Setari Cookie-uri

cum sal fac sa ma iubeasca din nou ??

buna ziua ,am o relatie de 4 ani si jumatate cu un baiat problema este ca nu imi mai da atentie deloc in pat ne intelegm dar nu asa de bine in unele privinte problema nue ste sexul ci faptul ca a devenit si un pic mai violent din punct de vedere verbal eu sunt o persoana care imi place sa intreb deci curioasa iar lui nui place acest lucru ,problema este ca ma neglijeaza mult nu ma respceta si cateodata chiar ma jigneste cum pot sal fac sa ma iubeasca el este genulk de persoana care nui place sal cicalesti sai pui multe intrebari va rog ajutatima eu sunt o femie sufletista si care din punctul multora de vedere arat foarte bine si chiar nu merit asa barbat dar tin la el si imi doresc o relatie cu el cum pot trezi la viata sentimentele lui pentru mine cum pot sal inebunesc sal fac sa ma vrea si in primul rand sa ma respecte va rog astept raspuns va multumesc
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 14:47
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 14:47:52buna ziua ,am o relatie de 4 ani si jumatate cu un baiat problema este ca nu imi mai da atentie deloc in pat ne intelegm dar nu asa de bine in unele privinte problema nue ste sexul ci faptul ca a devenit si un pic mai violent din punct de vedere verbal eu sunt o persoana care imi place sa intreb deci curioasa iar lui nui place acest lucru ,problema este ca ma neglijeaza mult nu ma respceta si cateodata chiar ma jigneste cum pot sal fac sa ma iubeasca el este genulk de persoana care nui place sal cicalesti sai pui multe intrebari va rog ajutatima eu sunt o femie sufletista si care din punctul multora de vedere arat foarte bine si chiar nu merit asa barbat dar tin la el si imi doresc o relatie cu el cum pot trezi la viata sentimentele lui pentru mine cum pot sal inebunesc sal fac sa ma vrea si in primul rand sa ma respecte va rog astept raspuns va multumesc







... ti-ai raspuns singura ... face doar sex cu tine si in rest NU IL INTERESEZI ... nu e vorba de dragoste ci pur si simplu de sex ... s-a obisnuit, ca foarte multi altii, sa va aiba ca pe niste cirpe ... iar tot ce insemna ca oameni pentru ei sint ''ifose'' ... voi ati acceptat asta ... e si vina voastra ... vreti doar sex ... vi se da sex ... pentru altceva trebuie sa aveti rabdare ... pina imbatrineste de plictiseala ... mohicanul ...

marco918
Postat pe 29 Iulie 2011 14:51
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 14:47:52buna ziua ,am o relatie de 4 ani si jumatate cu un baiat problema este ca nu imi mai da atentie deloc in pat ne intelegm dar nu asa de bine in unele privinte problema nue ste sexul ci faptul ca a devenit si un pic mai violent din punct de vedere verbal eu sunt o persoana care imi place sa intreb deci curioasa iar lui nui place acest lucru ,problema este ca ma neglijeaza mult nu ma respceta si cateodata chiar ma jigneste cum pot sal fac sa ma iubeasca el este genulk de persoana care nui place sal cicalesti sai pui multe intrebari va rog ajutatima eu sunt o femie sufletista si care din punctul multora de vedere arat foarte bine si chiar nu merit asa barbat dar tin la el si imi doresc o relatie cu el cum pot trezi la viata sentimentele lui pentru mine cum pot sal inebunesc sal fac sa ma vrea si in primul rand sa ma respecte va rog astept raspuns va multumesc


