Semneaza petitia: "Impotriva reducerii concediului maternal de la 24 luni la 18 luni"

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

Va trebuie semnaturi pt alegeri??? E an electoral....
Raporteaza abuz de limbaj
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Titanika, la data 2012-01-09 22:48:20 Va trebuie semnaturi pt alegeri??? E an electoral....
da,te confirma tiristii de pe autostrada si pestii de pe traseu in functia de titanika autostrazii neterminate....mai ai multi tiristi de kultivat,putzy...
gabrielle_new Avatarul lui gabrielle_new

6693 mesaje
Oras: craiova

am alergie la petitii
kudika150826 Avatarul lui kudika150826

3 mesaje

sunteti niste dobitoci,cum sa reduceti concediul maternal,cind un copil are nevoie de dragostea mamei luimai ales in primii ani de viata cel mai mult,revenim la perioada comunista?
Fosta membra Kudika.ro
De la: gabrielle_new, la data 2012-01-09 23:05:25am alergie la petitii

Atunci schimbarile in bine n-ar trebui sa fie aplicate si celor ca tine.
"Nu te certa niciodata cu oamenii prosti. Te vor trage in jos la nivelul lor si te vor bate cu experienta." Mark Twain
dorina2011 Avatarul lui dorina2011

31 mesaje

De la: kudika150826, la data 2012-12-18 14:37:58sunteti niste dobitoci,cum sa reduceti concediul maternal,cind un copil are nevoie de dragostea mamei luimai ales in primii ani de viata cel mai mult,revenim la perioada comunista?

Ai dreptate! Si nici macar nu sunt destule crese si gradinite, e bataie pe locuri!