Setari Cookie-uri

Cazare convenabila si la pret f avantajos pt vacanta in Cipru

M-am gandit sa impartasesc si cu altii posibilitatea de a avea o vacanta placuta in afara tarii, la un pret chiar mai convenabil decat in tara.
Mai exact chiar in apropiere de Larnaca, zona turistica binecunoscuta a Ciprului, am avut norocul de a gasi, printr-o cunostinta un apartament cu 2 dormitoare+ camera de zi + 2 bai, modern dotata, la un pret foarte acceptabil (nu-l voi mentiona pentru a nu fi interpretat ca promovand acest lucru), oferindu-ne astfel posibilitatea de a avea destule resurse materiale pentru alte tipuri de cheltuieli inerente unei vacante, decat sa dam marea majoritate a banilor pe cazare. Astfel ne-am permis 2 familii sa stam timp de 2 saptamani pe acele meleaguri insorite, fara a resimti socul unei cazari mult mai costisitoare la hotel.

In cazul in care cineva ar fi interesat, va pot ajuta cu cea mai mare placere.

Tuturor turistilor un 2012 cat mai plin de experiente deosebite!
robyar
Postat pe 15 Martie 2012 17:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cele mai bune statiuni de schi din Austria 1 De la: Mari06 21 Septembrie 2010 10:40
pensiunebacau 1 De la: kudika325499 14 Octombrie 2010 12:17
reduceti-va costurile facturii de telefon in vacanta 1 De la: clickphone 24 Mai 2011 09:37
informatii Catania Sicilia /Domus hotel 1 De la: verygood 4 Februarie 2011 19:26
Grecia - Ghid turistic (totul despre Grecia intr-un singur loc) 2 De la: 29 Octombrie 2013 16:43