Setari Cookie-uri

Vreau sa lucrez la un Studio de Videochat ...dar nu stiu prea multe?

Ati fi surprinse, unele fete chiar arata in fata camerei bijuteriile de familie si chiar colectiile lor personale de pantofi si castiga bani din asta, fara sa fie nevoite sa se dezbrace. Dar ce sa stii tu? Ca nici macar anost nu stii ce inseamna.
ANÓST, -Ã, anoști, -ste, adj. Plicticos, searbãd, fad, monoton, uniform. [Acc. și: ánost] – Din ngr. ánostos.
Deci, daca eram asa picticoasa nu cred ca te mai oboseai sa raspunzi. Dar of course, esti o "doamna" deranjata de, citez, "curvele astea care se dezbraca pt. bani". Habar n-ai cat de penibila esti tu pe chat-ul asta si daca vrei sa stii mai citeste-ti inca o data toate comentariile pline de emote-uri si de jigniri.
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 05:41
De la: kudika_32792, la data 2013-05-28 06:00:56
De la: Maia26, la data 2013-05-28 02:41:45
De la: kudika_35022, la data 2013-05-25 13:13:59
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:21:11Againpiscotica pe tine nici la un studio de chat nu te-as angaja la cat de stricat scrii in limba romana. Stii ce e mai trist pt. tine? Trist e ca daca tu crezi ca fetele care fac chat sunt proaste si nu-si pot gasi alt job ("job cu creion"! - va rugam frumos - cum spune stimabilul de mai sus), iar tu esti si mai jos decat ele (avand in vedere ca eu sunt una dintre fetele care lucreaza la chat si imi cunosc propria-mi limba si inca vreo 2 alte limbi la perfectie si tu nu stii nici macar romana), atunci tu ce vei fi? Femeie de serviciu la puscarie? Spalatoare de WC-uri publice?

Hum??


Maia, nu-ti bate capul, nu-ti pierde timpul sa raspunzi unor persoane, asa cum ai remarcat si tu, frustrate. Indiferent cat de "savant" ar fi un subiect deschis/abordat pe acest forum, sunt cateva "userite" care au aceeasi atitudine de haita turbata, scapata din lesa, si nevaccinata (am facut acordul cu "haita").

Unele chiar daca ar vrea sa faca videochat, nu le-ar plati nimeni sa le vada despuiate. Oricum, am observat ca scrii "ingrijit", asta-i un lucru bun. In rest, lumea e plina de prejudecati, idei preconcepute, rautate si ura gratuita. Cainii latra...ursul merge..


Indeed. :)


Poate ii faci si lui o felatie virtuala...


Numai daca-mi promiti ca lucrezi cu mine la treaba asta, se poate si la cuplu.
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 05:42
De la: againpiscotica, la data 2013-05-28 12:25:22
De la: Maia26, la data 2013-05-28 02:52:31
Te invit la studioul pt. care muncesc eu si daca faci 100$ in prima zi, iti mai dau eu 1000$ din urmatorul meu salariu.
Imi place ca toti credeti ca toate proastele pot face bani in meseria asta. Habar n-aveti despre ce vorbiti. Banul gros nu vine din afisarea nuditatii, ci din discutii lungi, platite.
As fi curioasa cate dintre voi ati reusit sa faceti macar un barbat sa se indragosteasca de voi (chit ca stati fata-n fata cu el, nu prin intermediul unei conexiuni de net). As fi curioasa cat farmec personal ati fi in stare sa obtineti in asa fel incat sa faceti nu un singur barbat sa se indragosteasca de voi, ci 10-20, poate chiar 100.
Va bateti cu pumnii in piept ca sunteti elegante, habar n-aveti ce inseamna eleganta. Pun pariu ca o fata de la videochat ar fi capabila sa va sufle iubitul in no time pt. ca da, va place sau nu, e mult mai eleganta decat voi.


dragut din partea ta ...din pacate nu-s genul care sa viziteze astfel de locuri ...si daca vreau 1000 euro imi scot pur si simplu din cont ,n-am nevoie sa mi dea cineva fatuco,vezi ca nu ti-ai ales bine interlocutorul .
Faza cu indragostitul...esti de-a dreptul penibila fato.....macar tu recitesti ce rahaturi postezi?ok te-ai bagat intr-un job de genu.taci si nu mai zi la nimeni ca te faci de cacaooooo.Vorbesti de eleganta?in ce?in a te cracana ? vai de capu ala al vostru pe care din pacate nu-l folositi si va irositi tineretile ,in locu tau m-as duce si as pune mana pe carte sa fac ceva util cu viata mea ,a te expune unor barbati nu e tocmai un job de care sa fi mandra.
Imi pare rau pentru tine,pentru parintii tai,imi pare rau ca nu constientizezi in ce hal ai ajuns ,....in loc sa stai confortabil intr-un birou si sa-ti primesti banutii fara sa trebuiasca sa te dezbraci....sau sa-ti folosesti acel farmec pe care zici ca-l ai in acest mod.
a primi bani pentru ca te expui,pentru ca iti afisezi anumite parti ale corpului sau pentru ca te fofilezi in fata unor barbati...oare cum o definesti?pentru ca eu nu doresc sa te jignesc (prea tare iti bati tu joc de tine singurica) am sa incerc sa te ignor...chiar nu mai am eu cheful necesar sa stau la discutii cu oameni ca tine ,ma desconsidera prea mult acest lucru .


