Setari Cookie-uri

De ce mint femeile cu nerusinare ?

De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:43:37
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:41:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:40:07
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:32:43 nu battle! vreau sa-mi demonstrezi ca si tu gandesti!


vrei sa fiu "modelul" tau?

deocamdata nu iau ucenici sub aripa mea


nope, vreau exact ce am scris! sa vad ca si tu gandesti!


cat de mult iti doresti?


nu-mi doresc! vreau sa vad/citesc!
vitamina_c
Postat pe 15 Martie 2011 14:46
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:46:38
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:43:37
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:41:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:40:07
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:32:43 nu battle! vreau sa-mi demonstrezi ca si tu gandesti!


vrei sa fiu "modelul" tau?

deocamdata nu iau ucenici sub aripa mea


nope, vreau exact ce am scris! sa vad ca si tu gandesti!


cat de mult iti doresti?


nu-mi doresc! vreau sa vad/citesc!

nu-ti doresti, dar vrei sa vezi ... tipic feminin
battleofwits
Postat pe 15 Martie 2011 14:48
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:48:01
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:46:38
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:43:37
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:41:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:40:07
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:32:43 nu battle! vreau sa-mi demonstrezi ca si tu gandesti!


vrei sa fiu "modelul" tau?

deocamdata nu iau ucenici sub aripa mea


nope, vreau exact ce am scris! sa vad ca si tu gandesti!


cat de mult iti doresti?


nu-mi doresc! vreau sa vad/citesc!

nu-ti doresti, dar vrei sa vezi ... tipic feminin


daca asa spune latura ta feminina, va trebui sa te cred!
vitamina_c
Postat pe 15 Martie 2011 14:53
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:53:26
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:48:01
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:46:38
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:43:37
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:41:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-15 14:40:07
De la: vitamina_c, la data 2011-03-15 14:32:43 nu battle! vreau sa-mi demonstrezi ca si tu gandesti!


vrei sa fiu "modelul" tau?

deocamdata nu iau ucenici sub aripa mea


nope, vreau exact ce am scris! sa vad ca si tu gandesti!


cat de mult iti doresti?


nu-mi doresc! vreau sa vad/citesc!

nu-ti doresti, dar vrei sa vezi ... tipic feminin


daca asa spune latura ta feminina, va trebui sa te cred!


asta-ti spune tie masculu' din tine?
battleofwits
Postat pe 15 Martie 2011 14:56
Absolut incredibil. 124 mesaje intr-o zi, dintre care un singur raspuns la obiect.
Cat despre si sau inclusiv ati dovedit cine se pitiponceste si cine nu, cine scrie doar ca nu are nimic mai bun de facut .

La revedereee.
OMFG
Postat pe 15 Martie 2011 16:01
De la: OMFG, la data 2011-03-14 19:15:08Buna dragele mele. Avand in vedere ca este un forum de-al vostru, m-am gandit sa aflu direct de la voi niste raspunsuri la unele intrebari care ne macina pe toti, dar pe mine intr-o masura si mai mare.

1. De ce toate fetele bune cauta adora baietii rai ? La un moment dat, suferiti toate. Si veti primi exact ce nu va doriti : lipsa de afectiune, violenta, inselat, gelozie.

2. De ce aspectyl fizic conteaza atat de mult, cand pe toate forumurile o tineti " frumusetea interioara". Nu va dati seama ca frumusetea trece si prostia totusi va ramane ?

3. De ce cand un barbat care va domina, cu personalitate uriasa, nu e bine venit langa voi si cautati un maimutoi mereu? Inca nu v-ati satura de exemplare de la gradina zoologica?

4. De ce un tanar de 26 de ani, adica eu, inteligent, pe jumatate realizat pe plan profesionl CU FORTELE PROPRII, fara bani de la mamica si taticul, prezentabil, serios. cu o puternica personalitate, nu poate sa isi gaseasca jumatatea si da numai de exemplarele mentionate mai sus ?

5. De ce toate sustineti miscarea feminista, vreti drepturi egale, insa la restaurant chiar si dupa a 3-a intalnire aveti pretentii sa vi se plateasca nota? Daca vreti sponsori, de ce nu puneti anunturi pe siteuri de specialitate. Daca vreti un barbat, de ce nu va schimbati mentalitatea groaznica?


