Setari Cookie-uri

furt de identitate

O fi ea fata o "masina de spalat cu program de scurta durata", mai Denis, mai.... dar se pare ca nici baiatul nu s-a dovedit altceva decat o rufa de unica folosinta... asa ca ar fi trebuit sa-i faca vant dupa prima utilizare si nu sa sa-l bage la programul cel scurt..... he he....
darksukkubus69
Postat pe 18 Octombrie 2011 18:58
ignora.l ...este cea mai redutabila arma care o poti folosi impotriva unor indivizi fara personalitate si posesivi pe deasupra.....bafta !
kudika050733
Postat pe 18 Octombrie 2011 23:08
ignora.l ...este cea mai redutabila arma care o poti folosi impotriva unor indivizi fara personalitate si posesivi pe deasupra.....bafta !
kudika050733
Postat pe 18 Octombrie 2011 23:08
De la: darksukkubus69, la data 2011-10-18 18:58:40O fi ea fata o "masina de spalat cu program de scurta durata", mai Denis, mai.... dar se pare ca nici baiatul nu s-a dovedit altceva decat o rufa de unica folosinta... asa ca ar fi trebuit sa-i faca vant dupa prima utilizare si nu sa sa-l bage la programul cel scurt..... he he....



Ai punctat mai bine decat mine !
kudika439642
Postat pe 18 Octombrie 2011 23:10
Pai asta trebuia sa fac si fata noastra: sa puncteze!!!! Atat si nimic mai mult....
darksukkubus69
Postat pe 19 Octombrie 2011 01:09
De la: darksukkubus69, la data 2011-10-18 18:58:40O fi ea fata o "masina de spalat cu program de scurta durata", mai Denis, mai.... dar se pare ca nici baiatul nu s-a dovedit altceva decat o rufa de unica folosinta... asa ca ar fi trebuit sa-i faca vant dupa prima utilizare si nu sa sa-l bage la programul cel scurt..... he he....



saracutzul..... imi imaginez ce obositor si plictisitor e sa urmaresti o persoana pentru care, de fapt nu existi eu, sa fiu in locul ei, i-as lasa telef pe speaker deschis cand o f...e amantul, sau noul iubit! sa vezi atunci ce spume face:)))))
kudika143524
Postat pe 20 Octombrie 2011 01:10
Da, ar fi tare de tot! Poate face idiotul spume ..... si moare de la atatea spume... he he.....
darksukkubus69
Postat pe 20 Octombrie 2011 20:00
De la: kudika143524, la data 2011-10-20 01:10:15
De la: darksukkubus69, la data 2011-10-18 18:58:40O fi ea fata o "masina de spalat cu program de scurta durata", mai Denis, mai.... dar se pare ca nici baiatul nu s-a dovedit altceva decat o rufa de unica folosinta... asa ca ar fi trebuit sa-i faca vant dupa prima utilizare si nu sa sa-l bage la programul cel scurt..... he he....



saracutzul..... imi imaginez ce obositor si plictisitor e sa urmaresti o persoana pentru care, de fapt nu existi eu, sa fiu in locul ei, i-as lasa telef pe speaker deschis cand o f...e amantul, sau noul iubit! sa vezi atunci ce spume face:)))))
Poate nu toate's t..fe ordinare precum voi !!!
cristinxxx
Postat pe 20 Octombrie 2011 20:35
De la: Dadutza, la data 2011-10-18 11:56:57Buna,

Poate ca ai dreptate Denis. Poate ca ea este asa cum zici. Dar asta nu inseamna ca acel personaj (fostul) are dreptul sa faca ceea ce face. Relatiile nu sunt pe viata neaparat, nu intotdeauna se finalizeaza cu casatorie(asta era o nuotate pentru tine...). Ce putea sa faca fata daca nu mai mergea? Denis vrei sa spui ca tu ai sta intr-o relatie in care fata sa te innebuneasca? Te-ai casatori cu o femeie care sa te terorizeze fara ca tu sa ai nici cea mai mica vina??? Te distruge ca om, ca personalitate, ca si caracter. Ajungi sa iti pierzi identitatea langa un om care verifica tot ce faci, care se cearta cu tine pentru orice i se pare suspect, care nu are incredere deloc in tine si in capacitatea ta de a lua decizii. Poate ea a gresit cu ceva fata de el. Bun. Daca nu poti trece peste, te desparti, nu ii faci viata un calvar persoanei de langa.

