Setari Cookie-uri

sotul ma inseala...un sfat, va rog!

De la: anastasia_m, la data 2011-08-06 21:41:58
De la: _vio_, la data 2011-08-06 21:41:08
De la: animallover, la data 2011-08-06 21:36:53bitch daca teai ingrasat daia sa dus la alta mai dotata si mai tanara


cum le stii tu pe toate ... Ti-ai ales gresit profesia



ce profesie are???


cica... produce
_vio_
Postat pe 6 August 2011 21:43
De la: anastasia_m, la data 2011-08-06 21:41:58
De la: _vio_, la data 2011-08-06 21:41:08
De la: animallover, la data 2011-08-06 21:36:53bitch daca teai ingrasat daia sa dus la alta mai dotata si mai tanara


cum le stii tu pe toate ... Ti-ai ales gresit profesia



ce profesie are???
,, ginecolog ,,
gabrielle_new
Postat pe 6 August 2011 21:59
draga animallover nu sunt grasa deloc...si pot sa-ti spun ca la varsta mea arat foarte bine....
sunt o bruneta ...par lung cu ochii verzi si trasaturi f frumoase, inalta..chiar si el imi spune clar ca arat f bine
kudika416904
Postat pe 6 August 2011 23:12
De la: kudika416904, la data 2011-08-06 23:12:33draga animallover nu sunt grasa deloc...si pot sa-ti spun ca la varsta mea arat foarte bine....
sunt o bruneta ...par lung cu ochii verzi si trasaturi f frumoase, inalta..chiar si el imi spune clar ca arat f bine

vorbe vorbe
asa si eu pot spune ca sunt blond cu ochii albastri
pickard
Postat pe 6 August 2011 23:24
De la: kudika416904, la data 2011-08-06 23:12:33draga animallover nu sunt grasa deloc...si pot sa-ti spun ca la varsta mea arat foarte bine....
sunt o bruneta ...par lung cu ochii verzi si trasaturi f frumoase, inalta..chiar si el imi spune clar ca arat f bine
Nu-i da prea multe detalii ca de loc iti propune sa te scoata la cafea,....asta are scoala ,te ia pe dupa colt.
lilu_67
Postat pe 6 August 2011 23:29
De la: lilu_67, la data 2011-08-06 23:29:19
De la: kudika416904, la data 2011-08-06 23:12:33draga animallover nu sunt grasa deloc...si pot sa-ti spun ca la varsta mea arat foarte bine....
sunt o bruneta ...par lung cu ochii verzi si trasaturi f frumoase, inalta..chiar si el imi spune clar ca arat f bine
Nu-i da prea multe detalii ca de loc iti propune sa te scoata la cafea,....asta are scoala ,te ia pe dupa colt.


fara poza nu se poate! decat poate sa straluceasca pe forum cu postari inteligente
pickard
Postat pe 6 August 2011 23:31
De la: kudika416904, la data 2011-08-06 23:12:33draga animallover nu sunt grasa deloc...si pot sa-ti spun ca la varsta mea arat foarte bine....
sunt o bruneta ...par lung cu ochii verzi si trasaturi f frumoase, inalta..chiar si el imi spune clar ca arat f bine
stai linistita esti frumoasa oricum ,nu trebuie sa ne spovedim la el ..nu este etalon de frumusete si nici locul lui popa nu il tine
gabrielle_new
Postat pe 7 August 2011 00:15
De la: kudika416904, la data 2011-08-06 16:05:50
cam asta este mentalitatea lui cu care eu nu pot fi deloc de acord;


Ei nu! Si pe langa mentalitatea asta cu care ESTI de acord, o mai adaugi si pe cea cu "stau cu el pentru copii".
Cine nu-i de acord, pune capat in scurt timp, nu asteapta nimic. Si in niciun caz nu se roaga sa fie bagata in seama. Daca vroia s-o lase pe amanta, o lasa ca doar si el stie ce are acasa. Ca-i barbat, nu? Sau nu-i?
rashela
Postat pe 7 August 2011 00:26
da...exact asta mi-am propus ...nu o sa-i mai permit sa ma umileasca mai mult decat a facut-o.
kudika416904
Postat pe 7 August 2011 19:25
De la: kudika416904, la data 2011-08-07 19:25:15 da...exact asta mi-am propus ...nu o sa-i mai permit sa ma umileasca mai mult decat a facut-o.


