Setari Cookie-uri

am fost parasit pentru fostul

Anul trecut in aprilie am inceput o relatie cu o fata pe care, sa zic asa, aveam "boala" de cativa ani...mai multe circumstante ne-au apropiat iar in final un coleg de munca mi-a facut "lipeala" cu ea, prietena lui fiind colega de munca cu ea. Totul a inceput f frumos , m-a atras extraordinar, au urmat seri intregi de pasiune maxima (mentionez ca ea statea singura cu chirie), am inceput din ce in ce sa tin foarte mult la ea. Avea un loc de munca la care nu mai avea nici o tragere de inima, apoi l-a lasat pentru un job mai bun, care s-a dovedit dupa vreo 2 luni ca totusi nu era ce si-a dorit. In timpul asta(dupa 6 luni) imi tot zicea sa ne mutam impreuna iar eu ezitam mai ales cand a ramas fara munca 6 luni de zile. In timpul asta eu am stat la ea cam 5-6 zile pe saptamana. Nu puteam tot timpul, pentru ca in afara de munca aveam si o mica afacere care necesita timp si spatiu, afacere pe care o dezvoltam acasa impreuna cu mama mea, cu care si locuiesc. Acum 2 luni si-a gasit serviciul pe care si-l dorea de mult, in care lua legatura cu multa lume si de atunci totul s-a schimbat.Ma presa sa ma mut de tot la ea si ma intreba mereu cand o iau de nevasta, pentru ca ea deja isi pierde rabdarea cu mine.Acum aproape o luna ne-am despartit. O banala cearta, + m-a dat afara din casa ei, urmata de o saptamana de ezitari (ma mai duceam la ea sa vorbim dar nimic mai mult, in care i-am spus ca ne mutam impreuna in curand, dupa ce pun lucrurile la punct), s-a hotarat sa incheie tot si mi-a spus ca e foarte dezamagita de mine, ca a avut asteptari mari si ca nu mai simte nimic pentru mine. Am mai venit la ea pentru o ultima data si i-am propus sa facem pasul cel mare, sa ne mutam impreuna, si sa urmeze ceva mai serios, iar ea m-am privit ca pe un sclav, si cu zambetul pe buze dar si cu lacrimi in ochi mi-a spus ca isi doreste altceva, ca vrea pe cineva mai matur si ca nu mai simte nimic pt mine. Mentionez ca amandoi avem 28 de ani. Intre timp fostul prieten o cauta iar noul ei loc de munca se afla exact langa cel al lui. Ideea e ca cei 2 s-au impacat dupa ce in fiecare zi se intalneau intamplator. Acum mi-am dat seama ca eu ma consideram vinovat pentru tot in timp ce ea era cu gandul numai la el in ultimul timp...
kudika_14470
Postat pe 19 August 2012 13:02
Ai picat de fraier, am patit si eu si altii.
Cea mai mare greseala pe care ai fi putut s-o faci era s-o ceri de nevasta dupa cateva luni de relatie.
Stai relax ca nu te-a iubit, nu si-a iubit decat planurile si nimic altceva.
Kiddo_
Postat pe 19 August 2012 14:25
Daca te-a parasit pentru fostul, paraseste-o si tu pentru viitoarea...
_Zedd_
Postat pe 19 August 2012 14:42
