

drujbitza u ce ai mai auzit despre acest doc.?ai prietene care s-au operat la el sau persoane care sa-ti impartaseasca din experienta lor..... te mai operezi la el?
offffffffff nimeni nu raspunde:((
lauTM
Postat pe 20 Februarie 2011 14:58
De la: roxanamol, la data 2011-01-27 17:36:34hello! o prietena de-a mea se opereaza marti la el :) o costa 350 euro(300 el si 50 anestezistu). Eu vreau sa merg dupa 15 martie la el,mai am doua prietene care sunt operate tot de el si sunt extrem de multumite.Operatia se face la spitalul ORL din Timisoara.



te rog spune mi si mie cum a reusit operatia prietenei tale ? e multumita ii place? :)
lauTM
Postat pe 21 Februarie 2011 15:26
bunaa...pfiuuu sunt curioasa..eu vreau operatie si sunt aja cu capul in nori ..nu stiu unde exact sa merg ce exact sa intreb..stiu doar ca vreau sa-mi fac operatie..as vrea la cotulbia si eu dar nu stiu unde sa merg..la cabinetul lui persoanal? sau la judetzean?tu unde ai fost ..pls lasa-mi un id sa vorbesc cu tine sau un numar de tel orice:)..ms anticipat
allexxandra
Postat pe 9 Martie 2011 22:58
Eu am fost saptamana trecuta in Timisoara la consultatie la el. Pe mine m-a convins, ca sa spun asa. Saptamana viitoare ma operez. :)
ciuciucorina
Postat pe 26 Octombrie 2011 02:33
Eu m'am operat acum 5 zile la el. A fost neasteptat, vorbisem sa vin pentru analize si in aceeasi zi m'a si internat, operat si totului tot.Citisem despre el pe forumuri ca este un om ursuz si dificil, nesociabil. Mi'a dovedit contrariul, poate era intr'o dispozitie buna, nu stiu. Chestia e ca nu sta sa te linguseaseasca cum fac altii, daca vrei linguseala lugu lugu sau mai stiu eu ce, du'te la Bratu, sau la un salon, da peste 1000 de euro si asteapta: conditii, explicatii, discutii, consultatii. De durut nu doare, nu poti sa respiri vreo 2 zile si ai o senzatie care te cam irita din cauza meselor, dar trec asa de repede zilele ca nici nu le simti. Colega mea si'a facut tot la el si e f multumita, eu inca nu stiu ca nu mi'am vazut capodopera. Am auzit ca in curand iese la penzie, asa ca daca sunteti hotarati zburdati numaidecat la el la spital, eu zic ca merita, si am ramas impresionata de cata lume am vazut operata la nas in alea 2 -3 zile la spital.
kudika515851
Postat pe 19 Martie 2012 22:03
ceau kudika515851 poti te rog sa-mi lasi id*ul tau sa-mi trimiti poze cu si dupa operatie,multumesc aniticipat:*
kudika119757
Postat pe 6 Iunie 2012 23:30
Pentru o rinoplastie functionala si estetic frumoasa, eu pot sa-ti recomand pe Dr. Ovidiu Grecu de la Medsport Bucuresti. Prietena mea si-a spart nasul in piscina si si-a ajustat nasul la dumnealui si pot sa spun ca arata senzational. Nu credeam ca o sa o refaca atat de bine. Am intrat pe site si am vazut si alte rezultate la fel de reusite.
Eu o sa-mi fac rinoplastie da asa de fite, ca sa imi micsorez putin narile.
