Setari Cookie-uri

nu stiu ce a fost?!

buna...am si eu o mik mare problema.am fost cu un baiat o luna.el are 27ani eu 20ani.au fost toate bune si frum la inceput,pana knd m-a mintit in legatura cu o calatorie ,k se duce intr-un lok,dar el era in alta parte si cu alte pers..cat a fost plekat nu mi-a rasp la telefon,knd a venit si-a cerut scz k nu a putut sa vb,diferite motive.in tot timpul ala eu i-am dat msg peste msg eram ingrijorata,am inc sa ne certam k dc sunt asa pisaloaga k dc nu astept explikatiile k dak eram la lokul meu si asteptam era bn.de atunci noi suntem despartiti..ne-am mai intl asa k amici,tot imi spune sa nu mai vb de trecut sa ramanem amici...faza cea mai ciudata este k inainte eram cei mai indragostiti,dormea la mine,imi poveste tot ce facea.vb mereu la tel,vroia sa imi kunoask parintii...el acum 1an s-a despartit de o tipa ku kre era de 5 ani si ku kre se logodise,dar nu a fost sa fie sa prins-o ku altu;..de at el a avut numai aventuri,kiar mi-a zis k sunt singura fata ku kre a avut o relatie mai normala asa de knd s-a desp de fosta.kiar imi povestea despre viata lui,despre programul lui etc...intr-o seara a venit in club dupa mine fara sa imi spuna,el zicandu-mi k a vrut sa faca o surpriza,dar eu kred k a vrut sa vada daca sunt cu un baiat,dar eu eram cu tipa care ne facuse cunostinta.zilele trecute am fost la un chef si a venit si el cu actuala,o fata de 17 ani.vreau sa va spun k la inceput a stat numai pe balcon cu aia,o prietena mi-a zis k se kam simte prost k a venit ku aia si sunt si eu,dupa ceva timp a dus-o aksa pe aia k nu stiu ce nu i-a konevnit lui si s-a intors singur,nici gestul asta nu l-am inteles,nu stiu ce sa mai cred.oare ne-am desp ptr k il tot stresam cu msg?!el tot imi spunea k sunt pisaloaga,k treb sa ast sa ma lamureasca,era suparat si cu munk k avea problm.oare astea au fost motivele ptr kre ne-am desp?nu stiu ce sa mai cred.a fost prea frumos in luna aceea.voi ce credeti?chiar vroia ceva serios cu mine sau a fost o minciuna?ast parerile voastre,si fara ironii va rog :*
black_angel20
Postat pe 6 Septembrie 2011 07:11
cauta-ti altul,e lumea larga,nu te mai vaita pe aici
Pudika416607
Postat pe 6 Septembrie 2011 07:37
De la: AlexandraC20, la data 2011-09-06 07:11:33buna...am si eu o mik mare problema.am fost cu un baiat o luna.el are 27ani eu 20ani.au fost toate bune si frum la inceput,pana knd m-a mintit in legatura cu o calatorie ,k se duce intr-un lok,dar el era in alta parte si cu alte pers..cat a fost plekat nu mi-a rasp la telefon,knd a venit si-a cerut scz k nu a putut sa vb,diferite motive.in tot timpul ala eu i-am dat msg peste msg eram ingrijorata,am inc sa ne certam k dc sunt asa pisaloaga k dc nu astept explikatiile k dak eram la lokul meu si asteptam era bn.de atunci noi suntem despartiti..ne-am mai intl asa k amici,tot imi spune sa nu mai vb de trecut sa ramanem amici...faza cea mai ciudata este k inainte eram cei mai indragostiti,dormea la mine,imi poveste tot ce facea.vb mereu la tel,vroia sa imi kunoask parintii...el acum 1an s-a despartit de o tipa ku kre era de 5 ani si ku kre se logodise,dar nu a fost sa fie sa prins-o ku altu;..de at el a avut numai aventuri,kiar mi-a zis k sunt singura fata ku kre a avut o relatie mai normala asa de knd s-a desp de fosta.kiar imi povestea despre viata lui,despre programul lui etc...intr-o seara a venit in club dupa mine fara sa imi spuna,el zicandu-mi k a vrut sa faca o surpriza,dar eu kred k a vrut sa vada daca sunt cu un baiat,dar eu eram cu tipa care ne facuse cunostinta.zilele trecute am fost la un chef si a venit si el cu actuala,o fata de 17 ani.vreau sa va spun k la inceput a stat numai pe balcon cu aia,o prietena mi-a zis k se kam simte prost k a venit ku aia si sunt si eu,dupa ceva timp a dus-o aksa pe aia k nu stiu ce nu i-a konevnit lui si s-a intors singur,nici gestul asta nu l-am inteles,nu stiu ce sa mai cred.oare ne-am desp ptr k il tot stresam cu msg?!el tot imi spunea k sunt pisaloaga,k treb sa ast sa ma lamureasca,era suparat si cu munk k avea problm.oare astea au fost motivele ptr kre ne-am desp?nu stiu ce sa mai cred.a fost prea frumos in luna aceea.voi ce credeti?chiar vroia ceva serios cu mine sau a fost o minciuna?ast parerile voastre,si fara ironii va rog :*