6.De ce imi veti sari toate in cap dupa acest post,cu diverse replici care mai de care mai taioase, si oare cate dintre voi veti avea puterea sa-mi ziceti ca seman cu tipologia barbatului dorit, insa datorita spiritului de turma nu o va face nici una?



Nu am de gand sa-ti sar in cap,este parerea pe care o ai tu despre femei prin prisma celor care le-ai cunoscut.Te-ai intrebat vreodata unde gresesti de ai parte de genul de femei la care faci referire?Mi-ai adus aminte acum de un amic care se intreba cam acelasi lucru, "de ce nu gasesc femei serioase si dau numai peste parasute?",culmea e ca toate iubitele lui aveau ceva in comun,erau animatoare....E mai usor sa spunem ca femeile sunt curve si barbatii sunt porci decat sa vedem de ce avem parte de ele/ei...
"De ce mint femeile cu nerusinare?"-cand vorbim de minciuna ar trebui sa nu ne exprimam la modul general indiferent ca e vorba de femei sau de barbati.Nu am inteles de ce trebuie sa existe "lupta" asta femei-barbati cand este loc pentru toti sub soare
Barbie30_
Postat pe 16 Martie 2011 03:39
De la: OMFG, la data 2011-03-14 19:15:08Buna dragele mele. Avand in vedere ca este un forum de-al vostru, m-am gandit sa aflu direct de la voi niste raspunsuri la unele intrebari care ne macina pe toti, dar pe mine intr-o masura si mai mare.

1. De ce toate fetele bune cauta adora baietii rai ? La un moment dat, suferiti toate. Si veti primi exact ce nu va doriti : lipsa de afectiune, violenta, inselat, gelozie.

2. De ce aspectyl fizic conteaza atat de mult, cand pe toate forumurile o tineti " frumusetea interioara". Nu va dati seama ca frumusetea trece si prostia totusi va ramane ?

3. De ce cand un barbat care va domina, cu personalitate uriasa, nu e bine venit langa voi si cautati un maimutoi mereu? Inca nu v-ati satura de exemplare de la gradina zoologica?

4. De ce un tanar de 26 de ani, adica eu, inteligent, pe jumatate realizat pe plan profesionl CU FORTELE PROPRII, fara bani de la mamica si taticul, prezentabil, serios. cu o puternica personalitate, nu poate sa isi gaseasca jumatatea si da numai de exemplarele mentionate mai sus ?

5. De ce toate sustineti miscarea feminista, vreti drepturi egale, insa la restaurant chiar si dupa a 3-a intalnire aveti pretentii sa vi se plateasca nota? Daca vreti sponsori, de ce nu puneti anunturi pe siteuri de specialitate. Daca vreti un barbat, de ce nu va schimbati mentalitatea groaznica?


6.De ce imi veti sari toate in cap dupa acest post,cu diverse replici care mai de care mai taioase, si oare cate dintre voi veti avea puterea sa-mi ziceti ca seman cu tipologia barbatului dorit, insa datorita spiritului de turma nu o va face nici una?



esti cam plangacios tu asa. ai cam multe frustrari, iti recomand sa cauti pe una ca tine, lasa tu fetele care vor baietii rai, crede ma nu s pt tine . pana una alta iti dai seama de cum e o persoana la prima intalnire. ce rost are sa te intalnesti cu cineva de care simti ca vrei sa fugi sau te simti eliberat dupa intalnire... si acum imi aduc aminte ce usor rasuflam cand plecam de la unele intalnire

iar cu aspectul fizic, deja e mai plictisitor subiectul decat sexul in 3. fiecare are genul lui, degeaba arati extraordinar de bine daca nu exista acel ceva, cu alte cuvinte sunt mult femei frumoase, ba unii le ar considera perfecte, insa n are nici o importanta, ca sa te prinda cineva trebuie acel ceva, si pana una alta imperfectiunile fac speciala o persoana. cum spunea cineva, odata...te iubeste pentru tot ceea ce nu crezi ca esti.