De la: kudika_14470, la data 2012-08-19 13:02:27Anul trecut in aprilie am inceput o relatie cu o fata pe care, sa zic asa, aveam "boala" de cativa ani...mai multe circumstante ne-au apropiat iar in final un coleg de munca mi-a facut "lipeala" cu ea, prietena lui fiind colega de munca cu ea. Totul a inceput f frumos , m-a atras extraordinar, au urmat seri intregi de pasiune maxima (mentionez ca ea statea singura cu chirie), am inceput din ce in ce sa tin foarte mult la ea. Avea un loc de munca la care nu mai avea nici o tragere de inima, apoi l-a lasat pentru un job mai bun, care s-a dovedit dupa vreo 2 luni ca totusi nu era ce si-a dorit. In timpul asta(dupa 6 luni) imi tot zicea sa ne mutam impreuna iar eu ezitam mai ales cand a ramas fara munca 6 luni de zile. In timpul asta eu am stat la ea cam 5-6 zile pe saptamana. Nu puteam tot timpul, pentru ca in afara de munca aveam si o mica afacere care necesita timp si spatiu, afacere pe care o dezvoltam acasa impreuna cu mama mea, cu care si locuiesc. Acum 2 luni si-a gasit serviciul pe care si-l dorea de mult, in care lua legatura cu multa lume si de atunci totul s-a schimbat.Ma presa sa ma mut de tot la ea si ma intreba mereu cand o iau de nevasta, pentru ca ea deja isi pierde rabdarea cu mine.Acum aproape o luna ne-am despartit. O banala cearta, + m-a dat afara din casa ei, urmata de o saptamana de ezitari (ma mai duceam la ea sa vorbim dar nimic mai mult, in care i-am spus ca ne mutam impreuna in curand, dupa ce pun lucrurile la punct), s-a hotarat sa incheie tot si mi-a spus ca e foarte dezamagita de mine, ca a avut asteptari mari si ca nu mai simte nimic pentru mine. Am mai venit la ea pentru o ultima data si i-am propus sa facem pasul cel mare, sa ne mutam impreuna, si sa urmeze ceva mai serios, iar ea m-am privit ca pe un sclav, si cu zambetul pe buze dar si cu lacrimi in ochi mi-a spus ca isi doreste altceva, ca vrea pe cineva mai matur si ca nu mai simte nimic pt mine. Mentionez ca amandoi avem 28 de ani. Intre timp fostul prieten o cauta iar noul ei loc de munca se afla exact langa cel al lui. Ideea e ca cei 2 s-au impacat dupa ce in fiecare zi se intalneau intamplator. Acum mi-am dat seama ca eu ma consideram vinovat pentru tot in timp ce ea era cu gandul numai la el in ultimul timp...
....fii tu insuti si treci mai departe!!!!esti barbat, doar, n-o sa stai acum sa plangi ca o muiere!!!
mia2123
Postat pe 19 August 2012 14:44
De la: kudika_14470, la data 2012-08-19 13:02:27Anul trecut in aprilie am inceput o relatie cu o fata pe care, sa zic asa, aveam "boala" de cativa ani...mai multe circumstante ne-au apropiat iar in final un coleg de munca mi-a facut "lipeala" cu ea, prietena lui fiind colega de munca cu ea. Totul a inceput f frumos , m-a atras extraordinar, au urmat seri intregi de pasiune maxima (mentionez ca ea statea singura cu chirie), am inceput din ce in ce sa tin foarte mult la ea..........................................



