Setari Cookie-uri

HELP. Probleme cu gandacii de bucatarie !!!!!!!!!!!!!!!

Mai frumosilor, nu stiu cum sa mai scap de gandacii de bucatarie. Am dat cu tot felul de solutii si dispareau o perioada si apareau iar. Am tot citit pe net ca Regent e cel mai bun si eficient. E o fiola alba care se dilueaza in apa si e f usor de folosit, nu miroase. Problema este ca nu am mai gasit nicaieri. Se gasea la farmaciile veterinare, dar nu se mai fabrica, sau are alta denumire. Va rog din suflet pe cei care ma puteti ajuta sa mi procur si eu sa mi dea un semn . Asta e email ul meu si id ul de mess gavriloaie_oana@yahoo.com. Va multumesc anticipat.
kudika042695
Postat pe 3 August 2011 17:21
De la: kudika042695, la data 2011-08-03 17:21:22 Mai frumosilor, nu stiu cum sa mai scap de gandacii de bucatarie. Am dat cu tot felul de solutii si dispareau o perioada si apareau iar. Am tot citit pe net ca Regent e cel mai bun si eficient. E o fiola alba care se dilueaza in apa si e f usor de folosit, nu miroase. Problema este ca nu am mai gasit nicaieri. Se gasea la farmaciile veterinare, dar nu se mai fabrica, sau are alta denumire. Va rog din suflet pe cei care ma puteti ajuta sa mi procur si eu sa mi dea un semn . Asta e email ul meu si id ul de mess gavriloaie_oana@yahoo.com. Va multumesc anticipat.

se gaseste la fitofarmacii adica acolo de unde se ia erbicide si insecticide pentru agricultura
pickard
Postat pe 3 August 2011 17:25
Frumoaso, "Regent" e interzis de U.E.
Incearca Super Killer...sau vorbeste-le frumos, poate stiu de vorba buna. :)

P.S. Pentru alte solutii, try Google.
Ciudat e ca eu am bagat acolo "Regent + gandacii de bucatarie"...si m-au trimis tot aici, pe topicul tau.
Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 17:28
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 17:28:17 Frumoaso, "Regent" e interzis de U.E.
Incearca Super Killer...sau vorbeste-le frumos, poate stiu de vorba buna. :)

P.S. Pentru alte solutii, try Google.
Ciudat e ca eu am bagat acolo "Regent + gandacii de bucatarie"...si m-au trimis tot aici, pe topicul tau.


parca erai tzantzar! acum esti si gandac!?
lasa fata sa se duca unde i-am zis eu ca-i spune aia ce trebuie sa te extermine
pickard
Postat pe 3 August 2011 17:30
De la: kudika042695, la data 2011-08-03 17:21:22 Mai frumosilor, nu stiu cum sa mai scap de gandacii de bucatarie. Am dat cu tot felul de solutii si dispareau o perioada si apareau iar. Am tot citit pe net ca Regent e cel mai bun si eficient. E o fiola alba care se dilueaza in apa si e f usor de folosit, nu miroase. Problema este ca nu am mai gasit nicaieri. Se gasea la farmaciile veterinare, dar nu se mai fabrica, sau are alta denumire. Va rog din suflet pe cei care ma puteti ajuta sa mi procur si eu sa mi dea un semn . Asta e email ul meu si id ul de mess gavriloaie_oana@yahoo.com. Va multumesc anticipat.

pentru a scapa de gandaci trebuie facuta o deratizare la intreaga locuinta...daca e sti la bloc in tot blocul.si trebuie repetata la 2 saptamani deoarece atat dureaza perioada de incubatie la aceste ganganii.
cauta o firma care se ocupa de acest lucru.
spor la treaba.
PRALEA_
Postat pe 3 August 2011 17:33
De la: pickard, la data 2011-08-03 17:30:56
parca erai tzantzar! acum esti si gandac!?
lasa fata sa se duca unde i-am zis eu ca-i spune aia ce trebuie sa te extermine


Mila bre!
Nu i-am spus decat ca Regent e verboten, sa nu-l mai caute degeaba.
La tine e mai simplu...imi cumpar eu pistol.
Darkmagic
Postat pe 3 August 2011 17:34
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-03 17:34:04
De la: pickard, la data 2011-08-03 17:30:56
parca erai tzantzar! acum esti si gandac!?
lasa fata sa se duca unde i-am zis eu ca-i spune aia ce trebuie sa te extermine


Mila bre!
Nu i-am spus decat ca Regent e verboten, sa nu-l mai caute degeaba.
La tine e mai simplu...imi cumpar eu pistol.


dar ce-l cumperi cand il poti fura!?
pickard
Postat pe 3 August 2011 17:35
De la: kudika042695, la data 2011-08-03 17:21:22 Mai frumosilor, nu stiu cum sa mai scap de gandacii de bucatarie. Am dat cu tot felul de solutii si dispareau o perioada si apareau iar. Am tot citit pe net ca Regent e cel mai bun si eficient. E o fiola alba care se dilueaza in apa si e f usor de folosit, nu miroase. Problema este ca nu am mai gasit nicaieri. Se gasea la farmaciile veterinare, dar nu se mai fabrica, sau are alta denumire. Va rog din suflet pe cei care ma puteti ajuta sa mi procur si eu sa mi dea un semn . Asta e email ul meu si id ul de mess gavriloaie_oana@yahoo.com. Va multumesc anticipat.