Buna ziua!
Faptul ca ai o relatie de 4 ani si jumatate ,cu un tanar,nu este relevanta in ceea ce priveste schimbarea comportamentului lui fata de tine.Daca pana acum ,prietenul tau avea un comportament civilizat in ceea ce te priveste,trebuie sa cauti motivele ce au dus la schimbarile sus amintite.Si,daca tu esti o persoana volubila,careia ii place sa se informeze si el este un taciturn,un introvertit si doar contactul fizic il tine langa tine,chiar nu ai ce sa mai faci.Nu te respecta pentru ca,cred eu,i te-ai oferit prea repede,a vazut ca tii la el, barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.I-ai stat la dispozitie,presupun,la orice ora si i-ai facut toate hatarurile, necontand prea mult in fata lui si ceea ce doresti si tu.Sa stii ca, femeile inteligente sunt acele persoane ce ocolesc paturile, cu inteligenta,nu cele ce le-au pierdut numarul!Spui ca arati foarte bine!Ei,si?!Draga,daca frumusetea fizica nu este insotita si de inteligenta,este egala cu 0!Incearca sa fii inteligenta in demersurile de al cuceri.Fii distanta o perioada de timp,fata de el,Iesi cu prietenele,cauta o alta activitate care sa-ti ocupe timpul astfel incat sa-i fii inaccesibila.Nu ne-ai spus cu ce te ocupi!Ce stil de viata ai?Ce varsta ai?Locuiti impreuna?El cu ce se ocupa?Vezi,sunt multe intrebari ,fara raspuns ,care sunt importante pentru edificare asupra relatiei voastre.Iesi din banalul convietuirii voastre si asta fa-o prin schimbare de atitudine,aspect fizic,comportament si cauta sa nu mai fii la discretia lui, tot timpul.Fa astfel o perioada de timp si vezi daca schimbarile respective dau rezultate.Daca nu,accepta situatia cu demnitate si treci peste o relatie care te face sa suferi.In orice relatie de iubire,afectiunea trebuie sa fie bilaterala ,nu unilaterala!Si nu-l mai cicali!Adu-l la ceea ce doresti,prin invaluire,caci se pare ca lui ii plac mutele!
kudika414141
Postat pe 29 Iulie 2011 15:24
nu e vroba numai de sex aici aici am o problema nare cum sa fie numai vorba de sex si daca am cerut un sfat lam cerut ca am nevoie teas ruga sa nu ma iei in bataie de joc ca e vorba de sentimentele mele ce naiba pot sai fc omului nui dau numai sex sunt destulk de intelegatoare cu el daca vroiam sex ma duceam la barbati si atat dar aici e vorba de o relatie de 4 ani nu numai de sex de iubiore doar ca e perioada mai grea in care trebuie sa stiu cum sa scap de monotonie si sal fac sa ma ibeasca mai mult astept un raspuns din partea unei persoana mai dragute fara ofensa
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 15:31
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 15:31:10nu e vroba numai de sex aici aici am o problema nare cum sa fie numai vorba de sex si daca am cerut un sfat lam cerut ca am nevoie teas ruga sa nu ma iei in bataie de joc ca e vorba de sentimentele mele ce naiba pot sai fc omului nui dau numai sex sunt destulk de intelegatoare cu el daca vroiam sex ma duceam la barbati si atat dar aici e vorba de o relatie de 4 ani nu numai de sex de iubiore doar ca e perioada mai grea in care trebuie sa stiu cum sa scap de monotonie si sal fac sa ma ibeasca mai mult astept un raspuns din partea unei persoana mai dragute fara ofensa






