Mancatul de plictiseala

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Mancatul de plictiseala: (5 din 1 vot)

kynd3r Avatarul lui kynd3r

4 mesaje

deci, pe langa faptul ca am stari nervoase uneori, imi vine sa alerg, nu pot sta in inghesuiala, batzai din picior si`mi vine uneori sa ies din clasa si sa alerg, mai am si senzatia asta de a manca mereu. fie ca stau la pc, fie ca sunt la facultate sau citesc cate o carte, am mereu senzatia de a manca cate ceva, si nu orice, mancare grasa de exemplu, si a inceput sa se depuna, nu ma pot abtine sau nu am gasit inca un remediu de a ma face sa ma abtin. daca stiti ceva ce mi`ar fi d4e folos v `as fii vesnic recunoscatoare fiinda chiar nu mai stiu ce sa fac. multumesc anticipat
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
indragosteste-te ,fluturasii din stomac taie pofta de mancare
Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

De la: Ame_li, la data 2012-03-12 21:39:13indragosteste-te ,fluturasii din stomac taie pofta de mancare

Bine zis Trebuie cineva s-o linisteasca.....dar daca devine si mai nervoasa,oare ce se va intampla cu ea ...mai bine mananca mereu fructe,ca-s mai sanatoase
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Titanika, la data 2012-03-12 22:01:13
De la: Ame_li, la data 2012-03-12 21:39:13indragosteste-te ,fluturasii din stomac taie pofta de mancare

Bine zis Trebuie cineva s-o linisteasca.....dar daca devine si mai nervoasa,oare ce se va intampla cu ea ...mai bine mananca mereu fructe,ca-s mai sanatoase

nuuuuu,ca se linistete
deci indragosteala si fructe sa fie
Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

De la: Ame_li, la data 2012-03-12 22:27:20
De la: Titanika, la data 2012-03-12 22:01:13

nuuuuu,ca se linistete
deci indragosteala si fructe sa fie

OK!!!Eu bat palma cu tine,dar ea unde se ascunde /
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
Fosta membra Kudika.ro
De la: kynd3r, la data 2012-03-12 21:15:30deci, pe langa faptul ca am stari nervoase uneori, imi vine sa alerg, nu pot sta in inghesuiala, batzai din picior si`mi vine uneori sa ies din clasa si sa alerg, mai am si senzatia asta de a manca mereu. fie ca stau la pc, fie ca sunt la facultate sau citesc cate o carte, am mereu senzatia de a manca cate ceva, si nu orice, mancare grasa de exemplu, si a inceput sa se depuna, nu ma pot abtine sau nu am gasit inca un remediu de a ma face sa ma abtin. daca stiti ceva ce mi`ar fi d4e folos v `as fii vesnic recunoscatoare fiinda chiar nu mai stiu ce sa fac. multumesc anticipat

sa-ti incepi viata sexuala.
RoxRoxy Avatarul lui RoxRoxy

192 mesaje

Am avut si eu nebunia asta si am zis ca nu mai suport . Am luat pastile de slabit Lemo Silhouette care contine lamaie verde, potocal amarui, ananas, aloe vera,guarana si l'arginina.Inca din prima saptamana si-au facut rolul , acela de a taia pofta de mancare ( exact ce ma enerva- rontaitul