Tu esti o copila,mugurii adolescentei pocnesc in sufletul tau,iar el este un barbat cat de cat copt si cu experienta doveditoare in relatii mai mult sau mai putin pline de iubire!Daca in perioada de 1 luna de zile,tu ai reusit sa-l sufoci cu mesaje ,el aflandu-se in pelegrinari romantice,normal ca l-ai pus pe ganduri,in ceea ce priveste insistenta ta!Reactia ta a fost normala,tinand cont de varsta pe care o ai,dar faptul ca el deja te-a mintit in ceea ce priveste destinatia plecarii lui,ar trebui sa te trezeasca din somnul letargic ,in care te afli!Tu,cu o usurinta specifica fetelor care se pripesc in domeniul amoros,l-ai si primit in asternutul tau,sperand ca tu sa fii aleasa inimii lui!Pai,tu crezi ca dragostea apare instantaneu intr-o relatie?Afla ca nu!In orice relatie,dragostea se dobandeste prin cunoastere profunda,potrivire mentala,spirituala,fizica,sexuala,nu vine,asa,peste noapte!El avea nevoie de o femeie disponibila la acel moment,ca dovada ca te-a parasit imediat ce i-ai cerut socoteala in ceea ce priveste escapada avuta!Acea seara petrecuta la petrecere,a fost una obisnuita din punctul meu de vedere.Ce vroiai,sa fie cumva un sfant si sa te caute?Problema este alta,va invartiti in acelasi cerc de prieteni si de cate ori o sa va reintalniti,tu ai sa suferi!Lui ii plac pustoaicele si il inteleg foarte bine de ce are aceasta optiune!Adolescentele sunt mai usor de cucerit si asta din cauza naivitatii lor!El testeaza piata si acolo unde gaseste disponibilitate,isi prezinta veleitatile fizice si sexuale.Deci,tu nuai motive sa-l regreti,timpul petrecut impreuna ,a fost prea scurt,astfel incat sa se materializeze ceva consistent intre voi.Nu mai ceda atat de usor in fata barbatilor,fii selectiva si incearca sa ai o alta optica si viziune asupra modului cum trebuie sa-ti traiesti viata!Este un lung drum,dar vei avea ,la final,multe satisfactii!
RAINBOWLADY
Postat pe 6 Septembrie 2011 07:40
Eu inca nu pot descifra textele astea imi face si mie cineva un rezumat?
Cryssa_
Postat pe 6 Septembrie 2011 08:52
De la: Cryssa_, la data 2011-09-06 08:52:12Eu inca nu pot descifra textele astea imi face si mie cineva un rezumat?