... mai fata ... scuza-ma ... dar sinteti si proaste rau ... pai cine ar sta cu voi atitia ani ??? ...sinceri sa fim ... ce sa faca ? ... cit sa stea si sa va tot ... ? ... voi si telenovelele din capul vostru plictisesc pe toata lumea ... nu ii leaga NIMIC de voi ... apar alte femei ... mai proaspete, mai ''disponibile'' ... voi NU VALORATI PREA MULT in comparatie cu ce e in jur ... nu ii legati cu nimic de persoana voastra ... vreti doar ca cineva sa stea ca BOUL pe linga voi ... cit credeti ca poate sa stea un barbat linga o femeie care nu ii mai spune nimic ... de care nu il leaga nimic ... ajunge sa va aiba in toate modurile ... si se plictisesc ... alta ... imi pare rau ... poti sa mai stai inca 4 ani cu el si tot aici o sa ajungi ... sa intrebi prosteste ... cum sa fac sa ma iubeasca din nou ? ...
marco918
Postat pe 29 Iulie 2011 15:41
nici macar n-ai avut rabdare sa parcurgi toate mesajele...vezi ca 4141 ti-a scris un mic roman, despre cum ar trebui sa se comporte o fata desteapta
ps.n-ar fi rau daca ai incerca sa folosesti cratimele, semnele de punctuatie, etc
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2011 15:46
De la: miss_darine, la data 2011-07-29 15:46:01 nici macar n-ai avut rabdare sa parcurgi toate mesajele...vezi ca 4141 ti-a scris un mic roman, despre cum ar trebui sa se comporte o fata desteapta
ps.n-ar fi rau daca ai incerca sa folosesti cratimele, semnele de punctuatie, etc


