Idei de cadouri - ???

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Idei de cadouri - ???: (5 din 1 vot)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
papusika_kudika Avatarul lui papusika_kudika

278 mesaje

Ma confrunt cu aceasta problema - cand vine vorba de facut cadouri cuiva drag sau din familie cu ocazi zilei de nastere, nu am nici o idee asa c poate ma ajutati voi cu cteva idei - de exemplu se apropie ziua de nastere a cumnatului meu, ce-as putea sa cumpaar ?
kudika_13957 Avatarul lui kudika_13957

1 mesaj

depinde cat ai disponibil sa cheltuiesti,care este scopul cadoului, ce profesie are ... eu am o prietena care trece in aceasta perioada prin momente mai grele si ca s-o inveselesc putin i-am facut cadou un tablou cu un text care mi s-a parut foarte potrivit pentru situatie ... l-am gasit pe mesajepictate.blogspot.ro/

bafta !
Raporteaza abuz de limbaj
Geta_Mini Avatarul lui Geta_Mini

35 mesaje

Eu zic sa incerci cu un o gravura: f2o.ro/gravuri-animale
kudika108145 Avatarul lui kudika108145

14 mesaje
Oras: bucuresti

Avand in vedere probabil nu ai epuizat toata variantele clasice: parfum ,camasa, portofel de piele, daca stii ca e cazul mi se pare draguta si sticla acea mica de metal pentru bauturi tari...

aneeab.wordpress.com
Fosta membra Kudika.ro
Daca-i place berea poti sa-i iei o halba clasica cu capac.
www.paharesticla.bizoo.ro/vanzare/2093537/Halba-bere-cu-capac-cositor
"Let's jet out, we'll cruise at hyperspeed/ I've got the beat, I've got the beat/ And that's all we need"
Fosta membra Kudika.ro
De curand am descoperit site-ul acesta www.anuntul.ro/cauta/?q=&r=11&c=48&p1=&p2=&m=e , pacat ca nu mai stau in Bucuresti

Alege pentru cumnatul tau pentru ca sunt foarte multe cadouri frumoase si de efect , mai mici mai mari , in functie si de cumnat
..si nu numai !
kudika_23305 Avatarul lui kudika_23305

1 mesaj

Eu sunt adepta cadourilor originale, chiar trasnite, mai ales atunci cand e vorba de cineva drag si situatia materiala imi permite. Important este sa gasesti un produs care sa aiba legatura cu pasiunile persoanei in cauza. Prin urmare, iti recomand acest site : geekfun.ro/ (este un magazin online de cadouri). Gasesti tot felul de produse interesante acolo, de la obiecte decorative la gadget-uri sau jucarii.
Fosta membra Kudika.ro
Cu prilejul aniversarii a 13 ani de relatie, tocmai am comandat pentru sotul meu o carte in engleza despre cum sa construiasca personaje, nave etc din Star Wars, pe stilul origami. Sotul meu e pasionat si de Star Wars, dar si de origami. :)
"Nu exista nimic mai trist decat un om care incearca sa para fericit cu orice pret." Octavian Paler
Fosta membra Kudika.ro
De la: papusika_kudika, la data 2012-08-01 22:22:25Ma confrunt cu aceasta problema - cand vine vorba de facut cadouri cuiva drag sau din familie cu ocazi zilei de nastere, nu am nici o idee asa c poate ma ajutati voi cu cteva idei - de exemplu se apropie ziua de nastere a cumnatului meu, ce-as putea sa cumpaar ?

