nu mergeti cu eurolines!!!!!!!!!!!!1

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika350666 Avatarul lui kudika350666

2 mesaje

sunt niste ordinari soferii de pe aceste autocare am fost cu ei in germania cu grupu ......dezastru....in drum inspre germania,mai exact in Austria,ne-au pus sa dam fiecare cate 5 euro ca sa nu ne verifice politia de frontiera in bagaje....eram de acord sa ne verifice ptr ca nu ascundeam nimica,asadar nam fost de acord sa dau cei 5 euro,eu si inca cateva persoane.Intru-cat nu sau adunat bani de care aveau ei nevoie,toata noaptea si pana in germania incontinuu ne-au dat aerul conditionat la maxim,de am ajuns acolo raciti.INCONTINUU LE ZICEAM SA OPREASCA AERUL CONDITIONAT DAR PARCA VORBEAM CU PERETII:(( dezastru!!!!!!!!!!nu mergeti cu ei ....is niste dobitociii soferii!!!!!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika350666, la data 2011-01-09 19:39:12sunt niste ordinari soferii de pe aceste autocare am fost cu ei in germania cu grupu ......dezastru....in drum inspre germania,mai exact in Austria,ne-au pus sa dam fiecare cate 5 euro ca sa nu ne verifice politia de frontiera in bagaje....eram de acord sa ne verifice ptr ca nu ascundeam nimica,asadar nam fost de acord sa dau cei 5 euro,eu si inca cateva persoane.Intru-cat nu sau adunat bani de care aveau ei nevoie,toata noaptea si pana in germania incontinuu ne-au dat aerul conditionat la maxim,de am ajuns acolo raciti.INCONTINUU LE ZICEAM SA OPREASCA AERUL CONDITIONAT DAR PARCA VORBEAM CU PERETII:(( dezastru!!!!!!!!!!nu mergeti cu ei ....is niste dobitociii soferii!!!!!
trebuia sa iei avionul
O fata buna e greu de gasit.O fata rea e greu de multumit.Am un suflet de copil care refuza sa creasca.Mi-e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta..
Fosta membra Kudika.ro
De la: valy90, la data 2011-01-09 21:07:21
De la: kudika350666, la data 2011-01-09 19:39:12sunt niste ordinari soferii de pe aceste autocare am fost cu ei in germania cu grupu ......dezastru....in drum inspre germania,mai exact in Austria,ne-au pus sa dam fiecare cate 5 euro ca sa nu ne verifice politia de frontiera in bagaje....eram de acord sa ne verifice ptr ca nu ascundeam nimica,asadar nam fost de acord sa dau cei 5 euro,eu si inca cateva persoane.Intru-cat nu sau adunat bani de care aveau ei nevoie,toata noaptea si pana in germania incontinuu ne-au dat aerul conditionat la maxim,de am ajuns acolo raciti.INCONTINUU LE ZICEAM SA OPREASCA AERUL CONDITIONAT DAR PARCA VORBEAM CU PERETII:(( dezastru!!!!!!!!!!nu mergeti cu ei ....is niste dobitociii soferii!!!!!
trebuia sa iei avionul

si pierdea ea peisajele...