Setari Cookie-uri

Concurs! Cewe te premiaza! Castiga o super FotoCarte

Amintirile prind viata cu CEWE FOTOCARTE! Imortalizeaza cele mai placute momente din viata ta si a familiei intr-o fotocarte deosebita. Stiai ca in doar cateva minute poti crea propriul tau colaj de fotografii? Iata cum procedezi! Intri pe www.cewe-fotocarte.ro, descarci softul si creezi fotocartea in doar 3 minute. Comanda se face online. Si in numai cateva zile este gata. Poti opta s-o primesti acasa, sau s-o ridici personal din magazinul cel mai apropiat de tine.

Ai auzit vestile bune de la CEWE? Primesti 50 de Lei pentru formatul A4, marimea XL, cu coperta tare. Multe alte discount-uri sunt valabile si pentru produsele cadou personalizate, calendare si felicitari.

CEWE FOTOCARTE. Un album inedit pentru tine si familia ta. Promotia se gaseste in magazinele partenere precum Auchan, Carrefour, Domo, Diverta, Emag, Flanco, F64.ro, FOTOLAB.ro, Real si Romtelecom.

Ce ai de facut? Raspunde la urmatoarele intrebari: "Cui i-ai darui o Cewe FotoCarte si de ce?"

Perioada Concurs: 15 Noiembrie - 30 Noiembrie 2012

Cele mai interesante 3 raspunsuri sunt premiate cu cate un album Cewe Fotocarte!
concursKudika
Postat pe 16 Noiembrie 2012 11:49
As oferi aceasta carte mamei mele sa retraiasca momentele cand eram acasa si nu la sute de kilometrii distanta..
calugarita5
Postat pe 16 Noiembrie 2012 13:45
I-as darui mamei mele o asemenea minunatie de album ce ar contine fotografii cu cei doi copii ai mei:)
rosanita
Postat pe 17 Noiembrie 2012 07:51
as darui acest album cu fotografiile fetitzei mele , mamei mele, sa se poata uita mereu la el si sa aiba cu ce sa se laude la prietenele ei
joitaalina
Postat pe 17 Noiembrie 2012 20:00
As darui-o mamei mele drept cadou de Craciun. Ar fi singurul cadou care i-ar face cu adevarat o mare bucurie!!!!
veronicadrobota
Postat pe 17 Noiembrie 2012 20:17
mi-ar placea sa fac o foto carte pt fetita mea.este ingerasul meu si mi-as dori sa il dau cadou de mos nicolae.ar fi incantata.sa ii pun multe poze cu noi si animalutele ei adica doua pisici si un catel.va pup .o seara buna.
kudikacamy
Postat pe 18 Noiembrie 2012 00:38
Mi-as dori sa fac o foto carte cu cele mai frumoase fotografii ale familiei mele,in cele mai mportante momente petrecute impreuna.
kudika_3483
Postat pe 19 Noiembrie 2012 07:38
As face o foto carte cu fetita mea pentru bunicii care sunt departe
dr_alina
Postat pe 19 Noiembrie 2012 13:23
Nasilor mei de nunta,ne iubesc foarte mult si vor cat mai multe amintiri.
kara77
Postat pe 19 Noiembrie 2012 14:08
Fiind la începutul vieții în doi, i-aș dãrui soțului meu o Cewe FotoCarte care sã conținã fotografiile noastre de cuplu, mai ales cele din prima vacanțã de varã petrecutã împreunã.
felicidade
Postat pe 19 Noiembrie 2012 14:24
Mi-asi dori tare mult aceasta fotocarte pentru baietelul meu, nenascut inca, mai avem cateva saptamani :P ,in care as vrea sa imortalizez cele mai minunate clipe inca din prima zi de viata a micutului. :x
kudika_21610
Postat pe 20 Noiembrie 2012 00:24
I-as oferi aceasta carte sotului meu pe care il ador si caruia ii datorez atat de multe... (dupa o despartire de 8 ani si jumatate am invat sa iubesc si sa fiu iubita cu adevarat in bratele unui barbat care are un zambet pentru mine in fiecare dimineata)... pentru moment as completa-o pt el doar pe jumatate, lasand ca cea de-a doua jumatate sa o completam impreuna dupa cele 9 luni de asteptate .. :)
ramonapitic
Postat pe 20 Noiembrie 2012 01:38
As oferi aceasta carte prietenei mele care este departe de casa, locuieste in Canada de 20 de ani, ca sa poata pune si sa revada toate pozele facute impreuna de-a lungul anilor.
pnicole
Postat pe 20 Noiembrie 2012 14:47