daca vorbeste precum scrie ,fara punct adica nici nu ma mir o o vrea ala muta
Ame_ly
Postat pe 29 Iulie 2011 15:56
da chair numai il cicalesc dar din moment ce locuim impreuna trebuioe sa stiu si eu macar niste lucruri elementare si nu ma daruiesc asa repede nu sunt o persoana care ma predau usor sa zic asa plus ca el nu e persoana care ai plac mutele dar cred ca e de moda veche si ai place ca el sa fdie cocosul in casa ideea ca nu ma respecta si cred ca ek stie tot sex nu facem asa des ca stau si cu mama lui ma rog nu asta e problema problema ca eu vreau sal fc sa ma vrea mai mult si sa ma iubeasca nu cred ca cer mult si cu icne am mai vorbit imi da dreptate el e persoan si de genul care se enerveaza repede dar din nimkuri si tot ce vreau e sa repar si niste greseli da intradevar de ibit a vazut call iubesc si poate de aia a si profitat dar eu nu prea am timop de prietene mai ales ca sunt si cu scoala in paralel cu munk este destul de dificil se aceea vreau decat niste sfaturi elementare care ar face p orice barbat sa revina intradevar cred ca este si un opic monotonie dar nu obisnuiesc sal sun de 10 ori pe zi sau sal intreb zece mii de lucruri decat doar daca e necesar din moment ce traiesc cu el in aceeasi casa mi se pare normal sa stiu anumite lucruri si de obicei nu am avut aventrui sau sa zic ca am pierdut numarul la pat cu barbati doar ca intrradevar noi neam cunoscut repede si neam mutat dupa doar 2 saptamni impreuna si dupa aia a trebuit sa trecem prin niste incercari care cred ca neau daunat un pic fiind tineri si el nu se astepta la asa ceva sa fie asa de greu zici cai copil parca se astepta sa fie numai roz va rog ajutatim,a recunosc poate iam aratat ca tin prea mukt cum ar trebui sa procedez eu nu prea am pritene dar as putea sami fc ce sa fac ?:(
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 16:32
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 16:32:54da chair numai il cicalesc dar din moment ce locuim impreuna trebuioe sa stiu si eu macar niste lucruri elementare si nu ma daruiesc asa repede nu sunt o persoana care ma predau usor sa zic asa plus ca el nu e persoana care ai plac mutele dar cred ca e de moda veche si ai place ca el sa fdie cocosul in casa ideea ca nu ma respecta si cred ca ek stie tot sex nu facem asa des ca stau si cu mama lui ma rog nu asta e problema problema ca eu vreau sal fc sa ma vrea mai mult si sa ma iubeasca nu cred ca cer mult si cu icne am mai vorbit imi da dreptate el e persoan si de genul care se enerveaza repede dar din nimkuri si tot ce vreau e sa repar si niste greseli da intradevar de ibit a vazut call iubesc si poate de aia a si profitat dar eu nu prea am timop de prietene mai ales ca sunt si cu scoala in paralel cu munk este destul de dificil se aceea vreau decat niste sfaturi elementare care ar face p orice barbat sa revina intradevar cred ca este si un opic monotonie dar nu obisnuiesc sal sun de 10 ori pe zi sau sal intreb zece mii de lucruri decat doar daca e necesar din moment ce traiesc cu el in aceeasi casa mi se pare normal sa stiu anumite lucruri si de obicei nu am avut aventrui sau sa zic ca am pierdut numarul la pat cu barbati doar ca intrradevar noi neam cunoscut repede si neam mutat dupa doar 2 saptamni impreuna si dupa aia a trebuit sa trecem prin niste incercari care cred ca neau daunat un pic fiind tineri si el nu se astepta la asa ceva sa fie asa de greu zici cai copil parca se astepta sa fie numai roz va rog ajutatim,a recunosc poate iam aratat ca tin prea mukt cum ar trebui sa procedez eu nu prea am pritene dar as putea sami fc ce sa fac ?:(
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 16:34
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 16:32:54da chair numai il cicalesc dar din moment ce locuim impreuna trebuioe sa stiu si eu macar niste lucruri elementare si nu ma daruiesc asa repede nu sunt o persoana care ma predau usor sa zic asa plus ca el nu e persoana care ai plac mutele dar cred ca e de moda veche si ai place ca el sa fdie cocosul in casa ideea ca nu ma respecta si cred ca ek stie tot sex nu facem asa des ca stau si cu mama lui ma rog nu asta e problema problema ca eu vreau sal fc sa ma vrea mai mult si sa ma iubeasca nu cred ca cer mult si cu icne am mai vorbit imi da dreptate el e persoan si de genul care se enerveaza repede dar din nimkuri si tot ce vreau e sa repar si niste greseli da intradevar de ibit a vazut call iubesc si poate de aia a si profitat dar eu nu prea am timop de prietene mai ales ca sunt si cu scoala in paralel cu munk este destul de dificil se aceea vreau decat niste sfaturi elementare care ar face p orice barbat sa revina intradevar cred ca este si un opic monotonie dar nu obisnuiesc sal sun de 10 ori pe zi sau sal intreb zece mii de lucruri decat doar daca e necesar din moment ce traiesc cu el in aceeasi casa mi se pare normal sa stiu anumite lucruri si de obicei nu am avut aventrui sau sa zic ca am pierdut numarul la pat cu barbati doar ca intrradevar noi neam cunoscut repede si neam mutat dupa doar 2 saptamni impreuna si dupa aia a trebuit sa trecem prin niste incercari care cred ca neau daunat un pic fiind tineri si el nu se astepta la asa ceva sa fie asa de greu zici cai copil parca se astepta sa fie numai roz va rog ajutatim,a recunosc poate iam aratat ca tin prea mukt cum ar trebui sa procedez eu nu prea am pritene dar as putea sami fc ce sa fac ?:(
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 16:34
da scuzama ca nu mai am rabdare sa pun si semnele de punctuatie si nu e adevarat ca ma vrea muta daca esti aici sa dau un sfat bun bine daca nu poti sa stia deoparte eu sunt la munkl undeva si chiar nam timp sa scriu ortografic asta nu inseamna ca trebuie sati dai cu presuspusul si am citit mesajele care mi se arata nu pot citi 400 de mesaje odata vrei sa dai un sfat bun bine daca nu twe rog nu te amesteca ca poate am eu destule probleme ca sa mai stau sa ma cert cu oamnei ca tine nu ti-o spun cu rautate dar nas vrea sa fi in locul meu sau sa fi trecut prin ceam trecut eu ,dar ma rog asa vorbesc persoanle cand nici macar nu ai inteles despre ce e vorba .
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 16:37
repet...ai primit un sfat bun din partea lui 4141...l-ai citit?..ai inteles ceva din el?
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2011 16:41
De la: miss_darine, la data 2011-07-29 16:41:16 repet...ai primit un sfat bun din partea lui 4141...l-ai citit?..ai inteles ceva din el?

