Setari Cookie-uri

feriti=va de agentia de turism Virgin Tour ca dracu de tamaie !

In viata voastra sa nu achizitionati vre-un pachet turistic de la Virgin Tour Bucuresi !
Am cumparat alaturi de un grup de prieteni un sejur de 7 nopti pe Costa del Sol si l-am achitat cu 7 luni inainte de plecare.Ne-au anuntat cu 2 zile innainte ca nu ne mai pot asigura zborul !
Consider ca am fost bataia lor de joc si atentionez pe toata lumea sa se fereasca de ei.
carmen_natural
Postat pe 21 Mai 2011 21:01
De la: carmen_natural, la data 2011-05-21 21:01:15In viata voastra sa nu achizitionati vre-un pachet turistic de la Virgin Tour Bucuresi !
Am cumparat alaturi de un grup de prieteni un sejur de 7 nopti pe Costa del Sol si l-am achitat cu 7 luni inainte de plecare.Ne-au anuntat cu 2 zile innainte ca nu ne mai pot asigura zborul !
Consider ca am fost bataia lor de joc si atentionez pe toata lumea sa se fereasca de ei.


si v-ati dus perpedes?
pickard
Postat pe 21 Mai 2011 21:34
Mdea, fleosc cu plangerea!
Macar zi si tu de ce, daca v-au dat o parte din bani inapoi, v-au oferit alt tip de transport etc.
Pentru ca aici se vede daca agentia e profi, ca se mai intampla sa nu-si achite partea de treaba unii din partenerii cu care lucreaza. Mai ales ca sunt atatea companii care dau faliment de pe o zi pe alta...
kudika_pudika
Postat pe 22 Mai 2011 12:08
Nu ne-am dus deocamdata decit 4 din 43,unii careau fost mai tari in gura si in pumni si-au luat banii inapoi,altii se uita lung in zare mai,mai....
Ce sa-ti ofere altceva daca nu sunt locuri pe cursele de avion,un sejur in Delta ?Cu cercu....
Eu stiu ca dau multi faliment dar la lege scrie sa-ti anunti clientii cu 2 saptamini inainte nu cu 2 zile inainte.Anul trecut Perfect Tur a facut acelasi lucru dar a facut-o cu 15 zile inainte si a reprogramat vacanta de comun acord cu turistii pe alta destinatie.Asta da profi....dar nici asa nu mai folosesc serviciile lor.
carmen_natural
Postat pe 22 Mai 2011 22:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitati 1 De la: kudika015356 23 Aprilie 2009 11:06
geox :) 8 De la: George_Geo_1 11 Iulie 2013 09:43
Scrie ce gandesti 143 De la: INTELIGENTUL- 31 Ianuarie 2015 22:07
Discriminare 12 De la: kudika_8877 2 Iunie 2012 15:32
decorare garsoniera-ajutor :( 7 De la: raluca_d 17 Martie 2009 05:01