Setari Cookie-uri

De ce mint femeile cu nerusinare ?

De la: OMFG, la data 2011-03-14 19:15:08Buna dragele mele. Avand in vedere ca este un forum de-al vostru, m-am gandit sa aflu direct de la voi niste raspunsuri la unele intrebari care ne macina pe toti, dar pe mine intr-o masura si mai mare.

1. De ce toate fetele bune cauta adora baietii rai ? La un moment dat, suferiti toate. Si veti primi exact ce nu va doriti : lipsa de afectiune, violenta, inselat, gelozie.

2. De ce aspectyl fizic conteaza atat de mult, cand pe toate forumurile o tineti " frumusetea interioara". Nu va dati seama ca frumusetea trece si prostia totusi va ramane ?

3. De ce cand un barbat care va domina, cu personalitate uriasa, nu e bine venit langa voi si cautati un maimutoi mereu? Inca nu v-ati satura de exemplare de la gradina zoologica?

4. De ce un tanar de 26 de ani, adica eu, inteligent, pe jumatate realizat pe plan profesionl CU FORTELE PROPRII, fara bani de la mamica si taticul, prezentabil, serios. cu o puternica personalitate, nu poate sa isi gaseasca jumatatea si da numai de exemplarele mentionate mai sus ?

5. De ce toate sustineti miscarea feminista, vreti drepturi egale, insa la restaurant chiar si dupa a 3-a intalnire aveti pretentii sa vi se plateasca nota? Daca vreti sponsori, de ce nu puneti anunturi pe siteuri de specialitate. Daca vreti un barbat, de ce nu va schimbati mentalitatea groaznica?


6.De ce imi veti sari toate in cap dupa acest post,cu diverse replici care mai de care mai taioase, si oare cate dintre voi veti avea puterea sa-mi ziceti ca seman cu tipologia barbatului dorit, insa datorita spiritului de turma nu o va face nici una?



1.Cine spune ca asta cauta o femeie?in viata ti se da ,nu poti alege mereu.Un barbat rau nu inseamna neaparat lipsa de afectiune, violenta, inselat, gelozie.
2.Aceasta teorie este sustinuta doar de oamenii urati.Pana la urma ambele conteaza la fel de mult ,numai ca nu le putem avea pe toate ,cateodata.
3.Un barbat cu personalitate puternica va fi bine venit intotdeauna langa o femeie putenica si pe picioarele ei.Maimutoii sunt pt alt gen de femei.
4. La aceasta intrebare iti poti raspunde chiar tu!
5.Cred ca nu ai intalnit o femeie care nu are nevoie de o masa la restaurant pt ca nu o impresionezi cu nimic pt faptul ca platesti tu si pt ca isi permite si singura sa plateasca dar care nu trebuie sa duca in spate orice coate goale care se plange ca plateste o nota de plata.
6.Daca nu ai mai fi atat de frustrat poate ai face parte din tipologia barbatului dorit!
Bafta!
Bulyna
Postat pe 27 Martie 2011 11:48
Tu te consideri inteligent dar probabil ai ceva complexe legate de aspectul fizic. Te intrebi de ce femeile frumoase prefera barbatii "bine" in locul celor inteligenti? Mi se pare normal, eu care ma spetesc la sala, arat bine, sa vreau un barbat care sa arate bine langa mine. Mai stiu eu pe cineva un inginer IT care era suparat ca nicio fata nu dorea sa iasa cu el in oras, dar el tragea doar la fete frumoase, cu un corp de invidiat iar el era praf ca sa ma exprim in termeni romanesti , ar trebui sa iti vezi lungul nasului parerea mea.Mai uitate si dupa fete modeste, daca esti inteligent asta nu inseamna ca trebuie sa ai pretentii doar la fotomodele. Apropo de unde ai realizat tu ca femeile frumoase sunt proaste?
cosminutza_21
Postat pe 27 Martie 2011 11:59
De la: OMFG, la data 2011-03-14 19:15:08Buna dragele mele. Avand in vedere ca este un forum de-al vostru, m-am gandit sa aflu direct de la voi niste raspunsuri la unele intrebari care ne macina pe toti, dar pe mine intr-o masura si mai mare.

1. De ce toate fetele bune cauta adora baietii rai ? La un moment dat, suferiti toate. Si veti primi exact ce nu va doriti : lipsa de afectiune, violenta, inselat, gelozie.

