Setari Cookie-uri

iubitul meu s-a schimbat

buna am o nelamurire,iubitul meu este foarte schimbat in ultima peioada,oice discutam si planuim fuge si dezbate cu familia lui(ma refer la frati mama si tata).inainte nu facea asa.acum va rog sa imi dati niste sfaturi.nu mai inteleg nimic.nu stiu ce sa fac.
kudika360076
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:40
daca sunt decizii pe termen lung, poate isi doreste si opinia alor lui
miss_darine
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:43

cred ca e foarte slab! mai suge inca la ma-sa si nu e reponsabil! de ce l-ai luat!? banuiesc ca mananca tot din farfurie pana vede poza de pe fundul ei
pickard
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:50
...poate,este intr-o peroada cand nu se simnte prea, sigur pe el...s-au ,problemele discutate ..cere si opinia altor, persoane... atunci ,apeleaza la cei din familie...
Sibel_16
Postat pe 30 Ianuarie 2011 00:58
De la: miss_darine, la data 2011-01-29 21:43:47daca sunt decizii pe termen lung, poate isi doreste si opinia alor lui



iote acilea mama de baiat
subscriu !!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 30 Ianuarie 2011 13:21
nu-l mai inchide televizorul la teletoobies

Histria
Postat pe 30 Ianuarie 2011 13:24
faceti voi misto dar nu cunostesti suficient, nu stiti ce e "orice lucru" pt tipa de mai sus, eu sunt de acord cu mamele care au postat, cand te desparti de sotie cine e acolo pt tine? ea? familia ei? sau familia ta?! evident nu trebuie facute exagerari, dar in cazuri serioase o alta perspectiva conteaza destul de mult.
felixcat
Postat pe 5 Februarie 2011 21:03
De la: felixcat, la data 2011-02-05 21:03:27faceti voi misto dar nu cunostesti suficient, nu stiti ce e "orice lucru" pt tipa de mai sus, eu sunt de acord cu mamele care au postat, cand te desparti de sotie cine e acolo pt tine? ea? familia ei? sau familia ta?! evident nu trebuie facute exagerari, dar in cazuri serioase o alta perspectiva conteaza destul de mult.


Cine a vorbit de divort ? Sidaca s-aajuns la divort ar trebui sa fie in stare sa se descurce siongur fara maica de manuta ca atunci cadn o tavalea prin dormitor doar nu il ajuta ma-sa sa o intoarca . E una sa asculti parerire altora dar nu imediat ptr orice margem acasa sa ii intreb pe ei ce ar face , ca ajunge sa ii influenteze fiecare decizie si nu va deveni independent niciodata .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Februarie 2011 21:10
Scuze m-am ambalat si asta se vede si in felul cum am scris . Imi cer scuze ptr ortografie nu ptr parerea descrisa .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Februarie 2011 21:12
Nu tot timpul parerile pe care le impartasesc mamele cu fii lor ,intr'o situatie dificila pt ei, sunt bune. Ba chiar de multe ori sunt prea subiective si iau apararea baietilor exagerat,sustinerea lor bazandu'se pe chestii de genu' "tu ai fost mereu prea bun cu ea" sau "nu merita mai mult efort din partea ta" etc. omitand k poate si baietii lor fac greseli sau alte alea pe care nu le mai povestesc. E foarte ok sa aiba pe cineva aproape cand sufera, dar deciziile trebuie sa le ia singuri.
Sunt de acord cu Alex, dar app..nu era vb de niciun divort;)
a_rebecca
Postat pe 5 Februarie 2011 21:22
De la: a_rebecca, la data 2011-02-05 21:22:51Nu tot timpul parerile pe care le impartasesc mamele cu fii lor ,intr'o situatie dificila pt ei, sunt bune. Ba chiar de multe ori sunt prea subiective si iau apararea baietilor exagerat,sustinerea lor bazandu'se pe chestii de genu' "tu ai fost mereu prea bun cu ea" sau "nu merita mai mult efort din partea ta" etc. omitand k poate si baietii lor fac greseli sau alte alea pe care nu le mai povestesc. E foarte ok sa aiba pe cineva aproape cand sufera, dar deciziile trebuie sa le ia singuri.
Sunt de acord cu Alex, dar app..nu era vb de niciun divort;)


Stiam ca nu era vorba de divort tocmai de acea m-am ambalat asa , ca una se vorbeste si apoi cineva ptr ca e neatenta sau ptr ca isi vede exemplul vietii in toate crede ca e vorba de altceva .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Februarie 2011 21:33
da alex, ziceam pt felixcat k nu era vb d divort...sunt de acord cu tine
a_rebecca
Postat pe 5 Februarie 2011 21:37
De la: a_rebecca, la data 2011-02-05 21:37:25da alex, ziceam pt felixcat k nu era vb d divort...sunt de acord cu tine



Stiu doar ca imi place sa se repete ca am dreptate

Offffffff scorpionii astia narcisisti !
Alex_Bodea
Postat pe 5 Februarie 2011 21:41
Pai ``fugi`` si tu la parintii tai si discuta cu ei. Ceea ce face iubitul tau nu este ceva neobisnuit, exagerat sau imoral. Tine la parintii lui si vrea sa discute si cu ei. Care e problema? Doar nu e o tragedie asa de mare incat sa nu stii sa faci altceva decat sa intrebi pe forum.
Eva32
Postat pe 18 Mai 2011 01:52
Depinde de ce planuri vafaceti,poate este foarte apropiat de familie si doreste si implicarea lor.
Elyaa
Postat pe 19 Iunie 2011 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gelozia 95 De la: amme22 26 Aprilie 2012 07:22
petrecere cu streaptease masculin 21 De la: scump 23 August 2015 22:06
sora lui :( 37 De la: iubi7a_lui 8 Mai 2012 18:13
Fostii ma cauta 1 De la: kudika_1034372 20 Octombrie 2018 00:51
o mint pentru ca e prea geloasa,e normal? 47 De la: gabriela2008 20 Octombrie 2013 18:17