Setari Cookie-uri

3 sedinte foto gratis

Hello viitoare mirese,

Dupa cum spune si titlul anuntului oferim gratuit 3 sedinte foto destinate exclusiv viitorilor miri sau viitorilor parinti din Bucuresti. Sedintele sunt absolut gratuite (ne asiguram singuri inclusiv transportul) , si sunt oferite primelor 3 cupluri care liciteaza si care respecta conditiile de mai sus.

Detaliile evenimentului vor fi stabilite de comun acord in prealabil impreuna cu mirii sau parintii, de preferinta la o cafea sau un suc, pentru a ne cunoaste mai bine.

Pentru a evita suspiciuni de tipul " ce este gratuit este de calitate indoielnica" acceptam statutul de fotografi "de rezerva" astfel incat nu va asumati nici un risc.


Cine suntem? Oana si Codrin, doi proaspat casatoriti, viitori parinti ai unui baietel, pasionati de arta fotografiei.

De ce facem asta? 3 motive: Pasiune pentru fotografie, dragoste pentru familie si copii, lipsa de modele disponibile pentru portofoliu.

Ce echipamente folosim? Canon - profesionale si semiprofesionale. Daca se doresc detalii tehnice, le putem oferi ulterior.

Ce presupune aceasta oferta? Putem fotografia un eveniment intreg ( nunta, botez) sau putem organiza o sesiune foto de cateva ore alaturi de proaspeti sau viitori parinti care doresc sa imortalizeze aceste momente.

Ne puteti contacta la adresa de e-mail m_codrin@yahoo.com sau la telefon 0735.449.455
Asteptam cu interes provocarile voastre!

Cu drag ,

OC Photography
OC_Photography
Postat pe 8 Septembrie 2011 12:13
cauta cineva pe un topic in disperare fotograf profesionist,cautati-i ca merita
Pudika416607
Postat pe 8 Septembrie 2011 12:16
Daca ne-ai putea indica mai exact topicul ne-ai ajuta.

Multumim :)

Cu drag,

Oana si Codrin
OC_Photography
Postat pe 8 Septembrie 2011 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PORUMBEI PENTRU NUNTI 4 De la: Jannine 3 Iulie 2010 18:09
Curatare inel aur alb 4 De la: Cassey 1 Septembrie 2009 22:32
Orchestra VS DJ??? 37 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:21
cameramanul si fotograful iti fac amintirile de nunta 99 De la: kudika_1034395 22 Octombrie 2018 15:28
iubirea mea, iubitel, pui, pufulete, ciocolatica mea, grasutu` meu, dragul meu .....cum ne alintam iubitul? 13 De la: flore 23 Iunie 2010 21:07