2. De ce aspectyl fizic conteaza atat de mult, cand pe toate forumurile o tineti " frumusetea interioara". Nu va dati seama ca frumusetea trece si prostia totusi va ramane ?

3. De ce cand un barbat care va domina, cu personalitate uriasa, nu e bine venit langa voi si cautati un maimutoi mereu? Inca nu v-ati satura de exemplare de la gradina zoologica?

4. De ce un tanar de 26 de ani, adica eu, inteligent, pe jumatate realizat pe plan profesionl CU FORTELE PROPRII, fara bani de la mamica si taticul, prezentabil, serios. cu o puternica personalitate, nu poate sa isi gaseasca jumatatea si da numai de exemplarele mentionate mai sus ?

5. De ce toate sustineti miscarea feminista, vreti drepturi egale, insa la restaurant chiar si dupa a 3-a intalnire aveti pretentii sa vi se plateasca nota? Daca vreti sponsori, de ce nu puneti anunturi pe siteuri de specialitate. Daca vreti un barbat, de ce nu va schimbati mentalitatea groaznica?


6.De ce imi veti sari toate in cap dupa acest post,cu diverse replici care mai de care mai taioase, si oare cate dintre voi veti avea puterea sa-mi ziceti ca seman cu tipologia barbatului dorit, insa datorita spiritului de turma nu o va face nici una?



Buna!

1. Nu toate femeile (mai bine zis fetele) cauta baieti rai... Iar cele care ii cauta inseamna ca le place stilul acela de viata.

2. Asa cum voi preferati femeile frumoase, la fel si noi preferam barbatii frumosi. Nu poti fi nici cu cineva cu care iti este rusine sa iesi pe strada. Dar sti, acum nici frumusetea nu-i prea buna daca ai partener foarte gelos si este inutila daca nu ai ceva materie cenusie. In plus sunt de aceeasi parere, ca frumusetea-i trecatoare, mintea e folositoare.O cunostinta mi-a spus ca "barbatii trebuie sa fie putin mai frumosi ca dracul" :)

3. Acum depinde de personalitatea fiecareia... Automat daca unora le place superioritatea d.p.v. intelectual isi vor lua niste maimutoi langa ele, pe care sa-i "conduca" dupa cum vor. Dar totusi nu inteleg de ce nu-si cauta un tip cu care sa fie mandre sa iasa in lume, fara sa traiasca cu teama de a nu cumva sa spuna numai "prostii" atunci cand deschide gura, fiind numai pe langa subiect. In fine... Fiecare cu gusturile ei

4. Nu ai dat peste cine trebuie... Mai cauta, fiecare dintre noi are o jumatate numai ca trebuie gasita.

5. :)) La faza asta te-ai stricat... Mie de exemplu nici la prima intalnire nu-mi place sa mi se plateasca nota dar pentru multe femei asta e o dovada a "bunului simt" din partea barbatilor. Si apropo de "drepturi egale" , nu cred ca ai introdus bine in context. Nu e vorba de sponsor daca iti plateste o amarata nota de plata sau mai multe dupa cum ai zis tu sau daca iti cumpara cate ceva. Unei femei ii place sa se simta alintata, sa simta ca este respectata, iubita, dorita, sa fie surprinsa cu cate un cadou din cand in cand etc, intretinuta in unele cazuri... Acum ce vrei sa-ti plateasca femeia nota de plata? Sau daca iesi cu iubita ta, plateste ea sau tu (presupunand a fi un gentleman). Daca e vorba de o simpla intalnire sunt de parere ca fiecare ar trebui sa-si plateasca nota

6. Nu cred ca am cu ce sa-ti sar in cap pentru ca asta e parerea ta si nu o poate contesta nimeni. Eu totusi sunt de parere ca ar trebui s-o lasi mai usor cu narcisismul sa-i lasi pe cei din jur sa-ti observe calitatile si sa le laude. Degeaba esti pe jumatate implinit pe plan profesional, prezentabil si ce-ai mai zis tu daca o femeie nu gaseste la tine exact ceea ce cauta. Pari cam increzut , in rest esti ok. Si cum nimeni nu e perfect, da, te inscrii in tipologia barbatului dorit!

