Setari Cookie-uri

Vi s-a intamplat?

Buna, vroiam sa va intreb daca vi s-a intamplat ceva asemanator cu ce mi se intampla mie...Eu sunt plecata din Romania si mi-am lasat prietenele de suflet acolo...nu pot vorbi cu oricine aici ce mi se intampla in viata privata...
Deci In cazul meu, lucram impreuna, el era seful meu, si aveam o relatie strict profesionala. Am lasat acel loc de munca, si la scurt timp si el, apoi dupa cateva luni, am pastrat legatura si m-am trezit ca ma invita la intalniri e frumos ce traiesc acum, dar nu-mi vine sa cred ca s-a ajuns aici mai ales pt ca mie mi-a placut intotdeauna de el, dar n-aveam nici o idee ca si lui de mine...
Intrebarea mea este: Vi s-a intamplat vreodata sa va placa cineva, dar circumstantele sa fie de asa natura incat nici prin cap sa nu va treaca ideea de a va vedea intr-o postura romantica cu persoana respectiva?? Si in timp sa se rastoarne situatia si sa ajungeti cu persoana respectiva...?

Ciudata viata asta:-)
DeeaCatalina
Postat pe 25 Martie 2011 06:31
dap
rockk
Postat pe 25 Martie 2011 06:53
De la: DeeaCatalina, la data 2011-03-25 06:31:42Buna, vroiam sa va intreb daca vi s-a intamplat ceva asemanator cu ce mi se intampla mie...Eu sunt plecata din Romania si mi-am lasat prietenele de suflet acolo...nu pot vorbi cu oricine aici ce mi se intampla in viata privata...
Deci In cazul meu, lucram impreuna, el era seful meu, si aveam o relatie strict profesionala. Am lasat acel loc de munca, si la scurt timp si el, apoi dupa cateva luni, am pastrat legatura si m-am trezit ca ma invita la intalniri e frumos ce traiesc acum, dar nu-mi vine sa cred ca s-a ajuns aici mai ales pt ca mie mi-a placut intotdeauna de el, dar n-aveam nici o idee ca si lui de mine...
Intrebarea mea este: Vi s-a intamplat vreodata sa va placa cineva, dar circumstantele sa fie de asa natura incat nici prin cap sa nu va treaca ideea de a va vedea intr-o postura romantica cu persoana respectiva?? Si in timp sa se rastoarne situatia si sa ajungeti cu persoana respectiva...?

Ciudata viata asta:-)


nu e ciudat deloc! ciudat ar fi fost sa nu se intample
pickard
Postat pe 25 Martie 2011 07:07
da
kudika_pudika
Postat pe 25 Martie 2011 11:33
Da
luchianramona
Postat pe 25 Martie 2011 12:41
wtf?! ba e razboi in libia ba si voi va ganditi doar la voi?!
felixcat
Postat pe 25 Martie 2011 13:43
De la: felixcat, la data 2011-03-25 13:43:38wtf?! ba e razboi in libia ba si voi va ganditi doar la voi?!

Pai si cum i-am putea ajuta ? Io ma gandeam la fata ce-a deschis topicu'.
luchianramona
Postat pe 25 Martie 2011 13:51
De la: felixcat, la data 2011-03-25 13:43:38wtf?! ba e razboi in libia ba si voi va ganditi doar la voi?!

acu-mi iau pusca si costumul camuflaj si ma duc la lupta!

WTF?!?
kudika_pudika
Postat pe 25 Martie 2011 13:56
De la: luchianramona, la data 2011-03-25 13:51:23
De la: felixcat, la data 2011-03-25 13:43:38wtf?! ba e razboi in libia ba si voi va ganditi doar la voi?!