Buna seara!

O hotarare inteleapta pe care ar fi trebuit sa o iei inainte de conceperea celui de-al doilea copil.Ma indoiesc ca sotul tau a fost suficient de inteligent in tradarea lui astfel incat incat sa nu-ti dai seama de faptul ca te imparte cu alte femei,de ce folosesc pluralul?Pentru ca,barbatul care este inveterat in acest obicei,nu se va opri la o singura aventura.Pasiunea lui,extraconjugala ti-a afectat, deja,familia si daca persisti in a convietui cu el vor suferi si copiii.Motivele pentru care sotul tau te insala,din punctul meu de vedere,trec in patologic,dar nu conteaza parerea mea!conteaza ca tu sa iei hotararea cea mai buna pentru tine si pruncii tai.
Draga doamna,nu esti singura femeie din aceasta lume ,care trece prin acest impas.Nu vei fi nici ultima!
Singurul drum pe care trebuie sa-l urmezi este separarea de sot si inaintarea actiunii de divort!Nu te agata de faptul ca o sa ai doi copii.Ei au nevoie de o mama puternica si hotarata!Sotul tau nu se va schimba si mai tarziu vei suferi triplu!Nu merita sa suferi pentru nimeni si pentru nimic in lume.Copiii au nevoie de stabilitate si daca sotul tau nu prezinta nicio garantie in acest sens,tu trebuie sa le-o asiguri,mama fiind.Daca ai avut curajul sa te avanti in nebunia unei casatorii unde adulterul este la el acasa,sigur vei avea puterea sa te desparti si sa-ti vezi de copii si de viata ta.Repet,esti o femeie puternica insasi prin definitia femeii ca izvor de viata,nu-ti lasa sotul sa te distruga mai mult decat a facut-o si continua-ti drumul astfel incat sa fii fericita.Consulta-te si cu familia ta,sunt sigura ca nu te va lasa in criza familiala in care te afli.Orice femeie are dreptul la fericire,indiferent cati copii ar avea si niciun barbat nu are dreptul sa-si bata joc de mama copiilor sai!Lasa-l in pace,lasa-l sa-si traiasca viata cum doreste si tu mergi mai departe!Mai tarziu copiii iti vor multumi !Capul sus si croieste-ti o viata linistita!Nu te mai incovoia in fata durerii,indreapta-te si fii verticala in demersul tau,indiferent care ar fi acela!Sanatate si ai grija de copiii tai!
kudika414141
Postat pe 7 August 2011 19:56
Daca va spune careva ca voi, femeile, sunteti niste fiinte slabe va suparati.
Nu inteleg de ce va umiliti atat si va complaceti atat intr-o relatie sau intr-o casnicie stricata.
Cred ca majoritatea femeilor se tem pur si simplu ca raman singure, sau o duc prea bine si de asta accepta fel de fel de umiliri din partea unor barbati care nu dau 2 bani pe ceeea ce insemnati sau pe nevoile voastre ca si femei.
Si a cui e vina ?
Mi-am batut capul si m-am intrebat cum naiba pot unele femei sa accepte sa fie inselate sau sa fie lovite sau sa fie tratate in cine stie ce feluri si nu am gasit nici un raspuns.
Pai daca te inseala omu ala inseamna ca nu te mai respecta absolut deloc, cum poti sa il mai privesti in ochi nu stiu. Da e o stuatie grea, cu copii etc dar ce naiba, aduna-te putin si vezi ca poti sa iti traiesti viata si fara el. Nu zic ca nu e greu dar o sa vezi ca poti trece peste ! Nu are rost sa iti mananci ani de viata cu cu el.
Parerea mea.
:)
Paraipan
Postat pe 8 August 2011 01:22
multumesc tuturor care au venit cu un sfat sau comentariu
kudika416904
Postat pe 8 August 2011 15:15
De la: Paraipan, la data 2011-08-08 01:22:19Daca va spune careva ca voi, femeile, sunteti niste fiinte slabe va suparati.
Nu inteleg de ce va umiliti atat si va complaceti atat intr-o relatie sau intr-o casnicie stricata.
Cred ca majoritatea femeilor se tem pur si simplu ca raman singure, sau o duc prea bine si de asta accepta fel de fel de umiliri din partea unor barbati care nu dau 2 bani pe ceeea ce insemnati sau pe nevoile voastre ca si femei.
Si a cui e vina ?
Mi-am batut capul si m-am intrebat cum naiba pot unele femei sa accepte sa fie inselate sau sa fie lovite sau sa fie tratate in cine stie ce feluri si nu am gasit nici un raspuns.
Pai daca te inseala omu ala inseamna ca nu te mai respecta absolut deloc, cum poti sa il mai privesti in ochi nu stiu. Da e o stuatie grea, cu copii etc dar ce naiba, aduna-te putin si vezi ca poti sa iti traiesti viata si fara el. Nu zic ca nu e greu dar o sa vezi ca poti trece peste ! Nu are rost sa iti mananci ani de viata cu cu el.
Parerea mea.
:)