Astfel de intoarceri de situatie sunt prezente in lume si viata majoritatii dintre noi,,nu fi lamentabil si cauta-ti alt drum de parcurs!!!Cu cat mai repede,cu atat mai bine!!!!! Asemenea tie,,traiesc acest esesc,si alte persoane,dar iau viata in piept si nu cad prada deznadejdii!!
MissRainbow
Postat pe 19 August 2012 14:58
De la: kudika_14470, la data 2012-08-19 13:02:27Anul trecut in aprilie am inceput o relatie cu o fata pe care, sa zic asa, aveam "boala" de cativa ani...mai multe circumstante ne-au apropiat iar in final un coleg de munca mi-a facut "lipeala" cu ea, prietena lui fiind colega de munca cu ea. Totul a inceput f frumos , m-a atras extraordinar, au urmat seri intregi de pasiune maxima (mentionez ca ea statea singura cu chirie), am inceput din ce in ce sa tin foarte mult la ea. Avea un loc de munca la care nu mai avea nici o tragere de inima, apoi l-a lasat pentru un job mai bun, care s-a dovedit dupa vreo 2 luni ca totusi nu era ce si-a dorit. In timpul asta(dupa 6 luni) imi tot zicea sa ne mutam impreuna iar eu ezitam mai ales cand a ramas fara munca 6 luni de zile. In timpul asta eu am stat la ea cam 5-6 zile pe saptamana. Nu puteam tot timpul, pentru ca in afara de munca aveam si o mica afacere care necesita timp si spatiu, afacere pe care o dezvoltam acasa impreuna cu mama mea, cu care si locuiesc. Acum 2 luni si-a gasit serviciul pe care si-l dorea de mult, in care lua legatura cu multa lume si de atunci totul s-a schimbat.Ma presa sa ma mut de tot la ea si ma intreba mereu cand o iau de nevasta, pentru ca ea deja isi pierde rabdarea cu mine.Acum aproape o luna ne-am despartit. O banala cearta, + m-a dat afara din casa ei, urmata de o saptamana de ezitari (ma mai duceam la ea sa vorbim dar nimic mai mult, in care i-am spus ca ne mutam impreuna in curand, dupa ce pun lucrurile la punct), s-a hotarat sa incheie tot si mi-a spus ca e foarte dezamagita de mine, ca a avut asteptari mari si ca nu mai simte nimic pentru mine. Am mai venit la ea pentru o ultima data si i-am propus sa facem pasul cel mare, sa ne mutam impreuna, si sa urmeze ceva mai serios, iar ea m-am privit ca pe un sclav, si cu zambetul pe buze dar si cu lacrimi in ochi mi-a spus ca isi doreste altceva, ca vrea pe cineva mai matur si ca nu mai simte nimic pt mine. Mentionez ca amandoi avem 28 de ani. Intre timp fostul prieten o cauta iar noul ei loc de munca se afla exact langa cel al lui. Ideea e ca cei 2 s-au impacat dupa ce in fiecare zi se intalneau intamplator. Acum mi-am dat seama ca eu ma consideram vinovat pentru tot in timp ce ea era cu gandul numai la el in ultimul timp...



