vreau si eu un loc de munca

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika480511 Avatarul lui kudika480511

6 mesaje
Oras: bucuresti

Buna ,am lucrat contabilitate primara si din pacate firma a dat faliment ,am ramas fara loc de munca ,daca cineva ma poate ajuta sa -mi dea si mie un loc de munca ,nu neaparat in contabilitate ,mentionez ca am 3 copii si imi este foarte greu.
va multumesc astept raspuns.
Raporteaza abuz de limbaj
kudika_nikole Avatarul lui kudika_nikole

3568 mesaje
Oras: tg mures

De la: kudika480511, la data 2012-02-04 09:29:11Buna ,am lucrat contabilitate primara si din pacate firma a dat faliment ,am ramas fara loc de munca ,daca cineva ma poate ajuta sa -mi dea si mie un loc de munca ,nu neaparat in contabilitate ,mentionez ca am 3 copii si imi este foarte greu.

Sunt multe persoane in situatia ta - este greu de supravietuit in ziua de astazi - nu ne ramane altceva de facut decat sa speram intr-un viitor mai bun....
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika480511, la data 2012-02-04 09:29:11Buna ,am lucrat contabilitate primara si din pacate firma a dat faliment ,am ramas fara loc de munca ,daca cineva ma poate ajuta sa -mi dea si mie un loc de munca ,nu neaparat in contabilitate ,mentionez ca am 3 copii si imi este foarte greu.

Draga mea,ai incercat sa urmaresti toate posturile date la anunturile de publicitate?Carei formatii profesionale corespunzi?
Now is me ,who is next?