Setari Cookie-uri

un om foarte ciudat...pls dati-mi si mie un sfat

salut fetelor...sper sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.Anul trecut am cunoscut un tip super dragut, matur si responsabil....relatia a evoluat foarte repede. dupa o luna ne-am mutat impreuna intr-o garsoniera inchiriata de el.Ne-am inteles foarte bine nu am avut certuri si nici probleme. Dupa 6 luni el m-a anuntat ca pleaca la el in tara in Turcia fiindca lucrarile la firma unde lucra in prezent s-au incheiat. Stiu sigur ca asa este pentru ca cunosc situatia din acea firma. Bun eu la inceput nu am stiut ca el este turc...a fost crescut in Germania si la inceput mi-a spus ca este german...eu l-am crezut fiindca nu cunosc bine nici una dintre limbi si cum el vorbeste germana nu am putut face diferenta...In fine eu de cand a plecat el de un an am mai fost la el in Turcia de cateva ori...si el spune ca nu vrea sa renunte la relatie...Pana aici totul bine...numai ca el nu mi-a spus nici ca este casatorit...am aflat eu intr-o zi cand am intrat la el pe laptop si am vazut poze cu baietelul lui de trei ani si cu sotia lui...el mi-a spus ca mama sa i-a ales sotia si ca el nu traieste cu ea...sta insurat numai pentru ca ii este mila de ea ...daca divorteaza parintii lui iau copilul la ei. cel putin asta mi-a spus el...Ce ma deranjeaza este faptul ca eu l-am intrebat de multe ori pe el daca este insurat si el a negat de fiecare data pana acum cand am gasit dovada clara.Plus ca are in messenger tot felul de tipe care numai amice nu par si pe langa asta toti amicii lui au amante...deci daca prietenii sunt asa nu stiu ce sa cred despre el. Vreau sa il parasesc dar nu stiu sincer ce sa fac..pentru ca mereu s-a purtat foarte frumos cu mine...atata doar ac el m-a filmat pe mine in momente intime si ma tem daca il parasesc sa nu cumva sa incerce sa se razbune pe mine....doar ca relatia asta la distanta este deja fara sens....

sincer nu stiu ce sa cred despre el fiindca este foare bun cu mine ca si comprotament doar ca mi se pare ca ascunde foarte multe lucruri si nu stiu daca face asta pentru a ma proteja sau doar pentru ca e mincinos din natura si vrea sa ascunda chestiuni grave
lil_devil_24
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:28
cum il cheama?
guru_ion
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:30
Nu-l parasi. Cu siguranta te iubeste si tot ceea ce face... face din dragoste pentru tine. Turcii astia nemti au un mod mai alambicat de a-si arata iubirea, iar daca el vorbeste si mai multe limbi... poate nu ti-ai dat tu bine seama ce vrea sa spuna.
Cert este ca ... e musai sa-l iubesti in continuare. Relatia voastra va ajunge departe...
alegro6543
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:34
da,da,toti turcii nemti nascuti in Romania sunt la fel
Indiana_Jones
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:37
De la: lil_devil_24, la data 2011-11-05 18:28:26salut fetelor...sper sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.Anul trecut am cunoscut un tip super dragut, matur si responsabil....relatia a evoluat foarte repede. dupa o luna ne-am mutat impreuna intr-o garsoniera inchiriata de el.Ne-am inteles foarte bine nu am avut certuri si nici probleme. Dupa 6 luni el m-a anuntat ca pleaca la el in tara in Turcia fiindca lucrarile la firma unde lucra in prezent s-au incheiat. Stiu sigur ca asa este pentru ca cunosc situatia din acea firma. Bun eu la inceput nu am stiut ca el este turc...a fost crescut in Germania si la inceput mi-a spus ca este german...eu l-am crezut fiindca nu cunosc bine nici una dintre limbi si cum el vorbeste germana nu am putut face diferenta...In fine eu de cand a plecat el de un an am mai fost la el in Turcia de cateva ori...si el spune ca nu vrea sa renunte la relatie...Pana aici totul bine...numai ca el nu mi-a spus nici ca este casatorit...am aflat eu intr-o zi cand am intrat la el pe laptop si am vazut poze cu baietelul lui de trei ani si cu sotia lui...el mi-a spus ca mama sa i-a ales sotia si ca el nu traieste cu ea...sta insurat numai pentru ca ii este mila de ea ...daca divorteaza parintii lui iau copilul la ei. cel putin asta mi-a spus el...Ce ma deranjeaza este faptul ca eu l-am intrebat de multe ori pe el daca este insurat si el a negat de fiecare data pana acum cand am gasit dovada clara.Plus ca are in messenger tot felul de tipe care numai amice nu par si pe langa asta toti amicii lui au amante...deci daca prietenii sunt asa nu stiu ce sa cred despre el. Vreau sa il parasesc dar nu stiu sincer ce sa fac..pentru ca mereu s-a purtat foarte frumos cu mine...atata doar ac el m-a filmat pe mine in momente intime si ma tem daca il parasesc sa nu cumva sa incerce sa se razbune pe mine....doar ca relatia asta la distanta este deja fara sens....