Are doi copii! E nitel cam legata de maini si picioare. Singura sansa ar fi probabil sa ii duca la parinti si sa se apuce dupa ce naste sa munceasca. Tie ti se pare usor? Din vorbe e simplu, practica ne omoara.
bea79
Postat pe 8 August 2011 15:53
De la: bea79, la data 2011-08-08 15:53:00
Are doi copii! E nitel cam legata de maini si picioare. Singura sansa ar fi probabil sa ii duca la parinti si sa se apuce dupa ce naste sa munceasca. Tie ti se pare usor? Din vorbe e simplu, practica ne omoara.

Bea, ai dreptate, sa cresti doi copii singura nu e usor...dar...gandeste-te si la situatia in care nu exista bunici nici pe linie paterna, nici pe linie materna...nu sunt obligati tinerii sa se descurce cumva,dandu-si copii la cresa?...deci,solutii exista... mai ales ca s-a inventat pensia alimentara si executarea silita in caz ca uita
miss_darine
Postat pe 8 August 2011 16:23
De la: miss_darine, la data 2011-08-08 16:23:42
De la: bea79, la data 2011-08-08 15:53:00
Are doi copii! E nitel cam legata de maini si picioare. Singura sansa ar fi probabil sa ii duca la parinti si sa se apuce dupa ce naste sa munceasca. Tie ti se pare usor? Din vorbe e simplu, practica ne omoara.

Bea, ai dreptate, sa cresti doi copii singura nu e usor...dar...gandeste-te si la situatia in care nu exista bunici nici pe linie paterna, nici pe linie materna...nu sunt obligati tinerii sa se descurce cumva,dandu-si copii la cresa?...deci,solutii exista... mai ales ca s-a inventat pensia alimentara si executarea silita in caz ca uita

Draga mamica... daca te-ai hotarat sa te desparti de el, fa niste socoteli privind pensia de intretinere (ceea ce inseamna mai mult decat "alimentara") si fugutza la avocat sa redacteze cererea de divortz!
Draga femeie dezamagita... capul sus! esti frumoasa (si constienta de asta, deci, ai un mare avantaj!), sanatoasa si desteapta. Daca el a uitat de cine s-a indragostit, pierderea e a lui. Tu nu uita ca esti femeie si ca toate, dar toate! parghiile fericirii iti sunt la indemana, cu conditia sa vrei.
Sa auzim de bine. .....
maimai_no1
Postat pe 8 August 2011 20:00

multumesc din suflet pentru sfat! toate cele bune
kudika416904
Postat pe 10 August 2011 14:18
De la: maimai_no1, la data 2011-08-08 20:00:25
De la: miss_darine, la data 2011-08-08 16:23:42
De la: bea79, la data 2011-08-08 15:53:00
Are doi copii! E nitel cam legata de maini si picioare. Singura sansa ar fi probabil sa ii duca la parinti si sa se apuce dupa ce naste sa munceasca. Tie ti se pare usor? Din vorbe e simplu, practica ne omoara.

Bea, ai dreptate, sa cresti doi copii singura nu e usor...dar...gandeste-te si la situatia in care nu exista bunici nici pe linie paterna, nici pe linie materna...nu sunt obligati tinerii sa se descurce cumva,dandu-si copii la cresa?...deci,solutii exista... mai ales ca s-a inventat pensia alimentara si executarea silita in caz ca uita

Draga mamica... daca te-ai hotarat sa te desparti de el, fa niste socoteli privind pensia de intretinere (ceea ce inseamna mai mult decat "alimentara") si fugutza la avocat sa redacteze cererea de divortz!
Draga femeie dezamagita... capul sus! esti frumoasa (si constienta de asta, deci, ai un mare avantaj!), sanatoasa si desteapta. Daca el a uitat de cine s-a indragostit, pierderea e a lui. Tu nu uita ca esti femeie si ca toate, dar toate! parghiile fericirii iti sunt la indemana, cu conditia sa vrei.
Sa auzim de bine. .....