So... iti da tati bani? Foarte bine, piscotico, dar sa stii ca nu toata lumea are un tati care sa-i ofere mii de euro pe luna. Altii desi au un tati de-asta tot vor sa-si faca banii lor, proprii, curati, pe munca si pe spatele lor. Nu e problema noastra ca tu te-ai nascut in puf si vrei sa mori pe banii lui tati, ca o tuta in puf. Regretam enorm ca nu esti in stare de mai mult de atat.
Eu in locul tau chiar m-as duce si as pune mana pe o carte. Si asta e un sfat sincer pt. ca habar n-ai sa scrii in limba romana, ti-am mai spus eu mai sus, tuta mori. Si nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca eu ma cracanez in fatza camerei si atat stiu. Si mai ales nu stiu de unde ai tras concluzia ca fac doar videochat si ca nu am un job bine platit de unde-mi scot o parte din bani. Poate chat-ul e al doilea job, mai stii?
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 05:46
De la: kudika_25894, la data 2013-05-28 18:56:38
De la: Maia26, la data 2013-05-28 02:52:31
De la: againpiscotica, la data 2013-05-24 15:42:21
De la: Maia26, la data 2013-05-24 06:21:11Againpiscotica pe tine nici la un studio de chat nu te-as angaja la cat de stricat scrii in limba romana. Stii ce e mai trist pt. tine? Trist e ca daca tu crezi ca fetele care fac chat sunt proaste si nu-si pot gasi alt job ("job cu creion"! - va rugam frumos - cum spune stimabilul de mai sus), iar tu esti si mai jos decat ele (avand in vedere ca eu sunt una dintre fetele care lucreaza la chat si imi cunosc propria-mi limba si inca vreo 2 alte limbi la perfectie si tu nu stii nici macar romana), atunci tu ce vei fi? Femeie de serviciu la puscarie? Spalatoare de WC-uri publice?

Hum??

sti care e intradevar cel mai trist?ca prefer una ce spala intradevar WC-urile si o stimez mult mai mult decat pe una ca tine care isi arata c00ru in web-cam ...fata draga nu fi trista asta-i viata ....unii cu sapa altii cu mapa.......din pacate tu nu esti capabila nici de una dar nici de alta asa ca ai ales calea cea mai simpla ,sa te expui unor barbati...si pentru ce?pentru bani....oare cum s-ar numi asta? bine ca nu va platesc in bonuri de masa sau felii de salam
te legi de scrisu meu?ha ha ha .....draguto ,c0ru meu e intr-o rochita eleganta la ora actuala cumparata pe bani munciti,,,,nu priimiti pentru ca i-am aratat unuia un sfarc
poti sa vorbesti in orce limba ,,,din pacate nu te cred ....nu sti decat eventual sa dai cu limba...asa ca pas..si inchide gurita ca vorbesti prostii ..upps am gresi le faci
daca n-ai carte asta e fetito,ai parte numa de job-uri de genu
succesuri in a te prostitua in continuare


Te invit la studioul pt. care muncesc eu si daca faci 100$ in prima zi, iti mai dau eu 1000$ din urmatorul meu salariu.
Imi place ca toti credeti ca toate proastele pot face bani in meseria asta. Habar n-aveti despre ce vorbiti. Banul gros nu vine din afisarea nuditatii, ci din discutii lungi, platite.
As fi curioasa cate dintre voi ati reusit sa faceti macar un barbat sa se indragosteasca de voi (chit ca stati fata-n fata cu el, nu prin intermediul unei conexiuni de net). As fi curioasa cat farmec personal ati fi in stare sa obtineti in asa fel incat sa faceti nu un singur barbat sa se indragosteasca de voi, ci 10-20, poate chiar 100.
Va bateti cu pumnii in piept ca sunteti elegante, habar n-aveti ce inseamna eleganta. Pun pariu ca o fata de la videochat ar fi capabila sa va sufle iubitul in no time pt. ca da, va place sau nu, e mult mai eleganta decat voi.



bai fata tu se vede ca esti chiar foarte proasta..scuza-ma ca iti spun dar esti penibil ede proasta. cum poti spune ca faci un barbat sa se indragosteasca d tine?=)))) asa crzi tu cand te aburesc aia...iubito nu mai pot fara tine...hai nu imi arati ceva..iubire mor daca nu te aud..sau ce dreaq vorbiti voi .. aia sunt de aceeasi teapa ca tine...doamneeee penibila estiii auzi farmec personal... bai sa stii ca am cunoscut femei sau vad care au un farmec personal nu prin chat ci fata in fata si sunt atat de feminine . m-am lamurit si cu tine .... tu faci 20 de barbati sa se indragosteasca de tine.. ahhahahah gluma secolului. proasta esti


Daca tu crezi ca banii la chat se fac din dezbracat, atunci esti amator si in niciun caz nu ai stat prea mult pe site-urile de chat. Mai studiaza problema si ai sa vezi de unde vin banii adevarati. Alea care se dezbraca la fiecare privat si nu stiu cum sa-i faca pe barbati sa se indragosteasca de ele nu or sa faca niciodata bani din chat, asta ti-o spun sigur.
Si nu, nimeni nu pune botul la ce spun barbatii pe chat ca daca ai pune botul, ar insemna ca te-ai udat toata si ca nu mai faci nicio treaba.
Sa stii ca a face pe cineva prost cand nu-l cunosti si mai ales a-ti da cu parerea aiurea fara sa stii mai nimic despre subiectul discutat da dovada chiar de mai multa prostie decat crezi tu ca sufera interlocutorul.
Daca tu crezi ca esti destept atunci cand te certi aiurea pe un forum (si pe baza unui subiect pe care clar nu-l stapanesti) si cand jignesti, atunci mai ai cate ceva de invatat.
E usor sa jignesti, ai jignit si gata, ai iesit din discutie, fara sa intelegi despre ce se discuta, fara sa gandesti prea mult subiectul.Asta fac toti cocalarii, ca asta e cel mai usor de facut. E foarte simplu, cum spuneam si anterior, sa judeci fara sa cunosti si sa te consideri, in acelasi timp, atotstiutor pe baza celor auzite de la vecini, prieteni, familie etc.
Stii cum e, atunci cand n-ai citit prea mult, esti un adevarat filosof, le stii pe toate. Mai greu iti vine sa judeci cand esti trecut prin viata, cand ai citit si tu cate ceva. De obicei ajungi sa stai de-o parte si sa-i asculti pe ceilalti si abia apoi sa sari cu gura mare.
Oricum, eu sunt constienta ca imi bat gura degeaba ca n-am cu cine. Nu va duce si pace!
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 05:58
De la: kudika_25894, la data 2013-05-28 18:58:17auzi ca cica ce ai pacatuit tre sa faci matanii? logic ca ai pacatuit idiato. sa-ti vinzi trupul pe bani sub oricare forma tot prostitutie se numeste


