Setari Cookie-uri

Cum atrage o extravertita un carismatic?

Salutare! :)

Astept o parere de la voi, daca ati avut de-a face vreodata cu un tip carismatic, mai tacut (nu neaparat timid) dar care sa iti dea emotii inainte sa te intalnesti cu el?
Eu's o fire foarte vorbareata, deschisa, sociabila (gemeni sau rac in horoscop-21 iunie ) , iar el e genul de persoana analitica, te studiaza din priviri, vorbeste incet, e atent (pesti). Si ma inhiba! Adica mi-e mult mai usor sa discut cu cineva la fel de vorbaret ca si mine

Si imi place tipul! Ce sa fac? Tin sa mentionez ca acum vreo 4 luni ne-am intalnit de vreo 2 ori dar am si ajuns prea departe mult prea repede (bata-l vina de alcool si atmosfera ) iar acum am reluat legatura si am iesit doar la un vin fiert, iar dupa cateva zile a venit el pana la mine la un ceai (cu pretextul sa-i imprumut o carte). E si amuzanta situatia intr-un fel, mai ales ca atunci cand a trecut pe la mine, eu aveam fluturi in stomac in asa hal incat imi tremura mana cand ii faceam ceaiul

Sfaturi, pareri?

Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 15:59
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 15:59:30 Salutare! :)

Astept o parere de la voi, daca ati avut de-a face vreodata cu un tip carismatic, mai tacut (nu neaparat timid) dar care sa iti dea emotii inainte sa te intalnesti cu el?
Eu's o fire foarte vorbareata, deschisa, sociabila (gemeni sau rac in horoscop-21 iunie ) , iar el e genul de persoana analitica, te studiaza din priviri, vorbeste incet, e atent (pesti). Si ma inhiba! Adica mi-e mult mai usor sa discut cu cineva la fel de vorbaret ca si mine

Si imi place tipul! Ce sa fac? Tin sa mentionez ca acum vreo 4 luni ne-am intalnit de vreo 2 ori dar am si ajuns prea departe mult prea repede (bata-l vina de alcool si atmosfera ) iar acum am reluat legatura si am iesit doar la un vin fiert, iar dupa cateva zile a venit el pana la mine la un ceai (cu pretextul sa-i imprumut o carte). E si amuzanta situatia intr-un fel, mai ales ca atunci cand a trecut pe la mine, eu aveam fluturi in stomac in asa hal incat imi tremura mana cand ii faceam ceaiul

Sfaturi, pareri?



Uhuuuu! Pesti? Numai cand te uiti la ei simti fiori intre...pardon in tot corpul ( si sa nu prind pe careva ca vine cu commenturi de genu...a tu stii.. ca eu stiu multe dar asta nu inseamna ca am si practicat ). Deci, cum spuneam, Pestii sunt fu.ta.ciosi rau..., in acest domeniu exceleaza, sunt muncitori, inteligenti dar...sunt al naibii de misogini. Acum, vezi si tu ce vrei de la el; daca vrei doar partide de sex nebun e bine, dar daca vrei o relatie...FUGI!

mimi_ca29
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:08
am obs ca sunt foarte interesati de pat
Dar ce ma intriga pe mine acum: ca nah, dupa 4 luni de nevazute, am iesit la un vin fiert, m-a chemat la el dupa, dar am zis k prefer sa vin acasa. Si dupa 2 zile vine la mine (a stat juma d ora) pentru a-i imprumuta o carte. Deci teoretic ne-am vazut de 2 ori fara sa ajungem in pat

Si n-as prea vrea sa fug, ca ma provoaca! El are 25 ani, eu 21 , daca are vreo relevanta



Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:16
Pot numai sa-ti povestesc ce-am patit eu c-un intro...-d'asta,carismatic.
Dupa o curtare cu fluturei si tremurat de ceai in ibric,iesiri mai cu multa lume,etc,ma invita dl Cari.. in sfarsit.Si da-i dichiseala,emotii,vorbit cu fetele,etc.
Si ajung in fata cu dl .Toate bune si frumoase,se plimbase,scrisese,pictase,traise,intelesese....maaama,cati muschi! Moment in care am realizat ca eram in plus,pt dl Cari.. si personalitatea sa mai trebuiau 3 scaune,si eu ocupam unu'.Si cat ma dichisisem,toaaata dimineata! Si de-atunci m-am pus pe-un ras,de s-a dus d.... toata inhibitia.Am ramas prieteni.Doar.
nicossia
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:24
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 16:16:44am obs ca sunt foarte interesati de pat
Dar ce ma intriga pe mine acum: ca nah, dupa 4 luni de nevazute, am iesit la un vin fiert, m-a chemat la el dupa, dar am zis k prefer sa vin acasa. Si dupa 2 zile vine la mine (a stat juma d ora) pentru a-i imprumuta o carte. Deci teoretic ne-am vazut de 2 ori fara sa ajungem in pat

Si n-as prea vrea sa fug, ca ma provoaca! El are 25 ani, eu 21 , daca are vreo relevanta





Eii..poate se simtea incomod la tine acasa.Ai grija pe unde calci! Nu uita vorbele mele! Tine-ti inimioara in frau, nu-i permite prea multe ca....o sa doara.
mimi_ca29
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:25
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 16:16:44am obs ca sunt foarte interesati de pat
Dar ce ma intriga pe mine acum: ca nah, dupa 4 luni de nevazute, am iesit la un vin fiert, m-a chemat la el dupa, dar am zis k prefer sa vin acasa. Si dupa 2 zile vine la mine (a stat juma d ora) pentru a-i imprumuta o carte. Deci teoretic ne-am vazut de 2 ori fara sa ajungem in pat

Si n-as prea vrea sa fug, ca ma provoaca! El are 25 ani, eu 21 , daca are vreo relevanta




probabil nu era patul prea tare de aia nu a fost interesat de al...da sa vezi patul lui... si asta cit de curind...
BEL_AMY1
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:30
De la: nicossia, la data 2011-01-25 16:24:23Pot numai sa-ti povestesc ce-am patit eu c-un intro...-d'asta,carismatic.
Dupa o curtare cu fluturei si tremurat de ceai in ibric,iesiri mai cu multa lume,etc,ma invita dl Cari.. in sfarsit.Si da-i dichiseala,emotii,vorbit cu fetele,etc.
Si ajung in fata cu dl .Toate bune si frumoase,se plimbase,scrisese,pictase,traise,intelesese....maaama,cati muschi! Moment in care am realizat ca eram in plus,pt dl Cari.. si personalitatea sa mai trebuiau 3 scaune,si eu ocupam unu'.Si cat ma dichisisem,toaaata dimineata! Si de-atunci m-am pus pe-un ras,de s-a dus d.... toata inhibitia.Am ramas prieteni.Doar.


Scuze te rog, dar nu cred ca am priceput exact ce ai vrut sa spui, probabil pt ca sunt cu capu'n nori

Cum adica "mai trebuiau 3 scaune, si eu ocupam unu'?" te referi ca se mai intalnea si cu altele intre timp?
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:33
De la: mimi_ca29, la data 2011-01-25 16:25:57
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 16:16:44am obs ca sunt foarte interesati de pat
Dar ce ma intriga pe mine acum: ca nah, dupa 4 luni de nevazute, am iesit la un vin fiert, m-a chemat la el dupa, dar am zis k prefer sa vin acasa. Si dupa 2 zile vine la mine (a stat juma d ora) pentru a-i imprumuta o carte. Deci teoretic ne-am vazut de 2 ori fara sa ajungem in pat

Si n-as prea vrea sa fug, ca ma provoaca! El are 25 ani, eu 21 , daca are vreo relevanta





Eii..poate se simtea incomod la tine acasa.Ai grija pe unde calci! Nu uita vorbele mele! Tine-ti inimioara in frau, nu-i permite prea multe ca....o sa doara.