yo Fu` cu un tip o luna de zile timp in care l-a stresat cu telefoane si mesaje.Bun....ala i-a dat cu flit si ea se intreaba din ce cauza. Intrebarea este "oare a vrut ceva serios de la mine?"
Barbie30_
Postat pe 6 Septembrie 2011 09:02
acelasi rahat!!ma cuplai cu unu da ala mai vrea si altele plus distractie!ce sa fac ca sa mor io de nu-l iubesc! !
kiss_my_ass
Postat pe 6 Septembrie 2011 09:12

Topicul asta e deschis exact unde trebuie,la moda
Barbie30_
Postat pe 6 Septembrie 2011 09:27
rahatul e intotdeauna la moda
Pudika416607
Postat pe 6 Septembrie 2011 09:30
Mai pe scurt..a vrut sa ti-o traga,s-a plictisit si si-a gasit alta sau altele.
broscoiu
Postat pe 6 Septembrie 2011 11:51
De la: Broscoiu, la data 2011-09-06 11:51:54Mai pe scurt..a vrut sa ti-o traga,s-a plictisit si si-a gasit alta sau altele.



faza este alta...abia dupa 2 3 saptm am facut-o ku el ;) m-a ast kat am vrt ;)
black_angel20
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:58
De la: kudika421339, la data 2011-09-06 07:40:28
De la: AlexandraC20, la data 2011-09-06 07:11:33buna...am si eu o mik mare problema.am fost cu un baiat o luna.el are 27ani eu 20ani.au fost toate bune si frum la inceput,pana knd m-a mintit in legatura cu o calatorie ,k se duce intr-un lok,dar el era in alta parte si cu alte pers..cat a fost plekat nu mi-a rasp la telefon,knd a venit si-a cerut scz k nu a putut sa vb,diferite motive.in tot timpul ala eu i-am dat msg peste msg eram ingrijorata,am inc sa ne certam k dc sunt asa pisaloaga k dc nu astept explikatiile k dak eram la lokul meu si asteptam era bn.de atunci noi suntem despartiti..ne-am mai intl asa k amici,tot imi spune sa nu mai vb de trecut sa ramanem amici...faza cea mai ciudata este k inainte eram cei mai indragostiti,dormea la mine,imi poveste tot ce facea.vb mereu la tel,vroia sa imi kunoask parintii...el acum 1an s-a despartit de o tipa ku kre era de 5 ani si ku kre se logodise,dar nu a fost sa fie sa prins-o ku altu;..de at el a avut numai aventuri,kiar mi-a zis k sunt singura fata ku kre a avut o relatie mai normala asa de knd s-a desp de fosta.kiar imi povestea despre viata lui,despre programul lui etc...intr-o seara a venit in club dupa mine fara sa imi spuna,el zicandu-mi k a vrut sa faca o surpriza,dar eu kred k a vrut sa vada daca sunt cu un baiat,dar eu eram cu tipa care ne facuse cunostinta.zilele trecute am fost la un chef si a venit si el cu actuala,o fata de 17 ani.vreau sa va spun k la inceput a stat numai pe balcon cu aia,o prietena mi-a zis k se kam simte prost k a venit ku aia si sunt si eu,dupa ceva timp a dus-o aksa pe aia k nu stiu ce nu i-a konevnit lui si s-a intors singur,nici gestul asta nu l-am inteles,nu stiu ce sa mai cred.oare ne-am desp ptr k il tot stresam cu msg?!el tot imi spunea k sunt pisaloaga,k treb sa ast sa ma lamureasca,era suparat si cu munk k avea problm.oare astea au fost motivele ptr kre ne-am desp?nu stiu ce sa mai cred.a fost prea frumos in luna aceea.voi ce credeti?chiar vroia ceva serios cu mine sau a fost o minciuna?ast parerile voastre,si fara ironii va rog :*