Imi place sfatul tau! Bravo! Asa ar trebui sa gandeasca orice femeie care se afla in situatia protegonistei topicului. Nu face sacrificii pentru ca nu se merita si doar tie o sa-ti faci rau in cele din urma. Te vei chinui foarte mult cu doi copii dar soarele trebuie sa rasara si pe strada ta. Asa este, e usor sa vorbim dar sa punem in practica toate astea este extrem de greu dar copii o sa cresca si o sa inteleaga tot ce se intampla si crezi ca o sa aprecieze ca te-ai sacrificat tu pentru ei?? Din contra daca si ei o sa sufere din cauza infidelitatilor tatalui o sa te condamne ca i-ai facut si pe ei sa treaca prin asta. Bafta multa!!!
mady2308
Postat pe 12 August 2011 17:38
sa-ti spun ceva:eu sunt singurul baiat intre cateva surori.cand la cea mai mare sotul i-a zis"am fost cu una,doar asa ca barbatii,nu conteaza ea"sormea a luat o tigaie si ZDRANG de a venit si salvarea de nevoie....hmmm,imi place de sormea mare la atitudine...dupa a mai luat si o bataie de la taicamiu,asa sa inteleaga mai bine...in fine,eu ca barbat la 25 de ani,am prieteni destui,si iti spun clar:"ESTI ZERO PENTRU EL".nu te baza pe pensii,si alte rahaturi,pleaca ,vb cu familia si prieteni si rezolvi tu cumva!bafta!
danNad
Postat pe 13 August 2011 03:25
Din pacate e o realitate cruda,acelasi lucru l-am patit si eu dupa 23 de ani din care 20 de casatorie cu un copil de 17 ani,dar depinde de tine si el daca reusiti sa va adunati,sa comunicati mai mult,sa-l implici mai mult poate reusesti sa-l aduci pe drumul bun,dar increderea in el s-a dus oricum daca nu DIVORT,la mine este ultima decizie e foarte greu si incep frustrarile si reprosurile sa te macine dar decat sa stau vesnic cu frica in san cand iese pe usa mai bine singura si linistita,e greu stiu si din pacate intodeauna ne gandim ca nu vom reusi sa supravietuim dar se poate pe mine acest divort m-a scos dintr-o stare de letargie si am devenit mult mai puternica si mai hotarata in tot ce fac
hicealuminitacatalina
Postat pe 13 August 2011 04:38
Atat timp cat te inseala, recunoaste si iti spune cu nonsalanta ca sa-ti vezi de viata ca el nu o sa-si lase familia pt o... inseamna ca nu te va parasi ci va veni la tine acasa, in continuare. Acesta amanta nu e nici prima nici ultima asa ca ce ti-a spus "ea" este adevarat: daca nu e ea e alta. Gandeste-te bine daca iti convine sa stai cu el, sa ii faci in continuare toate mofturile, sa fii femeia de casa de care el are nevoie in timp ce el merge si se distreaza cu alta iar tu stai in casa ocupandu-te de copii, de casa si toate celelate. Aceasta e viata pe care ti-o doresti? Ca el sigur nu se va schimba
dianab77
Postat pe 13 August 2011 07:36
salut.... nu baga in seama comentariile rautacioase din partea unor barbati care se baga si ei ca musca-n lapte.... lasa-l si incearca sa te descurci singura.barbatii se cred atat de potenti pe toate planurile incat uita sa-si mai priveasca mutrele in oglinda si sa se intrebe daca asa o fi ... in fine si desteptii care se cred macho sa nu uite ca Dumnezeu a ales femeia sa aduca viata pe pamant.am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare numai ca eu nu am copii.nu conteaza cum arati sau cat de bine ori de rau arati, ei niciodata nu-s multumiti cu ce au in ograda...asa ca da-l in pacat si mergi mai departe.daca vrei sa te razbuni p el sa nu faci ca majoritatea fetelor,sa-l inseli,ci demonstreaza-i ca poti sa traiesti si fara el chiar daca ai copii... la un moment dat in viata vor intelege.si tne minte intre o femeie si un barbat aproape niciodata nu poate exista decat o relatie de amicitie.sper ca ti-am fost de ajutor.