Pai si cum i-am putea ajuta ? Io ma gandeam la fata ce-a deschis topicu'.

eu ma gandesc si la libia in sensul ca ma alarmeaza cum creste pretul benzinei haha
DeeaCatalina
Postat pe 25 Martie 2011 15:18
multumesc pentru raspunsuri!!you are the best:-)
DeeaCatalina
Postat pe 25 Martie 2011 15:21
da :)
adyna2905
Postat pe 25 Martie 2011 17:12
da,inceputul unei astfel de situatii a fost demult, insa dureaza si acuma, culmea. si imi place, este un tip deosebit.
kudika227169
Postat pe 25 Martie 2011 18:41
De la: kudika227169, la data 2011-03-25 18:41:32da,inceputul unei astfel de situatii a fost demult, insa dureaza si acuma, culmea. si imi place, este un tip deosebit.

nice, ma bucur pentru tine. si mie imi place foarte mult de tipul meu.
DeeaCatalina
Postat pe 26 Martie 2011 06:09
sunt ca un aurolac,poti ramane cu informatiile si cu nina ,final si sa-mi lasi linste nu te mai vreau,eu nu ti-am spus parerea ca ti-am vazut si casa prin camera si pe tine,tu poti aduna informatii incontonuare poti sa te razbuni,sunt puternica pot duce,nu ai meritat iubirea mea ,ai intrat cu bocancii in intimitatea mea,nu ma mai intorc
kudika183384
Postat pe 26 Martie 2011 06:57
dupa ce am vazut pe site aseara ,poti cauta perfectiunea in continuare eu nu sunt perfecta ,si nici nu vreau,vreau sa fiu eu insami ,nu falsam-am indragostit de un om,care numai m-a ponegritmai ales ca sunt tiganca,eu iti doresc sa-ti gasesti femeia din vise,si te poti razbuna eu nu o voi face,n-am facut-o,tu insa da si-ti multumesc
kudika183384
Postat pe 26 Martie 2011 07:13
De la: kudika_pudika, la data 2011-03-25 13:56:23
De la: felixcat, la data 2011-03-25 13:43:38wtf?! ba e razboi in libia ba si voi va ganditi doar la voi?!

acu-mi iau pusca si costumul camuflaj si ma duc la lupta!

WTF?!?

asa! hai sa dam gaura in teava cu petrol sa furam si noi ceva
felixcat
Postat pe 29 Martie 2011 09:49
Mi s-a intamplat si mie.Un om pe care-l stiu de-o viata,despre care-am auzit atatea....operatiune-n desfasurare.E frumos cum e acum,dar nu stiu ce-o sa fie.
nicossia
Postat pe 30 Martie 2011 16:20
De la: nicossia, la data 2011-03-30 16:20:55Mi s-a intamplat si mie.Un om pe care-l stiu de-o viata,despre care-am auzit atatea....operatiune-n desfasurare.E frumos cum e acum,dar nu stiu ce-o sa fie.

iti urez sa fie frumos in continuare!!
Uneori cautam peste tot, dar nu acolo unde trebuie...de multe ori e sub nasul nostru si nu ne dam seama.
DeeaCatalina
Postat pe 31 Martie 2011 22:17
Ca-n filmele de dragoste... Important e sa-ti urmezi inima sa faci ce simti ca-ti face placere, ca-ti doresti cel mai mult. Cu siguranta e jumatatea ta ! Sa fii sanatoasa, sa ai noroc si bucurii in fiecare zi !
kudika086823
Postat pe 2 Aprilie 2011 14:15
Mie nu....Eu sunt mai meticuloasa .... :)
joy_18
Postat pe 2 Aprilie 2011 16:32
povestea ta e foarte asemanatoare cu a mea,si eu am plecat din romania in alta tara si el era seful meu pt k in momentul de fata e viitorul sot,il apreciam foarte mult si il priveam k pe omul la care am sperat dintotdeauna insa nu m as fi gandit k purta sentimente sincere si foarte puternice fata de mine atat de mult incat sa treaca peste bariera faptului k era seful meu.poveste e cu mult mai complicata si ciudata insa da e destul de ciudat sa iti doresti sa fii cu o pers dar sa nu iti treaca prin cap k si acea pers te vrea la fel de mult,iar apoi intr un mod ciudat sa fiti impreuna.e ca si cum universul lucreaza pt tine.
_EnYa_
Postat pe 2 Aprilie 2011 18:47
Enya, foarte interesanta povestea ta. Multumesc ca ai scris-o aici si eu la fel, il apreciam mult si il admiram. El e un barbat foarte serios si mai ales cand e vorba de viata profesionala, linistit, nu mi-am dat seama de nimic pe vremea cand lucram impreuna pt ca a stiut sa separe simpatia pentru mine de viata lui profesionala, plus ca avea si o prietena pe vremea aia...dar nu se stie niciodata. am ramas foarte surprinsa cand a inceput sa imi arate ca e interesat de mine
DeeaCatalina
Postat pe 3 Aprilie 2011 00:13
straniu, dar asa e viata....eu ma bucur pentru tine, poate mi se intimpla si mie asa ce
Taniu_Sha_92
Postat pe 3 Aprilie 2011 14:06
De la: kudika183384, la data 2011-03-26 06:57:39sunt ca un aurolac,poti ramane cu informatiile si cu nina ,final si sa-mi lasi linste nu te mai vreau,eu nu ti-am spus parerea ca ti-am vazut si casa prin camera si pe tine,tu poti aduna informatii incontonuare poti sa te razbuni,sunt puternica pot duce,nu ai meritat iubirea mea ,ai intrat cu bocancii in intimitatea mea,nu ma mai intorc


