Setari Cookie-uri

am facut-o cu el si acum nu mai vorbeste cu mine :((:((

aha
iub_deea
Postat pe 15 Noiembrie 2011 18:18
De la: iub_deea, la data 2011-11-15 18:18:08aha


"Iubi" mica , fa o lista cu aia care merita na-na si dami-o ca si asa am ti8mp liber berechet pana la sfarsitul lunii
The_Exile
Postat pe 15 Noiembrie 2011 18:24
o sa-ti scriu in data ce o am :P
.. nu te-am mai vazut pe forum ...
iub_deea
Postat pe 15 Noiembrie 2011 18:28
De la: roxanel98, la data 2011-11-13 18:20:04am ajuns la concluzia ca toti barbatii sunt niste porci si insentimantali ..iti inteleg sincer durerea deoarece am trecut si eu prin ceva asemanator...am fost cu un tip 3 ani de zile in care ne-am iubit maxim sa isi dea seama ca nu se mai poate continua...gaseste ceva frumos de facut iesi cu amici si nu te mai gandi nimeni nu merita sa sufere..in special din dragoste...e un sentiment atat de frumos dar poate distruge vietile unora intr-o clipa


desi nu cunosc cuvantul "insentimentali" banuiesc cam ce ai vrut sa spui....nu e chiar asa...uneori ne incapatanam noi sa credem ca am gasit persoana potrivita noua....
cat despre distrusul vietii...e un pic cam exagerat...doar ne bulverseaza pentru o perioada de timp....
kukla
Postat pe 16 Noiembrie 2011 16:36
De la: iub_deea, la data 2011-11-12 17:04:58mai "angelo" eu cred ca tu este mai degraba un "mic frustrat" daca tot o ceri peste tot


nu o cer peste tot si mai ales de la pustoaice....fara suparare pentru pustoaice dar nu sunt genul meu. cat despre frustrari....poate le am si eu pe ale mele dar te asigur ca in "domeniul" asta cine ma cunoaste cat de cat stie bine ce vorbesc



daca sunt un pic mai recalcitrant si impertinent fata de asemenea exemplare si povesti e din cauza ca multe pustoaice ,nu stiu cum sa dea cu ea mai repede de toti peretii si abea dupa, realizeaza cat le costa lipsa de experienta.



angelo_micnegrusiurat
Postat pe 17 Noiembrie 2011 22:49
De la: faith742011, la data 2011-11-15 16:31:47
De la: iub_deea, la data 2011-11-13 22:00:18nu cred ca ti-Am cerut in special tie parerea ca sa ma faci "penibila" O.K.
daca nu iti place sau te plictisecte acest topic nu-l mai citi si nu iti mai da cu parerea , pt ca eu nu te-am jignit pe tine. ms !!!



ok, imi cer scuze, poate am exagerat ... dar ai constientizat ca ai facut o greseala...si eu vin si te intreb: de ce continui sa persisti in ea? ... la asta m-am referit cand am folosit cuv."penibila"


Sunt doua variante pentru care persista;
1. Ori ii place
2. Ori nu isi da seama, ceea ce este mai grav
kukla
Postat pe 18 Noiembrie 2011 00:55
De la: kukla, la data 2011-11-18 00:55:45
De la: faith742011, la data 2011-11-15 16:31:47
De la: iub_deea, la data 2011-11-13 22:00:18nu cred ca ti-Am cerut in special tie parerea ca sa ma faci "penibila" O.K.
daca nu iti place sau te plictisecte acest topic nu-l mai citi si nu iti mai da cu parerea , pt ca eu nu te-am jignit pe tine. ms !!!



ok, imi cer scuze, poate am exagerat ... dar ai constientizat ca ai facut o greseala...si eu vin si te intreb: de ce continui sa persisti in ea? ... la asta m-am referit cand am folosit cuv."penibila"


Sunt doua variante pentru care persista;
1. Ori ii place
2. Ori nu isi da seama, ceea ce este mai grav


As merge pe varianta 1.
faith742011
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:24
De la: Yharr, la data 2011-11-15 18:24:49
De la: iub_deea, la data 2011-11-15 18:18:08aha