si la fel cu toti, fiecare are genu`lui atat cand vine vb de aspect fizic, cat si cand vine vb de personalitate, ca doar nu ti vei petrece zilele admirandu-l /-o ci vei avea probabil PRETENTIA sa ai cu cine sa discuti, nu sa vorbesti, ci sa discuti. e o dif mare.

cat despre generalizarile tale de 2 bani,sincer, imi pare rau pt tine daca ai dat doar de cele de care nu s genul tau, eu am cunoscut si am fost cu niste femei extraordinare, si stiu sa recunosc una cand imi vine n cale, fata de restu. asta nu nseamna ca restu, sunt mai prejos. femeile ca si barbatii sunt pana una la fel, gasesti exemplare de tot felul in ambele tabere, ori daca fiecare si are perechea, tre sa te gandesti si la manelistul ala jegos cu curea alba si camasa roz are nevoie de cineva, ori cineva aia tre sa aibe n comun destul de multe cu el. asa ca, pana una alta e bine.

atunci e doar rau cand confunzi pe cineva cu persoana care ar putea fi, si nu persoana care e.
rockk
Postat pe 16 Martie 2011 06:22
De la: OMFG, la data 2011-03-15 16:01:20Absolut incredibil. 124 mesaje intr-o zi, dintre care un singur raspuns la obiect.
Cat despre si sau inclusiv ati dovedit cine se pitiponceste si cine nu, cine scrie doar ca nu are nimic mai bun de facut .

La revedereee.


acum ce sa intelegem? ca doar doua trei persoane de pe acest forum se ridica la standardul tau ma gandesc ca ai ajuns la concluzia ca rashela si lucia38 nu sunt pitipoance sau poate ai cerut prietenia mai multor doamne dar nu ti-au acceptat-o
ai fost inspirat ,eu le stiu pe cele doua doamne si par a nu se incurca prea mult cu minciuni sau ipocrizii dar te asigur ca pe acest forum si in general mai sunt multe persoane care nu mint si chiar daca mint se rusineaza ulterior
pickard
Postat pe 17 Martie 2011 06:45
De la: pickard, la data 2011-03-17 06:45:00
De la: OMFG, la data 2011-03-15 16:01:20Absolut incredibil. 124 mesaje intr-o zi, dintre care un singur raspuns la obiect.
Cat despre si sau inclusiv ati dovedit cine se pitiponceste si cine nu, cine scrie doar ca nu are nimic mai bun de facut .

La revedereee.


acum ce sa intelegem? ca doar doua trei persoane de pe acest forum se ridica la standardul tau ma gandesc ca ai ajuns la concluzia ca rashela si lucia38 nu sunt pitipoance sau poate ai cerut prietenia mai multor doamne dar nu ti-au acceptat-o
ai fost inspirat ,eu le stiu pe cele doua doamne si par a nu se incurca prea mult cu minciuni sau ipocrizii dar te asigur ca pe acest forum si in general mai sunt multe persoane care nu mint si chiar daca mint se rusineaza ulterior

halo, domnu' Pickard, ce-ai cu mine?
de ce pomenesti numele meu pe un topic unde n-am postat deloc pana azi?
Lucia38
Postat pe 17 Martie 2011 11:52
De la: Lucia38, la data 2011-03-17 11:52:03
De la: pickard, la data 2011-03-17 06:45:00
De la: OMFG, la data 2011-03-15 16:01:20Absolut incredibil. 124 mesaje intr-o zi, dintre care un singur raspuns la obiect.
Cat despre si sau inclusiv ati dovedit cine se pitiponceste si cine nu, cine scrie doar ca nu are nimic mai bun de facut .

La revedereee.


acum ce sa intelegem? ca doar doua trei persoane de pe acest forum se ridica la standardul tau ma gandesc ca ai ajuns la concluzia ca rashela si lucia38 nu sunt pitipoance sau poate ai cerut prietenia mai multor doamne dar nu ti-au acceptat-o
ai fost inspirat ,eu le stiu pe cele doua doamne si par a nu se incurca prea mult cu minciuni sau ipocrizii dar te asigur ca pe acest forum si in general mai sunt multe persoane care nu mint si chiar daca mint se rusineaza ulterior

halo, domnu' Pickard, ce-ai cu mine?
de ce pomenesti numele meu pe un topic unde n-am postat deloc pana azi?


