Setari Cookie-uri

Ajutor!!!Am nevoie de raspuns pana duminica 16-01-2011

Am nevoie de ajutor. M-am indragostit de o fata si nu pot sa ma gandesc decat la ea. Suntem in scoli diferite dar am numarul ei de telefon. Am un prieten in scoala ei si de la el am aflat ca intreaba de mine tot timpul. Desi ne-am vazut doar o data pana acum si nu stiu prea multe despre ea, in scurtul timp in care ne-am vazut si am conversat mi-am dat seama ca suntem la fel. Intr-un tarziu mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la film si a zis da. Acolo, dupa film vreau sa trec la pasul urmator si sa o intreb daca vrea sa fim impruna. Dar nu stiu ce sa zic poate vrea sa ne cunoastem mai bine poate trebuie sa o luam mai incet. Important e ca tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd. Daca intradevar am dreptate si e chiar ca mine as lua lucrurile mai incet adica sa ne vedem de mai multe ori inainte sa o intreb asta.
Va rog mult de tot sa ma ajutati, in special fetele am nevoie de parerile voastre ce ati face daca baiatul de care va place v-ar intreba asta intr-o asemenea ipostaza.
Orice sfat e bun venit multumesc.
stefan_p97
Postat pe 14 Ianuarie 2011 09:58
De la: stefan_p97, la data 2011-01-14 09:58:53Am nevoie de ajutor. M-am indragostit de o fata si nu pot sa ma gandesc decat la ea. Suntem in scoli diferite dar am numarul ei de telefon. Am un prieten in scoala ei si de la el am aflat ca intreaba de mine tot timpul. Desi ne-am vazut doar o data pana acum si nu stiu prea multe despre ea, in scurtul timp in care ne-am vazut si am conversat mi-am dat seama ca suntem la fel. Intr-un tarziu mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la film si a zis da. Acolo, dupa film vreau sa trec la pasul urmator si sa o intreb daca vrea sa fim impruna. Dar nu stiu ce sa zic poate vrea sa ne cunoastem mai bine poate trebuie sa o luam mai incet. Important e ca tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd. Daca intradevar am dreptate si e chiar ca mine as lua lucrurile mai incet adica sa ne vedem de mai multe ori inainte sa o intreb asta.
Va rog mult de tot sa ma ajutati, in special fetele am nevoie de parerile voastre ce ati face daca baiatul de care va place v-ar intreba asta intr-o asemenea ipostaza.
Orice sfat e bun venit multumesc.

pai mvezi ca fac unii reclama ...cu MAXIMIA....si tineti mereu telefonul deschis si va auzit si cind va scarpinati in ...nas
BEL_AMY1
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:01
Prin ajutor NU MA REFER LA GLUME
stefan_p97
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:17
ti se potriveste ca o manusa reclama asta
http://www.youtube.com/watch?v=zdlnomthWTE
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:17
De la: stefan_p97, la data 2011-01-14 09:58:53Am nevoie de ajutor. M-am indragostit de o fata si nu pot sa ma gandesc decat la ea. Suntem in scoli diferite dar am numarul ei de telefon. Am un prieten in scoala ei si de la el am aflat ca intreaba de mine tot timpul. Desi ne-am vazut doar o data pana acum si nu stiu prea multe despre ea, in scurtul timp in care ne-am vazut si am conversat mi-am dat seama ca suntem la fel. Intr-un tarziu mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la film si a zis da. Acolo, dupa film vreau sa trec la pasul urmator si sa o intreb daca vrea sa fim impruna. Dar nu stiu ce sa zic poate vrea sa ne cunoastem mai bine poate trebuie sa o luam mai incet. Important e ca tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd. Daca intradevar am dreptate si e chiar ca mine as lua lucrurile mai incet adica sa ne vedem de mai multe ori inainte sa o intreb asta.
Va rog mult de tot sa ma ajutati, in special fetele am nevoie de parerile voastre ce ati face daca baiatul de care va place v-ar intreba asta intr-o asemenea ipostaza.
Orice sfat e bun venit multumesc.