BlackPanther2486
Postat pe 13 August 2011 09:55
Divorttezi si il dai dracu. Ceri pensie alimentara. E un mare cretin.
sw33tblond1e
Postat pe 13 August 2011 11:33
Ai 2 motive excelente sa mergi mai departe cu capul sus. Curaj!
kudika386504
Postat pe 13 August 2011 11:44
Numai ratiunea ta stie ce ai de facut.
Din punct de vedere sufletesc,nu mai ai nimic de asteptat de la el.
Are dreptate amanta lui cand spune ca "daca nu e ea ,e alta".
Dar vina nu este a ta.
Acesta este caracterul lui si nu si-l va schimba,nici daca ar avea 10 copii cu tine.
E un tip pragmatic si egoist.
Ii convine situatia:tu o femeie frumoasa,devotata,desteapta,mama buna,etc...si pe deasupara care-l si iubeste.....
Nu te-ar lasa pentru nimic in lume,chi daca...RETINE....nu te iubeste....
Tu esti cea care-i da lui echilibru si asta conteaza extrem de mult pentru acest gen de barbati,caracterizati prin nestatornicie si un egoism imens.
DECI RETINE:EL NU SE VA SCHIMBA,indiferent de strategia pe care o vei aborda in viitor.
Si ai numai doua posibiltati:1.sa ramai ancorata in acest mod de viata si sa te prefaci ca totul este OK,acceptandu-ti soarta;
2.Sa pleci,asumandu-ti riscul de a ramane singura cu doi copii mici si ....poate singura intreaga viata,fara un barbat care sa-ti ofere iubirea fara de care nu functionam.
Si.....nu stiu daca il vei gasi.
Pune in balanta totul si vei gasi raspunsul pe care-l cauti.
Pentru noi,cei care doar privim de pe margine,este usor sa dam sfaturi de genul:LASA-L!!!...RAMAI!!!....
Dar nu noi iti vom intretine copii si nu noi iti vom sterge lacrimile atunci cand vei tanji dupa iubire.
Stiu....nu te-am ajutat deloc,dar....vorbesc din experienta mea....e imposibil sa stii la momentul in care ai nevoie de o certitudine,ce sa alegi,ca sa fii sigura ca ai ales bine pentru viitor.
Dumnezeu sa te ajute sa alegi calea pe care vei fi fericita si impacata cu ceea ce ai ales!
balanta65
Postat pe 13 August 2011 12:02
[quote]nu a recunoscut...spunandu-mi ca intre el si d-ra. nu este nimik si ca doar vorbesc pe facebook, telefon... ca sau vazut de cateva ori la cafea...si cam atat[/quote]
Consider ca e cam mult si atat, a cam intrecut masura. Un barbat casatorit nu ar trebui sa aiba relatii chiar si de prietenie cu o persoama de sex opus. Asta duce in timp la distrugerea casatoriei. Chiar si un asa ziz "flirt nevinovat" e daunator deoarece e un prim pas intr-o relatie adulterina.
Discutati serios problema si vezi ce atitudine are. Decizia finala e a ta!
Amiable
Postat pe 13 August 2011 12:29
Draga mamica - nu fi disperata, deoarece esti puternica si puterea va fi si mai mare cand vei avea al doilea copil. Curajul de a fi mama si de a avea un camin si doi copii este astazi mai rar - dar cu siguranta se vede clar ca asta ti-ai dorit de la viata - numai ca ai ales foarte gresit un "individ" care NU te merita si NU isi merita caldura caminului si fericirea ce o da cresterea copiilor - ce nu seamana cu nici o legatura...cu nici o fufa din aceasta lume. Decat sa iti faci viata "un infern" - motivand ca poate ai face sacrificiul de a fi "obiect" ...in viata cuiva - datoriat copiilor...care evident vor simti din plin goliciunea relatiei voastre si pe care ii vei uri uneori pentru nefericirea ta - mai bine iti creezi propria viata - eliminand BALASTUL si EROAREA din viata ta. Nici o femeie NU