Setari Cookie-uri

Caut scriitor de articole

Buna, daca esti in concediu de maternitate, daca esti casnica sau ai mult timp liber la dispozitie, te pot ajuta sa castigi niste bani in plus!

Am nevoie de o persoana care sa imi scrie niste articoe ORIGINALE, de calitate, in limba engleza. Si pentru ca si eu am fost in aceasta pozitie, platesc peste nivelul pietei din Romania unde se vehiculeaza de obicei niste sume rusinoase de genul 30 centi /100 cuvinte. Ceea ce cer in schimb este calitate si onestitate.

Cele (sau cei) care sunt gata sa incerce sunt rugati sa ma contacteze pe privat. Vor primi un subiect pentru un articol -test care sa le dovedeasca priceperea la limba Engleza si talentul la scris.

Va rog, daca aveti de gand sa folositi trucuri ieftine gen copy-paste, nu va obositi sa raspundeti. Exista programe foarte eficiente care detecteaza inselaciuniile de acest gen.


Content_Manager
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:22
in limba chineza nu vrei!?
PICCKARD
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:30
iub_deea
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:33
De la: iub_deea, la data 2011-11-05 17:33:08

ai luat si pastile?
zi ceva, nu baga gimnastica si joc de glezne! ca nu sunt profesor de sport
PICCKARD
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:34
In zulu ? Ai ceva ?
PRALEA_
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:37
De la: Content_Manager, la data 2011-11-05 17:22:20Buna, daca esti in concediu de maternitate, daca esti casnica sau ai mult timp liber la dispozitie, te pot ajuta sa castigi niste bani in plus!

Am nevoie de o persoana care sa imi scrie niste articoe ORIGINALE, de calitate, in limba engleza. Si pentru ca si eu am fost in aceasta pozitie, platesc peste nivelul pietei din Romania unde se vehiculeaza de obicei niste sume rusinoase de genul 30 centi /100 cuvinte. Ceea ce cer in schimb este calitate si onestitate.

Cele (sau cei) care sunt gata sa incerce sunt rugati sa ma contacteze pe privat. Vor primi un subiect pentru un articol -test care sa le dovedeasca priceperea la limba Engleza si talentul la scris.

Va rog, daca aveti de gand sa folositi trucuri ieftine gen copy-paste, nu va obositi sa raspundeti. Exista programe foarte eficiente care detecteaza inselaciuniile de acest gen.




oau! esti content manager.........
ce-i aia content manager?
guru_ion
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:56
De la: Content_Manager, la data 2011-11-05 17:22:20Buna, daca esti in concediu de maternitate, daca esti casnica sau ai mult timp liber la dispozitie, te pot ajuta sa castigi niste bani in plus!

Am nevoie de o persoana care sa imi scrie niste articoe ORIGINALE, de calitate, in limba engleza. Si pentru ca si eu am fost in aceasta pozitie, platesc peste nivelul pietei din Romania unde se vehiculeaza de obicei niste sume rusinoase de genul 30 centi /100 cuvinte. Ceea ce cer in schimb este calitate si onestitate.

Cele (sau cei) care sunt gata sa incerce sunt rugati sa ma contacteze pe privat. Vor primi un subiect pentru un articol -test care sa le dovedeasca priceperea la limba Engleza si talentul la scris.

Va rog, daca aveti de gand sa folositi trucuri ieftine gen copy-paste, nu va obositi sa raspundeti. Exista programe foarte eficiente care detecteaza inselaciuniile de acest gen.


se plateste la kg.?recunosti drepturile de autor sau daca platesti,gata,al tau e articolul ?
Indiana_Jones
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:04
Exact! Daca platesc pentru el, trebuie sa mi se cedeze drepturile de autor. Se pare ca nu este acesta locul cel mai potrivit in care sa postez anuntul. Eu speram sa pot ajuta pe cineva in felul acesta, prntru ca este o activitate placuta si care poate aduce suficienti bani incat sa se transforme intr-o slujba full-time. Pentru cele obligate sa stea acasa, este optiunea perfecta.

Avean nevoie de articole de travel, lifestyle, pets, nu foarte specializate si ofeream de 3-4 ori mai mult decat ceea ce ofera de obicei la noi in tara cei ce detin site-uri. Dar am sa caut undeva unde oamenii stiu sa aprecieze ceea ce ofer. Nu va mai obositi sa raspundeti, chiar nu are sens sa ne tiganim.
consider topicul inchis.
Content_Manager
Postat pe 7 Noiembrie 2011 07:18
As dori sa luam legatura pe mail rodicalehadus@yahoo.com.
Cred ca putem colabora.
Astept cu interes raspunsul tau
kudika368128
Postat pe 7 Noiembrie 2011 12:47
Sunt si eu interesata. p_andrada@yahoo.com

Dadutza
Postat pe 10 Noiembrie 2011 11:28
De la: Content_Manager, la data 2011-11-07 07:18:30Exact! Daca platesc pentru el, trebuie sa mi se cedeze drepturile de autor. Se pare ca nu este acesta locul cel mai potrivit in care sa postez anuntul. Eu speram sa pot ajuta pe cineva in felul acesta, prntru ca este o activitate placuta si care poate aduce suficienti bani incat sa se transforme intr-o slujba full-time. Pentru cele obligate sa stea acasa, este optiunea perfecta.