O sa tin cont de ce mi-ai spus. Ahh, eu mai stau cu 3 fete, a facut cunostinta si cu ele, dar noi n-am ramas singuri in living. Si mi-a placut ca atunci cand povestea ceva doar pe mine ma urmarea (dat fiind ca eu sunt exact opusul). Merci
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:35
Ai,nu.Ce nevoie mai avea cand era EL singur atotsuficient?Pt el si orgoliul lui maret trebuia spatiu largit si eu il ocupam din greseala.
nicossia
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:37
aaam inteles. Gandindu-ma la situatia mea, el singur mi-a zis ca "sunt un tremurici si la semafor dar compensez cu o supradoza de orgoliu" , si am mai "filozofat" pe diferite teme, si cam gandim la fel.
Dar o sa fiu atenta si la ce ai spus tu :)
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:41
nicossia
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:43
gemeni cu pesti...cea mai naspa combinatie
:)
o sa vezi in timp
apropos. nu este...extrovertita?cumva?
Fahnell
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:59
Dar tooooooooooooootusi... cum sa il provoc si eu, cum sa il atrag mai mult?
Cand principala mea arma sunt cuvintele, si eventual faptul ca toata ziua-s un zambet ?
si am si obs o disponibilitate, sa zic asa, pentru ceva mai mult decat amici sau friends with benefits din partea lui.
Dau o bere!
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:59
nu provoci nu atragi etc etc
un barbat daca te place te place si..actioneaza. daca nu o face esti doar solutie de back-up in cel mai bu caz
dar asta e doar opinia mea
Fahnell
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:03
De la: Fahnell, la data 2011-01-25 16:59:12gemeni cu pesti...cea mai naspa combinatie
:)
o sa vezi in timp
apropos. nu este...extrovertita?cumva?


Mai, sa stii ca am cautat si in Dex, si apareau ambele var ca fiind corecte Si am ales-o pe cea care imi place mai mult
Noah anyways, in horoscop apar 50-50% gemeni sau rac, si am caracteristici si defecte din ambele

Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:04
De la: mimi_ca29, la data 2011-01-25 16:08:37
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 15:59:30 Salutare! :)

Astept o parere de la voi, daca ati avut de-a face vreodata cu un tip carismatic, mai tacut (nu neaparat timid) dar care sa iti dea emotii inainte sa te intalnesti cu el?
Eu's o fire foarte vorbareata, deschisa, sociabila (gemeni sau rac in horoscop-21 iunie ) , iar el e genul de persoana analitica, te studiaza din priviri, vorbeste incet, e atent (pesti). Si ma inhiba! Adica mi-e mult mai usor sa discut cu cineva la fel de vorbaret ca si mine

Si imi place tipul! Ce sa fac? Tin sa mentionez ca acum vreo 4 luni ne-am intalnit de vreo 2 ori dar am si ajuns prea departe mult prea repede (bata-l vina de alcool si atmosfera ) iar acum am reluat legatura si am iesit doar la un vin fiert, iar dupa cateva zile a venit el pana la mine la un ceai (cu pretextul sa-i imprumut o carte). E si amuzanta situatia intr-un fel, mai ales ca atunci cand a trecut pe la mine, eu aveam fluturi in stomac in asa hal incat imi tremura mana cand ii faceam ceaiul

Sfaturi, pareri?



Uhuuuu! Pesti? Numai cand te uiti la ei simti fiori intre...pardon in tot corpul ( si sa nu prind pe careva ca vine cu commenturi de genu...a tu stii.. ca eu stiu multe dar asta nu inseamna ca am si practicat ). Deci, cum spuneam, Pestii sunt fu.ta.ciosi rau..., in acest domeniu exceleaza, sunt muncitori, inteligenti dar...sunt al naibii de misogini. Acum, vezi si tu ce vrei de la el; daca vrei doar partide de sex nebun e bine, dar daca vrei o relatie...FUGI!

si ala de la MISA , cum dracu-l cheama, este tot pesti.....zodie de 1 leu si cins'pe bani....

stai ca mi-am amintit, gregorian bivolaru il cheama pe idiot
4Life
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:06
De la: Fahnell, la data 2011-01-25 17:03:24nu provoci nu atragi etc etc
un barbat daca te place te place si..actioneaza. daca nu o face esti doar solutie de back-up in cel mai bu caz
dar asta e doar opinia mea


Ce fain ai zis!
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:06
De la: 4Life, la data 2011-01-25 17:06:02
De la: mimi_ca29, la data 2011-01-25 16:08:37
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 15:59:30 Salutare! :)

