Setari Cookie-uri

am facut-o cu el si acum nu mai vorbeste cu mine :((:((

De la: iub_deea, la data 2011-11-05 20:04:22nu este vorba ca sunt o " rasfatata ofticata" da esti prea grosolan cu mine
comentariile tale sunt prea rautacioase
eu am cerut un sfat .. nu sa se faca glume de prost gust pe seama mea


Ba esti o rasfatata ofticata si da eu sunt un rautacios , tocami ca prin comportamentul tau ma faci sa fiu asa ... actiune si reactiune .... daca erai o dulce care a fost tratata urat fara sa-i fi facut tu ceva te-as fii invatat cum sa-i sucesti tu lui mintile sa nu mai stie de el , dar in situatia de fata tu ti-ai cautat-o cu lumanarea si ai gasit-o , te-a tratat cum meritai iar tu de fapt asta nu accepti , te-ai crizat ca te ignora si nu te gandesti la ce ai facut tu de fapt sa meriti asta... eu ti-am zis .... daca citei ce ti-am scris , dincolo de mici ironii usturatoare erau si motivele lui in aceasta "drama" a ta.
ce te ataca pe tine fata drage este de fapt ORGOLIUL , din cauza lui suferi, tipul nu inseamna mare lucru pt tine, realizezi asta?
The_Exile
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:11
De la: iub_deea, la data 2011-11-05 20:10:02hai ka eu am iesit papa


Pa "iubi"
The_Exile
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:11
De la: Yharr, la data 2011-11-05 20:11:00
De la: iub_deea, la data 2011-11-05 20:04:22nu este vorba ca sunt o " rasfatata ofticata" da esti prea grosolan cu mine
comentariile tale sunt prea rautacioase
eu am cerut un sfat .. nu sa se faca glume de prost gust pe seama mea


Ba esti o rasfatata ofticata si da eu sunt un rautacios , tocami ca prin comportamentul tau ma faci sa fiu asa ... actiune si reactiune .... daca erai o dulce care a fost tratata urat fara sa-i fi facut tu ceva te-as fii invatat cum sa-i sucesti tu lui mintile sa nu mai stie de el , dar in situatia de fata tu ti-ai cautat-o cu lumanarea si ai gasit-o , te-a tratat cum meritai iar tu de fapt asta nu accepti , te-ai crizat ca te ignora si nu te gandesti la ce ai facut tu de fapt sa meriti asta... eu ti-am zis .... daca citei ce ti-am scris , dincolo de mici ironii usturatoare erau si motivele lui in aceasta "drama" a ta.
ce te ataca pe tine fata drage este de fapt ORGOLIUL , din cauza lui suferi, tipul nu inseamna mare lucru pt tine, realizezi asta?

Clar, ti-ai gresit vocatia! Consilier marital trebuia sa te faci
november13
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:12
De la: Yharr, la data 2011-11-05 19:59:14

Perfect , imi place adrenalina, numai ca m-am lasat de motoare de cand mi-au trebuit copci sa-mi coasa palma manii drepte cu care mi-am protejat fata la o cazatura zdravana.... am avut ambii genunchi juliti de nu ii puteam indoi vreo 2 saptamani , sa vezi ce haios mergeam

pffff, cand te sui pe-un motor in tinuta de strada, adica slapi,bermude si maieu...faci buba
miss_darine
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:16
De la: miss_darine, la data 2011-11-05 20:16:04
De la: Yharr, la data 2011-11-05 19:59:14

Perfect , imi place adrenalina, numai ca m-am lasat de motoare de cand mi-au trebuit copci sa-mi coasa palma manii drepte cu care mi-am protejat fata la o cazatura zdravana.... am avut ambii genunchi juliti de nu ii puteam indoi vreo 2 saptamani , sa vezi ce haios mergeam

pffff, cand te sui pe-un motor in tinuta de strada, adica slapi,bermude si maieu...faci buba

exact asa eram imbracat

Deja imi inchipui mergem amandoi pe motor , tu conduci si eu te tin in brate si-s fericit...de ce oare?
The_Exile
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:17
De la: november13, la data 2011-11-05 20:12:56
De la: Yharr, la data 2011-11-05 20:11:00
De la: iub_deea, la data 2011-11-05 20:04:22nu este vorba ca sunt o " rasfatata ofticata" da esti prea grosolan cu mine
comentariile tale sunt prea rautacioase
eu am cerut un sfat .. nu sa se faca glume de prost gust pe seama mea