Apropo de marea "iubire pura"din alt subiect!
Asa arata?
Si on topic: astia-s oamenii!
Ticalosi si profitori, marea parte dar asta nu inseamna sa stai pe coada privind in trecut ci sa mergi mai departe privind spre viitor care iti va aduce si lucruri bune si poate si o femeie de treaba.
Thais13
Postat pe 19 August 2012 17:23
Probabil ca a vazut ca nu prea poate sa puna baza in tine si de-asta si-a gasit pe altul. Femeilor nu prea le place sa traga de barbati..
O vroiai numai daca avea serviciu... ea-si dorea probabil sa se marite, tu indecis... Pe semne ca fostul a fost mai hotarat
Micaell
Postat pe 19 August 2012 18:15
De la: Micaell, la data 2012-08-19 18:15:34Probabil ca a vazut ca nu prea poate sa puna baza in tine si de-asta si-a gasit pe altul. Femeilor nu prea le place sa traga de barbati..
O vroiai numai daca avea serviciu... ea-si dorea probabil sa se marite, tu indecis... Pe semne ca fostul a fost mai hotarat


Probabil ca am fost indecis din cauza faptului ca nu mi-as fi dorit sa ajungem la anumite certuri din cauza neajunsurilor. Dar cred ca daca ma iubea cu adevarat nu renunta la mine asa cum ai bate din palme.
kudika_14470
Postat pe 19 August 2012 20:01
Sincer, acum imi dau seama ca sunt cam slab din punctul asta de vedere si imi pare rau ca sufar ca un fraier. Dar am uitat sa zic ca ea s-a intors la el, cel care a batut-o, inselat-o si umilit-o in nenumarate randuri. A spus tuturor lucrul asta, inclusiv parintilor, colegilor de munca, iar acum nimeni nu mai stie ce sa creada despre ea, mai ales ca sustine ideea cum ca oamenii nu se schimba niciodata.
Si da acum el sustine ca e un om total schimbat si au ganduri foarte serioase. Acum ea spune ca traieste cea mai fericita perioada din viata ei si si-a dat seama ca cu mine nu a fost fericita desi mereu sustinea lucrul asta si imi spunea ca ma iubeste foarte mult.
kudika_14470
Postat pe 19 August 2012 20:07
Dupa ce ca saraca nu avea loc de munca, mai stateai si pe la ea 5-6 zile pe saptamana sa ii mananci painea uscata ?
De ce nu ai vrut sa va mutati impreuna ca sa fii langa ea sa o sustii, cand saraca nu avea loc de munca....!!!
Vezi cum e dracu a-l dracu ?
Doar nu credeai ca o sa se roage de tine ...
Ai primit ce-ai meritat!
Ghicicummacheama
Postat pe 19 August 2012 20:13
De la: kudika_14470, la data 2012-08-19 20:07:45Sincer, acum imi dau seama ca sunt cam slab din punctul asta de vedere si imi pare rau ca sufar ca un fraier. Dar am uitat sa zic ca ea s-a intors la el, cel care a batut-o, inselat-o si umilit-o in nenumarate randuri. A spus tuturor lucrul asta, inclusiv parintilor, colegilor de munca, iar acum nimeni nu mai stie ce sa creada despre ea, mai ales ca sustine ideea cum ca oamenii nu se schimba niciodata.
Si da acum el sustine ca e un om total schimbat si au ganduri foarte serioase. Acum ea spune ca traieste cea mai fericita perioada din viata ei si si-a dat seama ca cu mine nu a fost fericita desi mereu sustinea lucrul asta si imi spunea ca ma iubeste foarte mult.


Si???Da-i crezare si vezi-ti de viata ta,aceea care este!!Nu esti fraier,numai ca ai prea multa incredere in oamenii de langa tine!!!!I-ai fost refugiul,pe care l-a crezut ca va fi viabil,dar nu a rezistat pre mult timp!!!Daca s-a intors la fostul iubit,este doar problema ei,nu te mai agata de acest aspect!!!Sufera si elimina tot ceea ce este rau in sufletul tau,,dar nu lungi timpul de evacuare a ceea ce te deranjeaza!!!!Asa te vei cali,forma pentru viitorul tau sentimental!!!
MissRainbow
Postat pe 19 August 2012 20:14
Mie nu-mi place titlul topicului.....nu prea se potriveste cu continutul....
Mai bine il botezai "am fost parasit, ca am fost las"
Alt barbat se bucura sa se mute cu iubita, si nu sa stea cu mama :))

BARBAT...am zis!!!!!!
Ghicicummacheama
Postat pe 19 August 2012 20:23
De la: kudika_14322, la data 2012-08-19 20:13:43Dupa ce ca saraca nu avea loc de munca, mai stateai si pe la ea 5-6 zile pe saptamana sa ii mananci painea uscata ?
De ce nu ai vrut sa va mutati impreuna ca sa fii langa ea sa o sustii, cand saraca nu avea loc de munca....!!!
Vezi cum e dracu a-l dracu ?
Doar nu credeai ca o sa se roage de tine ...
Ai primit ce-ai meritat!


Dar tu crezi ca eu veneam cu mana in c.r si ma asezam la masa?
kudika_14470
Postat pe 19 August 2012 20:23
fostu a fost bengos...probabil e satanist


fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 19 August 2012 20:32
De la: kudika_14470, la data 2012-08-19 20:23:23
De la: kudika_14322, la data 2012-08-19 20:13:43Dupa ce ca saraca nu avea loc de munca, mai stateai si pe la ea 5-6 zile pe saptamana sa ii mananci painea uscata ?
De ce nu ai vrut sa va mutati impreuna ca sa fii langa ea sa o sustii, cand saraca nu avea loc de munca....!!!
Vezi cum e dracu a-l dracu ?
Doar nu credeai ca o sa se roage de tine ...
Ai primit ce-ai meritat!


Dar tu crezi ca eu veneam cu mana in c.r si ma asezam la masa?