Bye... Ne mai auzim
KiSs_tHe_RaIn
Postat pe 27 Martie 2011 12:16
De la: cosminutza_21, la data 2011-03-27 11:59:47... Apropo de unde ai realizat tu ca femeile frumoase sunt proaste?


probabil din statistica
battleofwits
Postat pe 27 Martie 2011 12:18
De la: battleofwits, la data 2011-03-27 12:18:51
De la: cosminutza_21, la data 2011-03-27 11:59:47... Apropo de unde ai realizat tu ca femeile frumoase sunt proaste?


probabil din statistica





Nu stiu pe ce lume se crede dar prea exagereaza... Se considera mult prea neintreptatit de viata
KiSs_tHe_RaIn
Postat pe 27 Martie 2011 12:29
De la: KiSs_tHe_RaIn, la data 2011-03-27 12:29:45...Nu stiu pe ce lume se crede dar prea exagereaza... Se considera mult prea neintreptatit de viata


stii cum sunt victimele ...
se simt bine cand sunt compatimite si primiesc mila
probabil se astepta la raspunsuri de genul: "oooo saracul de tine"
battleofwits
Postat pe 27 Martie 2011 12:36
Bravo tie! Super calitati!.. si totusi .. esti la fel de superficial ca fetele pe care le-ai intalnit. mi se pare ca pentru tine primeaza la acest moment aceeasi "frumusete exterioara". Nu-ti doresti una fata doar desteapta.. Ceva frustrari ?? Sau dorinta prea mare de epatare cu propriile realizari?
...........
Nu e rau sa-ti cunosti valoarea, asta inseamna ca dupa ce vei mai "copilari" putin.. vei reusi sa alegi exact persoana care te merita!

nadia_21_2005
Postat pe 27 Martie 2011 14:37
Dragul meu,din moment ce tu te crezi atat de inteligent,e clar ca nu esti.Scuza-ma...dar un om care se considera a fi inteligent in nici un caz nu se va bate cu punmii in piept "frateee,ce inteligent sunt"...in plus,nu e destul sa fii doar inteligent,dragul meu...este nativa,te nasti cu ea,dar degeaba o ai daca nu esti destept,deoarece,calitatea de a fi destept o dezvolti pe parcurs.Bun,acum o sa incerc sa-ti dau si cateva raspunsuri la intrebarile tale frustrate..."de ce toate fetele bune cauta baieti rai?"...depinde de ce fete bune cunosti tu si din ce mediu social fac parte...sau mai bine zis in ce familie au crescut.Dar nu uita un aspect...si anume ca fetele acelea bune,ori sunt prostute in majoritatea cazurilor,ori nu si-au dezvoltat o personalitate puternica si atunci,ele simt nevoia sa fie dominate(dar raman la ideea ca sunt limitate)...de fapt cred ca e si o chestie de instinct,ceva gen cum era prin paleolitic...femeile isi alegeau cel mai puternic mascul.La treaba cu frumusetea interioara,prostia totusi ITI ramane.Daca tu esti urat si nu stii sa te faci frumos prin calitatile tale(ca tot zici ca esti atat de perfect)...asta e problmea ta,frumusetea fizica a contat intotdeauna,inca din grecia antica...chestia asta nu ai cum sa o schimbi tu.Chestia cu personaliteatea pai ce barbat e ala care domina cu o personalitate uriasa?
cred ca un fel de neanderthal...zau asa,nimeni n-are nevoie de maimutoi care sa creada ca domina tot,in plus...intr-o relatie treaba cu dominatia trebuie sa fie in egala masura din partea amandurora.La intrebarea 4 nici nu ma mai obosesc sa dau un raspuns,ca oricum...acolo denota clar ca esti frustrat rau,asa ca trec la 5.Paaaaaaaai....dragul meu,asa cum am spus si mai sus,noi nu vrem maimutoi de barbati,vrem gentlemani...sau ma rog...cred ca doar unele femei care se respecta,daca tot spui ca esti atat de realizat pe plan profesional,nu cred ca iti reduci asa tare bugetul daca platesti masa...probabil daca ai fi mai destept...ai putea sa gasesti tot felul de iesiri funny care sa nu necesite monet ...dar chiar chestia cu restauranul arata cat esti de fad...cred ca era mult mai interesant sa mergi intr-un loc frumos si sa te uiti la stele,daca tot te deranjeaza sa platesti,deci esti un zgarie-branza mic ...asa ca baietica,trezeste-te la realitate...si uita-te in jurul tau...nu esti buricul pamantului si mai ai mult de invatat de la viata...iti recomand sa mai citesti niste carti...si sa nu mai fii atat de egocentrist.
kudika314829
Postat pe 27 Martie 2011 14:50
daca esti intruchiparea masculina,de ce tre sa dai anunturiiiiiiii matrimoniale? generalizezi si nu este bine........esti frustrat!!!!!!!!! ai nevoie de consiliere
Yoyo3000
Postat pe 27 Martie 2011 15:56
Draga OMFG,
voi incerca sa-ti raspund punctual la intrebari, bineinteles, e doar un punct de vedere propriu;
1. Fetele bune (asa cum le spui tu) au o sensibilitate aparte pentru baietii rai tocmai pentru ca sunt bune, asculta mai mult de glasul emotional si nu cel rational. Dupa ce se vor arde de cateva ori isi vor redirectiona atentia spre alt gen de baieti..... dar probabil ca nu vor mai fi la fel de bune.
2. Referitor la aspectul fizic.... oricui ii place frumosul... inclusiv tie. Pana trece frumusetea, preferam sa ne bucuram de ea.
3. Dominarea are farmecul ei daca se manifesta cu masura. Sunt convinsa ca ai niste pretentii legate de fata pe care o cauti. Si cred ca nici tu nu iti doresti o "carpa" de care sa te plictisesti mutand-o dintr-un loc in altul.
4. Miss_darine ti-a dat un raspuns foarte corect. Alegi tipul de fete pe care si-l doreste subconstientul tau.
5. Aceasta intrebare e un mijloc de eliberare a frustrarilor pe care le-ai acumulat. Nu o spun cu ironie...pana la urma frustrarea e un sentiment uman de care toti avem parte in anumite momente ale vietii. Nu dau explicatii la intrebare pt ca stii si tu raspunsul.... depinde de conjunctura.
6. Te intreb ceva: cu ce scop ai postat pe acest site? cu scopul de a afla punctul de vedere al femeilor sau cu scopul de a te descarca de furia ta? Dupa felul in care ai pus problema la punctul 6, ai optat pentru varianta 2. Nu neg ca esti curios si de prima varianta, dar tentatia pentru a doua a fost prea mare. Reactia femeilor este reflexia atitudinii tale. Problema apare de la faptul ca femeile si barbatii percep diferit. de aici apar si multe neintelegeri.
Iti doresc sa ai succes si capacitatea de a acumula multa intelepciune!
Alina_Sorina
Postat pe 27 Martie 2011 17:06
Barbatii mint mai mult decat femeile, femeile sunt mai elaborate dar per total barbatii mint mai mult si mai grosolan.
nadine20011
Postat pe 27 Martie 2011 18:39
De la: alinabubi, la data 2011-03-27 18:39:28Barbatii mint mai mult decat femeile, femeile sunt mai elaborate dar per total barbatii mint mai mult si mai grosolan.