Poate se gandea la ..cafenea si hop..a scris numele tau.
mimi_ca29
Postat pe 17 Martie 2011 12:12
De la: OMFG, la data 2011-03-14 19:15:08
4. De ce un tanar de 26 de ani, adica eu, inteligent, pe jumatate realizat pe plan profesionl CU FORTELE PROPRII, fara bani de la mamica si taticul, prezentabil, serios. cu o puternica personalitate, nu poate sa isi gaseasca jumatatea si da numai de exemplarele mentionate mai sus ?


De fapt, problema care te framanta nu e ´´de ce mint femeile´´, ci de ce nu reusesti sa-ti gasesti o partenera?
Pai, hai sa vedem... tanar esti, inteligent esti, realizat profesional esti, prezentabil esti, serios si cu personalitate...Ce motiv ar avea o femeie sa refuze un barbat ca tine?
Daca n-ai nici acnee, nici ochelari funduri de sifon, unghie de bisnitar sau alte chestii care sa te faca neatractiv, atunci nu ramane decat o singura explicatie...
mika76
Postat pe 17 Martie 2011 20:12
e gay???
850
Postat pe 17 Martie 2011 20:22
De la: kudika376850, la data 2011-03-17 20:22:44e gay???
]
nuuuuuuuuuuuuuuu!!! o are micaaaaaaaaaaa!!!
kinki1
Postat pe 17 Martie 2011 20:24
De la: kinki1, la data 2011-03-17 20:24:12
De la: kudika376850, la data 2011-03-17 20:22:44e gay???
]
nuuuuuuuuuuuuuuu!!! o are micaaaaaaaaaaa!!!


sa spui unui barbat ca o are mica fara s-o fi vazut, doar din dorinta de a face rau, mi se pare cea mai josnica forma de jignire adusa masculinitatii si potentiei.
poate-i totusi gay!!
850
Postat pe 17 Martie 2011 20:28
N-am jignit pe nimeni! Era doar o presupunere. Dar logica, zic eu! Daca nu-i nici aia, nici ailalta, o hiba trebuie ca are totusi. Ori e gay, ori e impotent.
Asta ma duce cu gandul la o intamplare de pe vremea cand faceam naveta cu autobuzul... Am remarcat un tip bine, prezentabil, chipes, cu alura de om inteligent si am inceput sa-l studiez. In fine, ca sa n-o mai lungesc, niciodata nu intorcea capul dupa femei, doar dupa masini, lucru care ma enerva teribil. Adica, in 40 minute de mers cu autobuzul, era imposibil sa nu-ti atraga atentia macar o femeie frumoasa! Ma tot intrebam de ce. Explicatia nu putea fi decat una din astea doua: gay sau impotent...
mika76
Postat pe 17 Martie 2011 20:51
sau era insurat si-i placeau masinile.
850
Postat pe 17 Martie 2011 20:53

Daaaaaaaaaaaaaaaaa! Era inginer proiectant de autoturisme!
mika76
Postat pe 17 Martie 2011 20:55
De la: mika76, la data 2011-03-17 20:55:26
Daaaaaaaaaaaaaaaaa! Era inginer proiectant de autoturisme!

sau oare ai fost geloasa ca a preferat sa priveasca masinile, in loc sa se uite la tine, o femeie in floarea varstei, frumoasa si cu un apetit sexual de se citea pe fata!!
nu sunt rau. am ras si eu odata cu tine
850
Postat pe 17 Martie 2011 20:57
Geloasa nu, mai degraba revoltata. Putea sa se uite la oricare alta femeie, imi doream numai sa-mi spulbere convingerea ca e ´´defect´´.
mika76
Postat pe 17 Martie 2011 21:04
mda.. astfel de intrebari imi puneam pe la 18 ani..
felixcat
Postat pe 19 Martie 2011 16:34
De la: felixcat, la data 2011-03-19 16:34:55mda.. astfel de intrebari imi puneam pe la 18 ani..