"Iubi" mica , fa o lista cu aia care merita na-na si dami-o ca si asa am ti8mp liber berechet pana la sfarsitul lunii

steffy91
Postat pe 18 Noiembrie 2011 18:49
De la: faith742011, la data 2011-11-15 16:26:32
De la: Thais13, la data 2011-11-14 19:59:20
De la: faith742011, la data 2011-11-13 18:43:33
De la: iub_deea, la data 2011-11-13 18:27:29Buna!!
Azi l-am revazut pe " fostul meu pr" daca pot sa-i spun asa , era la intare in market unde am fost eu cu o prietena
Am trecut pe langa el si el se uita asa lung dupa mine ....
Dupa asta , am fost aiurita toata ziua ...

El fusese plekat din oras si akum s-a intors ... nici nu stiu cum o sa reactionez kand il mai vad ....
Nu mai ies afara


Dragu-to, deja devii penibila, ai facut-o si gata, fruntea sus, nu esti nici prima si probabil nici ultima care a facut acest lucru...invata sa mergi mai departe... si lasa-l in pace...nu ai vazut ca nu te vrea...sau ma rog poate te mai vrea odata si o data...


Poate esti prea dura cu fata asta?! Ce zici? Nu vad penibilul in ce a facut ea.Dupa o astfel de isprava te simti foarte rau, ca o papusa folosita si aruncata.Te invinovatesti ca nu ai rezistat tentatiei si ca te-ai aruncat prea repede in bratele unui individ care nu a vrut decat sex ocazional si atat.Tu nu ai facut niciodata greseli in viata pentru ai reactionat la primul impuls si nu ai stat sa judeci mai mult?In cazul asta cred ca 99% dintre noi am fost la un moment dat penibili.


Iubita,nu ma refeream la ce s-a intamplat,ci la faptul ca ea stie ca a facut o greseala, dar continua sa spere ca intr-o buna zi... eu cred ca nu mai are ce repara, dar ea sustine ca...vai" l-am revazut pe fostul meu pr.", "nu stiu cum o sa reactionez"...



Niciodata nu stii ce iti rezerva viata, e posibil ca nesimtitul sa mai dea cu nasul dar nu pentru a incepe o relatie cu ea ci pentru ca in mintea lui de macho de 2 bani ea este o prada usoara pe care ar dori s-o mai "guste "o data, de doua ori.Ar fi chiar aiurea sa-l mai apropie pe maimutoi.Iar faptul ca ea a pus si ceva suflet in aventura asta, e tipic feminin, dar sper sa aiba minte macar acum sa nu-l mai lase sa se apropie.
Thais13
Postat pe 20 Noiembrie 2011 16:44
impusca-te
pedrosian
Postat pe 21 Noiembrie 2011 14:59
Esti penibila ,i-mi pare rau ,dar ai un coeficient de inteligenta redus .Tipul te=a agatat,ti-a tras-o,apoi ti-a dat flit,simplu te-a umilit.Trist este ca i-ti faci publica aceasta"poveste",care te dezonoreaza.Pacat ca nu ai respect pentru demnitatea ta.Nu cred ca ai sa inveti ceva din aceasta expierenta ,pentru ca i-ti place postura de "obiect sexual"
kudika_6676
Postat pe 9 Mai 2012 10:09
De la: kudika_6676, la data 2012-05-09 10:09:04Esti penibila ,i-mi pare rau ,dar ai un coeficient de inteligenta redus .Tipul te=a agatat,ti-a tras-o,apoi ti-a dat flit,simplu te-a umilit.Trist este ca i-ti faci publica aceasta"poveste",care te dezonoreaza.Pacat ca nu ai respect pentru demnitatea ta.Nu cred ca ai sa inveti ceva din aceasta expierenta ,pentru ca i-ti place postura de "obiect sexual"


imi, isi, iti este mai usor asa, de ce te complici?
Alvin
Postat pe 9 Mai 2012 10:13
De la: kudika_6917, la data 2012-05-09 11:03:54conteaza ca semnalizeaza agramat in grup...si nu e nevoie sa vorbeasca...doar sa scrie...la fel ca in titlul topicului...nu trebuie sa vorbeasca


ai perfecta dreptate!!
kiss_my_ass
Postat pe 9 Mai 2012 11:07
De la: kudika_6676, la data 2012-05-09 10:09:04Esti penibila ,i-mi pare rau ,dar ai un coeficient de inteligenta redus .Tipul te=a agatat,ti-a tras-o,apoi ti-a dat flit,simplu te-a umilit.Trist este ca i-ti faci publica aceasta"poveste",care te dezonoreaza.Pacat ca nu ai respect pentru demnitatea ta.Nu cred ca ai sa inveti ceva din aceasta expierenta ,pentru ca i-ti place postura de "obiect sexual"