trage-o de tate...daca te alearga sa-ti traga cateva palme, e clar
battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:18
eu nu inteleg de ce te grabesti asa?
ironia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:18
Cat de incet vrei?Exista si mai incet de-atat?Intreab-o,normal.Problema cu primele intalniri e ca lumea-si cosmetizeaza cam tot,nu ajungi sa cunosti prea bine persoana de langa tine,care-i ,culmea! sufletul- pereche- la -sufletul- pereche afisat de tine.
Probabil ca sunteti f tineri,si-i mai greu.Dar daca nu intrebi,n-o sa stii vreodata raspunsul.Mai ziceai si ca esti obsedat,asa ca...Nu vad de ce ar zice nu,daca tot a acceptat sa iasa cu tine.
nicossia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:24
easy, easy .... invit-o de mai multe ori in oras, cunoasteti-va mai bine, vezi ce aveti in comun,cum va intelegeti etc, si apoi treci la next level
bombonik_babardik
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:25
care-i next-ul?ala cu trasu' de tate?
nicossia
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:28
De la: nicossia, la data 2011-01-14 10:28:16care-i next-ul?ala cu trasu' de tate?
fiecare intelege ce vrea din next .... si cat il taie capul
bombonik_babardik
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:31
De la: stefan_p97, la data 2011-01-14 10:17:15Prin ajutor NU MA REFER LA GLUME



ia-o incet dar nu chiar ca melcul!si nu uita sa-i spui ca o iubest daca se poate si-ti permite.nu te baza ca isi da ea seama pentru daca e cazul va vrea sa auda verbal in afara de flori si alte bagatele!stai cum sta troleibuzul acica permanent in contatct cu ea
pickard
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:31
scuzati greselile dar nu e laptopul meu!
pickard
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:32
De la: pickard, la data 2011-01-14 10:31:37...nu uita sa-i spui ca o iubesti...




battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 10:37
De la: battleofwits, la data 2011-01-14 10:37:20
De la: pickard, la data 2011-01-14 10:31:37...nu uita sa-i spui ca o iubesti...