si eu, dar negasind raspuns, am gasit solutia: m-am angajat in domeniu.
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 16:36
De la: mitura, la data 2011-03-14 20:32:07Femeile nu mint.Barbatii vor sa auda numai lucruri frumoase
haha...insasi postarea ta e o minciuna.ori e o gluma nereusita ori e o mare ipocrizie.
lion_heart
Postat pe 19 Martie 2011 16:44
O femeie minte din aceleasi motive pentru care si un barbat ar mintii...nu generaliza.
Pai oare de ce nu ti-ai gasit inca jumatatea...asta numai tu o stii...unii barbati sunt ca un magnet pentru femei,prin felul lor de a fii si de a se comporta,fara a avea mare legatura cu aspectul lui,atata timp cat e ingrijit si nu ca un boschetar bineinteles...tu probabil un tip mai introvertit...trebuie sa o gasesti pe aceea care sa aprecieze calitatile tale facand abstractie de defectele pe care le ai.Si mai e un aspect,poate ca nici tu nu le alegi cum trebuie si pui prea mult accent pe ce nu ar trebuii cum ar fii aspectul fizic.
Un aspect f important totusi este sa nu te plangi,indiferent de situatie...momentan si eu sunt singur dar nimeni nu ma aude ca ma plang.Accepta viata cu tot ce iti ofera ea,si bune si rele...si daca ai o atitudine pozitiva chiar si in perioadele grele,cu siguranta fetele vor observa lucrurl asta la tine si o sa li se para atragatoare atitudinea ta pozitiva si o sa pari si mai sigur pe tine,mai deschis.cam astea am avut de zis,aku vezi tu mai departe ce si cum.hai bafta
lion_heart
Postat pe 19 Martie 2011 17:01
De la: Lucia38, la data 2011-03-19 16:36:18
De la: felixcat, la data 2011-03-19 16:34:55mda.. astfel de intrebari imi puneam pe la 18 ani..

si eu, dar negasind raspuns, am gasit solutia: m-am angajat in domeniu.

eu fur curent in continuare
felixcat
Postat pe 19 Martie 2011 17:35
De la: felixcat, la data 2011-03-19 17:35:35
De la: Lucia38, la data 2011-03-19 16:36:18
De la: felixcat, la data 2011-03-19 16:34:55mda.. astfel de intrebari imi puneam pe la 18 ani..

si eu, dar negasind raspuns, am gasit solutia: m-am angajat in domeniu.

eu fur curent in continuare

oups, abia acuma am aflat ca am postat pe topicul nepotrivit...
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 17:39
De la: felixcat, la data 2011-03-19 17:35:35
De la: Lucia38, la data 2011-03-19 16:36:18
De la: felixcat, la data 2011-03-19 16:34:55mda.. astfel de intrebari imi puneam pe la 18 ani..

si eu, dar negasind raspuns, am gasit solutia: m-am angajat in domeniu.

eu fur curent in continuare

adica deschizi usa si fereastra si, mai departe, cum faci?
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 17:40
deschid gura trag aer in piept tare si strig "ai lov iu fa"
felixcat
Postat pe 19 Martie 2011 18:54
De la: felixcat, la data 2011-03-19 18:54:49deschid gura trag aer in piept tare si strig "ai lov iu fa"

aha, deci asa ii furi curentu'...
Lucia38
Postat pe 19 Martie 2011 18:56
De la: Lucia38, la data 2011-03-17 11:52:03
De la: pickard, la data 2011-03-17 06:45:00
De la: OMFG, la data 2011-03-15 16:01:20Absolut incredibil. 124 mesaje intr-o zi, dintre care un singur raspuns la obiect.
Cat despre si sau inclusiv ati dovedit cine se pitiponceste si cine nu, cine scrie doar ca nu are nimic mai bun de facut .

La revedereee.


acum ce sa intelegem? ca doar doua trei persoane de pe acest forum se ridica la standardul tau ma gandesc ca ai ajuns la concluzia ca rashela si lucia38 nu sunt pitipoance sau poate ai cerut prietenia mai multor doamne dar nu ti-au acceptat-o
ai fost inspirat ,eu le stiu pe cele doua doamne si par a nu se incurca prea mult cu minciuni sau ipocrizii dar te asigur ca pe acest forum si in general mai sunt multe persoane care nu mint si chiar daca mint se rusineaza ulterior

halo, domnu' Pickard, ce-ai cu mine?
de ce pomenesti numele meu pe un topic unde n-am postat deloc pana azi?


