Setari Cookie-uri

Urmarite de proxeneti!

Eu si cu prietena mea suntem urmarite de proxeneti! ne`am dat seama un felul urmator. In urma cu aproximativ o saptamana era ziua prietenei mele si ne`am intalnit in statia de taxiuri ca sa plecam in timp ce traversam strada o masina un mercedes negru se intoarce inapoi asteapta sa trec strada observa ca ne urcam in taxiu intoarce si merge dupa noi ..era in spatele nostru cand am coborat o oprit o vazt ca am intrat intr`un pub nu am stat nici 2 min si am plecat sa ne ducem intr`un club la pub acolo ne`am mai intalnit cu niste fete in timp ce mergeam pe strada inspre acel club el mergea din urma noastra ..cand au vazut ca intram acolo au plecat dupa ceva timp au vnt si ei acolo si erau la o masa distanta de noi..a doua zii am vorbit cu niste prieteni si ne`au spus ca is dintr`o zona apropiata noua si ca sunt tigani si sa avem grija prietena asta a mea i`a spus fratelui ei care ii politist la criminalistica si i`a spus ca`s proxeneti si`i are in vizior...tot in perioaada asta am intrat intr`un grup de baieti din cate am inteles eu nu sunt prea cumniti fac banii numai din combinatii nu prea legale...mai stateam cu ei intr`o parcare la noi in cartier unde este si un non stop..si la o cafea o vb buna si ne`am "imprietenit"doi dintre ei au pus ochi pe mn si pe prietena mea si au vb cu noi sa avem o relatie mai libera sa nu stie prea multa lume ca nu`i bn ca lumea vb mult ..eu pe acel baiat l`am refuzat de mai multe ori da el insista ..pe cand prieetena asta a mea care il cunostea pe celalt de mai mult timp a acceptat..iar aseaara am aflat ca cei care ne`au urmarit pe noi se cunosc foarte bine cu ei au fost de mai multe ori la scara ...si o alta prietena a vorbit cu un alt politist care il cunostea si i`a spus de acei proxeneti ..si a pus`o pe ea sa ne spuna sa ne indepartam de ei ca ei nu vor fetisoare de 17 ani si ca is mana`n mana cu proxeneti si din cartier au fost multe care au patit asa..azi toata ziua am stat si am pus cap la cap tot ce ne spuneau ei ce ne intrebau si toate se leaga numai ca aseara inaite sa aflu chestia ca baietii is toti implicati i`am spus baiatului care se tinea dupa mn de acei proxeneti si probabil i`a pus putin in alerta si sigur un timp o s`o lase mai usor cu vizita prin cartier sau o sa umble cu alta masina ca sa nu ne dam seama si acum cu acel baiat sunt intr`o relatie deschisa si nu prea stiu cum sa ma comport ca sa nu`i dau de inteles ca stiu aproximativ tot..e o situatie foarte urata si din cate am inteles nu ne urmaresc de azi de maine de vreo 2 ani..probabil au asteptat sa mai crestem..
p.s. scz ca am scris cam cat un roman da am scris cat mai pe scurt posibil ca sa se inteleaga cat de cat...
oanyca15
Postat pe 21 August 2011 17:00
Proxenetii au asteptat 2 ani ? Timp in care v-au urmarit mereu mereu peste tot? Mie imi da cu virgula
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 17:03
cand te-ai trezit era dimineta???
anastasia_m
Postat pe 21 August 2011 17:05
aaaa si mai am doua intrebari:
1. de ce ai deschis topicul asta la cariera?
2.Te-ai hotarat sa te lansezi?
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 17:05
deocamdata lucreaza la scenarii
anastasia_m
Postat pe 21 August 2011 17:07