ce fluieri ba!? ca daca nu ii repeta de doojdamii de ori pe zi o sa uite
pickard
Postat pe 14 Ianuarie 2011 11:05
De la: stefan_p97, la data 2011-01-14 09:58:53Am nevoie de ajutor. M-am indragostit de o fata si nu pot sa ma gandesc decat la ea. Suntem in scoli diferite dar am numarul ei de telefon. Am un prieten in scoala ei si de la el am aflat ca intreaba de mine tot timpul. Desi ne-am vazut doar o data pana acum si nu stiu prea multe despre ea, in scurtul timp in care ne-am vazut si am conversat mi-am dat seama ca suntem la fel. Intr-un tarziu mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la film si a zis da. Acolo, dupa film vreau sa trec la pasul urmator si sa o intreb daca vrea sa fim impruna. Dar nu stiu ce sa zic poate vrea sa ne cunoastem mai bine poate trebuie sa o luam mai incet. Important e ca tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd. Daca intradevar am dreptate si e chiar ca mine as lua lucrurile mai incet adica sa ne vedem de mai multe ori inainte sa o intreb asta.
Va rog mult de tot sa ma ajutati, in special fetele am nevoie de parerile voastre ce ati face daca baiatul de care va place v-ar intreba asta intr-o asemenea ipostaza.
Orice sfat e bun venit multumesc.
Asa repede ai inceput sa tii la ea? Iubirile astea
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:09
De la: stefan_p97, la data 2011-01-14 09:58:53Am nevoie de ajutor. M-am indragostit de o fata si nu pot sa ma gandesc decat la ea. Suntem in scoli diferite dar am numarul ei de telefon. Am un prieten in scoala ei si de la el am aflat ca intreaba de mine tot timpul. Desi ne-am vazut doar o data pana acum si nu stiu prea multe despre ea, in scurtul timp in care ne-am vazut si am conversat mi-am dat seama ca suntem la fel. Intr-un tarziu mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la film si a zis da. Acolo, dupa film vreau sa trec la pasul urmator si sa o intreb daca vrea sa fim impruna. Dar nu stiu ce sa zic poate vrea sa ne cunoastem mai bine poate trebuie sa o luam mai incet. Important e ca tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd. Daca intradevar am dreptate si e chiar ca mine as lua lucrurile mai incet adica sa ne vedem de mai multe ori inainte sa o intreb asta.
Va rog mult de tot sa ma ajutati, in special fetele am nevoie de parerile voastre ce ati face daca baiatul de care va place v-ar intreba asta intr-o asemenea ipostaza.
Orice sfat e bun venit multumesc.
Asa repede ai inceput sa tii la ea? Iubirile astea
Valy90
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:09
De la: stefan_p97, la data 2011-01-14 09:58:53Am nevoie de ajutor. M-am indragostit de o fata si nu pot sa ma gandesc decat la ea. Suntem in scoli diferite dar am numarul ei de telefon. Am un prieten in scoala ei si de la el am aflat ca intreaba de mine tot timpul. Desi ne-am vazut doar o data pana acum si nu stiu prea multe despre ea, in scurtul timp in care ne-am vazut si am conversat mi-am dat seama ca suntem la fel. Intr-un tarziu mi-am luat inima in dinti si am invitat-o la film si a zis da. Acolo, dupa film vreau sa trec la pasul urmator si sa o intreb daca vrea sa fim impruna. Dar nu stiu ce sa zic poate vrea sa ne cunoastem mai bine poate trebuie sa o luam mai incet. Important e ca tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd. Daca intradevar am dreptate si e chiar ca mine as lua lucrurile mai incet adica sa ne vedem de mai multe ori inainte sa o intreb asta.
Va rog mult de tot sa ma ajutati, in special fetele am nevoie de parerile voastre ce ati face daca baiatul de care va place v-ar intreba asta intr-o asemenea ipostaza.
Orice sfat e bun venit multumesc.


Wow, da' frumos scrii, pupa mama pe el! Nu glumesc, esti primul elev de pe forumul asta care scrie corect romaneste.
Acum, eu stiu asa: ca daca un baiat ma invita de cateva ori in oras, la film, la cofetarie, ma rog, unde mai vreti voi, atunci se leaga ceva intre noi. Exista ceva. Daca ea va accepta de fiecare data sa iasa cu tine, probabil ca nici nu mai e nevoie sa pui intrebarea cu "impreuna".
In general, cand un barbat si o femeie (fata si baiat) se vad destul de des, incep sa vorbeasca de viitor. De genul: ai vazut cutare film? / Nu. / Lasa ca mergem peste doua saptamani si-l vedem.
Incearca cu o oferta din asta si vezi cum reactioneaza. Daca-i capra si incepe sa rada si sa zica: Da' cine mai merge undeva cu tine peste doua saptamani? atunci fugi si las-o.
In rest, te descurci tu ca esti istet.
rashela
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:20
De la: rashela, la data 2011-01-14 12:20:32... eu stiu asa: ca daca un baiat ma invita de cateva ori in oras, la film, la cofetarie, ma rog, unde mai vreti voi, atunci se leaga ceva intre noi. ...



si cu trasul de tate ....cum ramane?
battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:25
De la: battleofwits, la data 2011-01-14 12:25:26
De la: rashela, la data 2011-01-14 12:20:32... eu stiu asa: ca daca un baiat ma invita de cateva ori in oras, la film, la cofetarie, ma rog, unde mai vreti voi, atunci se leaga ceva intre noi. ...



si cu trasul de tate ....cum ramane?




eu iti recomand la film sa o iei de mana si sa te joci cu mana ei,cand vei simti momentul o vei si saruta,ea va intelege si nu va mai fi nevoie sa ii ceri prietenia:D:D:D

si cu trasul de tate mai tarziu battle....easy boy
andreea1203
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:29
De la: battleofwits, la data 2011-01-14 12:25:26
De la: rashela, la data 2011-01-14 12:20:32... eu stiu asa: ca daca un baiat ma invita de cateva ori in oras, la film, la cofetarie, ma rog, unde mai vreti voi, atunci se leaga ceva intre noi. ...



si cu trasul de tate ....cum ramane?