da ,normal ca am inteles nu e nevoie sa fiti rai si, marco cred ca sa trezit cu fata la cearsaf mai e si din caracal nu ma mira ca nare nimik in cap de unde stie el ca in capul meu sunt numai telnevole si etc .,ncii macar nu ma cunoaste scuze chiar am citi doar ca mai vroiam cateva intreabri normal ca am inteles nu sunt proasta imi place sa cred ca sunt o fata desteapta si chair sunt daca barbatul asta de langa mine nu ma merita voi vedea asat nu inseamna ca nu valorez nimik probabil pe prea frustat marco dar nui nimik ai trece lui .:))))
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 16:47
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.
The_Exile
Postat pe 29 Iulie 2011 16:52
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.

daca as fi de acord cu ce a spus ....141...ar trebui sa recunoasca si ea ca si reciproca e valabila
PRALEA_
Postat pe 29 Iulie 2011 16:57
De la: PRALEA_, la data 2011-07-29 16:57:25
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.

daca as fi de acord cu ce a spus ....141...ar trebui sa recunoasca si ea ca si reciproca e valabila

adik nu e adevarat ce a zis 1414 normal ca e valabil si pentru iubitul meu dar daca nui arati dragoste nu e bine dacai aratii iar nu e bine cum eee bine atunci.....:((((
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 17:06
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 15:31:10nu e vroba numai de sex aici aici am o problema nare cum sa fie numai vorba de sex si daca am cerut un sfat lam cerut ca am nevoie teas ruga sa nu ma iei in bataie de joc ca e vorba de sentimentele mele ce naiba pot sai fc omului nui dau numai sex sunt destulk de intelegatoare cu el daca vroiam sex ma duceam la barbati si atat dar aici e vorba de o relatie de 4 ani nu numai de sex de iubiore doar ca e perioada mai grea in care trebuie sa stiu cum sa scap de monotonie si sal fac sa ma ibeasca mai mult astept un raspuns din partea unei persoana mai dragute fara ofensa



Hai,sa incerc sa fac slalom printre greseli de exprimare!
Draga mea,nu ai inteles nimic din ceea ce ti-am spus din toata inima.Nu este nimic!Cine are ochi,sa citeasca!Cine are minte ,sa gandeasca!
Nu-ti mai pot spune decat ca imi pare rau ,sincer iti spun,pentru tine.Am vrut sa te ajut ,dar dai numai interpretarile care iti convin!Sorry,but is your business!Prin ceea ce ai scris in randurile de mai sus,m-ai dezamagit complet!Eu te stiu drept femeie,dar vad ca ai mentalitatea unui barbat!Personal,iti doresc tot binele din lume,mai ai multe de invatat,intai in scoala,apoi din viata!Spui ca te-ai fi dus la barbati pentru sex,daca vroiai altceva!Dar,acum,Doamne iarta-ma,oare,unde ai fost?Scuza-mi exprimarea caustica,dar mai ai multe de invatat!Sau macar asculta bine pe ceilalti!
kudika414141
Postat pe 29 Iulie 2011 17:07
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
Eu cu chestia asta nu-s de acord.

nici nu trebuie yharr'ule... d'aia ma si feresc sa dau sfaturi, pt ca eu sunt eu si tai din carne vie...nu-mi plac fatadele, fatarnicia, minciuna, jocurile de culise ...deci ce sfat as putea eu sa-i dau?...alege-ti fata, unu care sa te iubeasca asa cum esti...eu asta as face...n-as cauta retete minune made in kudika
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2011 17:10
De la: miss_darine, la data 2011-07-29 17:10:22
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
Eu cu chestia asta nu-s de acord.