conteaza asa mult unde deschid topicu?? dc au asteptat asa mult? pentru ca sa mai crestem.. nu cred ca a`ti inteles baietii care vor o "relatie deschisa "cu noi vor sa ne formeze ca sa facem treaba "buna" sa le vina banu repede..ii clar ca nu ne urmaresc numai pe noi ..numai ca noi am facut o mare greseala ca am intrat in anturaju care nu trebuie iar ei prin acei baietii afla mai multe detalii despre noi.. si nu fac "scenari" nu m`ar ajuta cu nimic totul ii adevarat din pacate pentru mine pentru voi nu..
oanyca15
Postat pe 21 August 2011 17:16
Si daca tot va urmaresc atata si asteapta sa mai cresteti,de ce iti faci griji acum?
Acum serios vorbind ,cand te mananca te scarpini.Daca nu vrei complicatii renunti la gagicareala si iti gasesti in pana mea un baietel linistit si la locul lui,nu proxenet.Asta sa presupunem ca e adevarata povestea asta a ta....
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 17:22
De la: oanyca15, la data 2011-08-21 17:00:51Eu si cu prietena mea suntem urmarite de proxeneti! ne`am dat seama un felul urmator. In urma cu aproximativ o saptamana era ziua prietenei mele si ne`am intalnit in statia de taxiuri ca sa plecam in timp ce traversam strada o masina un mercedes negru se intoarce inapoi asteapta sa trec strada observa ca ne urcam in taxiu intoarce si merge dupa noi ..era in spatele nostru cand am coborat o oprit o vazt ca am intrat intr`un pub nu am stat nici 2 min si am plecat sa ne ducem intr`un club la pub acolo ne`am mai intalnit cu niste fete in timp ce mergeam pe strada inspre acel club el mergea din urma noastra ..cand au vazut ca intram acolo au plecat dupa ceva timp au vnt si ei acolo si erau la o masa distanta de noi..a doua zii am vorbit cu niste prieteni si ne`au spus ca is dintr`o zona apropiata noua si ca sunt tigani si sa avem grija prietena asta a mea i`a spus fratelui ei care ii politist la criminalistica si i`a spus ca`s proxeneti si`i are in vizior...tot in perioaada asta am intrat intr`un grup de baieti din cate am inteles eu nu sunt prea cumniti fac banii numai din combinatii nu prea legale...mai stateam cu ei intr`o parcare la noi in cartier unde este si un non stop..si la o cafea o vb buna si ne`am "imprietenit"doi dintre ei au pus ochi pe mn si pe prietena mea si au vb cu noi sa avem o relatie mai libera sa nu stie prea multa lume ca nu`i bn ca lumea vb mult ..eu pe acel baiat l`am refuzat de mai multe ori da el insista ..pe cand prieetena asta a mea care il cunostea pe celalt de mai mult timp a acceptat..iar aseaara am aflat ca cei care ne`au urmarit pe noi se cunosc foarte bine cu ei au fost de mai multe ori la scara ...si o alta prietena a vorbit cu un alt politist care il cunostea si i`a spus de acei proxeneti ..si a pus`o pe ea sa ne spuna sa ne indepartam de ei ca ei nu vor fetisoare de 17 ani si ca is mana`n mana cu proxeneti si din cartier au fost multe care au patit asa..azi toata ziua am stat si am pus cap la cap tot ce ne spuneau ei ce ne intrebau si toate se leaga numai ca aseara inaite sa aflu chestia ca baietii is toti implicati i`am spus baiatului care se tinea dupa mn de acei proxeneti si probabil i`a pus putin in alerta si sigur un timp o s`o lase mai usor cu vizita prin cartier sau o sa umble cu alta masina ca sa nu ne dam seama si acum cu acel baiat sunt intr`o relatie deschisa si nu prea stiu cum sa ma comport ca sa nu`i dau de inteles ca stiu aproximativ tot..e o situatie foarte urata si din cate am inteles nu ne urmaresc de azi de maine de vreo 2 ani..probabil au asteptat sa mai crestem..
p.s. scz ca am scris cam cat un roman da am scris cat mai pe scurt posibil ca sa se inteleaga cat de cat...