Hai sa-ti spun ceva nou: nu sunt credincioasa, tind sa cred ca omul a evoluat de-a lungul istoriei si ca oamenii de stiinta, in general, nu-s idioti. Mai mult, chiar nu cred ca un Dumnezeu cu barba vegheaza la tot ceea ce fac eu. Atata timp cat eu ma simt bine cu ceea ce fac, nu dau doi bani pe mataniile tale sau pe credinta asta de doi lei, reglementata de biblie.

Sa-ti mai dau o veste buna: si fotomodelele isi vand imaginea/aspectul fizic/trupul/frumusetea. Si ele tot curve se numesc, nu? :))
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 06:03
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 22:08:05
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-28 22:02:15
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 19:13:12
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 19:01:24
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 18:58:54
De la: kudika_25047, la data 2013-05-24 23:51:12
De la: fresh_minty, la data 2013-05-24 23:08:52pai, sexul este ptr toata lumea si este o arta.unii o detin,altii,nu.


"sexul este....o arta" ??? nu stiam asta
Nu iti pare o contradictie ? "sexul este pentru toata lumea.....unii o detin altii nu"
buna.da,sexul este o arta,asta e parerea mea.cati oameni nu s-au despartit ptr ca nu erau compatibili in pat??nicio contradictie,toti facem sex dar putini care cunosc si tehnica....s-au scris carti despre arta de a face sex,vezi chinezii si japonezii.
am un amic care munceste in anglia si imi spune ca uneori merge la bordelurile de acolo ptr "curvele alea care stiu meserie".


baga-te si tu....la meseria din anglia, nebuno
:s ml-happy0009: atat ai inteles tu din ce am postat eu??


Unele nu inteleg nici atat.


nebunooooooo

tu baga-ti tocurile in fu nd la chat si nu deranja pe aici




Amin. Moment de reculegere, i-a murit un neuron Mascaricului.
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 06:06
De la: Maia26, la data 2013-05-29 06:06:16
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 22:08:05
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-28 22:02:15
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 19:13:12
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 19:01:24
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 18:58:54
De la: kudika_25047, la data 2013-05-24 23:51:12
De la: fresh_minty, la data 2013-05-24 23:08:52pai, sexul este ptr toata lumea si este o arta.unii o detin,altii,nu.


"sexul este....o arta" ??? nu stiam asta
Nu iti pare o contradictie ? "sexul este pentru toata lumea.....unii o detin altii nu"
buna.da,sexul este o arta,asta e parerea mea.cati oameni nu s-au despartit ptr ca nu erau compatibili in pat??nicio contradictie,toti facem sex dar putini care cunosc si tehnica....s-au scris carti despre arta de a face sex,vezi chinezii si japonezii.
am un amic care munceste in anglia si imi spune ca uneori merge la bordelurile de acolo ptr "curvele alea care stiu meserie".


baga-te si tu....la meseria din anglia, nebuno
:s ml-happy0009: atat ai inteles tu din ce am postat eu??


Unele nu inteleg nici atat.


nebunooooooo

tu baga-ti tocurile in fu nd la chat si nu deranja pe aici




Amin. Moment de reculegere, i-a murit un neuron Mascaricului.

Iata ca am ghicit si cum te cheama? :))
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 06:06
De la: kudika_25894, la data 2013-05-29 00:05:59hai sa facem ma pace ca nu-i frumos. fetelor ati prins ideea.. cam asa sta treaba din punctul nostru de vedere...voi daca nu ati fi lucrat acolo la fel ati fi zis de cele care lucreaza acolo. asta e adevarul. ca te dezbraci sau nu tu 98 la suta o fac acum sau intr-un final . Asa ca va suparati nu va suparati nu aveti dreptate. Atata timp cat nu vreti sa fiti catalogate ca majoritatea renuntati la un astfel de job . pentru ca nu e demn. Daca nu acceptati si criticile care sunt foarte indreptatite in procent majoritar. videochat pe bani grei fara ''prostitutie'' dezbracat etc nu exista...e ca si cum as merge la o curva si ma duc sa-i spun ce am mancat astazi si ce probleme am in viata. Cand te duci la curve te duci cu scop. cand intri pe videochat intri cu scop. Simplu si la obiect. si apropo chiar acum ceva timp pe un site am vb cu o tipa si imi zice ea ca hai nu vrei sa vb..i-am zis ok vb imi da o adresa ca o gasesc acolo cu poze si tot...si ce crezi? fata face videochat si mai era si doar in prosop...si mai era si ''naspa'' o haladita ca sa zic mai corect. mda. unii dupa ce ca se dezbraca si ar trebui sa le fie macar jena asa se dezbraca si nici nu au ce arata . nici asa nu le e jena. nesimtiti din cale afara


Tocmai asta e problema ta, confunzi prostitutia cu videochatul si faci o confuzie de care nici macar nu esti constient sau daca esti constient de ea o faci din rautate, o faci ca sa demonstrezi ca orice "barbat" ca femeile, deh, "toate e curve" sau, hai, macar majoritatea.

