Setari Cookie-uri

dati-mi un sfat

buna.Am o relatie de 3 luni cu un baiat si acuma 3 saptamani jumate a plecat in italia la mama lui sa lucre...el mi-a spus k in maxim 1 luna jumate o sa ne vedem din nou.Vorbesc cu el in fecare zi si mi-a spus ca ar vrea sa vin eu acolo.Pana aici totul pare pefect doar ca el lucra de 2 saptamani si acuma cateva zile l-am intrebat cand ne vedem vreo 3 zile la rand si raspunsul lui a fost : Nu ma mai intreba atata ca ma stresezi.. As vrea sa stiu daca chiar vrea sa fim impreuna si daca are de gand sa faca ce o zis sau numa da din gura sa nu taca.. Va rog sa ma ajutatzi cu un sfat...Multumesc
nucrezi_kteaipusqdraq
Postat pe 22 Octombrie 2011 14:18
Ai un pic de rabdare sa vezi in ce sens evolueaza lucrurile.
In momentul ala ori o fi fost stresat ori a scapat o portie de adevar.
Oricum, nu te grabi. Ii poti pune pe parcurs intrebari indirecte pentru a afla cat de cat intentiile lui.
Max2
Postat pe 17 Noiembrie 2011 22:41
SOTUL MEU DUPA 12 ANI DE CASNICIE,,,SI UN COPIL,,,,,A PLECAT SA LUCREZE IN ITALIA SI S-A INTORS,,,,,,,,,CU O ALTA FEMEIE,,,,,PENTRU CARE AM SI DIVORTAT,,,,,,,,,ITALIA TE SCHIMBA,,,VIATA O VEZI CU ALTI OCHI,,,,,N-UTI MAI PASA DE CE AI LASAT ACASA,,,SOTIE ,,COPII,,,,,OCHII CARE NU SE VAD,,SE UITA,,,,,,ITALIA A DESTRAMAT O GRAMADA DE FAMILII,,,,,SI A REFACUT ALTELE,,,,,
kudika330644
Postat pe 19 Noiembrie 2011 01:33
Nu cred ca noua lui relatie va dura foarte mult.
Greseala o sa o vada el mai tarziu, doar ca n-o sa-i mai foloseasca la nimic asta, iar tie nici atat.
Max2
Postat pe 20 Noiembrie 2011 10:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mamele soacre... bate-le vina... sau? 33 De la: malascusalfa 3 Aprilie 2010 19:02
Sunt timida 40 De la: franziska_eu 27 Decembrie 2011 21:49
cum isi maresc adultii cercul de prieteni? 43 De la: the_girl_with_smiley_face 28 Martie 2015 14:13
ce parere aveti ?/?majoritatea femeilor sunt materialiste?? 44 De la: SweetDadyD 11 Martie 2009 21:58
Adoptie 1 De la: Lavinia_Doralee_1 13 Octombrie 2013 00:25