Ohoo, acum 25 de ani chiar era un "sport" chestia asta. Ca atata bucurie aveau si ei: sa puna mana. De fapt, nici macar nu puneau mana, se repezeau ca animalele sa atinga, sa stranga, sa ciupeasca.
Mai e nevoie sa-ti zic ce reactii starneau?

Ce expresie tampita: "tras" de tate! Ca doar n-or fi din elastic. :)
rashela
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:29
De la: pickard, la data 2011-01-14 10:31:37
De la: stefan_p97, la data 2011-01-14 10:17:15Prin ajutor NU MA REFER LA GLUME



ia-o incet dar nu chiar ca melcul!si nu uita sa-i spui ca o iubest daca se poate si-ti permite.nu te baza ca isi da ea seama pentru daca e cazul va vrea sa auda verbal in afara de flori si alte bagatele!stai cum sta troleibuzul acica permanent in contatct cu ea


breeeeeee da rapid mai esti! mai intai sa se cunoasca si dupa aceea ii spune c-o iubeste............daca-i mai spun!
vitamina_c
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:31
De la: rashela, la data 2011-01-14 12:29:45
Ohoo, acum 25 de ani chiar era un "sport" chestia asta.


stiu

bine inainte de trasul de tatea a fost...trasul de codite
battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:34
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:29:35
si cu trasul de tate mai tarziu battle....easy boy


normal ca "easy" ... ca doar nu vrem sa stricam jucaria
battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:36
De la: battleofwits, la data 2011-01-14 12:36:14
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:29:35
si cu trasul de tate mai tarziu battle....easy boy


normal ca "easy" ... ca doar nu vrem sa stricam jucaria



vezi ca sunt 2 jucarii doar nu e mutanta
andreea1203
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:38
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:38:48
vezi ca sunt 2 jucarii doar nu e mutanta


tocmai ca avem grija de ele ...si ne jucam cu cate una pe rand ...sa nu se strice
battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:44
De la: battleofwits, la data 2011-01-14 12:44:23
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:38:48
vezi ca sunt 2 jucarii doar nu e mutanta


tocmai ca avem grija de ele ...si ne jucam cu cate una pe rand ...sa nu se strice



nu se strica!!! si daca se strica sunt sub garantie
andreea1203
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:46
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:46:55
nu se strica!!! si daca se strica sunt sub garantie


nuuuuu...
am auzit ca e scumpa "reparatia"
battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:47
De la: battleofwits, la data 2011-01-14 12:47:55
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:46:55
nu se strica!!! si daca se strica sunt sub garantie


nuuuuu...
am auzit ca e scumpa "reparatia"



daca ai garantie nu e problema....e moca:)))
andreea1203
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:50
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:50:00
daca ai garantie nu e problema....e moca:)))


tu ai casco?


battleofwits
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:51
De la: battleofwits, la data 2011-01-14 12:51:22
De la: andreea1203, la data 2011-01-14 12:50:00
daca ai garantie nu e problema....e moca:)))


tu ai casco?





full-option:)))) NORMAL!!!
andreea1203
Postat pe 14 Ianuarie 2011 12:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 27 De la: Buttefflypink 25 Iunie 2009 10:41
Va recomand super petrecere! 1 De la: yuvidulce 27 Noiembrie 2012 11:59
ce e de facut 4 De la: gabrielita26 1 Iulie 2011 23:26
Pentru o doamna din Iasi 1 De la: stefanp67 8 Decembrie 2013 11:36
ce naiba a patit omu asta???? 23 De la: andreea_n_x 8 Aprilie 2010 17:37