Hai sa-ti explic care-i diferenta:

Da, se afiseaza nuditate in ambele, se folosesc jucarii, se foloseste corpul, se foloseste imaginea unei femei, se face uz de sex (si de cuvant si de fapt, ca tot esti tu baiat religios, iti explic pe intelesul tau). Buuun...pana aici sunt tooootal de acord cu tine.
Hai sa vedem, totusi, care-s diferentele:
1. Nu pune nimeni "laba" pe tine. Poti sa te dezbraci sau poti sa nu te dezbraci (chiar si pe sesiunile de adult), poti sa folosesti jucarii sau poti sa nu folosesti, acum fiecare dupa cum o duce capul/dupa cum vrea sa-si obisnuiasca clientii, dupa cum ii e mai usor. Ca vorba aia, daca esti buna si proasta apoi treci la jucarii si dezbracat si cam atat.
2. Bine, bine, te dezbraci, dar ce, fotomodelele nu se dezbraca daca fac o sesiune foto nud? Ele oare nu castiga bani tot pe spatele imaginii, faptului ca arata bine? Nu cumva e fix acelasi lucru?
Este clar ca notiunea de "a-ti vine corpul pe bani" se aplica, in cazul acesta, doar celor care sunt atinse atunci cand se dezbraca.
3.Daca afisezi nuditate, nu inseamna ca trebuie sa te si masturbezi in fata camerei, cum spuneam mai sus, e ca si cum ai fi dansatoare intr-un bar (nu-mi spune ca si alea se vand pe bani, ca sigur o sa-mi schimb drastic parerea despre tine) sau un fotomodel care face un pictorial nud.
4. Daca faci chat nu inseamna ca asta e singura ta meserie. Majoritatea colegelor mele sunt studente sau mai au inca un job pe langa acesta. Ce studiaza? Pai de la drept la medicina si arhitectura sau jurnalism. Si culmea, au note bune la scoala si au si timp sa mearga la cursuri. Cele care au doua job-uri sunt, de obicei, la inceputul carierei si au nevoie sa-si rotunjeasca veniturile. Nu vad care ar fi problema?

Oh... sunt totusi de acord cu voi ca e penibil sa ai un copil acasa sau sa fii insarcinata si sa fii dansatoare in club, sa faci centura, sa pozezi nud sau sa lucrezi la chat. Nu stiu, asta mi se pare un pic deplasat pt. ca sunt de parere ca chat-ul ar trebui sa ramana un job al tineretii, practicat atunci cand nu esti pregatita suficient sa ai un job mai bun. Normal ca nu este job-ul ideal, dar te poate ajuta sa treci mai usor prin piedicile vietii, sa iti strangi niste bani ca sa-ti termini studiile si asa mai departe.

In ceea ce priveste comparatia mea cu oamenii de stiinta. Ati priceput fiecare ce ati vrut din ea. Uite care era treaba: videochat-ul este nou, este ceva ce lumea nu a mai vazut si putini stiu ce se intampla atunci cand o fata e online. Multi stiu despre chat din auzite, din ce au prins si ei pe LiveJasmin (trei conversatii pe-acolo) sau din ce face una si alta (prietene, rude etc.). In felul asta, multi sunt in bezna si judeca dupa auzite, fara sa fie informati. Este normal ca in aceste conditii sa nu stii ce sa crezi sau sa iei de bun ce iti spun altii. Ca orice lucru nou, este perceput prost, este vazut cu ochi rai, asa cum este vazuta si o inventie care nu a fost omologata, care nu a fost suficient de bine testata. Cam asta era ideea. Nici nu stiu de ce am avut pretentia de la voi sa intelegeti acest lucru pentru ca e clar ca discut cu ceva capete tari.
Acesta este ultima data cand imi pierd vremea cu voi. Consider ca v-am dat suficiente exemple incat sa fi priceput pana acum "cu ce se mananca" aceasta meserie. Daca nu ati priceput inseamna ca aveti ceva probleme psihice sau ca pur si simplu discutati la misto, fara sa inregistrati ceea ce va spune interlocutorul, iar mie mistocarii gratuiti si glumele proaste nu-mi plac. Asta iar e o regula de baza pe chat, sa nu-ti batii capul cu free loaderii si cu cei care fac glume proaste.
Eu ma enervez destul de greu pt. ca, slava cerului, am dat de o groaza de nebuni pe lumea asta si am invat sa fiu rabdatoare, sa nu adaug o jignire la fiecare cuvant chiar daca nu-mi convine parerea ta si chiar daca stiu sigur ca te inseli.

Numai bine si succes in ceea ce faceti, orice ar fi acel ceva. Fiecare este bun intr-un anumit domeniu si nimeni nu poate fi judecat pt. meseria pe care o are atata timp cat din acea meserie isi castiga traiul. De-aia se si spune ca un maturator de strada este demn de respect. In fine, atata timp cat iti urmezi drumul tau drept, depui efort intr-un singur sens si nu te uiti nici in stanga nici in dreapta, atunci cu siguranta vei avea de castigat, indiferent ce meserie ti-ai ales.
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 06:35
De la: Maia26, la data 2013-05-29 06:35:45
De la: kudika_25894, la data 2013-05-29 00:05:59hai sa facem ma pace ca nu-i frumos. fetelor ati prins ideea.. cam asa sta treaba din punctul nostru de vedere...voi daca nu ati fi lucrat acolo la fel ati fi zis de cele care lucreaza acolo. asta e adevarul. ca te dezbraci sau nu tu 98 la suta o fac acum sau intr-un final . Asa ca va suparati nu va suparati nu aveti dreptate. Atata timp cat nu vreti sa fiti catalogate ca majoritatea renuntati la un astfel de job . pentru ca nu e demn. Daca nu acceptati si criticile care sunt foarte indreptatite in procent majoritar. videochat pe bani grei fara ''prostitutie'' dezbracat etc nu exista...e ca si cum as merge la o curva si ma duc sa-i spun ce am mancat astazi si ce probleme am in viata. Cand te duci la curve te duci cu scop. cand intri pe videochat intri cu scop. Simplu si la obiect. si apropo chiar acum ceva timp pe un site am vb cu o tipa si imi zice ea ca hai nu vrei sa vb..i-am zis ok vb imi da o adresa ca o gasesc acolo cu poze si tot...si ce crezi? fata face videochat si mai era si doar in prosop...si mai era si ''naspa'' o haladita ca sa zic mai corect. mda. unii dupa ce ca se dezbraca si ar trebui sa le fie macar jena asa se dezbraca si nici nu au ce arata . nici asa nu le e jena. nesimtiti din cale afara


Tocmai asta e problema ta, confunzi prostitutia cu videochatul si faci o confuzie de care nici macar nu esti constient sau daca esti constient de ea o faci din rautate, o faci ca sa demonstrezi ca orice "barbat" ca femeile, deh, "toate e curve" sau, hai, macar majoritatea.