As darui aceasta fotocarte bunicilor mei ca sa ma vada mai des;desi incearca sa se descurce cu facebook-ul (chiar incearca!) un album le-ar fi mult mai accesibil
rad_ioana92
Postat pe 21 Noiembrie 2012 08:08
Surorii mele si sotului ei,care sunt fericitii si proaspetii parinti ai unei fetite de 2 zile!Ar fi cadoul meu pentru ei!
kudika_20351
Postat pe 21 Noiembrie 2012 10:23
Aceasta fotocarte ar fi cadoul ideal de Craciun pentru sotia mea, care e pasionata de fotografie, mai ales de cand suntem parintii a doi copilasi minunati:)
gelosu
Postat pe 21 Noiembrie 2012 11:14
sotului meu de sf nicolae
CARMENA_DIXI
Postat pe 21 Noiembrie 2012 16:44
I-as darui aceasta carte fetitei mele de 5 anisori, care are o pasiune imensa pentru fotografie.. si as alege fotografiile facute de ea ca sa isi aminteasca mereu de emotia primelor fotografii...
adrianas18
Postat pe 22 Noiembrie 2012 10:40
O fotocarte cu pozele de la nunta este cadoul ideal pentru fratele si cumnata mea, care au avut nunta recent.
danalulescu
Postat pe 22 Noiembrie 2012 11:18
De 3 ani am inceput sa fac albume cu micutul meu si acum nazdravanul meu este fascinat de pozele facute.
Asadar aceasta fotocarte i-as darui-o lui ca sa-si vada propria copilarie.
kudika408449
Postat pe 22 Noiembrie 2012 19:13
As darui-o coppiilor mei ca atunci cand , peste ani de zile,se vor certa sa o priveasca si sa-si dea seama ca se au doar unul pe celalalt.
mmirelaa
Postat pe 22 Noiembrie 2012 21:37
De 3 ani am inceput sa fac albume cu micutul meu si acum nazdravanul meu este fascinat de pozele facute.
Asadar aceasta fotocarte i-as darui-o lui ca sa-si vada propria copilarie.
kudika408449
Postat pe 23 Noiembrie 2012 18:55
hmmm..sa fiu sincera mi l-as darui mie..imi doresc de foarte mult timp unul ...dar..cum criza e in floare...asta este...! dar ..i-as darui si iubitului meu unul..deoarece de cand suntem impreuna mereu pierdem poze ..momente unice...dhe..se mai strica pc=ul...! va pup
vladalina
Postat pe 26 Noiembrie 2012 23:06
De 3 ani am inceput sa fac albume cu micutul meu si acum nazdravanul meu este fascinat de pozele facute.
Asadar aceasta fotocarte i-as darui-o lui ca sa-si vada propria copilarie.
kudika408449
Postat pe 27 Noiembrie 2012 18:50
De 3 ani am inceput sa fac albume cu micutul meu si acum nazdravanul meu este fascinat de pozele facute.
Asadar aceasta fotocarte i-as darui-o lui ca sa-si vada propria copilarie.
kudika408449
Postat pe 28 Noiembrie 2012 17:14
un asemenea album ar fi cadoul ideal pentru oricine - sot, mama, cumnat, matusa sau colega de serviciu!nu exista persoana pe lumea asta care sa nu fie impresionata de aceasta poarta a timpului numita CEWE fotocarte!
floricicaalbastra
Postat pe 28 Noiembrie 2012 19:57
As darui-o parintilor mei drept cadou de Craciun.
junihas
Postat pe 29 Noiembrie 2012 10:06
O sa par o egoista, insa mi-as face mie insami cadou fotocartea!Asa as pastra imortalizate cele mai frumoase zambete, peisaje, evenimente!
kudika_22310
Postat pe 29 Noiembrie 2012 10:39
As darui albumul fiicei mele spre aducere aminte dupa ce l-as umple cu fotografii ale familiei in momentele de rascruce ale vietii.
kudika_3483
Postat pe 29 Noiembrie 2012 10:40
Eu l-as darui mamei mele de Craciun dupa ce l-as impodobi cu pozele mele si ale surorii .
alandalaportocala
Postat pe 29 Noiembrie 2012 10:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga cadoul personalizat pe care il vrei tu de la Tiparo.ro 271 De la: concursKudika 5 Septembrie 2013 19:39
Castiga ondulatorul Curl Secret de la BaByliss, pentru cele mai spectaculoase bucle! 444 De la: concursKudika 25 Februarie 2016 23:34
Concurs Magielle.ro 2637 De la: Luluk_g 9 Martie 2010 10:21
Concurs Whirlpool 6142 De la: KudikaPudica 7 Ianuarie 2010 16:44
Concurs Love Etc 519 De la: concursKudika 29 Octombrie 2009 15:04