Tu esti o copila,mugurii adolescentei pocnesc in sufletul tau,iar el este un barbat cat de cat copt si cu experienta doveditoare in relatii mai mult sau mai putin pline de iubire!Daca in perioada de 1 luna de zile,tu ai reusit sa-l sufoci cu mesaje ,el aflandu-se in pelegrinari romantice,normal ca l-ai pus pe ganduri,in ceea ce priveste insistenta ta!Reactia ta a fost normala,tinand cont de varsta pe care o ai,dar faptul ca el deja te-a mintit in ceea ce priveste destinatia plecarii lui,ar trebui sa te trezeasca din somnul letargic ,in care te afli!Tu,cu o usurinta specifica fetelor care se pripesc in domeniul amoros,l-ai si primit in asternutul tau,sperand ca tu sa fii aleasa inimii lui!Pai,tu crezi ca dragostea apare instantaneu intr-o relatie?Afla ca nu!In orice relatie,dragostea se dobandeste prin cunoastere profunda,potrivire mentala,spirituala,fizica,sexuala,nu vine,asa,peste noapte!El avea nevoie de o femeie disponibila la acel moment,ca dovada ca te-a parasit imediat ce i-ai cerut socoteala in ceea ce priveste escapada avuta!Acea seara petrecuta la petrecere,a fost una obisnuita din punctul meu de vedere.Ce vroiai,sa fie cumva un sfant si sa te caute?Problema este alta,va invartiti in acelasi cerc de prieteni si de cate ori o sa va reintalniti,tu ai sa suferi!Lui ii plac pustoaicele si il inteleg foarte bine de ce are aceasta optiune!Adolescentele sunt mai usor de cucerit si asta din cauza naivitatii lor!El testeaza piata si acolo unde gaseste disponibilitate,isi prezinta veleitatile fizice si sexuale.Deci,tu nuai motive sa-l regreti,timpul petrecut impreuna ,a fost prea scurt,astfel incat sa se materializeze ceva consistent intre voi.Nu mai ceda atat de usor in fata barbatilor,fii selectiva si incearca sa ai o alta optica si viziune asupra modului cum trebuie sa-ti traiesti viata!Este un lung drum,dar vei avea ,la final,multe satisfactii!




multumesc multe de sfaturi...orikum azi am terminat definitiv ku el :D...stiu k o sa fie naspa ca o sa ne mai intl,dar sper sa imi gasesc pe cineva care sa ma faca sa uit :|
black_angel20
Postat pe 7 Septembrie 2011 00:00

o sa uiti repede pentru ca se pare ca esti unicelualara in materie de scris si inteligenta
PICCKARD
Postat pe 7 Septembrie 2011 00:06
fetelor,l-am stresat cu msg ptr k el nu imi dadea nicio explicatie,a stresa insemnand 2 3 msg pe zii :|...nici in momentul de fata nu mi-a spus ce si cum..aveam motive sa il caut k vroiam sa ma lamureasca...el tot imi spunea k nu mai are incredere in nimeni,de cand cu fosta...pnm pe o parte inteleg,dar a fost prea de tot!mi-a spus ca dak nu insistam atata,eram bn si in momentul de fata,deci numai el stie ce are in capsorul ala...
black_angel20
Postat pe 7 Septembrie 2011 00:07
De la: AlexandraC20, la data 2011-09-07 00:07:42fetelor,l-am stresat cu msg ptr k el nu imi dadea nicio explicatie,a stresa insemnand 2 3 msg pe zii :|...nici in momentul de fata nu mi-a spus ce si cum..aveam motive sa il caut k vroiam sa ma lamureasca...el tot imi spunea k nu mai are incredere in nimeni,de cand cu fosta...pnm pe o parte inteleg,dar a fost prea de tot!mi-a spus ca dak nu insistam atata,eram bn si in momentul de fata,deci numai el stie ce are in capsorul ala...