Hai sa-ti explic care-i diferenta:

Da, se afiseaza nuditate in ambele, se folosesc jucarii, se foloseste corpul, se foloseste imaginea unei femei, se face uz de sex (si de cuvant si de fapt, ca tot esti tu baiat religios, iti explic pe intelesul tau). Buuun...pana aici sunt tooootal de acord cu tine.
Hai sa vedem, totusi, care-s diferentele:
1. Nu pune nimeni "laba" pe tine. Poti sa te dezbraci sau poti sa nu te dezbraci (chiar si pe sesiunile de adult), poti sa folosesti jucarii sau poti sa nu folosesti, acum fiecare dupa cum o duce capul/dupa cum vrea sa-si obisnuiasca clientii, dupa cum ii e mai usor. Ca vorba aia, daca esti buna si proasta apoi treci la jucarii si dezbracat si cam atat.
2. Bine, bine, te dezbraci, dar ce, fotomodelele nu se dezbraca daca fac o sesiune foto nud? Ele oare nu castiga bani tot pe spatele imaginii, faptului ca arata bine? Nu cumva e fix acelasi lucru?
Este clar ca notiunea de "a-ti vine corpul pe bani" se aplica, in cazul acesta, doar celor care sunt atinse atunci cand se dezbraca.
3.Daca afisezi nuditate, nu inseamna ca trebuie sa te si masturbezi in fata camerei, cum spuneam mai sus, e ca si cum ai fi dansatoare intr-un bar (nu-mi spune ca si alea se vand pe bani, ca sigur o sa-mi schimb drastic parerea despre tine) sau un fotomodel care face un pictorial nud.
4. Daca faci chat nu inseamna ca asta e singura ta meserie. Majoritatea colegelor mele sunt studente sau mai au inca un job pe langa acesta. Ce studiaza? Pai de la drept la medicina si arhitectura sau jurnalism. Si culmea, au note bune la scoala si au si timp sa mearga la cursuri. Cele care au doua job-uri sunt, de obicei, la inceputul carierei si au nevoie sa-si rotunjeasca veniturile. Nu vad care ar fi problema?

Oh... sunt totusi de acord cu voi ca e penibil sa ai un copil acasa sau sa fii insarcinata si sa fii dansatoare in club, sa faci centura, sa pozezi nud sau sa lucrezi la chat. Nu stiu, asta mi se pare un pic deplasat pt. ca sunt de parere ca chat-ul ar trebui sa ramana un job al tineretii, practicat atunci cand nu esti pregatita suficient sa ai un job mai bun. Normal ca nu este job-ul ideal, dar te poate ajuta sa treci mai usor prin piedicile vietii, sa iti strangi niste bani ca sa-ti termini studiile si asa mai departe.

In ceea ce priveste comparatia mea cu oamenii de stiinta. Ati priceput fiecare ce ati vrut din ea. Uite care era treaba: videochat-ul este nou, este ceva ce lumea nu a mai vazut si putini stiu ce se intampla atunci cand o fata e online. Multi stiu despre chat din auzite, din ce au prins si ei pe LiveJasmin (trei conversatii pe-acolo) sau din ce face una si alta (prietene, rude etc.). In felul asta, multi sunt in bezna si judeca dupa auzite, fara sa fie informati. Este normal ca in aceste conditii sa nu stii ce sa crezi sau sa iei de bun ce iti spun altii. Ca orice lucru nou, este perceput prost, este vazut cu ochi rai, asa cum este vazuta si o inventie care nu a fost omologata, care nu a fost suficient de bine testata. Cam asta era ideea. Nici nu stiu de ce am avut pretentia de la voi sa intelegeti acest lucru pentru ca e clar ca discut cu ceva capete tari.
Acesta este ultima data cand imi pierd vremea cu voi. Consider ca v-am dat suficiente exemple incat sa fi priceput pana acum "cu ce se mananca" aceasta meserie. Daca nu ati priceput inseamna ca aveti ceva probleme psihice sau ca pur si simplu discutati la misto, fara sa inregistrati ceea ce va spune interlocutorul, iar mie mistocarii gratuiti si glumele proaste nu-mi plac. Asta iar e o regula de baza pe chat, sa nu-ti batii capul cu free loaderii si cu cei care fac glume proaste.
Eu ma enervez destul de greu pt. ca, slava cerului, am dat de o groaza de nebuni pe lumea asta si am invat sa fiu rabdatoare, sa nu adaug o jignire la fiecare cuvant chiar daca nu-mi convine parerea ta si chiar daca stiu sigur ca te inseli.

Numai bine si succes in ceea ce faceti, orice ar fi acel ceva. Fiecare este bun intr-un anumit domeniu si nimeni nu poate fi judecat pt. meseria pe care o are atata timp cat din acea meserie isi castiga traiul. De-aia se si spune ca un maturator de strada este demn de respect. In fine, atata timp cat iti urmezi drumul tau drept, depui efort intr-un singur sens si nu te uiti nici in stanga nici in dreapta, atunci cu siguranta vei avea de castigat, indiferent ce meserie ti-ai ales.

*sa nu-ti bati
Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 06:48
Oh...si pt ca am uitat sa scriu si asta in mesajul de mai devreme: multe curve nu-s femei. Era si un vers dintr-o melodie, daca nu ma insel.