Astept o parere de la voi, daca ati avut de-a face vreodata cu un tip carismatic, mai tacut (nu neaparat timid) dar care sa iti dea emotii inainte sa te intalnesti cu el?
Eu's o fire foarte vorbareata, deschisa, sociabila (gemeni sau rac in horoscop-21 iunie ) , iar el e genul de persoana analitica, te studiaza din priviri, vorbeste incet, e atent (pesti). Si ma inhiba! Adica mi-e mult mai usor sa discut cu cineva la fel de vorbaret ca si mine

Si imi place tipul! Ce sa fac? Tin sa mentionez ca acum vreo 4 luni ne-am intalnit de vreo 2 ori dar am si ajuns prea departe mult prea repede (bata-l vina de alcool si atmosfera ) iar acum am reluat legatura si am iesit doar la un vin fiert, iar dupa cateva zile a venit el pana la mine la un ceai (cu pretextul sa-i imprumut o carte). E si amuzanta situatia intr-un fel, mai ales ca atunci cand a trecut pe la mine, eu aveam fluturi in stomac in asa hal incat imi tremura mana cand ii faceam ceaiul

Sfaturi, pareri?



Uhuuuu! Pesti? Numai cand te uiti la ei simti fiori intre...pardon in tot corpul ( si sa nu prind pe careva ca vine cu commenturi de genu...a tu stii.. ca eu stiu multe dar asta nu inseamna ca am si practicat ). Deci, cum spuneam, Pestii sunt fu.ta.ciosi rau..., in acest domeniu exceleaza, sunt muncitori, inteligenti dar...sunt al naibii de misogini. Acum, vezi si tu ce vrei de la el; daca vrei doar partide de sex nebun e bine, dar daca vrei o relatie...FUGI!

si ala de la MISA , cum dracu-l cheama, este tot pesti.....zodie de 1 leu si cins'pe bani....

stai ca mi-am amintit, gregorian bivolaru il cheama pe idiot


_oktober_
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:07
De la: 4Life, la data 2011-01-25 17:06:02
De la: mimi_ca29, la data 2011-01-25 16:08:37
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 15:59:30 Salutare! :)

Astept o parere de la voi, daca ati avut de-a face vreodata cu un tip carismatic, mai tacut (nu neaparat timid) dar care sa iti dea emotii inainte sa te intalnesti cu el?
Eu's o fire foarte vorbareata, deschisa, sociabila (gemeni sau rac in horoscop-21 iunie ) , iar el e genul de persoana analitica, te studiaza din priviri, vorbeste incet, e atent (pesti). Si ma inhiba! Adica mi-e mult mai usor sa discut cu cineva la fel de vorbaret ca si mine

Si imi place tipul! Ce sa fac? Tin sa mentionez ca acum vreo 4 luni ne-am intalnit de vreo 2 ori dar am si ajuns prea departe mult prea repede (bata-l vina de alcool si atmosfera ) iar acum am reluat legatura si am iesit doar la un vin fiert, iar dupa cateva zile a venit el pana la mine la un ceai (cu pretextul sa-i imprumut o carte). E si amuzanta situatia intr-un fel, mai ales ca atunci cand a trecut pe la mine, eu aveam fluturi in stomac in asa hal incat imi tremura mana cand ii faceam ceaiul

Sfaturi, pareri?



Uhuuuu! Pesti? Numai cand te uiti la ei simti fiori intre...pardon in tot corpul ( si sa nu prind pe careva ca vine cu commenturi de genu...a tu stii.. ca eu stiu multe dar asta nu inseamna ca am si practicat ). Deci, cum spuneam, Pestii sunt fu.ta.ciosi rau..., in acest domeniu exceleaza, sunt muncitori, inteligenti dar...sunt al naibii de misogini. Acum, vezi si tu ce vrei de la el; daca vrei doar partide de sex nebun e bine, dar daca vrei o relatie...FUGI!

si ala de la MISA , cum dracu-l cheama, este tot pesti.....zodie de 1 leu si cins'pe bani....

stai ca mi-am amintit, gregorian bivolaru il cheama pe idiot



Bun exemplu
Eu n-am mai avut tangente cu pesti, de aia intreb
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:09
subscriu
zodie de depravati. poate mai putin vivaldi si einstein :)
Fahnell
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:09
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 17:04:06
De la: Fahnell, la data 2011-01-25 16:59:12gemeni cu pesti...cea mai naspa combinatie
:)
o sa vezi in timp
apropos. nu este...extrovertita?cumva?


