Setari Cookie-uri

Va rog sa mi dati un sfat din suflet

Bunaa.Am accesat acest site deoarece vreau niste sfaturi sincere si obiective.Nu stiu ce sa fac...imi place foarte mult de fratele unui coleg de al meu,care este cu 3 ani mai mare.Nu l cunosc personal, dar imi doresc din tot sufletul.Mai demult, colegul meu mi a zis ''in gluma'' ca fratele lui doreste sa ma cunoasca doar ca eu nu l am crezut.L am vazut o singura data(asta s a intamplat cam acum 4 luni aproximativ), nu am vorbit. Dar de atunci nu stiu ce sa fac, si credeti ma ca m am indragostit...Adica nu l cunosc si totusi ma gandesc foarte mult la acest baiat,chiar daca alti baieti imi fac curte si as putea iesi cu ei...simt ca numai vreau si ca el imi este predestinat,nu va pot descrie in cuvinte ce simt cand ma gandesc la el(si acum rad cand ma gandesc doar ca ii pronunt numele si mi l imaginez...).Problema este ca nu stiu daca el ma cunoaste, iar eu sunt cam rusinoasa.Fratele lui este foarte glumet si "cu gura mare" si mi este rusine sa l intreb ceva de fratele lui(nici nu prea as stii ce inafara de cf?) pt ca nush cum ar reactiona.Va rog din suflet sa ma ajutati ,as avea nevoie de niste sfaturi sincere si am obs ca aici pot gasi niste oameni minunati.Multumesc din suflet!:*>:D
kudika_9431
Postat pe 8 Iunie 2012 21:52
este cu 3 ani mai mare. decat colegul?
trimite-i un email
kudika_9420
Postat pe 8 Iunie 2012 22:09
Parerea mea este ca tu , de fapt, nu il iubesti pe el, iubesti acel baiat pe care ti l-ai creat in mintea ta, dat fiind faptul ca nu-l cunosti pe el deloc , live. Si iti spun asta ptr k mi s-a intamplat si mie de multe ori, si cand am apucat sa-l cunosc pe acel baiat REAL am fost foarte dezamagita, nu era deloc cum mi-l "imaginasem "eu , acea persoana de care "m-am indragostit ". Deci , incearca sa-l cunosti, sa vezi cum este el in realitate, poate poti merge ( in gasca ) la acel coleg caruia ii este frate, sau sa ii afli nr de tel, adresa de maill desi tot mai mult sunt ptr fata in fata......
iti doresc bafta si deschide ochii larg la baiatul real , nu la cel inhipuit de tine, sa nu fii fff dezamagita la final :))
Lorelay23
Postat pe 8 Iunie 2012 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un vot, va rog! 2 De la: kudika296247 27 Iulie 2010 23:16
Totul despre videochat 8 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:01
Amuzant sau...? 1 De la: crissmann 11 Decembrie 2010 19:23
ma poate cineva ajuta in legatura cu inscrierea la un master in psihologie? 2 De la: dandanaua_reloaded 3 Iulie 2009 21:58
new 2 De la: valivieru96 29 Decembrie 2009 16:37