EXPLICATIE!
ma refeream la faptul ca omu cu toate ca zice toate femeile sunt pitipoance,virgula, totusi va are pe tine si pe rashela ca prietene
de unde am dedus atunci ca voi doua sunteti singurele femei serioase dupa parerea lui
nu cred ca e ceva de rau, nu este o jignire din partea mea, am vazut in lista lui de prieteni, ma bucur pentru el ca a dedus foarte repede calitatea voastra, nu sunt malitzios acum, am dat doar o explicatie la faptul ca v-am pomenit minunatele nume intr-un topic unde nu scrisese-i nimic.eu am numele pomenit si in titlul unor topice si nu ma mai ofuschez
pickard
Postat pe 20 Martie 2011 11:22
De la: OMFG, la data 2011-03-14 19:15:08Buna dragele mele. Avand in vedere ca este un forum de-al vostru, m-am gandit sa aflu direct de la voi niste raspunsuri la unele intrebari care ne macina pe toti, dar pe mine intr-o masura si mai mare.

1. De ce toate fetele bune cauta adora baietii rai ? La un moment dat, suferiti toate. Si veti primi exact ce nu va doriti : lipsa de afectiune, violenta, inselat, gelozie.

2. De ce aspectyl fizic conteaza atat de mult, cand pe toate forumurile o tineti " frumusetea interioara". Nu va dati seama ca frumusetea trece si prostia totusi va ramane ?

3. De ce cand un barbat care va domina, cu personalitate uriasa, nu e bine venit langa voi si cautati un maimutoi mereu? Inca nu v-ati satura de exemplare de la gradina zoologica?

4. De ce un tanar de 26 de ani, adica eu, inteligent, pe jumatate realizat pe plan profesionl CU FORTELE PROPRII, fara bani de la mamica si taticul, prezentabil, serios. cu o puternica personalitate, nu poate sa isi gaseasca jumatatea si da numai de exemplarele mentionate mai sus ?

5. De ce toate sustineti miscarea feminista, vreti drepturi egale, insa la restaurant chiar si dupa a 3-a intalnire aveti pretentii sa vi se plateasca nota? Daca vreti sponsori, de ce nu puneti anunturi pe siteuri de specialitate. Daca vreti un barbat, de ce nu va schimbati mentalitatea groaznica?


6.De ce imi veti sari toate in cap dupa acest post,cu diverse replici care mai de care mai taioase, si oare cate dintre voi veti avea puterea sa-mi ziceti ca seman cu tipologia barbatului dorit, insa datorita spiritului de turma nu o va face nici una?

1 Pentru ca ne plac baietii rai pe care speram sa-i imblanzim dar numai umpic
2 Pentru ca daca noi aratam bine vrem ca si el sa arate cel putin lafel de bine pt ca mai intai vezi fizicul si mai apoi restul
3Nu prea stiu ce sa raspund aici
4Pentru ca nu cauti unde trebuie, nu cauti destul, nu esti destul de indraznet sau Dumnezeu are ceva cu tine
5 Nu suntem toate asa cum ti-am spus si mai sus: nu cauti unde trebuie, si intr-un fel te contrazici singur...nu vrei un anumit fel de femei si totusi pe alea le gasesti si accepti...
6 Da pari a avea punctele dorite de la un barbat dar suntem femei si asta inseamna ca noi trebuie sa fim laudate flatate samd...esti bun pe "hartie" insa nu stim cum esti in realitate....
Anka_kudika
Postat pe 20 Martie 2011 17:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RE: Buna... 6 De la: cristiana_cris 13 August 2009 14:43
ce parere aveti? 21 De la: steffy91 19 Ianuarie 2012 20:56
Cand trebuie sa consideri ca o relatie s-a incheiat? 11 De la: oana84onutza 15 Decembrie 2009 18:40
ce regrete aveti voi? 31 De la: Storm19 13 Ianuarie 2010 17:44
daca nu mai vrei sa fii singura 3 De la: pamela_1 15 Mai 2009 14:14