Povestea ta ,garnisita cu tot felul de amanunte mai mult sau mai putin picante,poate fi usor transformata intr-un scenariu de film,avand in rolurile principale,pe tine si pe prietena ta!

Eu iti spun doar cateva lucruri si inchei,caci astfel de istorisiri ma duc cu gandul la o imaginatie bogata !
In primul rand,voi aveti parinti?Daca nu,este explicabila initiativa voastra de a intra cu acest subiect pe forum.

Daca aveti parinti,de ce nu discutati cu ei?Sunt singurii in masura sa va ajute mult mai eficient decat am face-o noi!Din ce localitate sunteti si in ce localitate locuiti,caci,mi se pare mie ca, voi nu locuiti cu parintii vostri si va cam faceti de cap!Acestfapt reiese din povestirea ta!Adunati-va mintile si discutati cu parintii vostri!Din punct de vedere legal,juridic,chiar dac politistii nu se implica in descurcarea itelor acestui caz,puteti merge mai departe,dar asta sa o faceti impreuna cu parintii vostri!Fetelor,tineretea este frumoasa,dar ca ea sa va respecte,trebuie ca voi sa va respectati,tinere fiind!Si cand va distrati,faceti-o cu cine trebuie si cand trebuie,anturajul te poate ridica ,dar te si poate cobori!Exista organele de politie,la nivel superior vorbind ,care va pot ajuta in problema voastra!Ganditi si fcaeti ceea ce trebuie!Succes!
RAINBOWLADY
Postat pe 21 August 2011 17:25
suntem din iasi ssi stam undeva la marginea orasului.. si crede`ma ca nu m`ar ajuta cu nimic sa invetez asta nu as avea nici un motiv...si parintii nu pot ajuta prea mult am vb amadoua cu fratii nostrii care sunt mai mari a ei e politist al meu nu dar oricum singure din casa numai iesim seara nu ne mai plimbam singure prin cartier si la 10 in casa si cu iesirile in oras doar cu un grup mare..si de "noi nostri prieteni" vrem sa rupem legatura usor usor fara sa banuiasca ceva si lasam doar loc de un salut..daca treaba se agraveaza si mai mult sigur o sa apelam la politie si avem noroc ca incepem scoala si o sa fie mai rar cu iesirile..oricum am avut noroc ca am aflat din timp poate nu chiar tot dar destul cat sa ne dam seama ce trebuie sa facem..
oanyca15
Postat pe 21 August 2011 18:35
Brava fata Am inteles acu`,tu ai expus si problema si rezolvarea,ce fata desteapta domne Cum le rezolva ea pe toate mititica....Acu` inapoi la papusi ca s-a terminat filmul cu proxeneti
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 18:37
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 17:22:13Si daca tot va urmaresc atata si asteapta sa mai cresteti,de ce iti faci griji acum?
Acum serios vorbind ,cand te mananca te scarpini.Daca nu vrei complicatii renunti la gagicareala si iti gasesti in pana mea un baietel linistit si la locul lui,nu proxenet.Asta sa presupunem ca e adevarata povestea asta a ta....


am avut prieten pana acum o luna si ceva din cartier de la mn ..era mai mare ca mn si nu avea nimeni trb cu mine stateam acolo la el cu prietenii lui totul era ok..dar din pacate ne`am despartit din anumite motive si zilele astea m`a vazut la non stopul ala cu baieti si`mi spune daca eram chiar eu s`au m-a cofundat ..si i`am spus ca eram eu..si ma intreaba daca ii stiu bine cn`s baietii de fapt si`i spun ca stiu putin..si`mi spune sa am mare grija de mine ca nu ma vede bine...eu prima oara nu am bagat de seama dar acum imi dau seama ca a avut dreptate si ca o vrut sa`mi pun un semn de intrebare poate totusi imi dau seama...
oanyca15
Postat pe 21 August 2011 18:40
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:37:54Brava fata Am inteles acu`,tu ai expus si problema si rezolvarea,ce fata desteapta domne Cum le rezolva ea pe toate mititica....Acu` inapoi la papusi ca s-a terminat filmul cu proxeneti

