Setari Cookie-uri

Unde si cum il gasim pe Fat-Frumos?

De la: ironia, la data 2011-01-27 11:03:03
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:01:22
De la: hystria1, la data 2011-01-27 10:58:47
De la: pickard, la data 2011-01-27 10:53:08
De la: ironia, la data 2011-01-27 10:37:29ca sa il intalnesti pe fat-frumos..tre' sa iesi la drum de seara imbracata in neglije ... la cea mai mare intersectie din sat/oras...si musai sa ai o pancarda in mana pe care sa fie scris...disponibila doar pt fat-frumos!


si va aparea viorel lis, sau irinel



asa. si ... ?


urla invidia in el!

doar invidia? sau si chestia aia mica ..mica?


eu am vazut doar invidia! ca celelalte chestii sunt atat de mici incat nici nu se mai observa!
vitamina_c
Postat pe 27 Ianuarie 2011 11:06
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:06:10
De la: ironia, la data 2011-01-27 11:03:03
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:01:22
De la: hystria1, la data 2011-01-27 10:58:47
De la: pickard, la data 2011-01-27 10:53:08
De la: ironia, la data 2011-01-27 10:37:29ca sa il intalnesti pe fat-frumos..tre' sa iesi la drum de seara imbracata in neglije ... la cea mai mare intersectie din sat/oras...si musai sa ai o pancarda in mana pe care sa fie scris...disponibila doar pt fat-frumos!


si va aparea viorel lis, sau irinel



asa. si ... ?


urla invidia in el!

doar invidia? sau si chestia aia mica ..mica?


eu am vazut doar invidia! ca celelalte chestii sunt atat de mici incat nici nu se mai observa!



aia mika mika nu urla chelalaie
Histria
Postat pe 27 Ianuarie 2011 11:31
De la: hystria1, la data 2011-01-27 11:31:17
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:06:10
De la: ironia, la data 2011-01-27 11:03:03
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:01:22
De la: hystria1, la data 2011-01-27 10:58:47
De la: pickard, la data 2011-01-27 10:53:08
De la: ironia, la data 2011-01-27 10:37:29ca sa il intalnesti pe fat-frumos..tre' sa iesi la drum de seara imbracata in neglije ... la cea mai mare intersectie din sat/oras...si musai sa ai o pancarda in mana pe care sa fie scris...disponibila doar pt fat-frumos!


si va aparea viorel lis, sau irinel



asa. si ... ?


urla invidia in el!

doar invidia? sau si chestia aia mica ..mica?


eu am vazut doar invidia! ca celelalte chestii sunt atat de mici incat nici nu se mai observa!



aia mika mika nu urla chelalaie


atunci este de apreciat daca mai are puterea(la cat este de mica) sa faca asta!
vitamina_c
Postat pe 27 Ianuarie 2011 11:33
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:01:22
De la: hystria1, la data 2011-01-27 10:58:47
De la: pickard, la data 2011-01-27 10:53:08
De la: ironia, la data 2011-01-27 10:37:29ca sa il intalnesti pe fat-frumos..tre' sa iesi la drum de seara imbracata in neglije ... la cea mai mare intersectie din sat/oras...si musai sa ai o pancarda in mana pe care sa fie scris...disponibila doar pt fat-frumos!


si va aparea viorel lis, sau irinel



asa. si ... ?


urla invidia in el!


da da! mor de invidie!
pickard
Postat pe 27 Ianuarie 2011 11:38
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:06:10
De la: ironia, la data 2011-01-27 11:03:03
De la: vitamina_c, la data 2011-01-27 11:01:22
De la: hystria1, la data 2011-01-27 10:58:47
De la: pickard, la data 2011-01-27 10:53:08
De la: ironia, la data 2011-01-27 10:37:29ca sa il intalnesti pe fat-frumos..tre' sa iesi la drum de seara imbracata in neglije ... la cea mai mare intersectie din sat/oras...si musai sa ai o pancarda in mana pe care sa fie scris...disponibila doar pt fat-frumos!


si va aparea viorel lis, sau irinel



asa. si ... ?