Ati facut vreuna micsorare de nari?
kudika_9330
Postat pe 8 Iunie 2012 15:56
Buna,
Ieri 25 sept 2014 am fost la emeritul profesor Cotulbea pentru o operatie .Am fost programata la ora 14.45,ajungand la cabinet-un apartament saracacios -la banii lui - pe o strada langa Liceul Loga,am fost surprinsa sa constat ca mai erau doua fete programate la aceeasi ora!Ne-a intrebat de bani,am platit 700 euro fiecare,urmand sa asteptam anestezistul.Chitanta ne-a dat pe 150 lei!,spunandu-ne ca restul de euro ii duce oricum la banca
Dupa 20 minute de asteptare -sa apara anestezitul,ne-a intrebat pe rand cine doreste sa faca operatie fara anestezie pentru ca el nu mai poate astepta anestezistul..la auzul raspunsului nostru ca nu dorim fara anestezie ,dl profesor doctor FARA NICI O EXPLICATIE A URLAT LA NOI SA IESIM AFARA SI SA NU MAI CALCAM IN cabinetul LUI!! Credeti-ma ca am ramas toate "interzise",nestiind ce sa facem .
Culmea tupeului a fost a doua zi,cand am primit un telefon de la asistentul emeritului profesor care m-a intrebat daca nu doresc sa ma reprogramez!!
Nici acum nu stiu ce sa fac in urma acestei intamplari,nu vreau sa anunt nici ANAFUL ,nici Colegiul medicilor nici alte autoritati dar daca cumva profesorul sau asistentul acestuia citesc acest topic stiu de cine este vorba si daca chiar vor dovezi am sa le prezint in mod public asa cum i-am promis asistentului la telefon..In rest ,fiecare apeleaza la cine crede ca il reprezinta mai bine,pe mine acest individ Cotulbea ,chiar daca profesional poate este bun,ca om ,COMPORTAMENTUL LUI ESTE SUB ORICE CRITICA.
Claudia25678
Postat pe 26 Septembrie 2014 17:51
De la: Claudia25678, la data 2014-09-26 17:51:28Buna,
Ieri 25 sept 2014 am fost la emeritul profesor Cotulbea pentru o operatie .Am fost programata la ora 14.45,ajungand la cabinet-un apartament saracacios -la banii lui - pe o strada langa Liceul Loga,am fost surprinsa sa constat ca mai erau doua fete programate la aceeasi ora!Ne-a intrebat de bani,am platit 700 euro fiecare,urmand sa asteptam anestezistul.Chitanta ne-a dat pe 150 lei!,spunandu-ne ca restul de euro ii duce oricum la banca
Dupa 20 minute de asteptare -sa apara anestezitul,ne-a intrebat pe rand cine doreste sa faca operatie doar cu anestezie locala pentru ca el nu mai poate astepta anestezistul..la auzul raspunsului nostru ca nu dorim doar anestezie locala ,dl profesor doctor FARA NICI O EXPLICATIE A URLAT LA NOI SA IESIM AFARA SI SA NU MAI CALCAM IN cabinetul LUI!! Credeti-ma ca am ramas toate "interzise",nestiind ce sa facem .
Culmea tupeului a fost a doua zi,cand am primit un telefon de la asistentul emeritului profesor care m-a intrebat daca nu doresc sa ma reprogramez!!
Nici acum nu stiu ce sa fac in urma acestei intamplari,nu vreau sa anunt nici ANAFUL ,nici Colegiul medicilor nici alte autoritati dar daca cumva profesorul sau asistentul acestuia citesc acest topic stiu de cine este vorba si daca chiar vor dovezi am sa le prezint in mod public asa cum i-am promis asistentului la telefon..In rest ,fiecare apeleaza la cine crede ca il reprezinta mai bine,pe mine acest individ Cotulbea ,chiar daca profesional poate este bun,ca om ,COMPORTAMENTUL LUI ESTE SUB ORICE CRITICA.
Claudia25678
Postat pe 26 Septembrie 2014 18:48
De la: Claudia25678, la data 2014-09-26 18:48:04
De la: Claudia25678, la data 2014-09-26 17:51:28Buna,
Ieri 25 sept 2014 am fost la emeritul profesor dr. Cotulbea pentru o operatie .Am fost programata la ora 14.45,ajungand la cabinet-un apartament saracacios -la banii lui - pe o strada langa Liceul Loga,am fost surprinsa sa constat ca mai erau doua fete programate la aceeasi ora!Ne-a intrebat de bani,am platit 700 euro fiecare,urmand sa asteptam anestezistul.Chitanta ne-a dat pe 150 lei!,spunandu-ne ca restul de euro ii duce oricum la banca
Dupa 20 minute de asteptare -sa apara anestezistul,ne-a intrebat pe rand cine doreste sa faca operatie doar cu anestezie locala pentru ca el nu mai poate astepta anestezistul..la auzul raspunsului nostru ca nu dorim doar anestezie locala ,dl profesor doctor FARA NICI O EXPLICATIE A URLAT LA NOI SA NE LUAM BANII, SA IESIM AFARA SI SA NU MAI CALCAM IN cabinetul LUI!! Credeti-ma ca am ramas toate "interzise",nestiind ce sa facem .