Mai, sa stii ca am cautat si in Dex, si apareau ambele var ca fiind corecte Si am ales-o pe cea care imi place mai mult
Noah anyways, in horoscop apar 50-50% gemeni sau rac, si am caracteristici si defecte din ambele


Zau, cand vad ca va traiti viata sau va comportati dupa cum zice "la horoscop", incep sa fluier la luna. Tot cautand ce zice Venus sau Marte, o sa pierzi momente care pot deveni, cel putin interesante.
Uitate-te pur si simplu in ochii lui si citeste-l. Si fa ce simti, spune ce gandesti, actioneaza in fucntie de situatie. Lasa naiba Luna plina in conjuncte cu nu stiu ce planeta ca scapi momentul.
Daca esti foarte sigura pe tine, atunci poarta-te ca atare. Si daca tot esti glumeata, macar daca nu-ti iese cum vrei tu, spui ca ai glumit.
rashela
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:11
De la: Fahnell, la data 2011-01-25 17:09:55subscriu
zodie de depravati. poate mai putin vivaldi si einstein :)


ce stii despre viata lor privata?
_oktober_
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:11
eh
au realizari ce pot trece cu mult in fata unor mici derapaje
oricum eu unul la 30 de ani (si ca tip) am ajuns sa cred in zodii
prea se potrivesc. nu imi plac femeile pesti nici sa ma omori
nu poti pune baza in ele si sunt de o promiscuitate iesita din comun (vb de ce am cunoscut eu evident)
Fahnell
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:15
De la: rashela, la data 2011-01-25 17:11:19
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 17:04:06
De la: Fahnell, la data 2011-01-25 16:59:12gemeni cu pesti...cea mai naspa combinatie
:)
o sa vezi in timp
apropos. nu este...extrovertita?cumva?


Mai, sa stii ca am cautat si in Dex, si apareau ambele var ca fiind corecte Si am ales-o pe cea care imi place mai mult
Noah anyways, in horoscop apar 50-50% gemeni sau rac, si am caracteristici si defecte din ambele


Zau, cand vad ca va traiti viata sau va comportati dupa cum zice "la horoscop", incep sa fluier la luna. Tot cautand ce zice Venus sau Marte, o sa pierzi momente care pot deveni, cel putin interesante.
Uitate-te pur si simplu in ochii lui si citeste-l. Si fa ce simti, spune ce gandesti, actioneaza in fucntie de situatie. Lasa naiba Luna plina in conjuncte cu nu stiu ce planeta ca scapi momentul.
Daca esti foarte sigura pe tine, atunci poarta-te ca atare. Si daca tot esti glumeata, macar daca nu-ti iese cum vrei tu, spui ca ai glumit.


Eu am pus si zodiile in paranteze deoarece am obs ca se face mare tam-tam pe kudika pe sub asta, chiar daca doar generalitati, etc.
Nu ma bazez pe ce imi scrie in horoscop, sa fim seriosi, si intrebarea principala era cum sa ma comport, din moment ce nu am avut de-a face cu un astfel de om . De obicei sunt sigura pe mine, dar el ma intimideaza uneori prin atitudine. bine, cel putin am reusit si sa-l fac sa rada de cateva ori, ca doar la asta ma pricep cel mai bine
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:15
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 16:59:30Dar tooooooooooooootusi... cum sa il provoc si eu, cum sa il atrag mai mult?
Cand principala mea arma sunt cuvintele, si eventual faptul ca toata ziua-s un zambet ?
si am si obs o disponibilitate, sa zic asa, pentru ceva mai mult decat amici sau friends with benefits din partea lui.
Dau o bere!


Poate imi ard chiftelutele din cauza ta dar iti spun eu cum il poti cuceri( sper sa mearga).

