Setari Cookie-uri

Nici perfect nu e bine

Buna, nu am intrat aici ca sa ma laud, va cer parerea intr-o problema daca pot sa zic asa. De curand am avut niste probleme care m-au marcat atat psihic dar mai ales fizic. De la 52 de kg am ajuns la 46, deasemenea la clasica masura visata de orice femeie adica 90-60-90, fara gluma. Problema e ca ma simt din e in ce mai slabita, am ameteli foarte des, imi pierd echilibrul si imi curge sange din nas zilnic. Nu am tinut nici o dieta alimentara niciodata,de cand ma stiu sunt slabuta,sunt multumita de felul in care arat dar totusi nu ma simt bine in corpul meu ca si cum asta nu ar fii d ajuns, un medic mi-a prescris anticonceptionale dar mi-e frica sa nu-mi faca mai rau. Stie cineva ce ar trebui sa fac?
ancacumintica
Postat pe 29 Februarie 2012 19:54
De la: ancacumintica, la data 2012-02-29 19:54:18Buna, nu am intrat aici ca sa ma laud, va cer parerea intr-o problema daca pot sa zic asa. De curand am avut niste probleme care m-au marcat atat psihic dar mai ales fizic. De la 52 de kg am ajuns la 46, deasemenea la clasica masura visata de orice femeie adica 90-60-90, fara gluma. Problema e ca ma simt din e in ce mai slabita, am ameteli foarte des, imi pierd echilibrul si imi curge sange din nas zilnic. Nu am tinut nici o dieta alimentara niciodata,de cand ma stiu sunt slabuta,sunt multumita de felul in care arat dar totusi nu ma simt bine in corpul meu ca si cum asta nu ar fii d ajuns, un medic mi-a prescris anticonceptionale dar mi-e frica sa nu-mi faca mai rau. Stie cineva ce ar trebui sa fac?


In ce scop ti s-au prescris anticonceptionale?Ce ar trebui as faci?Sa te prezinti la medicul de famile si sa soliciti setul complet de analize obligatorii!!Dupa simptomele prezentate,poti sa ai o forma de anemie ,care in caz de confirmare,trebuie tratata corespunzator!Cred ca ai si lipsa de Caciu si Minerale!!!Mergi la medic,el va sti sa te indrume corespunzator!
MissRainbow
Postat pe 29 Februarie 2012 20:02
Anticonceptionale??? Nu cumva sangerezi prea mult si dct ti-a prescris sa-ti regleze ciclul menstrual?Hai spune mai multe???E prea vag ce ne-ai demonstrat in scris!
Rainbow are dreptate,iti trebuie niste analize foarte amanuntite facute!!!
Titanika
Postat pe 29 Februarie 2012 21:50
Absolut din cauza menstruatiei mi s-au prescris anticonceptionale.
ancacumintica
Postat pe 29 Februarie 2012 22:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nou! 8 De la: Diavolyta_ 7 Mai 2009 00:09
REDUCTIL!!! 5 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:32
Se poate educa si vointa! 1 De la: vasilicamaria 22 Iulie 2010 01:14
dieta daneza 11 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:32
Jurnal de slabire pentru fetele plinute 369 De la: kudika011273 29 Mai 2016 22:18