partial ai dreptate,
barbatii mint mai grosolan, iar femeia minte mai finut
dar tot in aceeasi barca sunt, iar de scufundat o vor face impreuna

battleofwits
Postat pe 27 Martie 2011 19:05
De la: battleofwits, la data 2011-03-27 19:05:16
De la: alinabubi, la data 2011-03-27 18:39:28Barbatii mint mai mult decat femeile, femeile sunt mai elaborate dar per total barbatii mint mai mult si mai grosolan.

partial ai dreptate,
barbatii mint mai grosolan, iar femeia minte mai finut
dar tot in aceeasi barca sunt, iar de scufundat o vor face impreuna

so crezi tu ca ne scufundam inpreuna prima te murez pe tine
lilu_67
Postat pe 27 Martie 2011 21:42
De la: kudika355503, la data 2011-03-27 21:42:03
De la: battleofwits, la data 2011-03-27 19:05:16
De la: alinabubi, la data 2011-03-27 18:39:28Barbatii mint mai mult decat femeile, femeile sunt mai elaborate dar per total barbatii mint mai mult si mai grosolan.

partial ai dreptate,
barbatii mint mai grosolan, iar femeia minte mai finut
dar tot in aceeasi barca sunt, iar de scufundat o vor face impreuna

so crezi tu ca ne scufundam inpreuna prima te murez pe tine


conteaza ordinea in care ne inecam?