nici nu trebuie yharr'ule... d'aia ma si feresc sa dau sfaturi, pt ca eu sunt eu si tai din carne vie...nu-mi plac fatadele, fatarnicia, minciuna, jocurile de culise ...deci ce sfat as putea eu sa-i dau?...alege-ti fata, unu care sa te iubeasca asa cum esti...eu asta as face...n-as cauta retete minune made in kudika
The_Exile
Postat pe 29 Iulie 2011 17:11
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 17:06:59
adik nu e adevarat ce a zis 1414 normal ca e valabil si pentru iubitul meu dar daca nui arati dragoste nu e bine dacai aratii iar nu e bine cum eee bine atunci.....:((((

sa fi tu insati...asta e cel mai bine...ii place bine, nu....asta este, alta mama nu mai face
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2011 17:12
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.

Buna ziua,ma vad nevoita sa introduc o erata in continutul mesajului meu,da,este adevarat,sunt si exceptii,dar acestea sunt atat de rare incat ma determina,ma forteaza, sa generalizez aspectul respectiv.Domnilor dragi,nu fiti suparati,nu aveti pentru ce!Eu am sa va respect opiniile indiferent de parerile proprii.Va salut pe toti!
kudika414141
Postat pe 29 Iulie 2011 17:14
De la: PRALEA_, la data 2011-07-29 16:57:25
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.

daca as fi de acord cu ce a spus ....141...ar trebui sa recunoasca si ea ca si reciproca e valabila


Da si reciproca este valabila,dar numai in cazurile in care barbatii folosesc drept mijloc de desfatare, BLC-urile(n.141-bunuri de larg consum) si nicidecum FEMEI!
kudika414141
Postat pe 29 Iulie 2011 17:21
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 17:06:59
De la: PRALEA_, la data 2011-07-29 16:57:25
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.

daca as fi de acord cu ce a spus ....141...ar trebui sa recunoasca si ea ca si reciproca e valabila

adik nu e adevarat ce a zis 1414 normal ca e valabil si pentru iubitul meu dar daca nui arati dragoste nu e bine dacai aratii iar nu e bine cum eee bine atunci.....:((((

meeei dar, cine ai mai intelege pe barbatii astia lam sunat pe al meu sunat mai adineauri sa-l rog sa cumpere ceva de la piata ,ca mia dat mama lui niste bani si eu nu mai pot sa iau pt . ca veneam mai tarziu de la munk si sa enrvat si mia inchis telefonul spunand ca dc nu am zis ca nu pot sa iau de parca cine stie ce mare lucru lam pus sa faca ma puteti ajuta sai dau una poate se mai desteapta :((((((
kudika415713
Postat pe 29 Iulie 2011 17:25
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 16:32:54da chair numai il cicalesc dar din moment ce locuim impreuna trebuioe sa stiu si eu macar niste lucruri elementare si nu ma daruiesc asa repede nu sunt o persoana care ma predau usor sa zic asa plus ca el nu e persoana care ai plac mutele dar cred ca e de moda veche si ai place ca el sa fdie cocosul in casa ideea ca nu ma respecta si cred ca ek stie tot sex nu facem asa des ca stau si cu mama lui ma rog nu asta e problema problema ca eu vreau sal fc sa ma vrea mai mult si sa ma iubeasca nu cred ca cer mult si cu icne am mai vorbit imi da dreptate el e persoan si de genul care se enerveaza repede dar din nimkuri si tot ce vreau e sa repar si niste greseli da intradevar de ibit a vazut call iubesc si poate de aia a si profitat dar eu nu prea am timop de prietene mai ales ca sunt si cu scoala in paralel cu munk este destul de dificil se aceea vreau decat niste sfaturi elementare care ar face p orice barbat sa revina intradevar cred ca este si un opic monotonie dar nu obisnuiesc sal sun de 10 ori pe zi sau sal intreb zece mii de lucruri decat doar daca e necesar din moment ce traiesc cu el in aceeasi casa mi se pare normal sa stiu anumite lucruri si de obicei nu am avut aventrui sau sa zic ca am pierdut numarul la pat cu barbati doar ca intrradevar noi neam cunoscut repede si neam mutat dupa doar 2 saptamni impreuna si dupa aia a trebuit sa trecem prin niste incercari care cred ca neau daunat un pic fiind tineri si el nu se astepta la asa ceva sa fie asa de greu zici cai copil parca se astepta sa fie numai roz va rog ajutatim,a recunosc poate iam aratat ca tin prea mukt cum ar trebui sa procedez eu nu prea am pritene dar as putea sami fc ce sa fac ?:(
Deci....ii place sa fie cocosul in casa........se enerveaza repede din nimicuri.....deciziile le ia el,netinind cont de parerea ta(dupa cum spui ca el stie tot)...... si cu unu ca asta vrei tu sa faci casa?....
lilu_67
Postat pe 29 Iulie 2011 19:55
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 17:25:40 parca cine stie ce mare lucru lam pus sa faca ma puteti ajuta sai dau una poate se mai desteapta :((((((

iti imprumut io dex-u'
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2011 20:52
De la: miss_darine, la data 2011-07-29 20:52:51
De la: kudika415713, la data 2011-07-29 17:25:40 parca cine stie ce mare lucru lam pus sa faca ma puteti ajuta sai dau una poate se mai desteapta :((((((

iti imprumut io dex-u'


anastasia_m
Postat pe 29 Iulie 2011 20:54
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 17:21:50
De la: PRALEA_, la data 2011-07-29 16:57:25
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.

daca as fi de acord cu ce a spus ....141...ar trebui sa recunoasca si ea ca si reciproca e valabila


Da si reciproca este valabila,dar numai in cazurile in care barbatii folosesc drept mijloc de desfatare, BLC-urile(n.141-bunuri de larg consum) si nicidecum FEMEI!


Eu cred ca Pralea se referea ca si femeile dupa ce le arati ca le iubesti cu ata isi bat joc de....
The_Exile
Postat pe 29 Iulie 2011 20:55
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 17:21:50
De la: PRALEA_, la data 2011-07-29 16:57:25
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.

daca as fi de acord cu ce a spus ....141...ar trebui sa recunoasca si ea ca si reciproca e valabila


Da si reciproca este valabila,dar numai in cazurile in care barbatii folosesc drept mijloc de desfatare, BLC-urile(n.141-bunuri de larg consum) si nicidecum FEMEI!


Eu cred ca Pralea se referea ca si femeile dupa ce le arati ca le iubesti cu ata isi bat joc de....
The_Exile
Postat pe 29 Iulie 2011 20:55
De la: Yharr, la data 2011-07-29 20:55:24

Eu cred ca Pralea se referea ca si femeile dupa ce le arati ca le iubesti cu ata isi bat joc de....

maaaaaaa iubesteeeeeeee feeeeeeeemeeeeeeeeeeiiiiiiiiiileeeeeeeeeeee
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2011 20:57
De la: Yharr, la data 2011-07-29 16:52:20
De la: kudika414141, la data 2011-07-29 15:24:09 barbatii,cu cat le arati iubirea mai mult,cu atata isi bat joc mai mult de sentimentele tale.


Eu cu chestia asta nu-s de acord.


nici eu nu sunt de acord .
a nu se confunda totusi iubirea cu axfisierea daca il catzai la cap isi ia omul campii
pickard
Postat pe 29 Iulie 2011 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Orgasm real vs orgasm mimat 82 De la: angelo_micnegrusiurat 19 Decembrie 2009 09:46
ce va atrage la corpul unui baiat? 72 De la: marco918 20 Ianuarie 2010 02:11
Sfaturi pentru a atinge cat mai usor orgasmul vaginal? 4 De la: kudika_22303 3 Decembrie 2012 10:43
baiat virgin caut fata virgina 10 De la: darkprince200386 17 Aprilie 2012 19:02
De ce vor barbatii atata libertate? 169 De la: marceltuky 29 Noiembrie 2010 11:50