Avean nevoie de articole de travel, lifestyle, pets, nu foarte specializate si ofeream de 3-4 ori mai mult decat ceea ce ofera de obicei la noi in tara cei ce detin site-uri. Dar am sa caut undeva unde oamenii stiu sa aprecieze ceea ce ofer. Nu va mai obositi sa raspundeti, chiar nu are sens sa ne tiganim.
consider topicul inchis.


ma intreb daca ai primit vreun ban de la site-ul respectiv sau inca astepti prima plata .
guru_ion
Postat pe 10 Noiembrie 2011 11:37
Este o mare teapa...

Am scris un articol "de proba", dupa care domnisoara mi-a zis ca nu il poate folosi, dar putem sa ne continuam colaborarea daca vreau.

Toate bune si frumoase pana aici... am inteles de ce nu mi l-a platit pe primul, mi-am dorit foarte tare sa continuam colaborarea si am cerut si eu, ca tot omul normal, o oferta... sa stiu pe ce muncesc... Ei, nici pana in ziua de azi nu a mai aparut oferta...
Dadutza
Postat pe 7 Decembrie 2011 12:22
buna ziua!sunt interesanta de oferta dumneavoastra.daca doriti sa imi trimite-ti un mail pe adresa mea aicha_mirela@yahoo.com in legatura cu acest subiect,ar fi excelent.va multumesc anticipat!o zi buna!
kudika485438
Postat pe 14 Decembrie 2011 14:30
Hei, mai e valabilã oferta ta?
kudika493266
Postat pe 3 Ianuarie 2012 23:44
Atentie!
Google castiga miliarde de dolari anual din reclama fara sa imparta nimic cu noi. Insa din 9 aprilie 2012, noul motor de cautare WAZZUB va oferi 50% din profituri utilizatorilor!!! Pentru aceasta trebuie doar sa va inregistrati. Daca veti invita si alte persoane castigul dvs. va spori pe masura. Inscrierile se fac doar pana pe 9 aprilie 2012, numai pe baza de invitatii de la alte persoane inscrise deja. Cei interesati pot accesa linkul-invitatie de mai jos pentru inscriere: signup.wazzub.info/?lrRef=d1f8F
kudika502087
Postat pe 26 Februarie 2012 22:07
doresc detalii despre oferta de colaborator la articolele respective,daca inca e valabila astept detalii la opris_larysa@yahoo.com
kudika513583
Postat pe 6 Martie 2012 14:54
Buna tuturor,

Nu a mai aparut oferta deoarece nu am gasit suficienti colaboratori cu un nivel avansat de engleza. Nu o sa intru in detalii dar daca mai vrea cineva ma poate contacta pe privat. Nu voi raspunde la mesaje direct forum, asa ca nu are sens sa lasati adresa de mail, nu o voi vedea. Va rog nu ma contactati daca nu aveti un nivel de engleza foarte avansat si inclinare catre research. Momentan, ma ocup de articole de natura academica asa ca am nevoie de oameni cu facultate, pe orice domeniu( lingvistica, psihologie, medicina, informatica, etc. Trebuie doar sa isi cunoasca bine domeniul, astfel incat sa nu fie clienti nemultumiti. Nu presupune absolut nici un cost pentu voi, asa ca are nimeni ce pierde (in afara de mine, daca recrutez colaboratori nepotriviti!).
Content_Manager
Postat pe 4 Aprilie 2012 09:59
Sunt si eu interesata de niste detalii. Sunt web content writer/editor/manager de vreo 3 ani. Adresa mea de mail este theo.grigore@gmail.com
Theo_Grigore_1
Postat pe 29 Iunie 2012 12:07
Buna! Speram sa mai fie valabil anuntul de pe site in legatura cu editarea de articole. Adresa mea este stefanapop23@gmail.com sau funnyanims@gmail.com
kudika_969401
Postat pe 23 Iunie 2014 13:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre Site? 2 De la: bunicuta66 1 Noiembrie 2010 12:39
ceva nou si sigur pe timp de criza 0 De la: 14 Decembrie 2009 13:34
Urmarite de proxeneti! 49 De la: luchianramona 22 August 2011 15:14
emma 2 De la: Roco 27 Decembrie 2008 11:27
Ce parere aveti de postul de stewardesa? 31 De la: kudika329442 11 Noiembrie 2010 08:25