ITI place cum ai facut observatie persoanei respective???Nu exista "respect pentru demnitate",,,ci,doar respect sau demnitate!!!Hm!
MissRainbow
Postat pe 9 Mai 2012 11:16
Asta-i topic din 2011 Cred ca ai cautat mult pana l-ai gasit.
Micaell
Postat pe 9 Mai 2012 14:26
De la: iub_deea, la data 2011-10-24 14:40:59sa va spun cum a fost ..
ma intanleam cu el din ce in ce mai des , dupa care am stat o perioada de 2-3 luni cu el ( el se despartise de pr lui) dupa care dupa vreo 2 luni incepuse sa fie rece cu mine , pana am terminato cu el . nu am mai vorbit cu el vreo 2-3 sapt dupa care ma suna sa ne vedem sa vbm , mie deja imi era indiferent si m-am intanlit cu el asa la vrajeala o data , de 2 ori si tot il lasam excitat fara nimic sai dau ... dupa asta intro seara ma sunat sa ne intanlim si vrand sal amagesc din nou , am facut prostia pe care o regret si acum de am facuto cu el ( el era cu alta , cea de care sa despartit anterior ) ,
imediat ce am ajuns in casa miam dat seama de ceea ce facusem si regretam enorm .
a 2a zi am vbt cum el si ramasese sa ne int seara , ceea ce nu sa intamplat caci el nu ma sunat, iar la 2 zile dupa ce am facuto cu el ma sunat sami spuna ca el are prietena si sa nul mai deranjez .
nu am avut puterea sa cred asa ceva , si nici acum nu imi vine sa cred caci eu il iubesc , sper sa nu fac depresie din cauza asta pt ca sunt trista tot timpul si imi vine sa plang mereu ...
ASTEPT PARERI, SFATURI ( pls nu fiti rai ) ajutatima . pwp
deci ,da asi facut o mare ,imensa prostie si ptobabil o sa se raspandeasca zvonul ca esti o fata usoara ,deci nu e de bine
Ana_Cosmina_Br__ila_1
Postat pe 24 Iunie 2012 17:06
Perfect adevarat graiesti..In primul rand vreau sa subscriu ce a spus cea careia ii raspund acum.Daca te respectai pe tine si stiai sa-ti dai seama ca acel baiat nu te merita.. .Oricat de ''indragostita '' esti tu in momentul asta..Cineva trebuia sa te asculte si pe tine..Cineva aproape de sufletul tau..Sa poti lua o decizie favorabila tie .Iti facea bine.nu lui..caci majoritatea baietilor din ziua de azi vor doar Sex..Apoi te dau la o parte..Chiar nu vedeai ca doar te folosea? Ca sa iubesti un baiat cu adevarat tre' sa merite ''osteneala'' de a sta cu el si de vorba macar..Daca nu merita..Ce mai asteptai..Asta cred ca trebuia sa ti se intample pe pielea ta ..sa pricepi ce este viata cu suisurile si coborasurile ei..Draga mea..Nu sunt rea, sunt Realista si asa ma exprim eu de fel. Trebuia sa discuti cu el..daca facea asa mereu era clar.(Needucat si bun de aruncat)!..Ma bucur ca in sfarsit ti-ai revenit cu picioarele pe pam. si ai vazut cum sunt altii. .Asa fac majoritatea fetelor credule..Sincer regret prin ce ai trecut.Doar ca timpul merge inainte.Daca erai mai inteligenta nu te mai vedeai cu el si gata..Exact cum ai spus,doar ca pe atunci nu ti-ai dat seama..Sper sa-ti fie bine pe viitor si sa gasesti un baiat pe meritul asteptarilor tale..Asta doar daca inveti sa te respecti si sa ai incredere in fortele proprii..
MaddeLinne
Postat pe 11 Iulie 2012 20:59
sS i aici ma refer la o
Fosta membra Kudika.ro
A Postat pe: 24 Octombrie 2011, ora 14:59
De la ea subscriu !
Deea,ai grija pe viitor..vaorba se duce,dar si reputatia ta desigur !

