Setari Cookie-uri

rochie pt banchet :-s

Buna fetelor! Va rog sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi in legatura cu o rochie pt banchet. Termin acusi clasa a 12a si vreau sa imi cumpar ceva din timp,pt ca toate se lasa spre sfarsit si poate in perioada aceea o sa ma preocupe mai mult BAC-ul :).
Voi ce ati purtat in anii trecuti? Site-uri cu rochii dragutze stiti? Sincer am vazut niste modele de rochite superbeeee de la Sherri Hill,dar nu-mi permit sa dau 13 mil :|.
Multumesc mult :*
byby13
Postat pe 8 Aprilie 2011 22:01
hello... sherri hill e o alegere deosebita intr-adevar. Poti sa o folosesti ca inspiratie si sa dai o raita prin magazinele din orasul tau unde cu siguranta vei gasi "replici" mai accesibile. Personal, imi plac nuantele de albastru si as alege la acest eveniment ceva de lungime scurta (mai jucaus) sau medie (pentru un look mai elegant). Se pare ca glamour trebuie sa fie cuvantul de ordine al tinutei si ...dispozitia ta in seara aceea pentru... have fun. Pentru bijuterii in trend iti pot recomanda Argintarie.ro
carla10
Postat pe 2 Mai 2011 11:57
Buna! Eu mi-am cumparat pentru banchet o rochita frumoasa de pe http://women-clothes.me/ pe care am dat numai 70 de lei. Este foarte frumoasa, seamana perfect cu cea din poze, si o poti cumpara de la unele fete care comanda de pe acest tip de site-uri si le vand la noi. Stiu ca exista riscul sa nu iti vina, dar daca iti cunosti foarte bine dimensiunile, nu vei avea probleme.
Poti gasi tot felul de rochii, si la preturi avantajoase, si pentru toate gusturile! Merita incercat!:)
mimy18_bv
Postat pe 3 Mai 2011 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
S-a descoperit secretul cresterii in inaltime. 68 De la: Bejan_Alin_1 27 Ianuarie 2012 08:55
Ofer Cd linux universal pentru salvare date pe usb stick. Scriu cd personalizate cu muzica. Redactez licente, proiecte. 1 De la: fel 5 Noiembrie 2009 15:47
Cum sa il uit daca el nu mi-a gresit cu nimic? 3 De la: CarrieS 11 August 2009 10:36
cesa fac? sa-l uit? 14 De la: taiko 20 Octombrie 2009 16:26
to be or not to be!!!! 73 De la: kudika021451 12 Noiembrie 2010 15:01