Setari Cookie-uri

In cautare de fini pentru 2012

Buna,am tot vazut diferite subiecte in care tinerii sunt nevoiti sa isi caute nasi cu putin timp inainte de nunta si m-am gandit sa creez unul unde nasii sa isi poata gasi potentialii finuti.
Cu aceasta ocazie invit tineri casatoriti sa isi expuna ofertele in calitate de viitori nasi ,deoarece si in 2012 vor fi probabil foarte multi miri in cautarea nasilor.Dat fiind faptul ca este criza si merge tot mai greu peste tot cu munca,bani nu prea are lumea,am sa incep eu prin a imi oferi ajutorul unor potentiali finuti care sa nu aiba pretentii deosebite asupra dArului,a cadourilor si traditiilor sau a invitatilor adusi din partea nasilor.Deci ,cautam finuti din Ro atat d nunta cat si de botez,preferibil pentru iulie,august,septembrie din zone ale Valcii,zone alaturate :Pitesti,Craiova,Sibiu sau zone din Hunedoara si imprejurimi sau zone din Spania ,Madrid sau orase alaturate.Invit cati mal multi nasici sa isi ofere ajutorul unor tineri la inceput de drum care sa nu aiba pretentii..pentru ca in ziua de azi e de apreciat ca totusi cineva mai vrea sa fie nas.Pana la urma pomana nasului sunt lumanarile si biserica platita,restu sunt detalii care nu ar trebui impuse nasilor.Cine doreste si are nevoie de nasi pt.2012 imi poate lasa un mesaj aici.O zi buna tuturor!
grace009320
Postat pe 27 Noiembrie 2011 10:49
cand aveti nunta, in decembrie 2012?
guru_ion
Postat pe 27 Noiembrie 2011 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 22 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:15
ne facem singure aranjamentele florale? 4 De la: marry 11 Aprilie 2010 02:14
Vals in limba franceza 4 De la: Bianca_Birnat_1 28 Noiembrie 2015 12:40
Lampadar, Tesaturi si Decoratiuni Exotice 8 De la: marry 14 Aprilie 2010 09:58
AJUTOR!!!Pot face cununia religioasa de 2 ori? 29 De la: vyrtual 5 Ianuarie 2010 20:14