Setari Cookie-uri

Vand rochita de mireasa cu super effect

Vand rochita de mireasa cu super effect. Este o rochie... nu speciala, ci foarte super extra speciala, creata pentru simturi estetice fine si pentru o nunta eleganta. In mod normal noi nu aveam buget pentru asa ceva, dar m-am indragostit de ea si n-am avut de ales... Desi ma doare sa ma despart de ea, a venit momentul sa-i caut o mireasa. Atentie! Este marimea S, dar are un corset reglabil si pentru sani si spate mai mari. Bustul este din dantela si perle, iar in jos... un spectacol din volane de danteluta. Are o trena scurta si sta asezata pe pamant, in jurul tau, in asa fel facandu-se efectul de sirena adevarata. Invitatii au fost marcati de rochita si au spus despre ea ca este rupta din povesti si ca este... ALTCEVA. La ea se potriveste orice tip de voal, insa eu am ales unul foarte lung si efectul a fost si mai spectaculos. Rochita este o combinatie intre stilul sirena cu stilul A, de aceea nu este deloc incomoda si aluneca pe suprafete. Are cusuta o crinolina si nici nu se atinge de picioare. Este o rochie care pune in evidenta tot corpul (bustul, talia, spatele si fundul) cu foarte multa finete si fara nicio tenta de trivialitate. A fost rochita visurilor mele pentru care am simtit acel ceva si ii caut o mireasa care sa o merite! Pretul este de 2000 RON. Eu am cumparat-o cu 3000.
Imi puteti scrie la adresa andreea.maletici@gmail.com pentru a va trimite poze sau ma puteti suna.
Andreea: 0731122952
andreea_maletici
Postat pe 13 August 2011 11:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand o jacheta de dama, cu maneca lunga si gluga cu ornament din blana, Dollhouse (USA), noua 12 De la: Alexandra_Lily 4 August 2011 11:14
Vand rochie mireasa Alfred Angelo de poveste.. 2 De la: laura_buc 26 Iulie 2010 14:57
vand rochie de mireasa 2 De la: razvan8507 22 Octombrie 2010 10:54
VAND ROCHITA DE MIREASA 1 De la: grace006554 25 Noiembrie 2009 18:14
vand costum mire 1 De la: lori_miha 9 Iunie 2010 16:50