trebuie sa se umileasca sa accepte COMPROMISUL si PROMISCUITATEA... Daca te-a iubit si v-ati casatorit cu scopul de a fi un CUPLU - jurandu-va credinta si iubire - fiecare dintre cei doi trebuie sa aiba grija ca iubirea sa fie mereu pentru celalalt si sa-l respecte asa cum si-ar dori sa fie respectat. Esti o fiinta ce ai aceleasi drepturi ca si ceilalti....si nu trebuie sa accepti a fi doar "servitoarea"...la care vine sa se imbrace si sa manance....Decat UMILINTA - mai bine singuratate si apoi viata le rezolva - fiecare la final va beneficia de ceea ce merita - asta negresit. Sa fii sanatoasa, sa aduci pe lume bebelusul si ai grija de tine in mod deosebit.
Briana_G
Postat pe 13 August 2011 16:53
La fel mi s-a intamplat si mie, l-am iertat si l-am acceptat inapoi, dar cand e patologic....nimic nu il "vindeca"...nici copiii, nici tu... Eu m-am compromis 22 de ani, pentru copii dar intre timp au aparut altele tinere, de varsta copiilor mei. Intr-un final, m-a parasit tot el iar acum fac bilantul celor 22 de ani pierduti...
Te sfatuiesc sa nu mai stai cu el. Copiii tai au nevoie de o mama sanatoasa si linistita, nu de o mama vesnic nefericita...
Mara_38
Postat pe 13 August 2011 19:31
Buna, am citit topicul tau este foarte dureros prin ce treci tu acum, numai cine a trait asemenea clipe stie adevarata suferinta. Parerea mea nu conteaza prea mult ,dar iti pot spune in primul rand ca nu merita acea persoana cale libera si lupta pt familia ta, stiu ca este foarte greu sa ierti ceea ce tia facut el, dar fa lucrul asta pt. copii si pt tine. Nu lasa locul altei "" panarame "" care sa bagat in fam voastra. Si fa-ti sotul sa vada ce fel de persoana esti tu , aratai k il iubesti , aranjeazate pt el, si incearca sa fiti cat mai mult impreuna. Lume este rea in ziua de astazi si fetele tinere cauta barbati insurati care au bani , nu pusti cara nu au bani de un suc. . Nu o lasa sa-ti ia locul ,incearca sa-l recuceresti pe sot asta este viata. In viata sunt anumite lucruri pt. care cere sacrificiu, si eu cred ca se merita sa te sacrifici . Nu pot spune k este usor dar gandestete k este foarte greu sa-ti refaci viata mai ales ca o sa ai si doi copii, mai repede o repari casnicia, dar asta depinde de tine. Fa-ti sotul sa regrete ceea ce a facut, aratai ce are de pierdut . In al doilea rand nu se merita sai accepti asemenea lucruri sotului. Sa te ajute dumnezeu sa fie bine, iti spun k nu este bine ceea ce a facut aia sau " el" ( sotul) k a vrut sa-si cladeasca fericirea pe suferinta ta si a copiilor . Dumnezeu il va bate cand nici nu ne gandim. Capul sus si toate cele bune.
kudika120879
Postat pe 13 August 2011 19:31
De la: sw33tblond1e, la data 2011-08-13 11:33:43Divorttezi si il dai dracu. Ceri pensie alimentara. E un mare cretin.
Daca tu esti cea din poza ......cu nasoiul ala te'nteleg de ce urasti barbatii !!!!
cristinxxx
Postat pe 13 August 2011 19:44
multumesc din suflet! numai bine!
kudika416904
Postat pe 13 August 2011 22:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie d un sfat urgent 31 De la: heroes 4 Ianuarie 2010 16:45
Dragoste in minim doi? Adica e loc si pentru al treilea? 66 De la: kudika_6711 18 Iunie 2013 16:00
Un sfat, va rog!!! Nu vreau sa va plictisesc... 12 De la: kudika172385 31 Mai 2010 09:44
Invata sa-ti controlezi starile de stres , anxietate si emotivitate! 1 De la: kudika_10579 26 Iunie 2012 15:43
Sotia ma inselat Casatorit de 10 ani cu 2 copii 9 De la: Editzu 30 Decembrie 2010 22:40