Pai ce i-ai adus fetii? Ciocolata?
Ghicicummacheama
Postat pe 19 August 2012 20:43
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!
Armain
Postat pe 19 August 2012 21:23
De la: Armain, la data 2012-08-19 21:23:04
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!


da mai stau sa-i dau jos? dracu sa-i ia
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 19 August 2012 21:41
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 21:41:27
De la: Armain, la data 2012-08-19 21:23:04
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!


da mai stau sa-i dau jos? dracu sa-i ia




lasa-i la uscat.... ca tutunul agatat pe gard
GHEISA_
Postat pe 19 August 2012 21:45
De la: GHEISA_, la data 2012-08-19 21:45:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 21:41:27
De la: Armain, la data 2012-08-19 21:23:04
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!


da mai stau sa-i dau jos? dracu sa-i ia




lasa-i la uscat.... ca tutunul agatat pe gard



Si intorsi,pe partea cealalta,din cand,in cand!!!!
Buna seara,Gheisa!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 August 2012 21:51
De la: MissRainbow, la data 2012-08-19 21:51:17
De la: GHEISA_, la data 2012-08-19 21:45:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 21:41:27
De la: Armain, la data 2012-08-19 21:23:04
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!


da mai stau sa-i dau jos? dracu sa-i ia




lasa-i la uscat.... ca tutunul agatat pe gard



Si intorsi,pe partea cealalta,din cand,in cand!!!!
Buna seara,Gheisa!!!!



Miss
GHEISA_
Postat pe 19 August 2012 21:59
De la: GHEISA_, la data 2012-08-19 21:45:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 21:41:27
De la: Armain, la data 2012-08-19 21:23:04
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!


da mai stau sa-i dau jos? dracu sa-i ia




lasa-i la uscat.... ca tutunul agatat pe gard


oooooo ce faci veveritzo?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 19 August 2012 22:23
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 22:23:09
De la: GHEISA_, la data 2012-08-19 21:45:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 21:41:27
De la: Armain, la data 2012-08-19 21:23:04
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!


da mai stau sa-i dau jos? dracu sa-i ia




lasa-i la uscat.... ca tutunul agatat pe gard


oooooo ce faci veveritzo?



Ooooooo,in sfarsit,,suntem doua!!!!!
MissRainbow
Postat pe 19 August 2012 22:31
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 22:23:09
De la: GHEISA_, la data 2012-08-19 21:45:08
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 21:41:27
De la: Armain, la data 2012-08-19 21:23:04
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2012-08-19 20:32:19fostii gagilor mele vin si se spanzura de gardul meu de obicei....

Si cum ii dai jos, daca esti asa mic?!


da mai stau sa-i dau jos? dracu sa-i ia




lasa-i la uscat.... ca tutunul agatat pe gard


oooooo ce faci veveritzo?




Multumesc, bine !! Ma pregatesc sufleteste pt.o noua saptamana . Tu ?? Cam scump la vedere
GHEISA_
Postat pe 19 August 2012 22:32
Poate ca fostul (asa al dracu cum era) a fost marea ei iubire si de-asta nu poate renunta la el. Femeile sunt irationale uneori...spre deosebire de barbati, care-s mai calculati.
Micaell
Postat pe 20 August 2012 13:34
De la: Micaell, la data 2012-08-20 13:34:43Poate ca fostul (asa al dracu cum era) a fost marea ei iubire si de-asta nu poate renunta la el. Femeile sunt irationale uneori...spre deosebire de barbati, care-s mai calculati.

picard-jean-luc
Postat pe 20 August 2012 13:46
De la: Micaell, la data 2012-08-19 18:15:34Probabil ca a vazut ca nu prea poate sa puna baza in tine si de-asta si-a gasit pe altul. Femeilor nu prea le place sa traga de barbati..
O vroiai numai daca avea serviciu... ea-si dorea probabil sa se marite, tu indecis... Pe semne ca fostul a fost mai hotarat


Pun pariu pe ce vrei tu ca femeile care sunt obsedate dupa maritis si au asta ca plan principal, o sa vina peste nu stiu cati ani pe forumuri de genul asta cu smiorcaieli de genul " nu ma mai iubeste", "ma inseala", "nu-mi da atentie" blah blah blah.
Kiddo_
Postat pe 20 August 2012 13:48
De la: Micaell, la data 2012-08-20 13:34:43Poate ca fostul (asa al dracu cum era) a fost marea ei iubire si de-asta nu poate renunta la el. Femeile sunt irationale uneori...spre deosebire de barbati, care-s mai calculati.