1. trebuie sa mai si taci cand el vorbeste. Daca te arati captivata de subiectul lui, ii cresc c..o..ile.
2. Adora femeile inteligente si mature; deci fara prea multe glumite si rasete. In loc sa umpli timpul cu vorbe in vant , mai bine i-ai spune ce misto ii sta in alb Vorbeste-i frumos despre parintii lui, arata-i ca esti supusa( cica). Poate o sa ma contrazic, dar ei adora si femeile timide; adora sa le initieze in arta sexului. Stiu ca ati facut dragoste dar, o doza de pudoare nu strica. Stii sa privesti inocent si in acelasi timp cu zambetul pe buze? Daca nu, exerseaza Poate e greu de inteles, dar trebuie sa fii provocatoare si in acelasi timp si cuminte. Greseala ta a fost ca ai cedat prea repede. Oricum, mai vin cu idei dupa ce mai dai tu detalii.
mimi_ca29
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:16
Mimi, despre care EI vorbesti? Ca e doar unul...
rashela
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:19
prea multe teorii
repet. un barbat cand te place actioneaza si atat.
va faceti prea prea multe scenarii
barbatii sunt fiinte simple cu scheme logice simple dupa care ectioneaza cand vine vb de femei
Fahnell
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:23
De la: rashela, la data 2011-01-25 17:19:03Mimi, despre care EI vorbesti? Ca e doar unul...
54

Ma refeream la barbatii Pesti
mimi_ca29
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:23
Scuze pt. 54..cred ca am apasat gresit cu ceasul
mimi_ca29
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:24
De la: mimi_ca29, la data 2011-01-25 17:16:59
De la: Miss_Stardust, la data 2011-01-25 16:59:30Dar tooooooooooooootusi... cum sa il provoc si eu, cum sa il atrag mai mult?
Cand principala mea arma sunt cuvintele, si eventual faptul ca toata ziua-s un zambet ?
si am si obs o disponibilitate, sa zic asa, pentru ceva mai mult decat amici sau friends with benefits din partea lui.
Dau o bere!


Poate imi ard chiftelutele din cauza ta dar iti spun eu cum il poti cuceri( sper sa mearga).

1. trebuie sa mai si taci cand el vorbeste. Daca te arati captivata de subiectul lui, ii cresc c..o..ile.
2. Adora femeile inteligente si mature; deci fara prea multe glumite si rasete. In loc sa umpli timpul cu vorbe in vant , mai bine i-ai spune ce misto ii sta in alb Vorbeste-i frumos despre parintii lui, arata-i ca esti supusa( cica). Poate o sa ma contrazic, dar ei adora si femeile timide; adora sa le initieze in arta sexului. Stiu ca ati facut dragoste dar, o doza de pudoare nu strica. Stii sa privesti inocent si in acelasi timp cu zambetul pe buze? Daca nu, exerseaza Poate e greu de inteles, dar trebuie sa fii provocatoare si in acelasi timp si cuminte. Greseala ta a fost ca ai cedat prea repede. Oricum, mai vin cu idei dupa ce mai dai tu detalii.



Tin minte in seara cand am ajuns in pat, inainte am stat la discutii cateva ore bune , am aflat despre toate cate putin, si mi-a zis ca a venit la mine in club tocmai pentru ca din grupul meu de prietene paream cea mai cuminte (intr-adevar nu am avut eu prea mult chef de dansat in seara aia)
Am avut discutii si despre relatiile trecute, cu ce am ramas, sau cum ne comportam de obicei. bine, mie imi si place sa stiu cat mai multe despre cineva. Acum mi se pare intr-un fel ca regresam (ceea ce e f bine avand in vedere ca din prima am ajuns unde am ajuns).

Ah, si par mai degraba genul girl next door decat femme fatale. O sa fiu mai atenta. App, am obs ca atunci cand vb cu el pana si tonul vocii mi se schimba, adica scade dramatic
Miss_Stardust
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sentiment de singuratate.... 35 De la: Eva32 2 Iulie 2011 01:06
relatia dintre o Femie Sagetatoare&Barbat Rac!!! 9 De la: myRakoL 18 August 2014 23:59
Exclusiv 4 ladies:barbati in uniforma?:) 74 De la: MIS0GIN 29 Septembrie 2009 20:37
iubire interzisa dar adevarata 34 De la: Kattyy 23 Decembrie 2009 22:07
ROMANCA NEBUNA?+SE LEAGA DE SPANIOLII? 3 De la: FRN 9 Iunie 2010 19:50