Setari Cookie-uri

Interviu cu privire la întrebuințarea portofelului

Bunã. Numele meu este Alina și sunt studentã în anul I la masterul de Sondaje de opinie, marketing și publicitate din cadrul Facultãții de Sociologie și Asistențã socialã, Universitatea București.
V-aș ruga, dacã aveți amabilitatea, sã-mi completați acest interviu, care va fi folosit drept bazã de studiu pentru un proiect de cercetare academicã legat de procesul de intensã estetizare prin care a trecut portofelul în ultimii ani și despre întrebuințarea acestuia. Menționez cã rãspunsurile la aceste întrebãri nu vor fi fãcute publice, ele for fi folosite doar în scop didactic. Vã mulțumesc.
P.S. Fiindcã acesta este un interviu și nu un chestionar, vã rog sã rãspundeți cât mai detaliat posbil la întrebãri. Mulțumesc frumos.

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGFYNnNkMGstY1NGekstbXFqdkpxQ1E6MQ
Accesați linkul de mai sus, completați cu rãspunsurile dvs. și dați clik pe submit.
lica_alina
Postat pe 7 Iunie 2011 17:28
l-am completat desi era doar pentru femei


battleofwits
Postat pe 7 Iunie 2011 17:40
Gata. :)
rashela
Postat pe 7 Iunie 2011 17:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
shopping online 5 De la: ralu_k_papushik 29 Septembrie 2009 23:44
Vestimentatie pentru Revelion 2010?! 7 De la: kudika056276 15 Noiembrie 2009 22:36
Fii la moda in 2015, si profita de reducerile la hainele de dama de la MissGrey 1 De la: PisiRussie 6 Ianuarie 2015 23:26
Bijuterii Cassia cu pietre semipretioase 1 De la: monicabirlea_condo 6 Octombrie 2011 10:47
caciuli din blana de vulpe! 4 De la: rashela 10 Noiembrie 2009 12:20