urla invidia in el!

doar invidia? sau si chestia aia mica ..mica?


eu am vazut doar invidia! ca celelalte chestii sunt atat de mici incat nici nu se mai observa!


oricum fetzii frumosi o au foarte mica!
pickard
Postat pe 27 Ianuarie 2011 11:39
De la: pickard, la data 2011-01-27 11:39:17
oricum fetzii frumosi o au foarte mica!


te-ai uitat in chilotii lor?sau in ai tai?
oricum nu pot nici ei sa le aibe pe toate,nu?
ironia
Postat pe 27 Ianuarie 2011 11:46
De la: ironia, la data 2011-01-27 11:46:30
De la: pickard, la data 2011-01-27 11:39:17
oricum fetzii frumosi o au foarte mica!


te-ai uitat in chilotii lor?sau in ai tai?
oricum nu pot nici ei sa le aibe pe toate,nu?


pai daca nu au nici in chiloti, atunci unde ? ca creer nu are nici un playboy
pickard
Postat pe 27 Ianuarie 2011 14:16
Nu gasiti asa ceva
Nicu__Gitan
Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:17
draga mea.....se pare ca ai de facut niste pasi importanti cu referire la persoana ta: uita-te in interiorul tau,fa pace cu tine.pretuieste-te si aseaza-ti valorile pe o scara....! Vei ajunge sa intelegi ca...nu trebuie sa cauti pe nimeni,ca nu trebuie sa alergi dupa nimeni....vei intelege ca tu ai valoarea ta si este obligatoriu sa te respecti tu pe tine!
Baiatul pe care il cauti ...de fapt nu stii cum sa fie...ptr ca tu pe tine nu te cunosti...! Vrei sa fie o imagine? Sau vrei sa fie ..un om?
razadesoare458
Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:19
Nu exista FAT FRUMOS,DACA NU ESTI ATENTA O INCURCI RAU DE TOT ,FETI FRUMOSI SUNT NISTE MARI DOBITOCI SI DACA NU ESTI ATENTA O PATESTI RAU.CAUTA ALTE LUCRURI IN LOCUL IESIRILOR CU FETI DI ASTIA.INPORTANT E SA AI COLEGI SA LUCREZI ,MAI ASTEAPTA SI FII CU OCHII IN PATRU.
belami
Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:36
De la: kudika353852, la data 2011-01-17 20:20:23Buna! Am iesit dintr-o relatie si am suferit mult, nu ma simt pregatita sa intru in alta, dar la insistenta surorii mele care il astepta cam de mult timp pe Fat-Frumos, m-am gandit ca nu are ce sa-mi faca rau daca ies undeva. Deocamdata m-am gandit sa gasim pe cineva pentru ea, eu vreau sa mai astept. Ideea e unde sa dai de un baiat de peste 25 de ani, ca ea are 25, care sa fie si serios. Poate e greu de crezut, dar am ajuns sa cred ca sunt pe cale de disparitie.Ce locuri recomndati?
Niciodata fericirea nu este deplina ! Il gasesti pe cel pe care-l consideri in "tipare" ca fiind "Fat Frumos" si cu cat il cunosti mai mult devii dezamagita. A-l cauta pe "Fat Frumos" nu este altceva decat "a alerga dupa himere" sau...o lipsa de maturitate ! Aaa..ii urmezi sfatul surorii tale iesind in diferite locuri ,gasindu-ti o preocupare menita de a-ti infrunta si "dejuca " suferinta instalata dupa o "relatie esuata " dar in nici un caz de al cauta pe un anume ... "Don Juan" ! DE REGULA TE GASESTE EL PE TINE ! Tot ce-i " REGIZAT" iti inseala asteptarile sufletului !
crysis
Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:41
De la: kudika353852, la data 2011-01-17 20:20:23Buna! Am iesit dintr-o relatie si am suferit mult, nu ma simt pregatita sa intru in alta, dar la insistenta surorii mele care il astepta cam de mult timp pe Fat-Frumos, m-am gandit ca nu are ce sa-mi faca rau daca ies undeva. Deocamdata m-am gandit sa gasim pe cineva pentru ea, eu vreau sa mai astept. Ideea e unde sa dai de un baiat de peste 25 de ani, ca ea are 25, care sa fie si serios. Poate e greu de crezut, dar am ajuns sa cred ca sunt pe cale de disparitie.Ce locuri recomndati?


Cautai la muzeu sau la zoo!

Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:50
De la: scorpio67, la data 2011-01-29 08:50:53
De la: kudika353852, la data 2011-01-17 20:20:23Buna! Am iesit dintr-o relatie si am suferit mult, nu ma simt pregatita sa intru in alta, dar la insistenta surorii mele care il astepta cam de mult timp pe Fat-Frumos, m-am gandit ca nu are ce sa-mi faca rau daca ies undeva. Deocamdata m-am gandit sa gasim pe cineva pentru ea, eu vreau sa mai astept. Ideea e unde sa dai de un baiat de peste 25 de ani, ca ea are 25, care sa fie si serios. Poate e greu de crezut, dar am ajuns sa cred ca sunt pe cale de disparitie.Ce locuri recomndati?


Cautati la muzeu sau la zoo!

Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:51
Mi se pare singurul rasspuns de bun simt si apropiat de realitate .
Oricum , nu pe forumuri de genul asta vei primi sfaturi sau raspunsuri decente .
dunguta
Postat pe 29 Ianuarie 2011 08:57
Eu zic sa nu-i cautati, ci sa-i lasati pe ei sa va gaseasca. Siguuur se va intampla asta la un moment-dat si acest "moment-dat" va fi la timp incat sa nu ajungeti fete batrane. Cu cat disperi mai mult, cu atat ai mai putine sanse sa-l/ sa o gasesti. (valabil si pt barbati, daca v-amintiti reclama de la Sprite cu "fetele simt cand esti disperat").
In rest...aveti grija de voi si de corpul vostru, aranjati-va, incercati sa va simtiti bine in pielea voastra.
Fat-Frumos nu exista! Ceea ce exista cu adevarat este "o tentativa" de Fat care o sa te sacaie si pe care o sa-l sacai la infinit, dar de care nu o sa poti scapa (chiar daca mergi in Patagonia, el vine dupa tine) si tocandu-ti nervii la infinit, vei realiza ca "el e".
El e cel mai bun prieten, cu el te certi pentru bani, el e fratele, iubitul, dusmanul in unele situatii. Oricum, te respecta si ar face orice pt. tine, desi abia ca spune un " te iubesc anemic" si doar in momente speciale. El nu o sa te pupe pana nu mai puteti, ci o sa-ti dea din cand in cand pupici mici. Declaratiile "inflacarate" si "infloritoare" ascund lasitatea si lipsa de sentimente adevarate. Fat-Frumos nu vine pe un cal alb si nici nu te cere in casatorie din prima si nici nu promite marea cu sarea.
Maia87
Postat pe 29 Ianuarie 2011 09:15
tigruaik
Postat pe 29 Ianuarie 2011 09:33
Adica... vreti sa stiti unde locuiesc eu ?
alegro6543
Postat pe 29 Ianuarie 2011 09:40
De la: TIGRA, la data 2011-01-18 10:06:06
De la: kudika353852, la data 2011-01-17 20:20:23Buna! Am iesit dintr-o relatie si am suferit mult, nu ma simt pregatita sa intru in alta, dar la insistenta surorii mele care il astepta cam de mult timp pe Fat-Frumos, m-am gandit ca nu are ce sa-mi faca rau daca ies undeva. Deocamdata m-am gandit sa gasim pe cineva pentru ea, eu vreau sa mai astept. Ideea e unde sa dai de un baiat de peste 25 de ani, ca ea are 25, care sa fie si serios. Poate e greu de crezut, dar am ajuns sa cred ca sunt pe cale de disparitie.Ce locuri recomndati?


nu exista Fat Frumos

Buna dimineata.Imi cer scuze ca ma bag si eu ca musca in lapte , de foarte multe ori m-am abtinut sa mai postez pe aici, sunt prea multe replici acide ,prea multa rautate, cred ca atunci cand cineva deschide un topic o face cu scopul de a primi un raspuns , nu pentru a ajunge sursa de amuzament pentru alte persoane De ce am citat acest mesaj ,in primul rand sa contrazic pe acea persoana care a spus "nu exista Fat - Frumos" tin sa te anunt ca pentru mine exista in persona sotului meu, cand l-am cunoscut nu l-am intrebat ce conturi are in banca sau cate zerouri are contul,pur si simpu ne-am placut cu perfectiunile si defectele noastre.
Pentru domnisoara care a deschis topicul sfatul meu este sa iti vezi de viata ta,fiecare dintre noi stim sa cautam,sa selectam si sa luam deciziile care noua ni se par corecte. Fiecare om are dreptul la greselile lui ,nu trebuie impins de la spate . si eu l-am asteptat pe fat frumos si pot afirma cu mana pe inima ca l-am gasit .la fel ca tine si mie mi se spunea ca daca nu imi caut baiat sa ma marit am sa raman fata batana si iata sunt maritata si foarte fericita pentru decizia luata-nu regret nimic.
am cunoscut multe persoane care la indemnul rudelor si prietenilor s-au casatorit ,iar acest lucru s-a sfarsit intr-un final print-un divort. Si pentru a nu lasa loc de interpretari tin sa mentionez ca nu am fost genul de fata care sa umble dupa fat frumos din floare in floare .
sper ca nu v-am plictisit prea mult .O zi buna si o viata frumoasa
mihaelaonu
Postat pe 29 Ianuarie 2011 09:47
iti fac eu cunostinta cu el! Lasa-mi datele de contact.
kudika350736
Postat pe 29 Ianuarie 2011 09:59
nu e adevarat...am trecut prin multe dezamgiri..si una atat de mare incat am crezut ca nu o sa mai fiu fericita cu nimeni..si uite ca..exact cand ma asteptam mai putin am nitalnit pe cineva care mi-a schimbat viata..si m-a facut sa cred ca tot ce s-a intamplat s-a intamplat ca noi sa ne intalnim..si da..exista si oameni care vor aceleasi lucruri ca si tine..dar poate mai intai trebuie sa ti dai tu seama ce vrei mai exact de la viata..si toate vin!