repet din nou nu as avea nici un interes sa invetez ceva nu sufar de nebagare in seama ...pur si simplu vroiam sa aud si parerea altora din exterior da nici o sansa...pe forumu` asta mai mult se face misto de lume decat sa discute serios:-j observ ca pentru unii ii o distractie maxima
oanyca15
Postat pe 21 August 2011 18:42
De la: oanyca15, la data 2011-08-21 18:35:20suntem din iasi ssi stam undeva la marginea orasului.. si crede`ma ca nu m`ar ajuta cu nimic sa invetez asta nu as avea nici un motiv...si parintii nu pot ajuta prea mult am vb amadoua cu fratii nostrii care sunt mai mari a ei e politist al meu nu dar oricum singure din casa numai iesim seara nu ne mai plimbam singure prin cartier si la 10 in casa si cu iesirile in oras doar cu un grup mare..si de "noi nostri prieteni" vrem sa rupem legatura usor usor fara sa banuiasca ceva si lasam doar loc de un salut..daca treaba se agraveaza si mai mult sigur o sa apelam la politie si avem noroc ca incepem scoala si o sa fie mai rar cu iesirile..oricum am avut noroc ca am aflat din timp poate nu chiar tot dar destul cat sa ne dam seama ce trebuie sa facem..



Foarte bine!Fratii vostri sa fie mai atenti cu voi si sa va supravegheze atent!Ce sa-ti mai spun?Sunt multi rauvoitori in aceasta lume si voi trebuie sa fiti mai intransigente cu comportamentul vostru!Vedeti-va de scoala si distractiile,mai ales la orele inserarii,traiti-le cu mai multa hotarare si intelepciune!Si,totusi,parintii vostri ar trebui sa se implice mai mult in ingrijirea voastra!Foarte repede se poate narui viitorul vostru!Asculta de toti cei care ti-am scris cateva randuri si cugeta la ele!Nimeni nu-ti vrea raul!
RAINBOWLADY
Postat pe 21 August 2011 18:43
De la: kudika421339, la data 2011-08-21 18:43:00
De la: oanyca15, la data 2011-08-21 18:35:20suntem din iasi ssi stam undeva la marginea orasului.. si crede`ma ca nu m`ar ajuta cu nimic sa invetez asta nu as avea nici un motiv...si parintii nu pot ajuta prea mult am vb amadoua cu fratii nostrii care sunt mai mari a ei e politist al meu nu dar oricum singure din casa numai iesim seara nu ne mai plimbam singure prin cartier si la 10 in casa si cu iesirile in oras doar cu un grup mare..si de "noi nostri prieteni" vrem sa rupem legatura usor usor fara sa banuiasca ceva si lasam doar loc de un salut..daca treaba se agraveaza si mai mult sigur o sa apelam la politie si avem noroc ca incepem scoala si o sa fie mai rar cu iesirile..oricum am avut noroc ca am aflat din timp poate nu chiar tot dar destul cat sa ne dam seama ce trebuie sa facem..



Foarte bine!Fratii vostri sa fie mai atenti cu voi si sa va supravegheze atent!Ce sa-ti mai spun?Sunt multi rauvoitori in aceasta lume si voi trebuie sa fiti mai intransigente cu comportamentul vostru!Vedeti-va de scoala si distractiile,mai ales la orele inserarii,traiti-le cu mai multa hotarare si intelepciune!Si,totusi,parintii vostri ar trebui sa se implice mai mult in ingrijirea voastra!Foarte repede se poate narui viitorul vostru!Asculta de toti cei care ti-am scris cateva randuri si cugeta la ele!Nimeni nu-ti vrea raul!

mersi pnt ca ai fost aproape singura persoaana care chiar a vorbit serios cu mine...sincer acum deebea astept sa incep scoala ....pana acum sincer nici prin gand nu mi`o trecut ca as putea sa trec prin asa ceva mai ales ca vara eram obisnuite sa stam pana la 1 2 afara si umblam singure pe strada fara sa ne fie frica de nimic..da acum numai am curajul asta
oanyca15
Postat pe 21 August 2011 18:46
De la: oanyca15, la data 2011-08-21 18:42:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:37:54Brava fata Am inteles acu`,tu ai expus si problema si rezolvarea,ce fata desteapta domne Cum le rezolva ea pe toate mititica....Acu` inapoi la papusi ca s-a terminat filmul cu proxeneti

repet din nou nu as avea nici un interes sa invetez ceva nu sufar de nebagare in seama ...pur si simplu vroiam sa aud si parerea altora din exterior da nici o sansa...pe forumu` asta mai mult se face misto de lume decat sa discute serios:-j observ ca pentru unii ii o distractie maxima