Ba esti o rasfatata ofticata si da eu sunt un rautacios , tocami ca prin comportamentul tau ma faci sa fiu asa ... actiune si reactiune .... daca erai o dulce care a fost tratata urat fara sa-i fi facut tu ceva te-as fii invatat cum sa-i sucesti tu lui mintile sa nu mai stie de el , dar in situatia de fata tu ti-ai cautat-o cu lumanarea si ai gasit-o , te-a tratat cum meritai iar tu de fapt asta nu accepti , te-ai crizat ca te ignora si nu te gandesti la ce ai facut tu de fapt sa meriti asta... eu ti-am zis .... daca citei ce ti-am scris , dincolo de mici ironii usturatoare erau si motivele lui in aceasta "drama" a ta.
ce te ataca pe tine fata drage este de fapt ORGOLIUL , din cauza lui suferi, tipul nu inseamna mare lucru pt tine, realizezi asta?

Clar, ti-ai gresit vocatia! Consilier marital trebuia sa te faci


Daaaaaaaaa facam o avere din procentajul care-l ceream avocatilor de divorturi pe care-i recomandam dupa ce treceau cuplurile pe la mine sa le consiliez
The_Exile
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:18
De la: Yharr, la data 2011-11-05 20:18:41
De la: november13, la data 2011-11-05 20:12:56
Clar, ti-ai gresit vocatia! Consilier marital trebuia sa te faci


Daaaaaaaaa facam o avere din procentajul care-l ceream avocatilor de divorturi pe care-i recomandam dupa ce treceau cuplurile pe la mine sa le consiliez

Da' nici noi n-am fi murit de foame pe langa tine
november13
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:22
imi pare rau pt tine si pentru virginitatea ta. sincera sa fiu degeaba regreti si plangi si faci ca toti draci ca nu rezolvi nimic. nici macar prin a posta aici. ce credeai ca daca postezi aici te va ajuta cineva sa-ti cauti virginitatea? nu. intrebare: cati ani ai? daca ai 17 e bn daca ai 15 e rau daca ai 16 esti proasta. daca ai 18 nu mai conteaza. ce a fost a fost cu baiatul ala. sia batut joc de tine si nu-ti merita lacrimile. nu mai investi in trecut si mai mult in prezent. iesi afara cu prietenii, intr-un club, intr-un bar si o sa gasesti pe cineva care te va merita. trecutul deja nu mai conteaza. acolo va ramane.
Mariuka93
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:47
De la: Yharr, la data 2011-11-05 20:17:15
exact asa eram imbracat

Deja imi inchipui mergem amandoi pe motor , tu conduci si eu te tin in brate si-s fericit...de ce oare?

ca stai lejer pe-un chopper
miss_darine
Postat pe 5 Noiembrie 2011 20:50
sfatul meu e ca sa treci peste aceasta etapa din viata ta,va fi intradevar f greu dar viata merge inainte nu trebuie sa disperi,imi pare rau de ce ti s-a intamplat dar asa suntem noi femeile sa suportam toate necazurile
kudika440351
Postat pe 6 Noiembrie 2011 08:47
De la: miss_darine, la data 2011-11-05 20:50:26
De la: Yharr, la data 2011-11-05 20:17:15
exact asa eram imbracat

Deja imi inchipui mergem amandoi pe motor , tu conduci si eu te tin in brate si-s fericit...de ce oare?