sincer nu stiu ce sa cred despre el fiindca este foare bun cu mine ca si comprotament doar ca mi se pare ca ascunde foarte multe lucruri si nu stiu daca face asta pentru a ma proteja sau doar pentru ca e mincinos din natura si vrea sa ascunda chestiuni grave



Paraseste-l ,caci cu mincinosii nu ai sa poti convietui linistita!In afara acestui aspect,nu pune pret pe valoarea si trainicia relatiilor la distanta,caci ele sunt efemere!De ce ai acceptat ca el sa te filmeze in momentele de intimitate?Te-a "mancat",acum te scarpini,dar altfel decat ti-ai fi dorit!Tu ai alergat mult prea repede in bratele lui si el a profitat cat a putut de mult de tine!Fii hotarata,pune punct acestei relatii nepotrivite si plina de minciuni si vezi-ti de viata ta!Si cel mai important lucru, demn de retinut ,este acela de a fi mai cugetata inainte de a te angaja in relatii intamplatoare,cu orice nou venit in preajma ta!
RAINBOWLADY
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:39
De la: lil_devil_24, la data 2011-11-05 18:28:26salut fetelor...sper sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.Anul trecut am cunoscut un tip super dragut, matur si responsabil....relatia a evoluat foarte repede. dupa o luna ne-am mutat impreuna intr-o garsoniera inchiriata de el.Ne-am inteles foarte bine nu am avut certuri si nici probleme. Dupa 6 luni el m-a anuntat ca pleaca la el in tara in Turcia fiindca lucrarile la firma unde lucra in prezent s-au incheiat. Stiu sigur ca asa este pentru ca cunosc situatia din acea firma. Bun eu la inceput nu am stiut ca el este turc...a fost crescut in Germania si la inceput mi-a spus ca este german...eu l-am crezut fiindca nu cunosc bine nici una dintre limbi si cum el vorbeste germana nu am putut face diferenta...In fine eu de cand a plecat el de un an am mai fost la el in Turcia de cateva ori...si el spune ca nu vrea sa renunte la relatie...Pana aici totul bine...numai ca el nu mi-a spus nici ca este casatorit...am aflat eu intr-o zi cand am intrat la el pe laptop si am vazut poze cu baietelul lui de trei ani si cu sotia lui...el mi-a spus ca mama sa i-a ales sotia si ca el nu traieste cu ea...sta insurat numai pentru ca ii este mila de ea ...daca divorteaza parintii lui iau copilul la ei. cel putin asta mi-a spus el...Ce ma deranjeaza este faptul ca eu l-am intrebat de multe ori pe el daca este insurat si el a negat de fiecare data pana acum cand am gasit dovada clara.Plus ca are in messenger tot felul de tipe care numai amice nu par si pe langa asta toti amicii lui au amante...deci daca prietenii sunt asa nu stiu ce sa cred despre el. Vreau sa il parasesc dar nu stiu sincer ce sa fac..pentru ca mereu s-a purtat foarte frumos cu mine...atata doar ac el m-a filmat pe mine in momente intime si ma tem daca il parasesc sa nu cumva sa incerce sa se razbune pe mine....doar ca relatia asta la distanta este deja fara sens....