o papusik gonflabila
CE SPUNE TIGANU' CAND ISI SCOATE SOSETELE SI TRICOUL ? A MAI TRECUT UN AN......De ce este tiganul negru ? Pentru ca atunci cand s-a nascut el, barza era in concediu si l-a adus cioara!
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_22127, la data 2013-01-07 15:13:40Cu prilejul aniversarii a 13 ani de relatie, tocmai am comandat pentru sotul meu o carte in engleza despre cum sa construiasca personaje, nave etc din Star Wars, pe stilul origami. Sotul meu e pasionat si de Star Wars, dar si de origami. :)
saracul...a ajuns cu capul in nori si in stele dupa 13 ani de relatie
CE SPUNE TIGANU' CAND ISI SCOATE SOSETELE SI TRICOUL ? A MAI TRECUT UN AN......De ce este tiganul negru ? Pentru ca atunci cand s-a nascut el, barza era in concediu si l-a adus cioara!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Geta_Mini, la data 2013-01-14 11:01:49Am mai gasit un articol care te ajuta sa alegi cate ceva, atat pentru femei cat si pentru barbati www.fidelityshop.ro/blog/ce-cadouri-putem-oferi-de-craciun.html
Nu bagati in seama ideea de Craciun. Mereu se procedeaza la fel.

Hmm, ar fi prea plictisitor sa oferi la aniversari aceleasi si aceleasi cadouri, nu crezi?

Eu, una, tin cont foarte mult de pasiunile persoanei in cauza, de ceea ce stiu ca are nevoie etc, si in functie de aceste criterii, ii aleg un cadou.
"Nu exista nimic mai trist decat un om care incearca sa para fericit cu orice pret." Octavian Paler
kudika_939312 Avatarul lui kudika_939312

1 mesaj

Incearca sa te inspiri.
Eu am gasit un site nou www.carrito.ro
Au acolo tot felul de cadouri tematice, nu foarte scumpe.
Fosta membra Kudika.ro
Daca are un copil, va fi impresionat de o cana cu poza puiului pe ea, sau echipa preferata de fotbal, actrita favorita etc. Asta ca ceva simbolic... Carti, CD-uri cu muzica, DVD-uri cu filme, cravate (daca e genul), ai multe variante. Tu stii cel mai bine ce l-ar multumi.
kudika_28031 Avatarul lui kudika_28031

1 mesaj
Oras: bucuresti

www.fungift.ro, au cadouri pentru toti, copii, adulti, Craciun etc. si livrarea este in 24 de ore. Acum depinde ce fel de cadouri cauti si ce buget ai disponibil...
kudika_34998 Avatarul lui kudika_34998

4 mesaje
Oras: timisoara

Poate ar fi interesant si un astfel de cadou pentru cei pasionati de lucrurile handmade
https://www.facebook.com/cosuridecorative
http://dragosteademama.ro
quid_pro_quo Avatarul lui quid_pro_quo

473 mesaje
Oras: cluj

De la: idcatalin, la data 2014-02-18 16:13:42Cel mai tare site de cadouri tot www.topcadouri.ro va ramane . Au o colectie impresionanta de produse filtrate pe culori , genuri sau tipuri de zile .

pentru orfeline ?...oglinzi...vibratoare... fierbtoare de cafea...tastaturi
shangrilau
Fosta membra Kudika.ro
De la: papusika_kudika, la data 2012-08-01 22:22:25Ma confrunt cu aceasta problema - cand vine vorba de facut cadouri cuiva drag sau din familie cu ocazi zilei de nastere, nu am nici o idee asa c poate ma ajutati voi cu cteva idei - de exemplu se apropie ziua de nastere a cumnatului meu, ce-as putea sa cumpaar ?
o vaza,un set de boemia,o caseta bijuterii....
ma mai gandesc
piscotica Avatarul lui piscotica

843 mesaje

De la: kudika_956391, la data 2014-03-04 14:33:10

la un barbat?nu stiu cat se va bucura
Fosta membra Kudika.ro
De la: piscotica, la data 2014-03-04 15:53:32

aaaa,scuze am zis in general...la barbati,
,o scrumiera,un set de cosmetice,un tablou,o curea,pantofi
ma mai gandesc
piscotica Avatarul lui piscotica

843 mesaje

De la: kudika_956391, la data 2014-03-04 15:59:18

io una cand am de dat cacadoaie la masculi ..in general ma axez pe o sticla de beutura ...cu aia bistos nu dai chicx
Fosta membra Kudika.ro
De la: piscotica, la data 2014-03-04 16:03:29
De la: kudika_956391, la data 2014-03-04 15:59:18

io una cand am de dat cacadoaie la masculi ..in general ma axez pe o sticla de beutura ...cu aia bistos nu dai chicx
daaa,am uitat de whisky
ma mai gandesc
Fosta membra Kudika.ro
cravata,bratara de argint
ma mai gandesc
rearhorse Avatarul lui rearhorse

4 mesaje

depinde cui ii faci cadouri dar pentru anumite persoane, poti sa incerci www.jocuridecuplu.ro, au unele cadouri ce pot fi out of the box :D.
venella Avatarul lui venella

1 mesaj
Oras: cluj

Puteti gasi idei de cadouri potrivite pentru oricine si orice ocazie s-ar ivi pe site-ul
www.venellagift.ro.
Puteti oferi un cos cadou cu diferite bunatati ,bautura ,dulciuri ,mici obiecte ce raman amintire.Pe site au mai multe modele ,dar pot fi facute si la comanda cu un continut preferat de client.
Magazinul on-line www.venellagift.ro are si buchete dulci create manual din praline ,cadouri deosebite pentru femei ce pot fi oferite in loc de flori naturale.

Cand vine vorba de cadouri pentru femei sau pentru barbati cu ocazia zilei de nastere sau zilei onomastice,cu siguranta veti gasiti ceva dragut acolo,sau echipa va creeaza un cos cadou cu totul personalizat.

Nu uitati nici de cadourile de botez cu totul originale si haioase pe care le au!
Sunt torturi din scutece dragute pentru bebelusi.
www.venellagift.ro/index.php/cadouri-botez-si-nastere.html

kudika_972148 Avatarul lui kudika_972148

1 mesaj

Buna, cadouri unicate si inedite pe www.minimecraft.ro ,statuete personalizate de mare impact, eu am facut cadou astfel de statueta si impactul e uimitor, atentie sa comandati din timp deoarece producatorul are un termen de livrare de cateva saptamani, succes
kudika_975367 Avatarul lui kudika_975367

1 mesaj

si eu sunt de aceeasi parere...barbatii iubesc gadgeturile si jucariile...sa nu uitam ca sunt niste copii mai mari

eu i-am luat iubitului meu un mp3 player subacvatic de aici: www.gadgetworld.ro/mp3-player-subacvatic-8-gb-si-radio-fm.html si a fost foarte incantat, pentru ca merge la piscina de 3 ori pe saptamana..

Am mai vazut pe GadgetWorld si alte idei de cadou interesante...va recomand site-ul!
dorina2011 Avatarul lui dorina2011

31 mesaje

Intrebarea a fost pusa in 2012... Cred ca a dat zeci de cadouri pana acum...
kudika_975982 Avatarul lui kudika_975982

1 mesaj

Apropo de vaza sau obiecte din sticla. Am incercat un site de unde poti sa cumperi obiecte din sticla si ti le personalizeaza cum vrei tu.
Incearca aici: sticlaturda.com/
kudika_976187 Avatarul lui kudika_976187

1 mesaj

Ce zici de asta?

https://www.facebook.com/tablouridinsclipici/photos/a.8062392827...
Dana_An Avatarul lui Dana_An

1 mesaj

Cel mai tare cadou posibil. Am primit de ziua mea de la iubitul meu o statueta personalizata de pe www.minimecraft.ro si mi-a placut atat de tare incat randul meu i-am facut cadou iubitului meu si am recomandat si prietenilor. Acum cand vreau sa-mi fac un selfie sa postez pe facebook, pun poza cu statueta minime :)
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: