Setari Cookie-uri

Tratamentele faciale-ofertele pe site-uri de reduceri

Buna! Doresc sa aflu informatii despre tratamentele faciale. Am tenul destul de gras, deci ce fel de tratament imi recomandati? Recunosc, mi-e frica putin, nu vreau sa am experiente negative...M-am gandit sa profit de ofertele de pe site-urile de reduceri. Am observat ca au foarte multe oferte care se refera la tratamente de acest gen, si as iesi mult mai ieftin...Voi ati incercat ofertele la saloanele de infrumusetare?
ancakudica
Postat pe 2 Februarie 2012 10:14
hi, si eu am avut acum ceva timp aceasi intrebare. nu stiam ce crema si cum sa aleg pentru tenul meu acneic si imi era teama sa nu imi afecteze mai rau pielea deja sensibila. M-am inscris mai demult la un concurs zarit din intamplare la salonul Apiestetic si asa am descoperit creme si masti pe baza naturala de laptisor de matca si acid citric din gama Acnex revita dr nobis. Le folosesc de doua luni si pana acum sunt multumita de rezultate. Mai ales ca nu au un miros sintetic, mi se pare natural. Tenul meu nu mai este asa de gras mai ales dimineata si seara sau pe parcursul zilei sa luceasca mai ales acum cand se face cald afara. Dar cred ca a avut efect pt ca am folosit gelul din propolis in combinatie cu crema de zi care mi-a redus si roseate pe anumite zone.

kudika_18791
Postat pe 25 Martie 2013 18:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cadouri de sarbatori 1 De la: grace005785 5 Decembrie 2009 15:55
Invitatie la rasfat! 1 De la: grace008091 17 Martie 2010 09:37
Saloane Brasov 24 De la: fantome 8 Noiembrie 2018 13:31
Unghii false la domiciliu 1 De la: kudika_9144 13 August 2012 23:57
Extensii Par Oradea 1 De la: grace006819_Extensii_Par_Oradea 16 Decembrie 2009 16:50