sincer nu stiu ce sa cred despre el fiindca este foare bun cu mine ca si comprotament doar ca mi se pare ca ascunde foarte multe lucruri si nu stiu daca face asta pentru a ma proteja sau doar pentru ca e mincinos din natura si vrea sa ascunda chestiuni grave

te-a filmat in momentele intime?????si atunci care ce dreeaaku numesti tu intimitate???? rau e cand esti prost si nu ai pik de minte...
steffy91
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:43
De la: Indiana_Jones, la data 2011-11-05 18:37:00da,da,toti turcii nemti nascuti in Romania sunt la fel

steffy91
Postat pe 5 Noiembrie 2011 18:44
nu stiu ce sfat as putea sa-ti dau ,dar tu ar trebui sa-ti vezi de viata ta nu sa astepti tot timpul dupa el sa vina in tara , sa plece si tu sa fii tot singura, ca viata e scurta. Nah tu stii cel mai bine. :
corinela12
Postat pe 19 Noiembrie 2011 23:43
tipul este balanta?? mai cunosc pe cineva cu un comportament asemanator..in fine
nu e capat de lume acel filmulet...sunteti voi doi in momentele cele mai apropiate...dar daca vrei sa il parasesti spuine-i ca nu mai poti sa stai langa un barbat casatorit, ca ai alte principii...macar daca o termini, fa-o elegant...asa cum si el, in mod galant, si-a ascuns cealalta parte din viata lui...NU merita sa cauti in "gunoiul" cu minciuni...
sper sa iti rezolvi situatia
paula27
Postat pe 20 Noiembrie 2011 09:15
Te sfatuiesc sa renunti la aceasta"relatie" care n-are nici pe de parte un viitor!! Turcii sau mai bine spus arabii in general le privesc pe femei ca pe niste papusi sexuale,care le cresc copii si le sta sub papuc, ca niste sclave si nu ca pe o fiinta independenta care se poate intretine singura sau ca pe o partenera de viata cu aceleasi drepuri!Cat despre filmare, daca o va folosi in public , poti sa-l dai in judecata pt acest lucru si CASTIGI ACEL PROCES!Daca iti place sa fii inselata ,mintita si tratata ca pe un obiectoarecare, tine-o tot asa!Dar gandeste-te ce vrei de la viata! Cu arabii casa nu faci cu 80%dintre ei!!!
kudika313506
Postat pe 20 Noiembrie 2011 11:52
Draga mea esti cam naiva din pacate...
adrian_david
Postat pe 20 Noiembrie 2011 12:42
....turc,neamt....nu are importanta.....faptul ca n-a fost sincer,casatorit cu unul sau cativa copii,asa-i problema....cu filmuletul?nare multe de facut....preferabil sa rupi legatura!
kudika386015
Postat pe 20 Noiembrie 2011 18:11
De la: adrian_david, la data 2011-11-20 12:42:40 Draga mea esti cam naiva din pacate...


Gresit, nu este naiva, asa este ea...
faith742011
Postat pe 20 Noiembrie 2011 18:15
De la: lil_devil_24, la data 2011-11-05 18:28:26....................sper sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.Anul trecut am cunoscut un tip super dragut, matur si responsabil.................... dupa o luna ne-am mutat impreuna intr-o garsoniera inchiriata de el........... Dupa 6 luni el m-a anuntat ca pleaca la el in tara in Turcia ..................In fine eu de cand a plecat el de un an am mai fost la el in Turcia de cateva ori........................ am vazut poze cu baietelul lui de trei ani si cu sotia lui........................sta insurat numai pentru ca ii este mila de ea ...daca divorteaza parintii lui iau copilul la ei..................... are in messenger tot felul de tipe care numai amice nu par si pe langa asta toti amicii lui au amante........................nu stiu sincer ce sa fac..pentru ca mereu s-a purtat foarte frumos cu mine...atata doar ac el m-a filmat pe mine in momente intime si ma tem daca il parasesc sa nu cumva sa incerce sa se razbune pe mine...........................










... ... bai fratilor unde mai gasesti PROASTE ca astea ? ... ... in romania sigur ... ... ia prestat fatuca si ala a si filmat-o ... sa le arate nepotilor ... ... vai de mama voastra de curvistine fripturiste ... dupa pompele lu'ala o sa cautati romani pe care sa ii ''innebuniti'' cu ''meseria'' pe care o cunoasteti ... cred ca in romania gasesti cele mai ieftine curvistine ... 6 luni in care a stat capra ca proasta si acum plinge ca nu ... divorteaza !!! ...
marco918
Postat pe 20 Noiembrie 2011 18:23
Pânã la urmã, ceea ce vrei tu, cu adevãrat, sã se întâmple, aia se întâmplã!
Fiinþele umane au fost dãruite cu acel ½LIBER ARBITRU½, despre care presupun cã ºtii... ºi, deasemenea, prin asta au dreptul ºi obligaþia sã-ºi asume rãspunderea pentru acþiunile lor, dar ºi pentru gândurile lor...
Asta înseamnã cã ne naºtem liberi sã facem ceea ce vrem, sã experimentãm ceea ce dorim, sã FIM CEEA CE VREM SÃ FIM, dar, în acelaºi timp, sã nu ne mirãm de rezultatele acþiunilor ºi gândurilor noastre, fiindcã, aºa cum spune o vorbã plinã de învãþãminte ½Ceea ce sãdeºti, aceea vei culege½...
Tu eºti cea care vrea sã trãiascã experienþe frumoase, aºa cum cred cã fiecare îºi doreºte sã trãiascã... Dar din fiecare experienþã, noi ALEGEM sã învãþãm ceva...
Care este scopul acestei ½învãþãturi½!?! Este acela de A EVOLUA... ªi nu vorbesc despre o evoluþie pe o treaptã ierarhicã (de exemplu), ci vorbesc despre acele stãri pe care un anumit suflet, esenþa FIINÞEI din TINE o doreºte dintotdeauna...
Da, poþi crede cã VIAÞA este un JOC, pe care TU însuþi - SPIRITUL - alegi sã-l joci cu TINE, urmãrind sã-þi aminteºti ceea ce, de fapt, ai mai trãit frumos, într-un alt spaþiu ... ºi într-o altã fãrâmã de TIMP ... sã-þi reaminteºti cum e sã FII CEL CARE EªTI CU ADEVÃRAT...
ªi se poate spune despre IUBIRE, ºi mulþi oameni au afirmat asta, cã este o cale frumoasã, minunatã pentru evoluþie, cã nu poate fi cumpãratã, dar cã poate fi dãruitã...cã este, în acelaºi timp, o ½armã a ADEVÃRULUI½...
Îþi doresc sã regãseºti puterea de A FI TU însuþi ºi atunci, când TU eºti TU, vei ºti cum sã acþionezi cel mai corect atât faþã de tine, cât ºi faþã de ceilalþi...
Ai încredere ºi totul va fi aºa cum vrei tu sã fie!!!
Sã fii iubitã!!!
Luminadestele
Postat pe 21 Noiembrie 2011 01:18
De la: Luminadestele, la data 2011-11-21 01:18:17P
Sã fii iubitã!!!



nu-i asa ca nici n-ai citit prima postare!?
guru_ion
Postat pe 21 Noiembrie 2011 08:29

Îþi doresc sã regãseºti puterea de A FI TU însuþi ºi atunci, când TU eºti TU, vei ºti cum sã acþionezi cel mai corect atât faþã de tine, cât ºi faþã de ceilalþi...
Ai încredere ºi totul va fi aºa cum vrei tu sã fie!!!
Sã fii iubitã!!![/quote]

daaaaa,c-a pisicuta din imagine......care sta pe spate!?
Titanika
Postat pe 21 Noiembrie 2011 16:34
cred k nu mai are rost sa continui o relatie '' falsa" intrucat asta e dak nu a fost sincer de la inceput cu tine iar in al doilea rand e greu sa ai incredere in cineva care te-a mintit cu ceva asa grav o casatorie si un copil
kudika192826
Postat pe 21 Noiembrie 2011 16:36
mai sincera sa fiu eu nu as avea incredere in natia lor pt ca sunt patita,nu atat eu cat sotul mea care a lucrat in austria pe tir si a avut un patron turc cu bussinessu-ul in acea tara si ghici ce nu l-a platit si cam la fel erau toti de natia lui,plus de asta sa revenim la situatia ta,tu ce simti?ce iti doresti de fapt?trebuie sa fi cu picioarele pe pamant,te-a mintit ca nu e insurat,asta una,gandeste-te un pic la religia in care a crescut,nationalitatea si obiceiurile,astia nu sunt oameni de incredere nu stii niciodata ce ascund poate totusi ai noroc si o fi el altfel
anca11bvro
Postat pe 21 Noiembrie 2011 17:07
Fata a cerut un sfat nu sa o faci tu curvistina,etc.Esti un nesimtit si din cate stiu eu la voi s-a rasturnat caruta cu prosti.
marilena_marilena
Postat pe 21 Noiembrie 2011 17:24
Lasa-l !Sunt barbati la noi cu gramada.Nici nu stii cand te trezesti cu baticul in cap si fara sa te ia de nevasta.Refrenul asta ca ei stau cu ele de mila si raman fara copii e fumat demult.Cat a stat aici in tara nu cred ca si -a vazut copiii foarte des.Presupun ca nu se topeste de dorul lor si apropo de tipele din lista de mess.....sa intelegem ca este EXTREM de sociabil.Nu cred ca meriti sa-ti irosesti viata si tineretea pt.un barbat care efectiv te-a mintit.Intr-o relatie pe langa iubire si respect conteaza foarte mult si INCREDEREA.
marilena_marilena
Postat pe 21 Noiembrie 2011 17:34
De la: kudika445747, la data 2011-11-22 16:41:46esti o vaca si atunci taci si trage la jug ca nu te poti ridica mai sus de ce esti

bai cata rautate exista in unii, cum va suportati?
anca11bvro
Postat pe 22 Noiembrie 2011 19:02
De la: lil_devil_24, la data 2011-11-05 18:28:26salut fetelor...sper sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.Anul trecut am cunoscut un tip super dragut, matur si responsabil....relatia a evoluat foarte repede. dupa o luna ne-am mutat impreuna intr-o garsoniera inchiriata de el.Ne-am inteles foarte bine nu am avut certuri si nici probleme. Dupa 6 luni el m-a anuntat ca pleaca la el in tara in Turcia fiindca lucrarile la firma unde lucra in prezent s-au incheiat. Stiu sigur ca asa este pentru ca cunosc situatia din acea firma. Bun eu la inceput nu am stiut ca el este turc...a fost crescut in Germania si la inceput mi-a spus ca este german...eu l-am crezut fiindca nu cunosc bine nici una dintre limbi si cum el vorbeste germana nu am putut face diferenta...In fine eu de cand a plecat el de un an am mai fost la el in Turcia de cateva ori...si el spune ca nu vrea sa renunte la relatie...Pana aici totul bine...numai ca el nu mi-a spus nici ca este casatorit...am aflat eu intr-o zi cand am intrat la el pe laptop si am vazut poze cu baietelul lui de trei ani si cu sotia lui...el mi-a spus ca mama sa i-a ales sotia si ca el nu traieste cu ea...sta insurat numai pentru ca ii este mila de ea ...daca divorteaza parintii lui iau copilul la ei. cel putin asta mi-a spus el...Ce ma deranjeaza este faptul ca eu l-am intrebat de multe ori pe el daca este insurat si el a negat de fiecare data pana acum cand am gasit dovada clara.Plus ca are in messenger tot felul de tipe care numai amice nu par si pe langa asta toti amicii lui au amante...deci daca prietenii sunt asa nu stiu ce sa cred despre el. Vreau sa il parasesc dar nu stiu sincer ce sa fac..pentru ca mereu s-a purtat foarte frumos cu mine...atata doar ac el m-a filmat pe mine in momente intime si ma tem daca il parasesc sa nu cumva sa incerce sa se razbune pe mine....doar ca relatia asta la distanta este deja fara sens....

sincer nu stiu ce sa cred despre el fiindca este foare bun cu mine ca si comprotament doar ca mi se pare ca ascunde foarte multe lucruri si nu stiu daca face asta pentru a ma proteja sau doar pentru ca e mincinos din natura si vrea sa ascunda chestiuni grave



Lasa-l ca nu-i de tine. Suporti putin rusinia si gata. Viata ta e mult mai importanta ca sa ti-o distrugi. Fa sa-ti fie tie bine. P:
papusika_kudika
Postat pe 22 Noiembrie 2011 19:37
De la: lil_devil_24, la data 2011-11-05 18:28:26salut fetelor...sper sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.Anul trecut am cunoscut un tip super dragut, matur si responsabil....relatia a evoluat foarte repede. dupa o luna ne-am mutat impreuna intr-o garsoniera inchiriata de el.Ne-am inteles foarte bine nu am avut certuri si nici probleme. Dupa 6 luni el m-a anuntat ca pleaca la el in tara in Turcia fiindca lucrarile la firma unde lucra in prezent s-au incheiat. Stiu sigur ca asa este pentru ca cunosc situatia din acea firma. Bun eu la inceput nu am stiut ca el este turc...a fost crescut in Germania si la inceput mi-a spus ca este german...eu l-am crezut fiindca nu cunosc bine nici una dintre limbi si cum el vorbeste germana nu am putut face diferenta...In fine eu de cand a plecat el de un an am mai fost la el in Turcia de cateva ori...si el spune ca nu vrea sa renunte la relatie...Pana aici totul bine...numai ca el nu mi-a spus nici ca este casatorit...am aflat eu intr-o zi cand am intrat la el pe laptop si am vazut poze cu baietelul lui de trei ani si cu sotia lui...el mi-a spus ca mama sa i-a ales sotia si ca el nu traieste cu ea...sta insurat numai pentru ca ii este mila de ea ...daca divorteaza parintii lui iau copilul la ei. cel putin asta mi-a spus el...Ce ma deranjeaza este faptul ca eu l-am intrebat de multe ori pe el daca este insurat si el a negat de fiecare data pana acum cand am gasit dovada clara.Plus ca are in messenger tot felul de tipe care numai amice nu par si pe langa asta toti amicii lui au amante...deci daca prietenii sunt asa nu stiu ce sa cred despre el. Vreau sa il parasesc dar nu stiu sincer ce sa fac..pentru ca mereu s-a purtat foarte frumos cu mine...atata doar ac el m-a filmat pe mine in momente intime si ma tem daca il parasesc sa nu cumva sa incerce sa se razbune pe mine....doar ca relatia asta la distanta este deja fara sens....

