Castiga cel mai cerut program de ingrijire a tenului pe perioada verii - COOL SUMMER BREEZE!

Voteaza:

Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina:
concursKudika Avatarul lui concursKudika

565 mesaje
Oras: bucuresti

Intra pe site-ul La Duchesse si povesteste-ne pe Forumul Kudika despre produsul tau preferat! Nu uita sa dai un “like” pe pagina noastra de Facebook si poti castiga cel mai complet program de ingrijire a tenului pe perioada verii: COOL SUMMER BREEZE in valoare de 580 RON!

Concursul se desfasoara in perioada 26 iulie - 9 august ia castigatorul va fi anuntat pe 10 august.

Tragerea la sorti se va realiza cu ajutorul serviciului Tragerilasorti.ro

Mult succes!!
Flory_Ioana_1 Avatarul lui Flory_Ioana_1

18 mesaje
Oras: ploiesti

eu am probleme cu tenul, este accneic si nu imi place deloc dar ce sa fac. de aceea produsul preferat ar fi acesta laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-balancing-day-cre... chiar m-ar avantaja...
Raporteaza abuz de limbaj
mari_gl2006 Avatarul lui mari_gl2006

58 mesaje

Am si eu probleme cu tenul,am pielea foarte uscata si imbatranita si de aceea imi place laduchesse.shopmania.biz/cumpara/enzymatic-peeling-mask-reechili... ar fi super pentru mine.
SorinaT Avatarul lui SorinaT

3 mesaje
Oras: petrosani

produs preferat:laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-eye-lifting-serum...
imi doresc acest produs deoarece am folosit produse antirid din alte game si nu sunt prea bune si as incerca aceste produse din aceasta gama,multumesc.
tisha934 Avatarul lui tisha934

101 mesaje

am citit instructiunile de la acest produs laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-anti-gravity-crea... si mi sar potrivi la fix pentru ca am un ten sensibil ..:)
oldwitch Avatarul lui oldwitch

58 mesaje

Ziua buna, tuturor! Iata produsuk-minune pe care-l prefer:

laduchesse.shopmania.biz/catalog?q=dermocosmetic%20eye%20lifting...

...Ca sa vad lumea cu alti ochi, iar fata sa-mi fie luminoasa si zambitoare!!!
vegavi Avatarul lui vegavi

24 mesaje

laduchesse.shopmania.biz/cumpara/kit-exclusiv-la-duchesse-home-s... mi-ar placea sa am acest kit pentru a obtine un ten luminos si echilibrat
kudika486544 Avatarul lui kudika486544

3 mesaje

buna!super produse am citit citeva reviewuri pe blogul unei prietene recent!produs preferat:laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-eye-lifting-serum...desi mi.e foarte greu sa aleg toate sunt minunate..........
kudika417138 Avatarul lui kudika417138

738 mesaje

laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-rejuvenating-eye-..., sunt foarte interesata de aceasta crema pentru diminuarea ridurilor, pentru imbunatatirea fermitatii si elasticitatii pielii,
albastreaua Avatarul lui albastreaua

137 mesaje
Oras: brasov

Produsul preferat este laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-rejuvenating-eye-..., pentru ca ma apropii de 35 de ani cand liniile fine din jurul ochilor incep sa ia forma ridurilor si strica tot aspectul.
adrianas18 Avatarul lui adrianas18

309 mesaje

reusesc foarte greu sa imi gasesc timp pentru o vizita la salon...:( motiv oentur care am decis sa imi fac propriul mini salon la mine acasa, doar pentru mine! si produsele care imi plac cel mai mult sunt cele din kitul ReHydrate iNtense
laduchesse.shopmania.biz/cumpara/kit-exclusiv-la-duchesse-home-s...
Ramona_Ioana_Istoc_1 Avatarul lui Ramona_Ioana_Istoc_1

1 mesaj

Buna! Eu am probleme mari cu tenul meu mixt si sensibil. Nu gasesc produsele potrivite desi am fost si la dermatolog. Cand ma spal pe ten imi simt tenul uscat iar dupa 30 min deja incepe sa se ingrase. Nu pot sa ma machiez si sa imi ascund putin acneea deoarece fondul de ten scoate in evidenta pielea care se descuameaza.
Produsul meu preferat de pe site este Dermocosmetic Balancing Day Cream. Poate aceasta crema ma va ajuta
darkangel240219 Avatarul lui darkangel240219

52 mesaje
Oras: brasov

laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-deep-purifying-ge...
acesta este produsul meu preferat deoarece am nevoie de o curatare cat mai profunda
Sezen_Mutali_1 Avatarul lui Sezen_Mutali_1

3 mesaje

O crema perfecta pentru regenerare: laduchesse.shopmania.biz/cumpara/night-time-vitamin-c-cream-nutr...
lumi_ni_ta Avatarul lui lumi_ni_ta

76 mesaje

Pentru a avea un ten curat si sanatos e nevoie de o curatare in profunzime,dar blanda,care sa si hidrateze si sa echilibreze pielea.
Credeti ca exista un asa produs sprectaculos?
Ei bine,da!L-am gasit la ,,La Duchesse''si se numeste:Dermocosmetic Deep & Purifying Gel
lumi_ni_ta Avatarul lui lumi_ni_ta