nu cauta...
mathildeis
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:05
buna,parerea mea este sa stai relaxata si sa nu iti cauti intentionat pe cineva....asa gandeam si eu cand am iesit din relatia anterioara si am renuntat la idee f repede insa pe neasteptate mi s-a intamplat ca intr-o seara iesind in club cu o prietena care era venita in vizita la mine, sa primesc un suc de la un tip foarte dragut care mi-a zambit toata seara.am intrat apoi in conversatie,am facut schimb de nr de tel si ne-am vazut a 2 a zi la o cafea,mentionez ca eu nu aveam nici o intentie pt o relati eserioasa cu nimeni insa el m-a cucerit prin felul lui de a fi ,ulterior am aflat ca are 30 de ani insa arata de 25,ca este f atent la detalii,ca poti purta o discutie civilizata ,in concluzie nu este ca majoritatea...de atunci suntem impreuna insa nu m-am gandit niciodata ca voi ramane cu un tip pe care sa-l cunosc asa,instantaneu,in club.
aysel
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:11
EU NU AM VAZUT NICI O JIGNIRE LA ADRESA TA, CI DOAR SFATURI PRAGMATICE!
Dumitru30
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:16
Fat -Frumos...
In primul rand toate fetele inclusiv eu visam la un baiat care sa fie pe gustu nostru, insa acesta exista doar in mintea noastra...nu exista o persoana perfecta...insa ea poate fi "perfecta"doar pentru tine..ceilalti o pot considera altfel decat o vezi u....ideea ar fi ca fetele sa nu se iluzioneza degeaba in gasirea baiatului perfect deoarec el nu exista decat in mintea fiecarei fete.
Ca si concluzie nu trebuie sa cauti un baiat...trebuie doar sa fii la momentul si locul potrivit:D
Mult succes!
alexutza34
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:19
Daca Dumnezeu vrea sau in sfarsit poate fi si din zona diametral opusa iti poti gasi iubitul nu numai in statia de autobuz, ci si la cimitir.O prietena a mea a facut cunostinta cu viitorul ei sot cand l-a ingropat pe cel dinaintea lui.Actualul lucra ca angajat la intreprinderea Gropi de lux SRL.Ceea ce l-a impresionat la el au fost doua lucruri importnante:
Bustul si felul cum sapa cu lopata.
kudika023770
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:21
Nu am incercat niciodata sa gust o femeie deoarece am o sensibilitate precoce in ce priveste gingiile si doctorul mi-a recomandat sa renunt la grasimi si la dulciuri, oricat de bine arata sau se uita gales pe sub gene.Insa mi-a spus ca daca nu ma pot abtine, pot sa imi pun numai varful limbii .Si eu sunt de acord ca Fat-Frumosii ca si Ilenele din aceeasi categorie nu trebuiesc cautati, deoarece in mod sigur intamplarea ii aduce in calea noastra cand nu ne asteptam.Se ratacesc copiii mici de mamicile lor, dar cei mari, mai ales ca umbla si ei nauci cu ochii dupa femei si barbati.
kudika023770
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:27
Va veni atunci cand te astepti mai putin,ideea este sa nu fi disperata.Trebuie sa fi relaxata,de aparut va aparea deci iti poti umple timpul cu altceva pana atunci.Acum depinde ce insemna pentru tine Fat-Frumos,pentru ca fiecare il vede in felul ei.Trebuie sa iti stabilesti niste standarde si in functie de asta il vei gasi in locurile unde si tie iti plac.Dar..repet nu te astepta sa dai peste el imediat ..relaxeaza-te, te poate gasi el sau poti chiar tu sa il gasesti analizand din cand in cand pe cate cineva care iti atrage atentia.In timpul asta ai grija de tine..simte-te bine in pielea ta..ai incredere in tine...si vei atrage foarte multe priviri
roxyana898
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:38
Si eu am sfarsit o relatie dar nu cred ca trebuie sa caut eu ceva...cand o sa se intample.o sa se intample...pana atunci nu vreau sa traiesc frustrata si cu regrete...MA BUCUR DE VIATA,am 23 de ani si nu vreau sa pierd timpul...
kitty_from_hell
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:41
aolee aoleee,,,da mi un mesaj privat sa ti zic adresa ,,fat frumos este majordomul meu
thadoogback
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:44
De la: alexutza34, la data 2011-01-29 10:19:06Fat -Frumos...
In primul rand toate fetele inclusiv eu visam la un baiat care sa fie pe gustu nostru, insa acesta exista doar in mintea noastra...nu exista o persoana perfecta...insa ea poate fi "perfecta"doar pentru tine..ceilalti o pot considera altfel decat o vezi u....ideea ar fi ca fetele sa nu se iluzioneza degeaba in gasirea baiatului perfect deoarec el nu exista decat in mintea fiecarei fete.
Ca si concluzie nu trebuie sa cauti un baiat...trebuie doar sa fii la momentul si locul potrivit:D
Mult succes!


bine zis

acum ramane cand il gasesti sa nu-l confunzi din nou cu imaginatia
Histria
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:51
Pe Fat Frumos il gasesti DOAR IN POVESTI!!!!!!!!!!!!!!!NU VISA DOAR LA POVESTI!
grace009421
Postat pe 29 Ianuarie 2011 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-aº însura...dar...n-are cine mã lua.... 91 De la: yumalai 29 Martie 2010 10:20
Cum il faci sa te vrea!? 15 De la: kudika057107 24 Noiembrie 2009 20:45
buna 30 De la: valita76 24 Iunie 2009 13:34
pustoaicele de 12-16 ani... 9 De la: goodbye_kitty 4 Iulie 2010 12:50
Inel de logodna 26 De la: unu_sexy 3 Noiembrie 2009 17:58