Ai incercat sa le explici cu frumosul ca nu e locul lor la tine?
anageo25
Postat pe 3 August 2011 20:49
Mai, va multumesc pentru idei, sunteti de treaba. S a facut deratizare si dezinsectie periodic in tot blocul si nu am scapat cu adevarat de ei. Am tot cautat pe google, am gasit Globol, Killer, K 300, spuma raid, toate ziceau k sunt una mai buna ca alta. Le am incercat pe toate si da...au avut efect temporar. Si despre regent stiu ca nu se mai fabrcia, dar am zis totusi sa incerc.Am auzit si varianta ca se fabrica sub alta denumire. Daca imi poate spune cineva ca a scapat de tot de gandacii aia urati, maro si negri, si ca nu i au mai aparut nici dupa un an, sa mi spuna si mie cu ce a dat, k sincer ma ia cu capu cand vad ca nu reusesc sa gasesc o solutie eficienta.
kudika042695
Postat pe 4 August 2011 16:47
De la: PRALEA_, la data 2011-08-03 17:33:30
De la: kudika042695, la data 2011-08-03 17:21:22 Mai frumosilor, nu stiu cum sa mai scap de gandacii de bucatarie. Am dat cu tot felul de solutii si dispareau o perioada si apareau iar. Am tot citit pe net ca Regent e cel mai bun si eficient. E o fiola alba care se dilueaza in apa si e f usor de folosit, nu miroase. Problema este ca nu am mai gasit nicaieri. Se gasea la farmaciile veterinare, dar nu se mai fabrica, sau are alta denumire. Va rog din suflet pe cei care ma puteti ajuta sa mi procur si eu sa mi dea un semn . Asta e email ul meu si id ul de mess gavriloaie_oana@yahoo.com. Va multumesc anticipat.

pentru a scapa de gandaci trebuie facuta o deratizare la intreaga locuinta...daca e sti la bloc in tot blocul.si trebuie repetata la 2 saptamani deoarece atat dureaza perioada de incubatie la aceste ganganii.
cauta o firma care se ocupa de acest lucru.
spor la treaba.


deratizarea e pentru sobolani.
zinaceabunasinebuna
Postat pe 21 Ianuarie 2012 06:36
De la: kudika042695, la data 2011-08-04 16:47:07 Mai, va multumesc pentru idei, sunteti de treaba. S a facut deratizare si dezinsectie periodic in tot blocul si nu am scapat cu adevarat de ei. Am tot cautat pe google, am gasit Globol, Killer, K 300, spuma raid, toate ziceau k sunt una mai buna ca alta. Le am incercat pe toate si da...au avut efect temporar. Si despre regent stiu ca nu se mai fabrcia, dar am zis totusi sa incerc.Am auzit si varianta ca se fabrica sub alta denumire. Daca imi poate spune cineva ca a scapat de tot de gandacii aia urati, maro si negri, si ca nu i au mai aparut nici dupa un an, sa mi spuna si mie cu ce a dat, k sincer ma ia cu capu cand vad ca nu reusesc sa gasesc o solutie eficienta.


fata n-o sa mai mananc o saptamana din cauza gandacilor tai!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 21 Ianuarie 2012 06:37
GEL FOVAL 20 MG DE PE SIT-UL ANTI-DAUNATORI.RO NICI EU NU CREDAM CA MAI SCAP DE EI DUPA APROAPE 5 ANI ,DECAT DACA MA MUTAM LA TARA.e 40 RON ,EU AM MAI CUMPARAT SI UN APARAT CONTRA GAND. ,DAR GELUL E F.BUN , DUPA 3 LUNI NU MAI EXISTA PICIOR DE GANDAC LA MINE IN APARTAMENT, IN CEL AL VECINILOR NU MA MAI INTERSEAZA.
kudika_29694
Postat pe 17 Februarie 2013 00:49
Si eu am avut foarte multe probleme din cauza gandacilor si nu stiam ce sa mai fac din cauza lor am incercat diferite soluti si spray-uri nimic. Mureau si a doua zi veneau alta serie de la vecini. Am astupat toate gaurile si locurile pe unde acestia veneau, insa nici un rezultat. Am vorbit cu vecini care nu pre erau de acord, si le-am spus sa apelam la o firma de dezinsectie din Bucuresti pentru ai combate. Am apelat la vreo doua firme, insa rezultatele nu au fost cele asteptate. Dupa lungi cautari si documentari am gasit aceasta firma de dezinsectie Bucuresti http://www.ddd-bucuresti.ro/ , care in scurt timp dupa ce au luat masuri au aparut si rezultatele. In sfarsit am scapat de acestia, era tare nasol noapte sa ii vad cum umbla prin bucutarie si hol.
kudika_960467
Postat pe 15 Aprilie 2014 14:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand ii apuca pe romani... 20 De la: france 28 Martie 2008 17:34
Kudika 14 De la: mahy33 2 Ianuarie 2010 16:41
Fii tu insati 13 De la: -Dyna- 4 Martie 2015 12:50
Vand lucrare de licenta 1 De la: italianul1987 17 Martie 2010 00:44
CE PARERE AVETI DESPRE VW TIGUAN? 44 De la: CERALYNA 20 Iulie 2014 15:31