76 mesaje

De la: lumi_ni_ta, la data 2012-07-27 13:32:59Pentru a avea un ten curat si sanatos e nevoie de o curatare in profunzime,dar blanda,care sa si hidrateze si sa echilibreze pielea.
Credeti ca exista un asa produs sprectaculos?
Ei bine,da!L-am gasit la ,,La Duchesse''si se numeste:Dermocosmetic Deep & Purifying Gel

laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-deep-purifying-ge...
asmin Avatarul lui asmin

72 mesaje
Oras: bacau

laduchesse.shopmania.biz/cumpar/dermocosmetic-balancing-day-cream ar fi perfect pentru tenul meu
roxyblondutza Avatarul lui roxyblondutza

49 mesaje

Preferata mea e : laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-anti-gravity-crea...
Sorin_Ciuciuc_1 Avatarul lui Sorin_Ciuciuc_1

19 mesaje
Oras: cluj

Cu siguranta! :)
Mai ales daca inainte de aplicarea cremei de zi se curata tenul - una dintre solutiile foarte blande cu un ten sensibil ar fi laduchesse.shopmania.biz/cumpara/aqua-gel-cleansing-rince-curata... sau laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-deep-purifying-ge...
kudika405853 Avatarul lui kudika405853

4 mesaje
Oras: ploiesti

Un produs care mi se pare interesant si pe care l-as incerca ar fi laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-radiance-effect-c... pentru ca imi doresc ca tenul meu sa arate impecabil si sa fiu stralucitoare in orice ocazie
kudika066643 Avatarul lui kudika066643

70 mesaje
Oras: piatra neamt

laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-radiance-effect-c... acesta e produsul preferat
tdj31 Avatarul lui tdj31

73 mesaje

Am nevoie de hidratare pentru tenul meu de aceea am ales acest set care consider ca mi-ar folosi.
M_Marisa Avatarul lui M_Marisa

3 mesaje
Oras: vaslui

Pentru ca iubesc vara,soarele,plaja,apa marii si caldura cred ca acest set ar fi perfect pentru tenul meu la care tin foarte mult.Cu atatea raze ultraviolete si alimente care arata mult mai bine decat sunt de sanatoase tot ce am nevoie este hidratare,ingrijire si rasfat!!!
Crystyna_Nichita_1 Avatarul lui Crystyna_Nichita_1

18 mesaje
Oras: focsani

produsul meu preferat este laduchesse.shopmania.biz/cumpara/gentle-cleanser-curata-echilibr... deoarece am probleme cu tenul si este foarte sensibil si cred ca se potriveste cel mai bine.
manu_oana Avatarul lui manu_oana

9 mesaje

As incerca aceasta masca de fata
laduchesse.shopmania.biz/cumpara/natural-pearl-mask-frumusetea-s...
Suna bine si cred ca este si foartebuna deoarece are foarte multe ingrediente naturale. Exact de ce avem nevoie.
kudika_13073 Avatarul lui kudika_13073

2 mesaje

Sa fiu sincera am un ten foarte dificil...iarna ii exrem de uscat iar vara extrem de gras de aceea consider ca acest produs ar fi cel mai potrivit pentru tenul meu laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-deep-purifying-ge... deoarece se potriveste tuturor tipurilor de ten.
queeny Avatarul lui queeny

1 mesaj

Mie imi place foarte mult Vitamin C Serum pentru ca poate fi folosit chiar de la 20 de ani pentru prevenirea ridurilor si de asemenea este ok si pentru masaj facial(sunt adepta masajului facial :)laduchesse.shopmania.biz/cumpara/vitamin-c-serum-regenerarea-ant...
Sorin_Ciuciuc_1 Avatarul lui Sorin_Ciuciuc_1

19 mesaje
Oras: cluj

Intra in grupul La Duchesse pe facebook:
www.facebook.com/groups/214819558624222/
si poti vedea ultimele noutati si experientele celor care folosesc deja produsele noastre.
dizzyy Avatarul lui dizzyy

39 mesaje
Oras: caracal

am cosuri de cand ma stiu si am 27 de ani si am impresia ca nu mai scap de ele vreodata asadar imi place acest produs
laduchesse.shopmania.biz/cumpara/dermocosmetic-balancing-day-cre...
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

De la: concursKudika, la data 2012-07-26 18:32:47Intra pe site-ul La Duchesse si povesteste-ne pe Forumul Kudika despre produsul tau preferat! Nu uita sa dai un “like” pe pagina noastra de Facebook si poti castiga cel mai complet program de ingrijire a tenului pe perioada verii: COOL SUMMER BREEZE in valoare de 580 RON!

Concursul se desfasoara in perioada 26 iulie - 9 august ia castigatorul va fi anuntat pe 10 august.

Tragerea la sorti se va realiza cu ajutorul serviciului Tragerilasorti.ro

Mult succes!!

De ce nu ai postat pana acum lista cu castigatorul fiecarui concurs Kudika?!
Din partea mea, aceste "concursuri" nu mai au nici o credibilitate!
Omnia vincit amor !
Pagini: 1 2 3 4 5 6 >> Sari la pagina: