Setari Cookie-uri

am facut-o cu el si acum nu mai vorbeste cu mine :((:((

niciodata sa nu te incurci cu un tip cu o viata personala complicata: gen prietene, ex prietene, sotii, ex sotii etc etc etc... acu nu iti ramane decat sa te „monotorizezi" sa vezi sa nu fii luat o boala ceva:P nu de alta dar...dk zici ca erai si virgina banuiesc ca te-a convins si la sex fara prezervativ. nu mai fii atat de proasta si de credula...invata sa cunosti omul sa te respecte si sa te iubeasca nu sa te f....a si sa te lase cu cohii in soare! nu ai de ce sa il regreti sau ce sa iubesti la el. pacat ca ti-ai inceput viata sexuala atat de prost, dar spera ca pe viitor sa nu pici in aceeasi situatii ca acum. deci stergeti lacrimile, sufla-ti mucii si mergi inainte
kudika021451
Postat pe 7 Noiembrie 2011 16:52
Buna. Eu nu o sa imi permit sa te judec, ar fi simplist si sincer probabil ca viata te invata mai bine decat orice sfat. Dar pt ca asta cauti iata sfatul meu: invata sa te cunosti suficient de bine pe tine incat sa nu te mai joci cu focul aiurea si sa ajungi sa fi folosita de tot felu' de dobitoci frustrati (pe care bineinteles ii frustreaza prietena ). Nu ma pot abtine dar cred ca toti aia care isi dau in cap pe aici pe forumuri ca sa arate cat sunt ei de duri si versati au luat niste mega-tzepe de la "figurante" .....si asta e destul de trist.


Deci...fruntea sus si invata sa nu mai faci chestii de genu asteia care nu doar te vor ruina emotional dar te vor face sa devi o gluma pt toti. Respecta-te si invata sa nu mai umbli cu ratati... do yourself a favor si lasa-le pe prietenele lor sa ii pastreze ..

Cheers
evangeline87
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:04
Ms de sfat ..
o sa tin cont de el :*
iub_deea
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:41
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp


Trage o gura mare de aier si uita de el, sfatul meu treci peste sunt destui in lumea asta, ce e al tau e pus deoparte fii sigura, ti-o zic din experienta mea propiie.
pity_82
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:41
dap .. ashai oricum nu mai am ce face...:D:D:D
iub_deea
Postat pe 7 Noiembrie 2011 19:47
De la: iub_deea, la data 2011-11-07 19:47:29dap .. ashai oricum nu mai am ce face...:D:D:D


CUM,NU MAI AI CE FACE?-----DISTREAZATE,VIATA E FRUMOASA,NU PIERDE NICI UN MINUT,NICI O AMINTIRE,FUGI ZBORI,RESPIRA!!!!!!

SCRIE-TI NECAZURILE PE NISIP SI BUCURIILE PE PIATRA!!!!!

BINE CA AI SCAPAT DE EL-NU TE MERITA-CE MAI!?
Titanika
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:21
ca o concluzie, daca vrei sa nu mai vorbesti cu o femeie, fa-o cu ea.
pentru unii inseamna casatorie.
guru_ion
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:25
ehh .. nici chear asa:P
iub_deea
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:27
De la: iub_deea, la data 2011-11-07 20:27:02ehh .. nici chear asa:P


ei na!
guru_ion
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:35
iub_deea
Postat pe 7 Noiembrie 2011 20:37
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp


Pot sa te intreb cati ani ai? Am impresia ca esti o copila ..nu cred ca ma insel. Poate lectiile te vor ajuta sa uiti.:)
Elle_Elena
Postat pe 7 Noiembrie 2011 22:30
CINE A FACUT O DATA MAI FACE CU TOTI PSHIHOLOGII DIN LUME MAI BINE MARITA-TE POATE TE TINE ALA IN FRIU
kudika416530
Postat pe 8 Noiembrie 2011 10:38
am 18 ani...
... si nu nu ma marit ....
... am zis ca s-a intamplat , nu ca sunt nebuna dupa.....
iub_deea
Postat pe 8 Noiembrie 2011 16:20
Nu te mariti ??? Da' ce-astepti ???
alegro6543
Postat pe 8 Noiembrie 2011 16:42
vrei un sfat ?
ai cautat razbunare ai gasit ceea ce cautai .
El stia ca tu te joci cu el .
e in spiritul barbatului sa -si dea seama cand cnv il invarte pe degete
dar rabda rabda si ia r rabda pana-si atinge scopul . Atunci plateste cu aceeasi moneda cu care a fost rasplatita mandria si rabdarea lui
deci tu ai acum ceea ce ai cautat
NU O SPUN CU RAUTATE CREDE-MA DAR TU AI GRESIT DE LA INCEPUT
(si mai sper sa nu fi din Oltenia)
kudika422281
Postat pe 8 Noiembrie 2011 16:47
si dc nu vrei sa fiu din oltenia '? ...
iub_deea
Postat pe 8 Noiembrie 2011 16:54
De la: iub_deea, la data 2011-11-06 19:44:49toti care mi-ati dat sfaturi in mare parte aveti dreptate..
.. da nu este asa usor sa treci mai departe ..
va multumesc .. oare cum acum reusesc sa inteleg ce fel de om era ...
de cand sa intamplat chestia asta nu lam mai vazut si sper sa nu-l mai vad in viatza mea ...
va pupacesch:P


nu trebuie decit sa schimbi ruta,.Daca stai intr-un oras mic,e cam nasol,ca mai dai ochii cu el.Data viitoare sa te gindesti de doua ori,cind faci primul pas!-si cu cine
Titanika
Postat pe 9 Noiembrie 2011 08:59
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp


asta patesti cand faci pe desteapta....mergi sa-l exciti si sa pleci? te-ai pacalit pe tine ca a avut ala rabdare sa-si puna mintea cu tine . probabil te-a vazut si pustoaica aeriana

in locu lui te dadeam afara pe usa imediat dupa si nici macar un sms nu mai dadeam

desteptele lu papura voda....sa nu mai vorbim de cine stie ce prestatie penibila ai avut dupa ce te-a asteptat ca mamelucul.... normal ca nu te mai vrea
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 9 Noiembrie 2011 18:58
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp


probabil ai prestat atat de naspa incat si-a adus aminte de fosta ,si-a dat seama ce buna e ,ce greu e sa gasesti pe una cu care sa fie pe aceasi lungime de unda......felicitari:D ai fost si tu buna la ceva
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:00
maammaaa....ce de-a experti in "prestatii' pe aici....banuiesc ca de aia stati pe forumuri pt gagici.

ca sa aveti si voi sansa de a "presta" cand nu e prietena pe acasa....

Cheers!

PS: Ma disreaza forumul asta e plin de masculi feroce...si de gagici 'naive'...
evangeline87
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:40
De la: elenuta_22, la data 2011-11-07 10:12:18elenuta_2008 si vb

Bravo Elena,in loc sa-i dai in privat id-ul tau... acu sa vezi turma de obsedati care te asalteaza pe mess
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2011 19:58
De la: evangeline87, la data 2011-11-09 19:40:18maammaaa....ce de-a experti in "prestatii' pe aici....banuiesc ca de aia stati pe forumuri pt gagici.

ca sa aveti si voi sansa de a "presta" cand nu e prietena pe acasa....

Cheers!

PS: Ma disreaza forumul asta e plin de masculi feroce...si de gagici 'naive'...


si ai 43 de postari din 2008 foarte inteligenta
PICCKARD
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:05
mai baiatule"experimentat" nu stiu ce ros are comentariu tau odata ce vorbesti urat
... nu am cum sa stiu ce sa fac din moment ce eu am intrat in "aceasta noua viatza a mea"..
iub_deea
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:29
De la: iub_deea, la data 2011-11-09 20:29:53mai baiatule"experimentat" nu stiu ce ros are comentariu tau odata ce vorbesti urat
... nu am cum sa stiu ce sa fac din moment ce eu am intrat in "aceasta noua viatza a mea"..

la cine te referi iubideo!?
PICCKARD
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:31
De la: iub_deea, la data 2011-11-09 20:29:53mai baiatule"experimentat" nu stiu ce ros are comentariu tau odata ce vorbesti urat
... nu am cum sa stiu ce sa fac din moment ce eu am intrat in "aceasta noua viatza a mea"..


"iubi" scumpo , eu nu ti-am mai facut nimic,pe mine ma certi?
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:32
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-09 20:32:13
De la: evangeline87, la data 2011-11-09 19:40:18maammaaa....ce de-a experti in "prestatii' pe aici....banuiesc ca de aia stati pe forumuri pt gagici.

ca sa aveti si voi sansa de a "presta" cand nu e prietena pe acasa....

Cheers!

PS: Ma disreaza forumul asta e plin de masculi feroce...si de gagici 'naive'...
din contra,cand te vedem pe tine,ne piere cheful de orice


SUBSCRIU
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:33
nu , nu pe tine ... pe desteptu` ala care se crede expert , si asteapta perfectiunea
iub_deea
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:34
De la: iub_deea, la data 2011-11-09 20:34:31nu , nu pe tine ... pe desteptu` ala care se crede expert , si asteapta perfectiunea


Ii dau na na ?
The_Exile
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:35
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-09 20:33:57

are 24 de ani ba! ce vreti de la ea!?
PICCKARD
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:35
nu am 24 de aniiiii
am 18
iub_deea
Postat pe 9 Noiembrie 2011 20:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As vrea sa fie bine. 22 De la: aleera 23 Decembrie 2008 22:59
salve la toti 30 De la: kudika115736 23 August 2015 22:25
buna 78 De la: pickard 30 Ianuarie 2011 08:09
sfat 22 De la: kudika052198 29 Decembrie 2009 02:09
gelozia 95 De la: amme22 26 Aprilie 2012 07:22