MaddeLinne
Postat pe 11 Iulie 2012 21:04
De la: faith742011, la data 2011-11-18 18:24:16
De la: kukla, la data 2011-11-18 00:55:45
De la: faith742011, la data 2011-11-15 16:31:47
De la: iub_deea, la data 2011-11-13 22:00:18nu cred ca ti-Am cerut in special tie parerea ca sa ma faci "penibila" O.K.
daca nu iti place sau te plictisecte acest topic nu-l mai citi si nu iti mai da cu parerea , pt ca eu nu te-am jignit pe tine. ms !!!



ok, imi cer scuze, poate am exagerat ... dar ai constientizat ca ai facut o greseala...si eu vin si te intreb: de ce continui sa persisti in ea? ... la asta m-am referit cand am folosit cuv."penibila"


Sunt doua variante pentru care persista;
1. Ori ii place
2. Ori nu isi da seama, ceea ce este mai grav


As merge pe varianta 1.
This is the truth! Indeed
MaddeLinne
Postat pe 11 Iulie 2012 21:10
Dezgropati subiecte mult prea vechi
Piscolinoo
Postat pe 29 August 2012 09:41
capu sus viata merge inainte
kudika_21182
Postat pe 15 Noiembrie 2012 14:57
Ma asteptam sa spui asta..Dar ce varsta ai? Nu cred ca esti prea mica sa stii ca barbatii in general te folosesc si apoi te arunca la gunoi..Ce greu era sa iti dai seama.Si acum ia vezi tu..Sa nu-ti strici imaginea creata ..mai erai si virgina.. Daca era un om josnic..trebuia sa vezi asta prin comportamentul lui..Si asa este! Iti propun sa nu te mai lasi dusa de vant..ca te doboara de nu te vezi. Ferele din ziua de astazi nu au deloc creier..Scuza-ma,dar am dreptate..Nu sunt rea, sunt realista si nu cred ca e rau ce zis eu aici.......E de rau ce ai facut tu .Nu te respecti deloc.Si asta se vede..DIN RAU IN RAU..Acum ce sa mai:Mergi mai departe,dar nu spune asta viitorului tau prieten..caci o sa-ti fac la fel pt ca te va lua de '' slaba'' Si ai grija de tine.si de gura ta! Ca de-a alotora.nu se stie..Seara placuta iti doresc..Macar atat.Barbatul ala a inscris ,iar acum tu duci foloasle ..E corect?Nuuuuuuuuuu..pai vezi.Asta e
MaddeLinne
Postat pe 16 Noiembrie 2012 17:32
De la: Piscolinoo, la data 2012-08-29 09:41:12Dezgropati subiecte mult prea vechi


BINGOOO
criszoe
Postat pe 16 Noiembrie 2012 17:45
De la: Piscolinoo, la data 2012-08-29 09:41:12Dezgropati subiecte mult prea vechi


Subiectul e vechi dar tema ramane actuala, din pacate!
Thais13
Postat pe 17 Noiembrie 2012 19:09
pai asta e raspuns la amageala ta anterioara.. dc sa il amagesti? ori e da ori ba!
kudika_32624
Postat pe 29 Martie 2013 02:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Taut & taur=cine da o parere???? 4 De la: kudika_938443 21 Octombrie 2013 09:02
dati-mi un sfat ... nu mai suport... 73 De la: mady_puppy 3 Noiembrie 2009 23:39
Cum il fac sa aiba incredere in mine? 14 De la: clau_clody 22 Iulie 2009 23:04
Relatii part time, secretul iubirii moderne 148 De la: truelife 18 August 2014 23:44
geloasa sau paranoia ? 22 De la: cristinutza_cristinutza 20 Octombrie 2013 11:53