nimic! e la fel de nevertebrat!
PICCKARD
Postat pe 7 Septembrie 2011 00:09
De la: PICCKARD, la data 2011-09-07 00:06:36
o sa uiti repede pentru ca se pare ca esti unicelualara in materie de scris si inteligenta


daca asa esti tu nu trebuie sa ma compari si pe mine cu tine!;)
black_angel20
Postat pe 7 Septembrie 2011 00:10
Eu ma gandeam acm k baiatul a sarit de la 20 la 17...si ma gandeam dak stie kt se da ptr corupere de minore...
Arutzu28
Postat pe 7 Septembrie 2011 05:47
De la: Arutzu28, la data 2011-09-07 05:47:24Eu ma gandeam acm k baiatul a sarit de la 20 la 17...si ma gandeam dak stie kt se da ptr corupere de minore...



nu cred ca stie :))...atata timp cat se distreaza nu mai tine cont de asta :)) cauta prospaturi baiatu :D
black_angel20
Postat pe 7 Septembrie 2011 18:46
De la: Barbie30_, la data 2011-09-06 09:27:26
Topicul asta e deschis exact unde trebuie,la moda



sincera sa fiu nici nu am fost atenta unde am postat :(
black_angel20
Postat pe 8 Septembrie 2011 20:58
ar fi fost mult mai impresionanta povestea ta daCa ai fi folosit litera "C" corect. este enervant pentru cei un piC mai eduCati deCat tine sa se Chinuie Citind si Chiar intelegand mesajul tau. nu te mai prosti si scrie Corect si sCurt despre Ce e vorba de fapt. tu ai 20 de ani - fetita care nu prea a avut treaba Cu sCoala iar el are 27....Cautat-ti un pusti de varsta ta si invata sa te exprimi Corect si Civilizat daCa vrei sfaturi !!!
..daKa parintii lui nu au mai vrut sa te KunoasKa...probabil au vazut pe undeva Kum sKrii !!!
ramada_00
Postat pe 23 Septembrie 2011 15:22
Asa scris, asa poveste!
kudika438372
Postat pe 23 Septembrie 2011 16:23
De la: black_angel20, la data 2011-09-06 23:58:12
De la: Broscoiu, la data 2011-09-06 11:51:54Mai pe scurt..a vrut sa ti-o traga,s-a plictisit si si-a gasit alta sau altele.



faza este alta...abia dupa 2 3 saptm am facut-o ku el ;) m-a ast kat am vrt ;)