Eu m-am simtit jignita de cuvintele voastre de cand am intrat aici (pt. ca le-ati numit curve pe fetele care fac chat, iar eu sunt una dintre ele) si mi se parea normal sa raspund violent din moment ce m-am confruntat cu persoane care judeca fara sa cunoasca.

Oricum, mi se pare, cel putin penibil ca fata sa o faci pe alta fata curva. Mi se pare ca nu ai respect fata de tine, fata de sexul tau, ca te comporti ca tanti Leana de pe marginea santului care nu are alta ocupatie decat aceea de a-si studia vecinii, prietenii, rudele.

A te baga in viata unui om cu bocancii si a-l judeca, jigni, batjocori (mai ales fara sa-l cunosti, dar si chiar daca-l cunosti nu are trebuie sa fie treaba ta atata timp cat nu te afecteaza cu nimic atitudinea lui) este injositor, urat si lipsit de orice principiu moral (aviz moralistilor de orice gen de pe site-ul asta, ar trebui sa stie si regula asta ca e tot o regula de bun simt).

Rolul de moralist ni se potriveste tuturor, dar macar daca esti moralist, sa fii pana la capat, nu te apuca sa jignesti si apoi sa te simti jignit ca te-a jignit si persoana pe care ai jignit-o. Stiti cum e, ce dai aia primesti.




Maia26
Postat pe 29 Mai 2013 06:59
Anosta fiinta mai esti. Scrii foarte mult si foarte prost. Aberezi la greu.

Si ti-ai chemat colega de breasla, sa-ti tina isonul?
kudika_32792
Postat pe 29 Mai 2013 07:32
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 23:01:06
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-28 22:24:23
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 22:08:05
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-28 22:02:15
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 19:13:12
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 19:01:24
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 18:58:54
De la: kudika_25047, la data 2013-05-24 23:51:12
De la: fresh_minty, la data 2013-05-24 23:08:52pai, sexul este ptr toata lumea si este o arta.unii o detin,altii,nu.


"sexul este....o arta" ??? nu stiam asta
Nu iti pare o contradictie ? "sexul este pentru toata lumea.....unii o detin altii nu"
buna.da,sexul este o arta,asta e parerea mea.cati oameni nu s-au despartit ptr ca nu erau compatibili in pat??nicio contradictie,toti facem sex dar putini care cunosc si tehnica....s-au scris carti despre arta de a face sex,vezi chinezii si japonezii.
am un amic care munceste in anglia si imi spune ca uneori merge la bordelurile de acolo ptr "curvele alea care stiu meserie".


baga-te si tu....la meseria din anglia, nebuno
:s ml-happy0009: atat ai inteles tu din ce am postat eu??


Unele nu inteleg nici atat.


nebunooooooo

tu baga-ti tocurile in fu nd la chat si nu deranja pe aici





Tu mai roaga-l pe barbatul tau sa te mai frece din cand in cand ca esti cam frustrata. Sau nu i se mai scoala la tine si merge sa vada fetele de la chat? Sau ar trebui sa rectific: ar trebui sa se uite mai reviste porno ca atunci cand si-o trage cu tine sa-si inchipuie ca o face cu aia din poza?!!!Cred ca exact asa e.
Hhai sictir si pupa-ma in cur de frustrata lesinata ce esti.


ce te ambalezi nebuno....hooooooo, nu sari calul.
Eu am barbat, nu toc de pantofi


kudika_32792
Postat pe 29 Mai 2013 07:34
Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.

kudika_32792
Postat pe 29 Mai 2013 07:41
De la: Maia26, la data 2013-05-29 06:06:53
De la: Maia26, la data 2013-05-29 06:06:16
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 22:08:05
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-28 22:02:15
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 19:13:12
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-28 19:01:24
De la: fresh_minty, la data 2013-05-28 18:58:54
De la: kudika_25047, la data 2013-05-24 23:51:12
De la: fresh_minty, la data 2013-05-24 23:08:52pai, sexul este ptr toata lumea si este o arta.unii o detin,altii,nu.


"sexul este....o arta" ??? nu stiam asta
Nu iti pare o contradictie ? "sexul este pentru toata lumea.....unii o detin altii nu"
buna.da,sexul este o arta,asta e parerea mea.cati oameni nu s-au despartit ptr ca nu erau compatibili in pat??nicio contradictie,toti facem sex dar putini care cunosc si tehnica....s-au scris carti despre arta de a face sex,vezi chinezii si japonezii.
am un amic care munceste in anglia si imi spune ca uneori merge la bordelurile de acolo ptr "curvele alea care stiu meserie".


baga-te si tu....la meseria din anglia, nebuno
:s ml-happy0009: atat ai inteles tu din ce am postat eu??


Unele nu inteleg nici atat.


nebunooooooo

tu baga-ti tocurile in fu nd la chat si nu deranja pe aici





Amin. Moment de reculegere, i-a murit un neuron Mascaricului.

Iata ca am ghicit si cum te cheama? :))



Mi-o fi murit mie vreun neuron, dar tu si cele ca tine, v-ati nascut fara niciun neuron