Dar daca ea nu a gresit? Daca omul ala este "deranjat"? Fata a cerut un SFAT. Tu critici pe toata lumea (in general) si te consideri superior.
Daca a cerut un sfat, asta ii dai. Nu judeci si critici la modul la care ai facut-o tu...

Toate cele bune!




"Te-ai casatori cu o femeie care sa te terorizeze fara ca tu sa ai nici cea mai mica vina??? Te distruge ca om, ca personalitate, ca si caracter. Ajungi sa iti pierzi identitatea langa un om care verifica tot ce faci"

Eu personal nu-mi fac probleme de acest gen, pt ca eu sint foarte sincer, curat, constient, nu am ce sa ascund, ofer dragoste curata si nu am cum sa ajung in astfel de situatii penibile...
Nu-i dau motive sa ma controleze, iar daca ea vrea totusi sa o faca, n-are decat; eu nu am nimic impotriva... nu ascund nimic. O fac eventual in 3 impreuna cu ea.
Eu clarific totul de la inceputul relatiei, curtez fata inainte sa intru-n ea, nu ma arunc in orice gaura ce iese beata din discoteca...
Pentru acest gen de fete sint alte categorii de barbati disponibili...

Asa precum "victima asta " si blonda de mai sus ce trage cu pusca-n mine, care cu sigurantza se craceste la orice p--la care-i trage cu ochiul si-i cumpara un suc si o pitza iar dimineata cand se trezeste din betie, incepe si-si afiseaza problemele aici pe kudika, cerand sfaturi de la cei care habar nu au ce se intampla cu adevarat in vietile lor dezordonate, haotice.
denis_3d25
Postat pe 21 Octombrie 2011 06:37
De la: monik21, la data 2011-10-17 14:22:09du-te ba acasa frustratule!!1




Dar eu sint acasa frumoaso si nu sitn frustrat deloc daca eram, probabil ca incepeam si eu sa trag cu pusca ca si tine

Iti multumesc totusi pt. sfatul tau inflacarat.
Daca mai ai si alte preferinte, da-ti drumu te rog , nu te jena
denis_3d25
Postat pe 21 Octombrie 2011 09:05
Da, mai Cristinxxx, nici nu stii cata dreptate ai: majoritatea nu sunt tarfe ordinare ca noi, ci doar fraiere, de aia si ajung cu asemenea probleme pe forumuri.....
darksukkubus69
Postat pe 21 Octombrie 2011 20:13
De la: cristinxxx, la data 2011-10-20 20:35:22
De la: kudika143524, la data 2011-10-20 01:10:15
De la: darksukkubus69, la data 2011-10-18 18:58:40O fi ea fata o "masina de spalat cu program de scurta durata", mai Denis, mai.... dar se pare ca nici baiatul nu s-a dovedit altceva decat o rufa de unica folosinta... asa ca ar fi trebuit sa-i faca vant dupa prima utilizare si nu sa sa-l bage la programul cel scurt..... he he....



saracutzul..... imi imaginez ce obositor si plictisitor e sa urmaresti o persoana pentru care, de fapt nu existi eu, sa fiu in locul ei, i-as lasa telef pe speaker deschis cand o f...e amantul, sau noul iubit! sa vezi atunci ce spume face:)))))
Poate nu toate's t..fe ordinare precum voi !!!