Vai tu, si te-a asteptat al draqu de mult!
doi_ochi_caprui
Postat pe 23 Septembrie 2011 16:29
in primul rand dc te vrea o sa se intoarca, dar cel mai bine cauta pe altul care sa iti ofere acea o luna, o viata sau macar o perioada mult mai lunga
__Kayla__
Postat pe 25 Septembrie 2011 14:01
Aventura, asta a fost! Din pacate fete in cautarea marii iubiri romantice sunt si din pacate exista muuullltiii (aici sa ma scuze barbatii, nu ii pun pe toti in aceeasi oala) c.reti.ni. care se joaca cu sentimentele de iubire ale fetelor fara experienta. Ti-ai tras-o cu el, bucura-te ca nu exista urmari (un bebe) si vezi-ti de viata ta. Nu cauta pe altcineva sa il uiti pe el, ci cauta un baiat care te vede, vrea, accepta asa cum esti.Sigur ai ceva de oferit unui baiat care te iubeste. Nu cauta dragostea acolo unde nu e! Poate fii in vecini, la scoala, pe strada sau chiar la coada la paine...
rosuveronika
Postat pe 25 Septembrie 2011 15:19
De la: black_angel20, la data 2011-09-06 07:11:33buna...am si eu o mik mare problema.am fost cu un baiat o luna.el are 27ani eu 20ani.au fost toate bune si frum la inceput,pana knd m-a mintit in legatura cu o calatorie ,k se duce intr-un lok,dar el era in alta parte si cu alte pers..cat a fost plekat nu mi-a rasp la telefon,knd a venit si-a cerut scz k nu a putut sa vb,diferite motive.in tot timpul ala eu i-am dat msg peste msg eram ingrijorata,am inc sa ne certam k dc sunt asa pisaloaga k dc nu astept explikatiile k dak eram la lokul meu si asteptam era bn.de atunci noi suntem despartiti..ne-am mai intl asa k amici,tot imi spune sa nu mai vb de trecut sa ramanem amici...faza cea mai ciudata este k inainte eram cei mai indragostiti,dormea la mine,imi poveste tot ce facea.vb mereu la tel,vroia sa imi kunoask parintii...el acum 1an s-a despartit de o tipa ku kre era de 5 ani si ku kre se logodise,dar nu a fost sa fie sa prins-o ku altu;..de at el a avut numai aventuri,kiar mi-a zis k sunt singura fata ku kre a avut o relatie mai normala asa de knd s-a desp de fosta.kiar imi povestea despre viata lui,despre programul lui etc...intr-o seara a venit in club dupa mine fara sa imi spuna,el zicandu-mi k a vrut sa faca o surpriza,dar eu kred k a vrut sa vada daca sunt cu un baiat,dar eu eram cu tipa care ne facuse cunostinta.zilele trecute am fost la un chef si a venit si el cu actuala,o fata de 17 ani.vreau sa va spun k la inceput a stat numai pe balcon cu aia,o prietena mi-a zis k se kam simte prost k a venit ku aia si sunt si eu,dupa ceva timp a dus-o aksa pe aia k nu stiu ce nu i-a konevnit lui si s-a intors singur,nici gestul asta nu l-am inteles,nu stiu ce sa mai cred.oare ne-am desp ptr k il tot stresam cu msg?!el tot imi spunea k sunt pisaloaga,k treb sa ast sa ma lamureasca,era suparat si cu munk k avea problm.oare astea au fost motivele ptr kre ne-am desp?nu stiu ce sa mai cred.a fost prea frumos in luna aceea.voi ce credeti?chiar vroia ceva serios cu mine sau a fost o minciuna?ast parerile voastre,si fara ironii va rog :*


wow ! norocul meu ca cineva a facut un rezumat, altfel nu as fi inteles nimic.......
Asta nu este o "mica problema" , este cel mult o nedumerire......
Oricum nu merita nici comentata si nici sa ne dam cu presupusul pentru ca este evident, a vrut si el o alta aventura.......
kukla
Postat pe 25 Septembrie 2011 17:28
De la: black_angel20, la data 2011-09-07 00:10:12
De la: PICCKARD, la data 2011-09-07 00:06:36
o sa uiti repede pentru ca se pare ca esti unicelualara in materie de scris si inteligenta


daca asa esti tu nu trebuie sa ma compari si pe mine cu tine!;)


Din pacate are dreptate! povestea ta e una de 2 bani si nu merita atentie.
Fa-ti o viata!Dar una adevarata!
Thais13
Postat pe 25 Septembrie 2011 18:36
Tu esti vinovata ca la-i stresat cu mesajele.El vazand ca tu tii la persoanalui,pur sisimplu si-a batut joc de tine.Esti tanara cautati altul apropiat de varsta ta.Succes.
kudika401679
Postat pe 25 Septembrie 2011 18:37
Il cheama cumva Laurentiu?
kudika438988
Postat pe 25 Septembrie 2011 19:40
De la: black_angel20, la data 2011-09-06 07:11:33buna...am si eu o mik mare problema.am fost cu un baiat o luna.el are 27ani eu 20ani.au fost toate bune si frum la inceput,pana knd m-a mintit in legatura cu o calatorie ,k se duce intr-un lok,dar el era in alta parte si cu alte pers..cat a fost plekat nu mi-a rasp la telefon,knd a venit si-a cerut scz k nu a putut sa vb,diferite motive.in tot timpul ala eu i-am dat msg peste msg eram ingrijorata,am inc sa ne certam k dc sunt asa pisaloaga k dc nu astept explikatiile k dak eram la lokul meu si asteptam era bn.de atunci noi suntem despartiti..ne-am mai intl asa k amici,tot imi spune sa nu mai vb de trecut sa ramanem amici...faza cea mai ciudata este k inainte eram cei mai indragostiti,dormea la mine,imi poveste tot ce facea.vb mereu la tel,vroia sa imi kunoask parintii...el acum 1an s-a despartit de o tipa ku kre era de 5 ani si ku kre se logodise,dar nu a fost sa fie sa prins-o ku altu;..de at el a avut numai aventuri,kiar mi-a zis k sunt singura fata ku kre a avut o relatie mai normala asa de knd s-a desp de fosta.kiar imi povestea despre viata lui,despre programul lui etc...intr-o seara a venit in club dupa mine fara sa imi spuna,el zicandu-mi k a vrut sa faca o surpriza,dar eu kred k a vrut sa vada daca sunt cu un baiat,dar eu eram cu tipa care ne facuse cunostinta.zilele trecute am fost la un chef si a venit si el cu actuala,o fata de 17 ani.vreau sa va spun k la inceput a stat numai pe balcon cu aia,o prietena mi-a zis k se kam simte prost k a venit ku aia si sunt si eu,dupa ceva timp a dus-o aksa pe aia k nu stiu ce nu i-a konevnit lui si s-a intors singur,nici gestul asta nu l-am inteles,nu stiu ce sa mai cred.oare ne-am desp ptr k il tot stresam cu msg?!el tot imi spunea k sunt pisaloaga,k treb sa ast sa ma lamureasca,era suparat si cu munk k avea problm.oare astea au fost motivele ptr kre ne-am desp?nu stiu ce sa mai cred.a fost prea frumos in luna aceea.voi ce credeti?chiar vroia ceva serios cu mine sau a fost o minciuna?ast parerile voastre,si fara ironii va rog :*[/quote


pentru o luna de zile te chinui cu atatea ganduri?......grow up...
cristiana84
Postat pe 26 Septembrie 2011 08:18
Sunteti 2 neseriosi...
Daca tu i-ai dat totul dupa numai 2-3 saptamani,normal ca a plecat in cautare de "prospaturi".
Ati avut numai o luna impreuna,nu te stresa atat cu intrebari inutile,din cate am citit si dupa cum te-ai exprimat,nici nu prea tii la el,nici nu prea iti pasa ca nu mai sunteti impreuna.Vrei doar sa sti motivul.Trebuia sa te desparti de el in momentul in care ai aflat ca te-a mintit...o relatie e bazata pe incredere,daca te-a mintit odata o va mai face si a 2-a oara pentru ca vede ca esti naiva si te poate duce cu presul.
Anyway,life goes on.
NoUseForAName
Postat pe 26 Septembrie 2011 19:35
PENTRU CA AI AVUT O RELATIE DE O LUNA TIMP IN CARE EL A UMBLAT CU PARU/N OCHI TE FRAMANTI ATAT?CREZI CA MERITA?UITA CAT MAI REPEDE DE EL SI NU MAI CAUTA RASPUNSURI LA ATATYEA INTREBARI!
mimishor957
Postat pe 26 Septembrie 2011 23:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
niste idei pls...:((( 34 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 26 Februarie 2010 23:31
liposuctie virtuala cu Ultralipo!! 8 De la: kudika074983 15 Octombrie 2009 20:32
Legatura dintre personalitate si stilul vestimentar 15 De la: kudika334634 8 Ianuarie 2011 17:58
ce fel de rochie mi se potriveste? 24 De la: carlynny 23 Martie 2012 17:16
sapunuri sau geluri pentru igiena intima..sfaturi va rog!! 36 De la: kudika_1012859 18 Iulie 2016 11:52