Asa ca, bagati-va in continuare tocurile in fund, ca alea le puteti si fara neuroni, nebunelor
Ghicicummacheama
Postat pe 29 Mai 2013 10:03
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Ce sa faci cu nebunele astea, Vio ?
Isi baga si scot tocurile in fund si fac orice ca sa faca pe plac psihopatilor
Ghicicummacheama
Postat pe 29 Mai 2013 10:05
De la: Ghicicummacheama, la data 2013-05-29 10:05:27
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Ce sa faci cu nebunele astea, Vio ?
Isi baga si scot tocurile in fund si fac orice ca sa faca pe plac psihopatilor

fetelor ..deci clar nu emrita efortul de a mai tasta aici ....prea pute a peste putred
daca ele considera ca le face cinste video-prostitutia n-au decat sa se scalambaie in continuare in fata laba giilor ..
againpiscotica
Postat pe 29 Mai 2013 10:07
http://www.youtube.com/watch?v=xp5H_EA-BD0

againpiscotica
Postat pe 29 Mai 2013 10:09
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Mai intra si tu pe siteurile respective sa te uiti macar la pozele lor . Da, da tu kudika cu florile in mana . Pai daca aia e poza ta nici nu ma mir de unde atata invidie.
A zis bine Maia: tot batute in cap o sa muriti.
Eu va inteleg perfect ca fetele de la chat sunt o amenintare pentru voi dar nu rautate gratuita rezolvati problema. Mai bine vorbiti si voi despre ce va pricepeti adica cratita si ciorapi carpiti.
Cat despre pantofii cu toc de care mentiona mascaricea aflati ca astea de la chat au bani sa-si cumpere zeci de perechi daca vor.Si nu ca sa-si bage tocurile in cur ci ca sa ii faca pe barbatii vostri sa baleasca si sa realizeze ce anoste au acasa.
Apropo tu cand ti-ai luat ultima pereche de pantofi? Sau n-a mai avut barbatul bani si pentru tine, pentru ca ultimul leut din leafa l-a dat la fetite?
Mayyyyana
Postat pe 29 Mai 2013 10:14
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Si toate ratatele frustrate au ajuns pe forumuri gen kudika facand pe inteligentele.Nu ca ar fi ....
Mayyyyana
Postat pe 29 Mai 2013 10:16
Te-ai trezit si astazi ghicitoare mascarici?Vezi poate maine ai noroc si nu te mai scoli. Miroase a coliva pana la mine.
Mayyyyana
Postat pe 29 Mai 2013 10:17
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:16:37
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Si toate ratatele frustrate au ajuns pe forumuri gen kudika facand pe inteligentele.Nu ca ar fi ....

si tu?ce cauti pe aici ups am uitat...tu esti aici sa aperi videochiatistele
againpiscotica
Postat pe 29 Mai 2013 10:18
De la: againpiscotica, la data 2013-05-29 10:18:21
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:16:37
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Si toate ratatele frustrate au ajuns pe forumuri gen kudika facand pe inteligentele.Nu ca ar fi ....

si tu?ce cauti pe aici ups am uitat...tu esti aici sa aperi videochiatistele


Eu sunt avocata lor.
Mayyyyana
Postat pe 29 Mai 2013 10:19
Mai a-gaina mai , ia vezi mai usor cu cotcodaceala ....
Mayyyyana
Postat pe 29 Mai 2013 10:20
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:20:54Mai a-gaina mai , ia vezi mai usor cu cotcodaceala ....

mai cur vustino...ia vezi nu ai tu treaba acolo la web-cam?nu te cauta nicii un labagist sa-i areti ce sti tu mai bine
againpiscotica
Postat pe 29 Mai 2013 10:24
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:14:52

Mai intra si tu pe siteurile respective sa te uiti macar la pozele lor . Da, da tu kudika cu florile in mana . Pai daca aia e poza ta nici nu ma mir de unde atata invidie.
A zis bine Maia: tot batute in cap o sa muriti.
Eu va inteleg perfect ca fetele de la chat sunt o amenintare pentru voi dar nu rautate gratuita rezolvati problema. Mai bine vorbiti si voi despre ce va pricepeti adica cratita si ciorapi carpiti.
Cat despre pantofii cu toc de care mentiona mascaricea aflati ca astea de la chat au bani sa-si cumpere zeci de perechi daca vor.Si nu ca sa-si bage tocurile in cur ci ca sa ii faca pe barbatii vostri sa baleasca si sa realizeze ce anoste au acasa.
Apropo tu cand ti-ai luat ultima pereche de pantofi? Sau n-a mai avut barbatul bani si pentru tine, pentru ca ultimul leut din leafa l-a dat la fetite?

e, hai c-o dai in balarii...ce facem noi in asternuturi,e chiar treaba noastra...n-ai tu de unde sa stii daca suntem genul lumina stinsa,plapuma'n cap si activat modul silentios, sau din contra! ...am aflat si eu cu ce va ocupati acolo si ce fel de indivizi intra...eu am pretentia ca am un om normal langa mine, nu un dezaxat sexual!
MissDarine
Postat pe 29 Mai 2013 10:24
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:19:16
De la: againpiscotica, la data 2013-05-29 10:18:21
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:16:37
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Si toate ratatele frustrate au ajuns pe forumuri gen kudika facand pe inteligentele.Nu ca ar fi ....

si tu?ce cauti pe aici ups am uitat...tu esti aici sa aperi videochiatistele


Eu sunt avocata lor.

auzi...deductia ta mo dat pe spate...si nu doar pe mine asa procedezi si cu clientii?daca da clar esti "za "best
againpiscotica
Postat pe 29 Mai 2013 10:26
De la: MissDarine, la data 2013-05-29 10:24:54
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:14:52

Mai intra si tu pe siteurile respective sa te uiti macar la pozele lor . Da, da tu kudika cu florile in mana . Pai daca aia e poza ta nici nu ma mir de unde atata invidie.
A zis bine Maia: tot batute in cap o sa muriti.
Eu va inteleg perfect ca fetele de la chat sunt o amenintare pentru voi dar nu rautate gratuita rezolvati problema. Mai bine vorbiti si voi despre ce va pricepeti adica cratita si ciorapi carpiti.
Cat despre pantofii cu toc de care mentiona mascaricea aflati ca astea de la chat au bani sa-si cumpere zeci de perechi daca vor.Si nu ca sa-si bage tocurile in cur ci ca sa ii faca pe barbatii vostri sa baleasca si sa realizeze ce anoste au acasa.
Apropo tu cand ti-ai luat ultima pereche de pantofi? Sau n-a mai avut barbatul bani si pentru tine, pentru ca ultimul leut din leafa l-a dat la fetite?

