Asa cum am promis, m-am intors sa va dau vesti in legatura cu nodulul!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Asa cum am promis, m-am intors sa va dau vesti in legatura cu nodulul!: (5 din 1 vot)

tina34 Avatarul lui tina34

14 mesaje

Dragele mele, acum am intrat pe usa, am fost la medic si zice ca sunt bine, este vorba despre o mastoza chistica, am primit tratament, tot ce va pot spune este ca m-am linistit ... Va multumesc din toata inima si va doresc multa, multa sanatate!!!!!!!!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: tina34, la data 2011-03-05 19:37:01Dragele mele, acum am intrat pe usa, am fost la medic si zice ca sunt bine, este vorba despre o mastoza chistica, am primit tratament, tot ce va pot spune este ca m-am linistit ... Va multumesc din toata inima si va doresc multa, multa sanatate!!!!!!!!

Imi pare bine ca nu e nimic grav.
Fosta membra Kudika.ro
De la: tina34, la data 2011-03-05 19:37:01Dragele mele, acum am intrat pe usa, am fost la medic si zice ca sunt bine, este vorba despre o mastoza chistica, am primit tratament, tot ce va pot spune este ca m-am linistit ... Va multumesc din toata inima si va doresc multa, multa sanatate!!!!!!!!

O fata buna e greu de gasit.O fata rea e greu de multumit.Am un suflet de copil care refuza sa creasca.Mi-e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta..
vyoryca Avatarul lui vyoryca

126 mesaje
Oras: ploiesti

ti-am zis , ca nu e nimic grav...
...uite...am gasit si o reteta cu o plamadeala de pus pe nodul... se amesteca argila cu suc de varza cruda si miere, in proportie mica ( atat cat sa folosesti odata)...se pune pe o fesha in sutien si dormi toata noaptea cu ea...dimineata o arunci...urmezi asta pana la disparitia nodulului...sanatate !