Setari Cookie-uri

Cetona de zmeura, raspberry ketones, cat de bune sunt?

Intamplator am gasit o prezentare despre cetona de zmeura, m-intreb oare daca intr-adevar au vreun efect? Chiar poti slabi asa rapid precum spune Dr Oz in prezentarea de mai jos? Am nevoie de niste pareri. Multumesc!

http://www.youtube.com/watch?v=OczHsFWAhLM
kudika_25068
Postat pe 5 Ianuarie 2013 18:04
Am gasit un site unde poti comanda cetona de zmeura:

http://slabirerapida.webs.com/


Am comandat un flacon azi de la ei, va tin la curent cu rezultatele!
kudika_25068
Postat pe 6 Ianuarie 2013 16:27
Cetona de zmeura este buna pt slabire, este naturala si nu are efecte secundare. Insa cea cu otet de mere si cafeina nu are nici un efect inafara ca te agita ! Doctorii din SUA nu recomanda cea cu cafeina si spun ca produsul trebuie sa fie fabricat in SUA de o firma americana, caci este si cetona fabricata in China.
Cautati pe youtube sa vedeti ce zic.

Cea mai eficienta este cea concentrata de 500 mg sau cea cu extract de fasole alba. Vedeti in limba engleza ce spun cercetatorii...
ani43
Postat pe 12 Ianuarie 2013 09:33
Inainte de a cumpara un produs indiferent daca este vorba de cetona sau altceva, asigurati-va ca este un produs original. Cetona de zmeura adevarata se fabrica deocamdata in SUA si se poate recunoaste dupa mirosul puternic de zmeura.

Un produs original are intotdeauna o marca de comert care trebuie sa apara pe eticheta si este vizibila chiar pe internet. Marca de comert, daca este un produs original, se poate gasi cu usurinta pe saiturile americane. Daca produsul nu apare pe saiturile americane NU ESTE ORIGINAL.

Atentie, Raspbbery Ketone nu este o marca de comert ci denumirea produsului!
ani43
Postat pe 19 Ianuarie 2013 16:54
De la: ani43, la data 2013-01-19 16:54:32Inainte de a cumpara un produs indiferent daca este vorba de cetona sau altceva, asigurati-va ca este un produs original. Cetona de zmeura adevarata se fabrica deocamdata in SUA si se poate recunoaste dupa mirosul puternic de zmeura.

Un produs original are intotdeauna o marca de comert care trebuie sa apara pe eticheta si este vizibila chiar pe internet. Marca de comert, daca este un produs original, se poate gasi cu usurinta pe saiturile americane. Daca produsul nu apare pe saiturile americane NU ESTE ORIGINAL.

Atentie, Raspbbery Ketone nu este o marca de comert ci denumirea produsului!



Din America vin toate porcariile...isi gasesc cobai gratis printre prosti...
kudika226898
Postat pe 21 Ianuarie 2013 00:20
De la: ani43, la data 2013-01-19 16:54:32Inainte de a cumpara un produs indiferent daca este vorba de cetona sau altceva, asigurati-va ca este un produs original. Cetona de zmeura adevarata se fabrica deocamdata in SUA si se poate recunoaste dupa mirosul puternic de zmeura.

Un produs original are intotdeauna o marca de comert care trebuie sa apara pe eticheta si este vizibila chiar pe internet. Marca de comert, daca este un produs original, se poate gasi cu usurinta pe saiturile americane. Daca produsul nu apare pe saiturile americane NU ESTE ORIGINAL.

Atentie, Raspbbery Ketone nu este o marca de comert ci denumirea produsului!
Cetona de zmeura poate fi extrasa si din.... surprizaaaa, zmeura!
DariaMih
Postat pe 31 Ianuarie 2013 23:01
De la: DariaMih, la data 2013-01-31 23:01:14
De la: ani43, la data 2013-01-19 16:54:32Inainte de a cumpara un produs indiferent daca este vorba de cetona sau altceva, asigurati-va ca este un produs original. Cetona de zmeura adevarata se fabrica deocamdata in SUA si se poate recunoaste dupa mirosul puternic de zmeura.

Un produs original are intotdeauna o marca de comert care trebuie sa apara pe eticheta si este vizibila chiar pe internet. Marca de comert, daca este un produs original, se poate gasi cu usurinta pe saiturile americane. Daca produsul nu apare pe saiturile americane NU ESTE ORIGINAL.

Atentie, Raspbbery Ketone nu este o marca de comert ci denumirea produsului!
Cetona de zmeura poate fi extrasa si din.... surprizaaaa, zmeura!