Ce-ai vrea sa-ti spunem? Lasa gagicareala si vezi-ti de scoala si de copii din fata blocului....in cazul asta nu o te mai urmareasca proxenetii.
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 18:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:50:09
De la: oanyca15, la data 2011-08-21 18:42:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:37:54Brava fata Am inteles acu`,tu ai expus si problema si rezolvarea,ce fata desteapta domne Cum le rezolva ea pe toate mititica....Acu` inapoi la papusi ca s-a terminat filmul cu proxeneti

repet din nou nu as avea nici un interes sa invetez ceva nu sufar de nebagare in seama ...pur si simplu vroiam sa aud si parerea altora din exterior da nici o sansa...pe forumu` asta mai mult se face misto de lume decat sa discute serios:-j observ ca pentru unii ii o distractie maxima


Ce-ai vrea sa-ti spunem? Lasa gagicareala si vezi-ti de scoala si de copii din fata blocului....in cazul asta nu o te mai urmareasca proxenetii.

eu cred ca nu ai inteles.....fata are nevoie de cineva care sa o copatimeasca.....:)))))eventual sa i ofere o siguranta in plus:)))))
selin32
Postat pe 21 August 2011 18:52
De la: selin32, la data 2011-08-21 18:52:43
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:50:09
De la: oanyca15, la data 2011-08-21 18:42:50
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:37:54Brava fata Am inteles acu`,tu ai expus si problema si rezolvarea,ce fata desteapta domne Cum le rezolva ea pe toate mititica....Acu` inapoi la papusi ca s-a terminat filmul cu proxeneti

repet din nou nu as avea nici un interes sa invetez ceva nu sufar de nebagare in seama ...pur si simplu vroiam sa aud si parerea altora din exterior da nici o sansa...pe forumu` asta mai mult se face misto de lume decat sa discute serios:-j observ ca pentru unii ii o distractie maxima


Ce-ai vrea sa-ti spunem? Lasa gagicareala si vezi-ti de scoala si de copii din fata blocului....in cazul asta nu o te mai urmareasca proxenetii.

eu cred ca nu ai inteles.....fata are nevoie de cineva care sa o copatimeasca.....:)))))eventual sa i ofere o siguranta in plus:)))))

compatimeasca.........cafeaua......berea:)))))))se aduna:))))
selin32
Postat pe 21 August 2011 18:56
Si copaneasca era bine
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 18:59
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:59:31Si copaneasca era bine

da fata dar eu nu vreau sa vina cucoana aia sa ma corecteze ca se duce la dracu cu mine:))))))))
selin32
Postat pe 21 August 2011 19:02
De la: selin32, la data 2011-08-21 19:02:22
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:59:31Si copaneasca era bine

da fata dar eu nu vreau sa vina cucoana aia sa ma corecteze ca se duce la dracu cu mine:))))))))


Eu sunt o draguta si incerc sa o indepartez frumos
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 19:06
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 19:06:15
De la: selin32, la data 2011-08-21 19:02:22
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 18:59:31Si copaneasca era bine

da fata dar eu nu vreau sa vina cucoana aia sa ma corecteze ca se duce la dracu cu mine:))))))))


Eu sunt o draguta si incerc sa o indepartez frumos

eu sint mai nesimtita:)))))))si nu am cei 6 ani de acasa pt ca mama ma dus la scoala de la 5 ani si jumatate:)))))
selin32
Postat pe 21 August 2011 19:08