Pai atunci sa stea dracului in lco si sa nu-i incurce pe altii si sa-i faca sa-si piarda vremea.
Oamenii cu planuri ascunse sunt periculosi.
Kiddo_
Postat pe 20 August 2012 13:49
[quote name='kudika_11826' date='2012-08-20 13:48:14'Pun pariu pe ce vrei tu ca femeile care sunt obsedate dupa maritis si au asta ca plan principal, o sa vina peste nu stiu cati ani pe forumuri de genul asta cu smiorcaieli de genul " nu ma mai iubeste", "ma inseala", "nu-mi da atentie" blah blah blah. [/quote]


Sesizez urme de malitiozitate?????

"826",,au trecut timpurile ,cand femeia se gandea la maritis ,ca la cel mai important tel,au mai evoluat femeile in acest sens!! NU ascund faptul ca mai exista situatii,ca cele redate de tine ,mai sus,,cu smiocaielile de rigoare,,dar nu se mai pot generaliza!!!Eu,una,as face pariu cu tine,caci,tare as manca o inghetata de cacao ,cu alune!!!! Buna ziua!!!
MissRainbow
Postat pe 20 August 2012 13:54
De la: MissRainbow, la data 2012-08-20 13:54:48[quote name='kudika_11826' date='2012-08-20 13:48:14'Pun pariu pe ce vrei tu ca femeile care sunt obsedate dupa maritis si au asta ca plan principal, o sa vina peste nu stiu cati ani pe forumuri de genul asta cu smiorcaieli de genul " nu ma mai iubeste", "ma inseala", "nu-mi da atentie" blah blah blah.



Sesizez urme de malitiozitate?????

"826",,au trecut timpurile ,cand femeia se gandea la maritis ,ca la cel mai important tel,au mai evoluat femeile in acest sens!! NU ascund faptul ca mai exista situatii,ca cele redate de tine ,mai sus,,cu smiocaielile de rigoare,,dar nu se mai pot generaliza!!!Eu,una,as face pariu cu tine,caci,tare as manca o inghetata de cacao ,cu alune!!!! Buna ziua!!! [/quote]

Da pt. ca am vazut cazuri asemanatoare si sunt satul de atatea femei care se tot smiorcaie cand ele si-au ales barbatii inainte de casatorie si au stiut cum se comporta.
Sarumana MissR
Kiddo_
Postat pe 20 August 2012 14:27
De la: kudika_11826, la data 2012-08-20 14:27:50[quote name=Da pt. ca am vazut cazuri asemanatoare si sunt satul de atatea femei care se tot smiorcaie cand ele si-au ales barbatii inainte de casatorie si au stiut cum se comporta.
Sarumana MissR



Trebuie sa-ti dau dreptate,ce este drept,,este intocmai,dm'le!!!!!
MissRainbow
Postat pe 20 August 2012 14:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Îmi plac femeile, îmi place sã mã lupt cu ele..... 16 De la: kudika_27846 28 Ianuarie 2013 23:59
am nevoie de ajutor,nu stiu ce sa fac 44 De la: Ellena_Elle 15 Ianuarie 2011 12:31
Cine spune ca intr-o fata si un baiat nu poate fi o relatie de prietenie si doar atat??? 6 De la: geo_x 13 August 2009 12:27
cat de cautati sunt un barbat pervers sau o femeie perversa in pat ???? 4 De la: heaven_gate 13 Decembrie 2008 09:53
Relatia cu o persona mai mica cu 2 ani 12 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 17:43