Setari Cookie-uri

o parere urgent

vreau o parere urgent pe http://bianca-arad.blogspot.com oare sa mai lupt pt ea?
sebylovegyrls
Postat pe 23 Ianuarie 2011 00:06
De la: sebylovegyrls, la data 2011-01-23 00:06:42vreau o parere urgent pe http://bianca-arad.blogspot.com oare sa mai lupt pt ea?



Baiatul, tot in autobuz ai ramas??????????? si da'i si lupta
anastasia_m
Postat pe 23 Ianuarie 2011 08:23
E alegerea ta !
Trebuie sa te motivam noi sa o cuceresti sau ar trebui s-o faci singur?

Postat pe 23 Ianuarie 2011 08:47
Baiete, nu numai ca te citesc cateva zeci de perechi de ochi pe Kudika, dar ti-ai facut si blog sa te poata citi o lume intrega. Zau, la cum pocesti limba romana, mi-ar fi rusine. Sper sa nu te bage in seama fata aia in veci!!!

rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 10:13
Nu va mai deranjati sa-i vizitati blog-ul. Uitati textul mai jos (oricum altceva nu gasiti acolo).

"Era toamna anului 2008. Eu fiind vanzator la un chiosc de ziare si reviste amplasat langa o scoala. Am avut ocazia sa cunosc o fata pe nume BIANCA ea fiind in clasa a 9-a. Ea mai trecea pe la mine la chiosc sati mai cumpere cate o revista. La inceput nu simteam nimic pentru ea dar cu timpul pe la inceputul lui decembrie 2008 am inceput sa simt ceva mai special pentru ea dar nu stiam cum sai zic ca sa nu se supere. Eu fiind ceva mai timid. Daca navea bani destui pentru o revista o lasam sa mi aduca restul ziua urmatoare. Era de treaba iti achita datoriile Prin ianuarie 2009 chiar ea mia batut apropoul. Dar sa inpacat imediat cu fostul. Dar eu am facut rost imediat de nr ei de telefon. Si am inceput sai trimit sms-uri de dragoste care iau placut foarte mult. Cu timpul sa despartit de fostul. Ea mutanduse cu scoala in orasul unde sta taicasu. Dar problema cea mare este ca parintii fetei nu ma accepta langa fata lor cu toate ca nu mau vazut. Dar recent am vazuto si am citit in privirea ei ca ea ma place totusi. Dar na putut vorbi nimic cu mine ca era cu taicasu. Ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa pot vorbi cu aceasta fata? Avand in vedere ca eu doar nr lu taicasu il mai am. Eu ne mai lucrand la chioscul acela. Doar pe nr lui o mai pot cauta si la sigur no sa mio dea la telefon. Cum sa fac sa vorbesc cu aceasta fata?"
rashela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 10:14
De la: rashela, la data 2011-01-23 10:13:13Baiete, nu numai ca te citesc cateva zeci de perechi de ochi pe Kudika, dar ti-ai facut si blog sa te poata citi o lume intrega. Zau, la cum pocesti limba romana, mi-ar fi rusine. Sper sa nu te bage in seama fata aia in veci!!!


ce treaba are scrisul cu ganditul?
sebylovegyrls
Postat pe 26 Ianuarie 2011 22:52
De la: rashela, la data 2011-01-23 10:14:28Nu va mai deranjati sa-i vizitati blog-ul. Uitati textul mai jos (oricum altceva nu gasiti acolo).

"Era toamna anului 2008. Eu fiind vanzator la un chiosc de ziare si reviste amplasat langa o scoala. Am avut ocazia sa cunosc o fata pe nume BIANCA ea fiind in clasa a 9-a. Ea mai trecea pe la mine la chiosc sati mai cumpere cate o revista. La inceput nu simteam nimic pentru ea dar cu timpul pe la inceputul lui decembrie 2008 am inceput sa simt ceva mai special pentru ea dar nu stiam cum sai zic ca sa nu se supere. Eu fiind ceva mai timid. Daca navea bani destui pentru o revista o lasam sa mi aduca restul ziua urmatoare. Era de treaba iti achita datoriile Prin ianuarie 2009 chiar ea mia batut apropoul. Dar sa inpacat imediat cu fostul. Dar eu am facut rost imediat de nr ei de telefon. Si am inceput sai trimit sms-uri de dragoste care iau placut foarte mult. Cu timpul sa despartit de fostul. Ea mutanduse cu scoala in orasul unde sta taicasu. Dar problema cea mare este ca parintii fetei nu ma accepta langa fata lor cu toate ca nu mau vazut. Dar recent am vazuto si am citit in privirea ei ca ea ma place totusi. Dar na putut vorbi nimic cu mine ca era cu taicasu. Ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa pot vorbi cu aceasta fata? Avand in vedere ca eu doar nr lu taicasu il mai am. Eu ne mai lucrand la chioscul acela. Doar pe nr lui o mai pot cauta si la sigur no sa mio dea la telefon. Cum sa fac sa vorbesc cu aceasta fata?"

multumesc ca lai pus aici
te pup
sebylovegyrls
Postat pe 26 Ianuarie 2011 22:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o mica problema 15 De la: marco918 4 Decembrie 2011 00:07
Ghicit 2 De la: uliu 3 Iulie 2011 22:25
de ce se poarta asa?ma doare... 59 De la: Pisicutzaaa 12 Ianuarie 2012 01:34
Prima cina cu ai lui. I really need help ! 32 De la: Vipassana 27 Decembrie 2011 17:39
PSIHOLOG BUN 7 De la: mimi_ca29 2 Februarie 2011 17:54