Culmea tupeului a fost a doua zi,cand am primit un telefon de la asistentul emeritului profesor care m-a intrebat daca nu doresc sa ma reprogramez!!
Nici acum nu stiu ce sa fac in urma acestei intamplari,nu vreau sa anunt nici ANAFUL ,nici Colegiul medicilor nici alte autoritati dar daca cumva profesorul sau asistentul acestuia citesc acest topic stiu de cine este vorba si daca chiar vor dovezi am sa le prezint in mod public asa cum i-am promis asistentului la telefon..In rest ,fiecare apeleaza la cine crede ca il reprezinta mai bine,pe mine acest individ Cotulbea ,chiar daca profesional poate este bun,ca om ,COMPORTAMENTUL LUI ESTE SUB ORICE CRITICA.
Claudia25678
Postat pe 26 Septembrie 2014 18:51
De la: Claudia25678, la data 2014-09-26 18:51:19
De la: Claudia25678, la data 2014-09-26 18:48:04
De la: Claudia25678, la data 2014-09-26 17:51:28Buna,
Ieri 25 sept 2014 am fost la emeritul profesor dr. Cotulbea pentru o operatie .Am fost programata la ora 14.45,ajungand la cabinet-un apartament saracacios -la banii lui - pe o strada langa Liceul Loga,am fost surprinsa sa constat ca mai erau doua fete programate la aceeasi ora!Ne-a intrebat de bani,am platit 700 euro fiecare,urmand sa asteptam anestezistul.Chitanta ne-a dat pe 150 lei!,spunandu-ne ca restul de euro ii duce oricum la banca
Dupa 20 minute de asteptare -sa apara anestezistul,ne-a intrebat pe rand cine doreste sa faca operatie doar cu anestezie locala pentru ca el nu mai poate astepta anestezistul..la auzul raspunsului nostru ca nu dorim doar anestezie locala ,dl profesor doctor FARA NICI O EXPLICATIE A URLAT LA NOI SA NE LUAM BANII, SA IESIM AFARA SI SA NU MAI CALCAM IN cabinetul LUI!! Credeti-ma ca am ramas toate "interzise",nestiind ce sa facem .
Culmea tupeului a fost a doua zi,cand am primit un telefon de la asistentul emeritului profesor care m-a intrebat daca nu doresc sa ma reprogramez!!
Nici acum nu stiu ce sa fac in urma acestei intamplari,nu vreau sa anunt nici ANAFUL ,nici Colegiul medicilor nici alte autoritati dar daca cumva profesorul sau asistentul acestuia citesc acest topic stiu de cine este vorba si daca chiar vor dovezi am sa le prezint in mod public asa cum i-am promis asistentului la telefon..In rest ,fiecare apeleaza la cine crede ca il reprezinta mai bine,pe mine acest individ Cotulbea ,chiar daca profesional poate este bun,ca om ,COMPORTAMENTUL LUI ESTE SUB ORICE CRITICA.
Claudia25678
Postat pe 26 Septembrie 2014 18:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doctori ticalosi 6 De la: ad_ad 25 Octombrie 2010 22:08
Astept o recomandare urgent 8 De la: PisyAlecsya 10 August 2013 13:21
ma puteti ajuta??? 16 De la: healthy001005 17 Decembrie 2012 17:41
ce sa fac??? 5 De la: fata 22 Ianuarie 2010 19:44
Nervi sau stres? 6 De la: kudika_32367 29 Iulie 2013 17:27