sincer nu stiu ce sa cred despre el fiindca este foare bun cu mine ca si comprotament doar ca mi se pare ca ascunde foarte multe lucruri si nu stiu daca face asta pentru a ma proteja sau doar pentru ca e mincinos din natura si vrea sa ascunda chestiuni grave
nu vezi ce nume de cont ai ? ...si unde a postat filmele pe internet ?
GODZILA
Postat pe 22 Noiembrie 2011 19:42
sal! Nu cred ca este neaparat mincinos, dar oamenii in functie de tara lor , de religie si de etnie au anumite traditii sau conceptii. Depinde foarte mult si cum priveste el femeile. Dar daca nu ti-a spus despre sotia lui si despre copil, este f posibil sa nu vada relatia voastra ca fiind una foarte serioasa. Pe anga toate astea, tu aveai dreptul sa stii aceste detalii din viata lui , era dreptul tau , ptr ca atata vreme cat nu cunosti o pers foarte bine nu poti lua cele mai bune decizii, ptr tine, in primul rand. Eu cred ca ar trebui sa te gandesti daca este omul care te-ar putea face fericita, pentru ca casatoria , legala ma refer, nu aduce fericirea in mod obligatoriu. In schimb o relatie sanatoasa, poate aduce fericirea. Dar tu trebuie sa stii daca relatia voastra are ingredientele necesare ptr a fi sanatoasa.
sirim
Postat pe 22 Noiembrie 2011 19:52
De la: kudika445747, la data 2011-11-22 16:41:46esti o vaca si atunci taci si trage la jug ca nu te poti ridica mai sus de ce esti

de tine era vorba...
don_t_worry
Postat pe 22 Noiembrie 2011 21:08
ce mai conteaza cat de frumos se poarta daca e insurat si are copiii?????? si tu cand ai fost la el in turcia unde ai stat? la hotel? o femeie trebuie sa aiba respect de sine si cat respect poate avea o fata / femeie care sta cu un barbat insurat?
kudika465762
Postat pe 22 Noiembrie 2011 21:28
sigur ca un amant se poate purta f frumos..ptr ca el asa se considera poate ptr tine. daca era iubire ar fii spus adevarul de la inceput! si ar fii putut sa te ia cu el acolo! indiferent de ce ar face el dupa ca sa se razbune, eu zic ca o astef de relatie nu are nici un sens.
cristallcristal
Postat pe 23 Noiembrie 2011 16:37
cine stie ce harem are ala acasa si u erai doar o dama de companie pt el kt era plekt d aksa....lasal si uita tot...si dal draq de filmulet... dak zici k e dragoste nu cred k va face ceva cu el..doar sa s uite la el si sa o ia la laba...fi desteapta ca tara geme de prosti...ura
Voldemort
Postat pe 23 Noiembrie 2011 16:54
Fiind musulman, poate avea mai multe sotii. Te-a cerut in casatorie ? Ai accepta sa-l imparti cu cealalta ? De fapt, accepti deja, necasatorita fiind.
GabrielaB
Postat pe 23 Noiembrie 2011 22:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concursuri online 1 De la: Coco93 26 Decembrie 2009 11:39
Am nevoie de putin ajutor ...chiar nu stiu ce sa fac ...:-/...We were so ment to be so come back to be :((:(( 75 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 10:47
vand rochie de mireasa 1 De la: lary23 29 Martie 2010 22:47
cafeaua si tigara 30 De la: Neamtu 27 Mai 2010 19:50
casa 1 De la: niki4 27 August 2009 13:10