si tu ca un mic frustracel ce esti-te-am mai citit aici pe forum si ai cam aceleasi texte- te-ai gasit sa comentezi! iti dai seama ce mult conteaza pt mine parerea ta, nu ?
kudika143524
Postat pe 22 Octombrie 2011 08:33
intamplator am dat de aceasta discutie aprisa... si pot spune ca ii cunosc personal pe cei doi... pentru ca am muncit cu ei in aceasi firma...

tipa are cam 26-27 de ani iar el este cu un an mai mare ca ea, asa parca tipul 2 facultati la zi facute 2-3 locuri de munca ea saracuta o facultate amarata care si licetza si-a platit-o din cate se barfea prin firma

un singurul lucru pot sa va spun sigur ca el a tinut mult la ea, stiu ca sa zbatut sa o bage in firma, o firma de programare (deci nu ca vanzatoare), a batat-o in firma... se apucase sa renoveze unul din apartamente pentru a se muta cu ea, impreuna... dupa care tipa sa vazut cu sacii in carutza adica cu job-ul pe mana si sa dus la seful lui direct unde sa plans ca este hartuita (acelasi texete ca aici pe formu) i-a arata sefului lui niste mesaje prin care ei doi se certatu si niste inregistrari cu certurile lor (nu prea am inteles eu... )...

dupa o luna de la faza asta, tipul de rusine a plecat, si-a dat demisia din firma...

tipa care a ramas in firma nu stia nimic a inceput sa dea de greu si chiar luna trecuta a fost data afara din firma pentru ca nu stia sa faca ce trebuie... asa ca

iar cat priveste spartul parolele de email, e foate simplu sa spargi o parola de email, keylogger-ul e cea mai simpla cale, sunt diferite tipuri de atacuri man-in-the-middle, fishing etc...

a jicni o persoana in felul asta... fara sa auzi si cealalta parte a povestii mi se pare o lipsa de educatie sau o imaturitate foarte mare din partea unor doamne(domnisoare)...



kudika_9237
Postat pe 6 Iunie 2012 19:25
cea care a cere sfaturi aici, pare sa fie cea cea care agreseaza si nu stie ce sa faca ca sa ii mai faca rau tipului, nu zic ca el e scandura de biserica, m-am uitat atent la ce a posta tipa, si in prima zi cand a deschis postul spune ca ca tipul o suna si nu poate scapa de el, dupa care la o zi distanta spune, ca nu a mai sunat de o luna, deci



imi miroase a minciuna
kudika_9339
Postat pe 7 Iunie 2012 14:39
SIMPLU,FATI AL PRIETEN
kudika311996
Postat pe 10 Iunie 2012 12:01
De la: kudika311996, la data 2012-06-10 12:01:38SIMPLU,FATI AL PRIETEN



....un profesor de limba romana, ar fi ideal ...
GHEISA_
Postat pe 10 Iunie 2012 12:05
criszoe
Postat pe 10 Iunie 2012 12:05
De la: GHEISA_, la data 2012-06-10 12:05:02
De la: kudika311996, la data 2012-06-10 12:01:38SIMPLU,FATI AL PRIETEN



....un profesor de limba romana, ar fi ideal ...


pe langa profesorul de romana ar mai trebuie si putin caracter acestei persoane, se pare ca utilizatoarea kudika_9391, are dreptate ca topicul are trebuie mutat la rubrica "panarame", cele doua profile, cel care a deschis acest topic kudika408719 si profilul kudika311996

http://www.kudika.ro/hairstyle/coafuri/Coafura-frantuzeasca-55092.html

http://www.kudika.ro/hairstyle/coafuri/Filat-84862.html

poza de fundal la coafuri este accasi, adica este cam una si acceasi persoana (sper ca nu o sa mi se deschida si mie un topic "furt de identitate pe kudica" )

stii reclama aia de la taft se poate adapta pentru aceasta victima "Vant puternic, coafura rezista, minciuna nu..."