ca stai lejer pe-un chopper


mai ai dreptul la o incercare
P.S. Vrei si intrebari ajutatoare?
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2011 08:50
ms pt sfatul tau esti o dulce . pupiki
iub_deea
Postat pe 6 Noiembrie 2011 10:17
De la: kudika440351, la data 2011-11-06 08:47:10sfatul meu e ca sa treci peste aceasta etapa din viata ta,va fi intradevar f greu dar viata merge inainte nu trebuie sa disperi,imi pare rau de ce ti s-a intamplat dar asa suntem noi femeile sa suportam toate necazurile
Asa-i orice prost devine victima !!!
cristinxxx
Postat pe 6 Noiembrie 2011 10:23
ce ai patit?
te-ai trezit cu fata in jos?
iub_deea
Postat pe 6 Noiembrie 2011 10:31
Draga mea, hai sa-ti spun intai o gluma , ca sa nu mai fi suparata de raspunsurile rautacioase ale baietilor: Stii care e culmea barbatului? - Noua luni se chinuie sa iasa si toata viata sa intre inapoi...
Nu-ti mai face sange rau punand la inima toate rautatile.
Stiu ca e dureros pentru tine, mai ales ca a fost prima data, dar iubita mea, nu e un capat de tara, nu mai traiesti cu 25 de ani in urma cand fata trebuia sa-si pastreze virginitatea pentru "noaptea nuntii" si atunci acel "primul" chiar sot cu acte se putea dovedii un mitocan ,si poate ti-ar fi parut si mai rau daca te aflai in situatia aceea...
Tu gandeste-te, facand abstractie de la faptul ca nu mai vorbeste cu tine, gandeste-te daca a fost frumos, atat, pastreaza momentele frumoase. nu-ti face "mea culpa" pentru ca tu l-ai fi excitat, sunt barbati care se excita doar daca " zboara o musca prin fata lor" . O sa intalnesti si baieti cu care o sa fi prietena poate luni de zile si o sa-ti spuna la un moment dat ca trebui sa te culci cu ei doar daca chipurile nu vrei sa te "insele". Aceia nu merita nici un pic de atentie. Si apoi, gresala nu a fost a ta, a fost a lui, pentru ca a fost un dobitoc pentru ca a profitat de tine, desi cu siguranta a realizat ca esti virgina ,deci fara nici un pic de experienta. Pentru asta si pentru ca nu a mai vorbit cu tine, si apoi ti-a spus ca are prietena nu mai merita nici macar sa-i arunci o privire, dar sa mai si vorbesti cu el.
si apoi ce s-a intamplat stii doar tu, sa nu crezi ca acum ai o emblema pe frunte pe care scrie "sunt femeie", tu traieste-ti viata in continuare, construieste-ti viitorul, distreaza-te, fa-ti o cariera..."ZAMBESTE, VIATA E FRUMOASA SI NUMAI PENTRU CA RASARE SOARELE"
O sa-ti faci cu timpul un prieten care poate te va iubii si te va respecta pentru tine, pentru felul tau de a fi, nu pentru ca esti sau nu virgina. Asa ca, zambeste, traieste, viseaza, bucurate de viata , vei trece si prin clipe grele, mult mai grele, conteaza doar cum depasesti momentul, fi puternica, viata o sa te invete sa fi dura tocmai prin loviturile pe care le primesti. Orice ar fi, oricat de greu, lupta si nu uita sa zambesti, totul se rezolva, o sa inveti asta in timp, asa ca depresiile nu-si au rostul, toti avem clipe grele si caderi. Si daca ai cazut ce? Ridica-te ,scutura-te si mergi mai departe cu fruntea sus.
Eleny_Aly
Postat pe 6 Noiembrie 2011 12:03
Poate a vrut sa te incerce a vazut ca nu esti buna si pa
Elyaa
Postat pe 6 Noiembrie 2011 15:22
De la: Maaad, la data 2011-11-06 16:18:20Si la mine sa intamplat la fel, ceva asemanator El ma vroia, amagiri din partea mea, il provocam si nu iidadeam, imi parea rau de el oarecum ca il vedeam om bun la momentul repsectiv, dar NU I-AM DAT NICIODATA! Si rezultatul a fost acelasi: niciun semn din partea lui, pana am inceput cu insistentele iar atunci sa-mi spuna sec "nu ma mai deranja, de fapt uita nr meu de telefon" motivul fiind ca el avea pofte si eu nu i-am dat nici macar nu a avut bunul simt sa-mi raspunda la telefon, prin mesaje mi-a spus tot. I-am zis asta e, oricum rezultatul ar fi fost acelasi si daca ma culcam cu el, asa ca eu spre deosebire de altele n-am ramas cu buza umflata ca doar sa folosit de mine Acum mi-a trecut, dar la momentul respectiv am plans si eu si regretam ca nu m-am culcat cu respectivul, acum ma bucur si-i multumesc Celui de Sus ca acel barbat mi-a dat verde
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp


Continua sa-ti zici asta in continuare .... poate o sa te si convingi singura ca-i asa , inca n-ai reusit , imi amintesc ca ai mai pomenit cel putin o data , draga Maaad chestia asta , deci te-a marcat, si in adancul inimii stii ca nu-i asa , l-ai tratat la misto si acu nu mai existi pt el, de ce trebuie unii unele trebuie sa faca figuri si talente chiar daca le place persoana respectiva si abia cand au realizat ca au pierdut-o definitiv sa le para rau....dupa urmeaza culmea ipocriziei-tot el era de vina PATETIC
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2011 16:44
m-am exprimat gresit , voiam sa zice de ce trebuie ca unii sau unele sa faca figuri ,talente
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2011 16:45
De la: Yharr, la data 2011-11-06 16:44:00
De la: Maaad, la data 2011-11-06 16:18:20Si la mine sa intamplat la fel, ceva asemanator El ma vroia, amagiri din partea mea, il provocam si nu iidadeam, imi parea rau de el oarecum ca il vedeam om bun la momentul repsectiv, dar NU I-AM DAT NICIODATA! Si rezultatul a fost acelasi: niciun semn din partea lui, pana am inceput cu insistentele iar atunci sa-mi spuna sec "nu ma mai deranja, de fapt uita nr meu de telefon" motivul fiind ca el avea pofte si eu nu i-am dat nici macar nu a avut bunul simt sa-mi raspunda la telefon, prin mesaje mi-a spus tot. I-am zis asta e, oricum rezultatul ar fi fost acelasi si daca ma culcam cu el, asa ca eu spre deosebire de altele n-am ramas cu buza umflata ca doar sa folosit de mine Acum mi-a trecut, dar la momentul respectiv am plans si eu si regretam ca nu m-am culcat cu respectivul, acum ma bucur si-i multumesc Celui de Sus ca acel barbat mi-a dat verde
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp


Continua sa-ti zici asta in continuare .... poate o sa te si convingi singura ca-i asa , inca n-ai reusit , imi amintesc ca ai mai pomenit cel putin o data , draga Maaad chestia asta , deci te-a marcat, si in adancul inimii stii ca nu-i asa , l-ai tratat la misto si acu nu mai existi pt el, de ce trebuie unii unele trebuie sa faca figuri si talente chiar daca le place persoana respectiva si abia cand au realizat ca au pierdut-o definitiv sa le para rau....dupa urmeaza culmea ipocriziei-tot el era de vina PATETIC

asta e la ordinea zilei....nu realizezi ceea ce ai pierdut,decat atunci cand ai ramas fara ...din pacate asta este firea omeneasca...asa e viata de azi...asa sunt oamenii din ziua de azi....
(daca nu injuri,nu bei,nu te droghezi..nu existi....daca nu iti bati joc de femei/barbati,depinde de la caz la caz....esti un pampalau...)
steffy91
Postat pe 6 Noiembrie 2011 17:05
De la: iub_deea, la data 2011-11-05 18:55:06da cred ca te simti bn cand scrie toate comentariile astea .. nu ?
sunteti raiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


BAIETII,NU-S RAI DE PE KUDIKA
vor doar sa uiti prin ce ai trecut ,si data viitoare nu mai trebuie sa dai i bani psihologului!
postezi aici ce te doare,si ei te rezolva!!!
TRAIASCA KUDIKA -si toata gradina ei

- ASTAI DOAR INCEPUTU -BINE ATI VENIT PE PLANETA KUDIKA-
CA PE KOMETA ELENIN N-A VRUTO NIMENI -SI NU M-AM SUPARAT
CHIAR A FOST EXECELENT--- DE ACUM INCOLO E MAI FAIN!!!!
Titanika
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:31
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp


Nu pricep
mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
Pai nu spui ca iti era deja indiferent ? Cand ti-ai dat seama ca te-a lovit love-ul? Dupa ce ati avut "buseala" ?
Si depresie pentru ce sa faci?
Ca te-ai "busit" cu el 1 data si te-a rejectat ? Asta nu este un motiv, stai linistita ca nu cazi in depresie pentru atata lucru
kukla
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:32
De la: Yharr, la data 2011-11-06 16:45:18m-am exprimat gresit , voiam sa zice de ce trebuie ca unii sau unele sa faca figuri ,talente

mostenire genetica
miss_darine
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:32
De la: iub_deea, la data 2011-11-05 20:10:02hai ka eu am iesit papa

ce ai cu papa acum ?
da ia spune tu sincer ti-a placut ?
PRALEA_
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:37
De la: PRALEA_, la data 2011-11-06 19:37:01
ce ai cu papa acum ?
da ia spune tu sincer ti-a placut ?

daca a fost un papa bun, sigur i-a placut
miss_darine
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:41
toti care mi-ati dat sfaturi in mare parte aveti dreptate..
.. da nu este asa usor sa treci mai departe ..
va multumesc .. oare cum acum reusesc sa inteleg ce fel de om era ...
de cand sa intamplat chestia asta nu lam mai vazut si sper sa nu-l mai vad in viatza mea ...
va pupacesch:P
iub_deea
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:44
De la: iub_deea, la data 2011-11-06 19:44:49toti care mi-ati dat sfaturi in mare parte aveti dreptate..
.. da nu este asa usor sa treci mai departe ..
va multumesc .. oare cum acum reusesc sa inteleg ce fel de om era ...
de cand sa intamplat chestia asta nu lam mai vazut si sper sa nu-l mai vad in viatza mea ...
va pupacesch:P


Nu te mai gandi ! Priveste inainte , dar sa nu uiti experienta ce ai trait-o . Din greseli invata omul
GHEISA_ALBA
Postat pe 6 Noiembrie 2011 19:49
imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat...ai gresit mult ca te-ai implicat intr-o legatura cu un baiat care deja avea o relatie...banuiesc ca inca o iubeste pe acea fata...stii si tu ca baietii nu-s statornici in sentimente...in decizii...imi pare rau pt tine...dar asta este clar ca inca o iubeste pe acea fata...acum tot ce poti face este sa fii tare...lumea nu se sfarseste aici...erai virgina sau de ce te consumi asa mult ca i te-ai daruit? :-)) lasa ca s-au schimbat vremurile...
mady_puppy
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:38
inteleg ca este greu sa treci peste asta...dar cu timpul o sa uiti...eu sper totusi sa fii cu capul pe umeri data viitoare cand te va suna...trebuie sa constientizezi ca un astfel de om nu te merita...o sa gasesti baieti care te vor pretui, care te vor iubi..acum simti ca nu poti sa mergi mai departe...dar o sa vezi ca o sa rasara soarele si pe strada ta... :-)
mady_puppy
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:41
elenuta_2008 si vb
elenuta_22
Postat pe 7 Noiembrie 2011 10:12
De la: miss_darine, la data 2011-11-06 19:41:09
De la: PRALEA_, la data 2011-11-06 19:37:01
ce ai cu papa acum ?
da ia spune tu sincer ti-a placut ?

daca a fost un papa bun, sigur i-a placut

poi vaz ca nu zice daca ia dat si papa ...
PRALEA_
Postat pe 7 Noiembrie 2011 10:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pot avea femeile cariere de succes? 39 De la: Eva32 18 Mai 2011 01:32
ce faceti daca aflati din greseala ca iubitul/iubita are o adresa de mail alta decat cea oficiala?si despre care voi nu stiati si nu v-a spus? 31 De la: fatuk_me 31 Iulie 2009 18:11
e iubire s-au ...doar...placere ? 35 De la: kudika462415 16 Noiembrie 2012 00:40
Oare se va schimba, stiti cazuri? 36 De la: ana_camyy 31 Martie 2014 12:15
Huh :)) ... sunt prea geloasaa ? :| 25 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:03