Sa o intelegem,are si ea o zi mai proasta....sa zicem....
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 19:11
io, tot nu inteleg ce se ,,vinde'' la non stop
anastasia_m
Postat pe 21 August 2011 19:21
De la: oanyca15, la data 2011-08-21 18:35:20suntem din iasi ssi stam undeva la marginea orasului.. si crede`ma ca nu m`ar ajuta cu nimic sa invetez asta nu as avea nici un motiv...si parintii nu pot ajuta prea mult am vb amadoua cu fratii nostrii care sunt mai mari a ei e politist al meu nu dar oricum singure din casa numai iesim seara nu ne mai plimbam singure prin cartier si la 10 in casa si cu iesirile in oras doar cu un grup mare..si de "noi nostri prieteni" vrem sa rupem legatura usor usor fara sa banuiasca ceva si lasam doar loc de un salut..daca treaba se agraveaza si mai mult sigur o sa apelam la politie si avem noroc ca incepem scoala si o sa fie mai rar cu iesirile..oricum am avut noroc ca am aflat din timp poate nu chiar tot dar destul cat sa ne dam seama ce trebuie sa facem..
Si de ce's proxeneti ? Dupa t--fe umbla multi
cristinxxx
Postat pe 21 August 2011 19:23
De la: anastasia_m, la data 2011-08-21 19:21:08io, tot nu inteleg ce se ,,vinde'' la non stop



Ce non stop anusca? Yo ma dadui cu una cu alta si cred ca imi scapa cate ceva din povestea asta
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 19:25
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 19:25:57
De la: anastasia_m, la data 2011-08-21 19:21:08io, tot nu inteleg ce se ,,vinde'' la non stop



Ce non stop anusca? Yo ma dadui cu una cu alta si cred ca imi scapa cate ceva din povestea asta

si io ma dadui pana acu', ce-i drept ca am stat ceva si pe la stopuri
tzuc fetele
miss_darine
Postat pe 21 August 2011 19:29
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 19:25:57
De la: anastasia_m, la data 2011-08-21 19:21:08io, tot nu inteleg ce se ,,vinde'' la non stop



Ce non stop anusca? Yo ma dadui cu una cu alta si cred ca imi scapa cate ceva din povestea asta



VAZUT!


Aproape totata actiunea se petrece la non stop .....o fi reclama? detaliile au rostul lor ....acu o sa urmaresc serialul ca is curioasa
anastasia_m
Postat pe 21 August 2011 19:32
De la: miss_darine, la data 2011-08-21 19:29:28
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 19:25:57
De la: anastasia_m, la data 2011-08-21 19:21:08io, tot nu inteleg ce se ,,vinde'' la non stop



Ce non stop anusca? Yo ma dadui cu una cu alta si cred ca imi scapa cate ceva din povestea asta

si io ma dadui pana acu', ce-i drept ca am stat ceva si pe la stopuri
tzuc fetele


Darine,ce bine ca nu ai Mercedes ca pe tipa asta o urmaresc proxenetii cu un mercedes sa te tzuc
Barbie30_
Postat pe 21 August 2011 19:33
De la: anastasia_m, la data 2011-08-21 19:32:37
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 19:25:57
De la: anastasia_m, la data 2011-08-21 19:21:08io, tot nu inteleg ce se ,,vinde'' la non stop



Ce non stop anusca? Yo ma dadui cu una cu alta si cred ca imi scapa cate ceva din povestea asta



VAZUT!


Aproape totata actiunea se petrece la non stop .....o fi reclama? detaliile au rostul lor ....acu o sa urmaresc serialul ca is curioasa

deocamdata sintem in pauza publicitara:))))))
selin32
Postat pe 21 August 2011 19:33
De la: miss_darine, la data 2011-08-21 19:29:28
De la: Barbie30_, la data 2011-08-21 19:25:57
De la: anastasia_m, la data 2011-08-21 19:21:08io, tot nu inteleg ce se ,,vinde'' la non stop



Ce non stop anusca? Yo ma dadui cu una cu alta si cred ca imi scapa cate ceva din povestea asta

si io ma dadui pana acu', ce-i drept ca am stat ceva si pe la stopuri
tzuc fetele


Darine, bine ca m-ai luminat la stopul ala nu m-am gandit!
anastasia_m
Postat pe 21 August 2011 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O intrebare 1 De la: kudika320615 9 Septembrie 2010 11:19
Job nou! NU RATA 7 De la: kudika226898 13 Martie 2011 23:29
AVON 2 De la: yumalai 18 Februarie 2010 17:36
Ca sa va angajati mai bine!!! 1 De la: Dimitra26 5 Noiembrie 2010 18:14
Facultatea de Limbi Straine, Bucuresti 4 De la: elena010 3 Ianuarie 2013 10:18