kudika_9339
Postat pe 10 Iunie 2012 13:38
nimic mai mult decat PENIBIL deschizi un topic... dupa care dupa alte conturi incepi sa il injuri pe respectivul baiat...

comportament de 16 ani...

kudika_9391
Postat pe 12 Iunie 2012 09:21
vad ca lasi doar anumite mesaje...

sincer cred ca esti prea mandra de tine si cu un respect mult prea sus fata de adevarata ta valoare... si nu vrei sa recunosti ca tii la el si dupa 1 an jumate dupa ce v-ati despartit, nu e nimic rusinos sa recunosti ca poate il vrei inapoi, e mai rusinos sa deschizi un topic pe un forum citit de multa lume sa sa incepi sa te plangi ca nu poti scapa de el ca sa il faci de rusine

oare tu crezi ca daca iti faci 100 de conturi si il injuri ca sa instigi si pe alte persoane sa il jicneasca... oare asa crezi ca il faci sa se intoarca la tine?! iti eu ca NU daca il vrei inapoi trebuie sa lupti nu sa pledezi in victima

domnisoara kudika408719, sau kudika311996 sau radu1111, sau ... sau ... sau ... sau cel mai simplu olivia

kudika_9391
Postat pe 12 Iunie 2012 09:41
De la: kudika_9391, la data 2012-06-12 09:41:00vad ca lasi doar anumite mesaje...

sincer cred ca esti prea mandra de tine si cu un respect mult prea sus fata de adevarata ta valoare... si nu vrei sa recunosti ca tii la el si dupa 1 an jumate dupa ce v-ati despartit, nu e nimic rusinos sa recunosti ca poate il vrei inapoi, e mai rusinos sa deschizi un topic pe un forum citit de multa lume sa sa incepi sa te plangi ca nu poti scapa de el ca sa il faci de rusine

oare tu crezi ca daca iti faci 100 de conturi si il injuri ca sa instigi si pe alte persoane sa il jicneasca... oare asa crezi ca il faci sa se intoarca la tine?! iti eu ca NU daca il vrei inapoi trebuie sa lupti nu sa pledezi in victima

domnisoara kudika408719, sau kudika311996 sau radu1111, sau ... sau ... sau ... sau cel mai simplu olivia





uite asa trece viata... din prea multa mandrie si asculta sfatul fetelor de aici "ignoral", ca peste putin timp ai sa devii o frustrata, olivia... spune lumea ca te cheama

pot sa te felicit, ai prins pe multi in plasa ta, sfatul meu incearca si vorbeste cu el, lamureste problema fata in fata si cel mai important lucru nu tine cont de ce zice lumea, sau ceva va zice lumea, tine cont de ceea ce crezi tu... asta e cel mai important lucru... si cum spune si utilizatoarea de mai sus, lasa mandria deoparte nu face altceva decat sa iti omoare timpul, si sa iti faca ti-e nervi

iar daca tu arunci cu pietre in el, asteaptate sa arunce si el cu pietre in tine... daca tu faci un lucru frumos... asteaptate sa faca si el un lucru frumos, daca tu il ignori asteaptate sa te ignore si el, totul depinde de ceea ce faci tu...

kudika_9339
Postat pe 14 Iunie 2012 22:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CREDETI IN PUTEREA GANDULUI ? 40 De la: catalina69 3 Decembrie 2009 11:54
I-ati da parola voastra de mail/Messenger iubitului/iubitei voastre? 122 De la: Elyaa 19 Iunie 2011 19:54
varsta celor care posteaza 31 De la: roxys 20 Octombrie 2013 11:53
cred ca sunt...geloasa:( 10 De la: AlexandraDAlly 3 Octombrie 2009 11:12
CRED CA AM O PROBLEMA SI VREAU SFATURI 46 De la: Elyaa 19 Iunie 2011 20:03