e, hai c-o dai in balarii...ce facem noi in asternuturi,e chiar treaba noastra...n-ai tu de unde sa stii daca suntem genul lumina stinsa,plapuma'n cap si activat modul silentios, sau din contra! ...am aflat si eu cu ce va ocupati acolo si ce fel de indivizi intra...eu am pretentia ca am un om normal langa mine, nu un dezaxat sexual!

la ea ii place in vazu dezaxatilor...defapt in vazu acelor barbati care -s incapabili sa lege o relatie sanatoasa si apeleaza la din astea pe care le poate plati...ca o femeie decenta n-ar da 2 bani pe el.
againpiscotica
Postat pe 29 Mai 2013 10:28
De la: MissDarine, la data 2013-05-29 10:24:54
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:14:52

Mai intra si tu pe siteurile respective sa te uiti macar la pozele lor . Da, da tu kudika cu florile in mana . Pai daca aia e poza ta nici nu ma mir de unde atata invidie.
A zis bine Maia: tot batute in cap o sa muriti.
Eu va inteleg perfect ca fetele de la chat sunt o amenintare pentru voi dar nu rautate gratuita rezolvati problema. Mai bine vorbiti si voi despre ce va pricepeti adica cratita si ciorapi carpiti.
Cat despre pantofii cu toc de care mentiona mascaricea aflati ca astea de la chat au bani sa-si cumpere zeci de perechi daca vor.Si nu ca sa-si bage tocurile in cur ci ca sa ii faca pe barbatii vostri sa baleasca si sa realizeze ce anoste au acasa.
Apropo tu cand ti-ai luat ultima pereche de pantofi? Sau n-a mai avut barbatul bani si pentru tine, pentru ca ultimul leut din leafa l-a dat la fetite?

e, hai c-o dai in balarii...ce facem noi in asternuturi,e chiar treaba noastra...n-ai tu de unde sa stii daca suntem genul lumina stinsa,plapuma'n cap si activat modul silentios, sau din contra! ...am aflat si eu cu ce va ocupati acolo si ce fel de indivizi intra...eu am pretentia ca am un om normal langa mine, nu un dezaxat sexual!


Niciodata nu sti ce ai langa tine , Darine...niciodata.
Si de ce ma rog o dau in balarii ? Ce faceti voi in asternuturi e treaba voastra da ce fac fetele la chat e treaba tuturora? Uite ca ne dam si noi cu parerea despre asternuturile voastre la fel cum vorbiti si voi aiurea despre chat.Si tu de unde ai aflat draga mea? De la fosta iubita a lu fiitu care atunci cand ti-a zis ca isi baga ceva in ea de facultate pentru ca mai bine face chat decat sa-si iroseasca viata pe nimic?!!! Si in secundele alea fi cinstita cu tine , ziceai doamne ajuta ca a scapt fiitu de ea sau plesnea fierea de invidie ca fata isi face banii ei si nu ma sta sa astepte sucul lui?!
Ce indivizi intra Darine? Dezaxat daca e sa fie poate fi si in viata reala , nu trebuie musai sa-si faca fanteziile pe chaturi. De ce crezi ca Multi barbati isi lasa nevestele alea ''super frumoase, inteligente ''. Pentru ca nici macar nu-l asculta pe om sa vada ce are de zis.Muierea l-a catalogat dezaxat , duca-se pe pustii ..al dreacu i-au placut curvele .Asa se va plange la tot neamu cand va ajunge la tribunal. Nu zic ca trebuie sa fi de acord cu toate ce au iesit pe pamantul asta dar mie imi pare ca pana si pozitia 69 e deplasata pentru voi.
Mayyyyana
Postat pe 29 Mai 2013 10:34
No mai, nu mai necajiti fetele ca fac riduri si se vede naspa pi camera Da si frustrata de mine sta lejer pe scaun ergonomic, intra salariul pe card, la cratita ma ajuta cu drag un sufletel dulce, ciorapi n-am carpit ca am cu ce sa-i cumpar, toacele imi stau infipte in mocheta moale, dormitorul e solid Succesuri la scalambaieli si zambiti frumos la lab agii
luchianramona
Postat pe 29 Mai 2013 10:36
De la: againpiscotica, la data 2013-05-29 10:26:16
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:19:16
De la: againpiscotica, la data 2013-05-29 10:18:21
De la: Mayyyyana, la data 2013-05-29 10:16:37
De la: kudika_32792, la data 2013-05-29 07:41:46Pentru kudika_25894: sunt convinsa ca la videochat presteaza toate uratele lipsite de inteligenta. O femeie frumoasa si inteligenta nu ar accepta in ruptul capului sa se injoseasca in halul asta, incat sa ajunga sa faca videoprostitutie. Toate alea care au dat gres in viata, au ajuns la videochat.



Si toate ratatele frustrate au ajuns pe forumuri gen kudika facand pe inteligentele.Nu ca ar fi ....

si tu?ce cauti pe aici ups am uitat...tu esti aici sa aperi videochiatistele


Eu sunt avocata lor.

auzi...deductia ta mo dat pe spate...si nu doar pe mine asa procedezi si cu clientii?daca da clar esti "za "best


Aici te luam la misto daca n-ai inteles bine. Ce e a-gaina nu ti-ai luat tainul de tarate pe ziua de azi?
Mayyyyana
Postat pe 29 Mai 2013 10:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CINE CREDTI CA AR TREBUI SA FIE ALEASA MISS FORUMUL KUDIKA 2011 ? PROPUNERI,ARGUMENTE,VOTURI... 227 De la: MONSENIORUL 5 Ianuarie 2012 20:47
SALUtare !! 84 De la: kind_er 10 Februarie 2014 18:28
cand se sarbatoreste Sf Maria? 5 De la: yumy 10 August 2010 16:53
cadouri funny... 1 De la: smile4life 11 Ianuarie 2009 16:31
buna 4 De la: vitamina_c 11 Ianuarie 2011 11:49