Stai linistita ca nu te vrea inapoi,astepta de ceva timp sa pleci da pana te-ai prins tu....
Barbie30_
Postat pe 4 Aprilie 2011 01:20
cred ca ar trebui sa t bucuri de sansa pe care ai primito fara sa te mai gandest de ce tocmai tu sau in c circumstante;)profita de ea
kudika132565
Postat pe 5 Aprilie 2011 03:09
De la: DeeaCatalina, la data 2011-03-25 06:31:42Buna, vroiam sa va intreb daca vi s-a intamplat ceva asemanator cu ce mi se intampla mie...Eu sunt plecata din Romania si mi-am lasat prietenele de suflet acolo...nu pot vorbi cu oricine aici ce mi se intampla in viata privata...
Deci In cazul meu, lucram impreuna, el era seful meu, si aveam o relatie strict profesionala. Am lasat acel loc de munca, si la scurt timp si el, apoi dupa cateva luni, am pastrat legatura si m-am trezit ca ma invita la intalniri e frumos ce traiesc acum, dar nu-mi vine sa cred ca s-a ajuns aici mai ales pt ca mie mi-a placut intotdeauna de el, dar n-aveam nici o idee ca si lui de mine...
Intrebarea mea este: Vi s-a intamplat vreodata sa va placa cineva, dar circumstantele sa fie de asa natura incat nici prin cap sa nu va treaca ideea de a va vedea intr-o postura romantica cu persoana respectiva?? Si in timp sa se rastoarne situatia si sa ajungeti cu persoana respectiva...?

Ciudata viata asta:-)



da mie mi s-a intamplat.. eram indragostita de un baiat cu care credeam ca nu voi fii nicodata , el iesind doar cu fete mai mari ca el.. si uite ca acum imi spune ca sunt iubirea vietii lui:)))
kudika138579
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:03
da,ciudat ar fi fost sa nu ti se inample,traieste la maxim momentele de acum sunt unice,numai bine
Iron_angel
Postat pe 5 Aprilie 2011 23:10
i know, dar totusi...nu pot sa nu fiu surprinsa:) o sa ma obisnuiesc mai incolo banuiesc
DeeaCatalina
Postat pe 7 Aprilie 2011 05:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ..ajtati-ma si pe mine va rog 4 De la: mimi_ca29 4 Ianuarie 2011 08:55
increderea......... 31 De la: speranta1 30 Decembrie 2009 11:58
nu mai suport sa traiesc 9 De la: kudika_952311 22 Iunie 2014 19:47
Cum sa-i mai explic? 7 De la: ironia 13 Februarie 2011 19:06
Prietenie inselatoare... 11 De la: frenchiegirl 12 Aprilie 2011 11:08