Daaaa.....dar ce se fac atunci mlmoii?
kudika226898
Postat pe 1 Februarie 2013 17:40
Dieta este un subiect mult prea discutat in teorie, dar in practica este cam neglijat. Sunt amuzat de fotografiile si imginile aparute prin media si televiziuni, de cele mai multe ori aratate de maestri in pterdere in greutate. Uni dintre ei indicand faptul ca este chiar placut sa fi putin grasut adica supraponeral.
In timp ce unele organisme pot oferi sex-appeal in ochii unor spectatori. Dar in comparatia statisticilor privind generatia a treia se arata ca dietele sarace in grasimi ajuta la longevitate, si ca alimentele pe baza de soia pot creste rezistenta organismului la numeroase boli.
Un lucru este clar: Toate Dietele lucreaza pentru pierderea in greutate si au un principiu comun. Daca caloriile arse sunt mai mari decat cele ingerate atunci vom slabi, daca caloriile sunt arse in proportie mai mica decat sunt ingerate atunci clar ne vom ingrasa. Fizica organismului nu poate fi oprita.
Pentru asta sunt recomandate diferite sumlimente alimentare cu rol de suprimare a doritei de ingurgitare a carbohidratilor, principala sursa a caloriilor, dar in special a dulciurilor care sunt adevarate bombe calorice, si care va pot creste metabolismul organismului astfel incat acesta sa poata consuma sau arde mai multe calorii sau grasimi decat are nevoie pe parcursul unei zile, astfel incat sa va simtiti mai energici si mai vigurosi.
Diete cu rezultate nu mituri de divertisment.
Autor: gigi_marius detinatorul website-ului http://www.slabirerapida.biz
kudika_19512
Postat pe 14 Februarie 2013 11:56
SA NU LUATI RASPBBERY KETONE,EU AM AJUNS IN SPITAL DE LA EL,MI-A ZIS DOCTORUL CA ACELE PASTILE CONTIN UN DROG CARE ITI ATACA CREIERUL ,ESTE CUMPLIT,FERITI-VA!
kudika_34134
Postat pe 23 Aprilie 2013 15:49
Eu nu va recomand slim&fit,in afara de faptul ca nu am slabit deloc cu ele,am mai avut si stari de rau.
kudika_34786
Postat pe 10 Mai 2013 11:02
ce anume ti-a zis doctorul, mai exact? Contin 1 drog? :)) Hai sa fim seriosi...eu iau de 2 luni si nu am patit nimic. da-ne te rog mai multe detalii
JustMeD
Postat pe 10 Octombrie 2013 10:54
Eu iau de 2 luni Raspberry ketones de la Haya Labs (da, e firma americana) si nu am patit nimic, nu am nici un efect secundar, am slabit cateva kilograme, insa am mare grija la ce mananc si alerg 30 de minute in fiecare zi. Eu am cititi mult pe net inainte sa le comand, am citit si pareri pozitive, si negative, si mai ales la recomandarea lui Dr. Oz le-am comandat. Nu imi pare rau pana acum. Va mai tin la curent
JustMeD
Postat pe 10 Octombrie 2013 10:57
De la: JustMeD, la data 2013-10-10 10:57:53Eu iau de 2 luni Raspberry ketones de la Haya Labs (da, e firma americana) si nu am patit nimic, nu am nici un efect secundar, am slabit cateva kilograme, insa am mare grija la ce mananc si alerg 30 de minute in fiecare zi. Eu am cititi mult pe net inainte sa le comand, am citit si pareri pozitive, si negative, si mai ales la recomandarea lui Dr. Oz le-am comandat. Nu imi pare rau pana acum. Va mai tin la curent



Mai lasati-ma, frate, cu dr. Oz...ati slabit ca v-ati abtinut de la mancare si ati facut sport...nu mai bateti campii cu produsele lui Papura Voda...
kudika226898
Postat pe 10 Octombrie 2013 15:40
Am urmarit si eu acea emisiune a lui Dr.Oz in care se vorbea despre cetona de smeura, tin minte insa ca a punctat anumite lucruri care trebuiesc urmarite referitoare la compozitie. Daca nu scrie pe cutie exact cum a spus el, inseamna ca produsul este contrafacut. Asa ca... sport si papica putina
luchianramona
Postat pe 10 Octombrie 2013 15:48
De la: luchianramona, la data 2013-10-10 15:48:24Am urmarit si eu acea emisiune a lui Dr.Oz in care se vorbea despre cetona de smeura, tin minte insa ca a punctat anumite lucruri care trebuiesc urmarite referitoare la compozitie. Daca nu scrie pe cutie exact cum a spus el, inseamna ca produsul este contrafacut. Asa ca... sport si papica putina



Dr. Oz face bani seriosi pe seama grasanelor credule...
kudika226898
Postat pe 11 Octombrie 2013 15:43
La mine chiar a avut efect, ce sa spun acuma? ca nu am slabit?
JustMeD
Postat pe 11 Aprilie 2014 14:55
oamenii sunt diferiti nici l-a mine nu a avut nici un efect !
kudika_956659
Postat pe 11 Aprilie 2014 15:09
De la: JustMeD, la data 2014-04-11 14:55:03La mine chiar a avut efect, ce sa spun acuma? ca nu am slabit?



Exact...sa spui ca nu ai slabit...si sa nu mai minti poporul cu televizorul...
kudika226898
Postat pe 11 Aprilie 2014 15:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare sunt eu deplasata ? 7 De la: _dulcik_ 1 Mai 2009 11:19
lam parasit el s-a combinat cu alta dar.. 12 De la: concordia 11 Noiembrie 2009 09:00
problema de slabit...fara solutie? 73 De la: 25 Noiembrie 2013 19:05
Reducere 15% la tratamente de slabit si nutritie in Cluj 2 De la: roz5blue6lila7 24 Februarie 2010 13:41
GUMA DE MESTECAT PENTRU SLABIT 19 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:04