Setari Cookie-uri

sa ma culc cu el ? ajutati-ma

ce face disperarea dintr-o femeie!
ego71
Postat pe 2 Iulie 2011 09:12
De la: ego71, la data 2011-07-02 09:12:23 ce face disperarea dintr-o femeie!

stii vorba cantecului...."aoleu ce greu imi vine cand ai bani si n-ai cu cine..."
privind din punctul celor care au ....asa se vede ...dar cele care nu au avut niciodata si nici nu intrevad speranta...ce sa faca ele ?. incearca ...asta e viata .trebuie intelese si ele...dar de aici si pina a se ajunge la alte chestii...e cale lunga.
RUY_BLAS
Postat pe 2 Iulie 2011 09:20
Vrei ca niste id-uri de pe Kudika sa iti coordoneze viata si eventual sa iti spuna si in ce pozitie sa faceti sex? Gandeste cu capul tau si nu te lasa influentata de nimeni.
Eva32
Postat pe 31 Iulie 2011 01:17
De la: kudika089359, la data 2011-01-29 20:28:49il cunosc de 3 ani .. atunci a vrut sa fie cu mine insa eu am refuzat . apoi insa mi.am dat seama ca incep sa tin la el , insa el era dej aimplicat intr-o relatie de ceva timp cu o fata din alt oras.in ciuda acestui fapt, cat timp a fost cu ea .. am mai stat impreuna si chiar ajunsesem sa fim pe punctul de a fi impreuna.acum am inceput sa vb din nou cu el si mi-a spus ca daca o sa fie cu mine vrea avem si relatii intime , pentru ca ,dupa o relatie de 2-3 ani cu fata respectiva a spus ca si-a schimbat mentalitatea si ca nu mai are rabdarea necesara.imi place de el si mi-a dovedit de multe ori ca tine la mine..insa nu stiu ce ar trebui sa fac ..ma puteti ajuta cu un sfat ?



da prin ce anume ti-a dovedit de multe ori ca tine la tine?pt prin faptul ca vorbea si a stat sau aproape ati ajuns pe punctul de a fi impreuna cand el mai era in relatia aia de 2-3 ani?
daca asta e o dovada ca tine la tine....

si pana la urma ce ai facut ?
ra198708
Postat pe 31 August 2011 17:59
la dracu fetito ! Nu ai minte, zau !
Ai auzit de respect? de curte facuta fetelor tinand de mana fata si plimbandu-te cu ea de drag si cand vina de la sine dragostea se implineste prin sex! Asa s-au intemeiat familiile dea lungul secolelor. Acum daca scot pe net penisul si il trec in dimensiunile lui sar 10 fete sa il incerce si apoi daca sunt satisfacute mai indemna si altele !
Oare nu or fi si femei care traiesc linistite fara ca penisul sa fie de dimensiunile maximale si nu sunt destule familii intemeiate pe respect, dragoste si onestitate?
Tu ce ai din toate astea? O propunere de sex ! Ai sa fim seriosi ! sunt sute de femei care vor doar sexul si vor in rest bani si libertate, trimite-l la ele - e din categoria lor ! Curvele nu sunt numai cele feminine ci si cele masculine !
Cauta un barbat care sa te respecte si care sa te doresca in ordinea fireasca ! Fii femeie, aloca-ti statutul de femeie cinstita si vei avea numai de castigat. Oare numa el a ramas sigurul care te place? Priveste in jurul tau!
Desteapta-te ! Arunca la gunoi neghina din viata ta !
Uke
ukesitori
Postat pe 20 Decembrie 2011 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia dintre o Femie Sagetatoare&Barbat Rac!!! 9 De la: myRakoL 18 August 2014 23:59
Relatie discreta 26 De la: kudika_13295 20 August 2012 18:40
Dacã vrei sã fie numai al tãu... 62 De la: coffeeta 11 Iunie 2009 19:29
BETIVUL CARE AGATA PE PC 3 De la: freakyyy 2 Iunie 2010 22:13
sa ma culc cu el ? ajutati-ma 66 De la: kudika486771 20 Decembrie 2011 21:10