eu zic ca mai important e sa schimbam barba cu un iaht
battleofwits
Postat pe 27 Martie 2011 21:54
femeile sunt viclene
rockk
Postat pe 27 Martie 2011 21:57
De la: alinabubi, la data 2011-03-27 18:39:28Barbatii mint mai mult decat femeile, femeile sunt mai elaborate dar per total barbatii mint mai mult si mai grosolan.


pentru ca barbatii nu stiu sa minta sau chiar daca mint se dau de gol imediat
cei vicleni care stiu sa minta ca lumea nu dau doi bani pe o femeie
pickard
Postat pe 27 Martie 2011 22:05
De la: rockk, la data 2011-03-27 21:57:35femeile sunt viclene


de unde decduc ca nici o femeie nu da doi bani pe un barbat
pickard
Postat pe 27 Martie 2011 22:06
De la: OMFG, la data 2011-03-14 19:15:08Buna dragele mele. Avand in vedere ca este un forum de-al vostru, m-am gandit sa aflu direct de la voi niste raspunsuri la unele intrebari care ne macina pe toti, dar pe mine intr-o masura si mai mare.

1. De ce toate fetele bune cauta adora baietii rai ? La un moment dat, suferiti toate. Si veti primi exact ce nu va doriti : lipsa de afectiune, violenta, inselat, gelozie.

2. De ce aspectyl fizic conteaza atat de mult, cand pe toate forumurile o tineti " frumusetea interioara". Nu va dati seama ca frumusetea trece si prostia totusi va ramane ?

3. De ce cand un barbat care va domina, cu personalitate uriasa, nu e bine venit langa voi si cautati un maimutoi mereu? Inca nu v-ati satura de exemplare de la gradina zoologica?

4. De ce un tanar de 26 de ani, adica eu, inteligent, pe jumatate realizat pe plan profesionl CU FORTELE PROPRII, fara bani de la mamica si taticul, prezentabil, serios. cu o puternica personalitate, nu poate sa isi gaseasca jumatatea si da numai de exemplarele mentionate mai sus ?

5. De ce toate sustineti miscarea feminista, vreti drepturi egale, insa la restaurant chiar si dupa a 3-a intalnire aveti pretentii sa vi se plateasca nota? Daca vreti sponsori, de ce nu puneti anunturi pe siteuri de specialitate. Daca vreti un barbat, de ce nu va schimbati mentalitatea groaznica?


6.De ce imi veti sari toate in cap dupa acest post,cu diverse replici care mai de care mai taioase, si oare cate dintre voi veti avea puterea sa-mi ziceti ca seman cu tipologia barbatului dorit, insa datorita spiritului de turma nu o va face nici una?




1- pentru ca nu ne plac mototolii :)
2-pentru ca daca n-ai suficienti bani care sa-ti compenseze defectele fizice, n-avem nici un motiv sa-ti suportam limbarelile odioase :)
3-deoarece cautam un barbat complex, care sa stie cand sa ne domine si cand sa fie maimutoi si sa ne linga tocul de la pantof :)
4-pentru ca ai pu*la mica :)
5-pentru ca asa e frumos, sa plateasca ala cu mai putin creier, adica voi :)
6-daca ai fi barbatul dorit, nu ti-ai arunca frustrarile pe un site ci ai fi un fel de taur comunal, inconjurat de doamne si domnisoare:)

Si la intrebarea "de ce mint femeile cu nerusinare", raspunsul este acesta: PENTRU CA PUTEM :)
Ionyssa
Postat pe 27 Martie 2011 23:56
De la: Ionyssa, la data 2011-03-27 23:56:15...pentru ca daca n-ai suficienti bani care sa-ti compenseze defectele fizice...


care e scorul tau?
battleofwits
Postat pe 27 Martie 2011 23:58
De la: battleofwits, la data 2011-03-27 23:58:22
De la: Ionyssa, la data 2011-03-27 23:56:15...pentru ca daca n-ai suficienti bani care sa-ti compenseze defectele fizice...


care e scorul tau?



Sunt nepretuita:) Prefer sa-mi fie drag de mascul decat sa am buzunarele doldora de banii lui si sa-mi fie greatza sa ma bag in pat langa el :P
Ionyssa
Postat pe 28 Martie 2011 00:02
De la: battleofwits, la data 2011-03-27 12:18:51
De la: cosminutza_21, la data 2011-03-27 11:59:47... Apropo de unde ai realizat tu ca femeile frumoase sunt proaste?


probabil din statistica


Da de unde atata statistica, au dat pe la stiri acum cateva saptamani ca nu este adevarat asa ceva. Femeile frumoase au si ceva minte. Noi toti consideram ca femeile frumoase sunt proaste din cauza pitzipoancelor care apar pe la tv, dar asta e, daca eu arat bine si stiu ca am si ceva minte ce ma intereseaza pe mine ce spun oamenii. Dar vad ca prietenul nostru care a postat mesajul nu mai da nici un semn de viata. Poate ca raspunsurile noastre l-au suparat un pic, nu i-au gadilat ego-ul =)))
cosminutza_21
Postat pe 28 Martie 2011 01:50
De la: cosminutza_21, la data 2011-03-28 01:50:47
De la: battleofwits, la data 2011-03-27 12:18:51
De la: cosminutza_21, la data 2011-03-27 11:59:47... Apropo de unde ai realizat tu ca femeile frumoase sunt proaste?


probabil din statistica


Da de unde atata statistica, au dat pe la stiri acum cateva saptamani ca nu este adevarat asa ceva. Femeile frumoase au si ceva minte. Noi toti consideram ca femeile frumoase sunt proaste din cauza pitzipoancelor care apar pe la tv, dar asta e, daca eu arat bine si stiu ca am si ceva minte ce ma intereseaza pe mine ce spun oamenii. Dar vad ca prietenul nostru care a postat mesajul nu mai da nici un semn de viata. Poate ca raspunsurile noastre l-au suparat un pic, nu i-au gadilat ego-ul =)))


fara gluma, mie simona senzual mi se pare foarte inteligenta ... insa nu o consider frumoasa bleahh
battleofwits
Postat pe 28 Martie 2011 05:51
Dar barbatii de ce mint cu nerusinare???????
alish23
Postat pe 28 Martie 2011 16:56
De la: alish23, la data 2011-03-28 16:56:58Dar barbatii de ce mint cu nerusinare???????


Asta pentru ei e un fel de sport national , asa ca oina sau fotbalul!
Si ca sa nu ramana mai prejos!

Postat pe 30 Martie 2011 08:54
De la: scorpio67, la data 2011-03-30 08:54:38... sa nu ramana mai prejos!



hi hi hi

daca vrem egalitate, pai sa fie egalitate
battleofwits
Postat pe 30 Martie 2011 10:06
De la: alish23, la data 2011-03-28 16:56:58Dar barbatii de ce mint cu nerusinare???????


din acelasi motiv ca si femeile...?
ad__83
Postat pe 30 Martie 2011 10:11
De la: ad__83, la data 2011-03-30 10:11:13
De la: alish23, la data 2011-03-28 16:56:58Dar barbatii de ce mint cu nerusinare???????


din acelasi motiv ca si femeile...?


cum le stii tu
battleofwits
Postat pe 30 Martie 2011 10:14
De la: battleofwits, la data 2011-03-30 10:14:07
De la: ad__83, la data 2011-03-30 10:11:13
De la: alish23, la data 2011-03-28 16:56:58Dar barbatii de ce mint cu nerusinare???????


din acelasi motiv ca si femeile...?


cum le stii tu


...vezi ca sunt buna'...ma pricep ce naibi....
ad__83
Postat pe 30 Martie 2011 10:18
Si de ce Pamantul e rotund??

Sau de ce Pamantul se inavarte in jurul Soarelui??
Cand raspunzi la astea..o sa afli si de ce mint femeile cu nerusinare!!
lilianne
Postat pe 30 Martie 2011 17:23
De la: pickard, la data 2011-03-27 22:06:03
De la: rockk, la data 2011-03-27 21:57:35femeile sunt viclene


de unde decduc ca nici o femeie nu da doi bani pe un barbat
ei piki,nici o femeie nu da doi bani pe un barbat la inceput,da mai mult.....pina la proba contrarie.
lilu_67
Postat pe 30 Martie 2011 18:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indragostita de un tip cu prietena 55 De la: puf_lidia 12 Aprilie 2010 14:22
.... 8 De la: _dulcik_ 7 Martie 2009 16:48
sfat 4 De la: anastasia_m 19 Mai 2010 14:46
Ma gandesc numai la sex 40 De la: razz 11 Februarie 2011 01:34
BARBATUL " FATAL" sau BARBATUL SIMPLU si IUBITOR? 42 De la: ccKitty 23 Martie 2009 00:06