Setari Cookie-uri

Am intalnit-o pe ea !

Va rog sa ami dati un sfat daca am facut bine!!!!!!!!!Ma numesc . Pe la varsta de 13-14 ani am intalnit o fata,care mi-a placut,la prima vedere. Am iesit impreuna,am facut tot felul de activitati si dupa o luna,doua,m-am gandit sa ai zic pe mess:)) ce simnt pentru ea...inainte sa o cunosc pe ea, am mai cunoscut fete si cu fiecare am suferit...am zis: de data asta,fata asta,va fi a mea...am intrebat-o pe mess daca vrea sa fim impreuna si mi-a zis ca i s-au intamplat multe in acea zi si nu stie:| dupa nu prea mai tin minte ce s-a intamplat:)) stiu ca am mai incercat si m-a refuzat...m-am indepartat de ea pentru ca din nou am suferit,si am plans...Nu am mai vorbit aproape un an. Dupa un an a inceput sa ma caute din nou...am mai vorbit noi dar foarte sec...m-a convins sa iesim...cred ca asa s-a intampla:)) in fine...am iesit si din nou acea flacara s-a aprins...chiar mai mult. In acea zi am vorbit multe si din dicutie in discutie am ajuns la cantat. Ei asa cred ca s-a indragostit de mine:)) mi-a zis ca a vrut la bal sa cante dar ea fost rusine...Am incercat sa o conving sa cante dar nu a vrut. Cred ca am stat cam 2 ore sa o conving,pana cand am inceput eu sa cant si dupa si ea..Am cantat Love me tender..e melodia noastra...de atunci cantam intr-una cand ieseam...aveam 14-15 si eu simteam ca m-am indragostit...Este cel mai mare lucru care il avem in comun...Am devenit 2 prieteni foarte buni...mai m-a dezamagit ea in acest timp dar lucruri mici...Apoi a urmat un concurs de muzica in Resita(de acolo suntem)ne-am pregatit aproape o luna saptamani...o ascultam intr-una cum canta...eu nu vroiam sa cant:)) cantam doar acas...a urmat prima etapa a concursului si ea nu a vrut sa cante...am cantat doar eu,dar nu era nimic pentru ca in prima etapa au trecut toti..i s-a mai dat o sansa...dupa cateva zile a urmat semifinala...a zis ca vine!! dar era doar taicasu in masina...ea nu :( m-a pacalit...nici nu vroia sa ami spuna motivul...am fost distrus...dupa 1 luna de pregatire sa nu vina...m-am suparat nu am mai vorbit cu ea,eu am plecat in vizita la bunici, la tara si un timp nu prea am mai vorbit...cam 2 saptamani:)) am venit in Resita,dar tot nu am vorbit...nu am vorbit pt ca m-a dezamagit...nu o data,de mai multe ori..nu mai stiu exact ce mi-a facut...dar de fapt problema mea era ca o iubesc si sa o intreb din nou? ea era pe munte cand eu am venit in Resita...ea stia de la prietenul meu ca o plac...dar eu stiam ca nu vrea sa fim impreuna pentru ca vrea sa fim doar prieteni...asta era cam aiurea pentru mine...nu mai stiu de unde am aflat asta...cred ca mi-a spus ea...a venit in resita,am chema-o afara si am vorbit,m-am purtat frumos,am cantat,dar cand am ajuns in fata blocului ei i-am spus ca nu va putea sa ma vada niciodata mai mult decat un prieten,i-am spus ca o iubesc,mai multe...era ceva artistic...ceva ca si in filme...moment foarte emotionant...i-am spus sa nu ma mai caute,fiecare asi vede de viata lui si etc. ea nu a spus numic..nu avea dde spus nimic...am pupat-o pe obraz si am plecat.In noaptea aia nu am dormit deloc. Du[a un timp am vazut ca e intr-o relatie cu unu pe care il stiam..am iesit o data mai multi si ami zice ea: asta ma place,dar nu eu nu...EE uite ca nu e asa...Am vazut relatia pe facebook,noi 2 nu mai vorbeam deloc...au aparut poze cu ei doi sarutanduse..puse de altcineva...au trecut aproape 3 luni...cand am incercat sa o sun sa ai zick nush ce...nu avea semnal..ok am zis ca o sun mai tarziu...EE ce sa o sun ca eu am piersut telefonul in mall(eram in moll atunci) am pierdut un iphone 4!!!pfff...Bun. Am plecat la tara,era vara atunci..am plecat la tara si mi-am tinut ziua acolo(20 iunie) ea mi-a scris un mesaj frumos...pfff Si dupa cateva zile ami zice un prieten,vezi ca Claudia e in fata la tine.. CE??? nu e!!! dar a venit la mine in fata dupa un timp...statea la matusasa...am invitat-o in curte, am vorbit,eram asa emotionat,ai ziceam mi-a fost dor de tine...etc. si asa am inceput sa vorbim din nou... a stat o saptama la matusasa...In acest timp am petrecut asa frumostin minte cand am rupt un nufar pentru ea...din pacate l-a uitat la matusasa(m-a suparat chestia asta) daca esti prins ca rupi nuferi,platesti amenda frumoasa...dar na..ne uitam la filme...ea in acest timp era cu alaaa!!!! ne uitam la love story si pe la sfarsit stateam in brate...am incercat sa o sarut dar m-a refuzat...in seara aia iarasi am vorbit doar eu:( a zis ca e cu ala si nu poate sa ma sarute...m-am suparat,ne-am impacat,in penultima zi iarasi am incercat,dar nu:( ami zicea sa fim doar prieteni si etc. ea a plecat si dupa o saptama am venit si eu in Resita..am ramas sa studiez chitara cu cineva de la tara...i-am cantat si ei,aproape ca a plans...Am venit in Resita,tot o bateam la cap cu ala,dar am petrecut frumos o saptamana in Resita...Ne jucam asa frumos...Aaaa am uitat sa spun...eu aveam de cand sa plec in Timisoara...Pentru actorie si muzica...i-am spus asta de cand am fost la concursul ala...in acest timp am incercat sa o conving si pe ea sa vina...dar nu...in timpul scolii,in a 9-a,in semestrul 2 atunci a fost concursul...si atunci eu am fost in Timisoara sa vada un profesor de la scoala de teatru(Colegiul de Arta Ion Vidu)daca am talent..a zis ca am sarm,sunt frumos,talentat,si sa vin in ultima saptama de vacanta sa dau diferentele!!! ok!!! cand ea era la mine la tara, eu ai ziceam ca daca ar vrea sa ramanem impreuna,eu as sta pentru ea...ea e singurul lucru,care m-ar putea face sa renunt la visul meu, de a deveni un mare artist...Bun, sa revenim cand am venit si eu in Resita...cum am zis,am zapacito cu prietenul ei,dc il placi? si bla bla...am plecat in Beograd,am stat cam o luna si o saptaman,am vorbit in acest timp,ne-am mai certat si etc am venit in Resita,am mai stat cu ea si cand am venit ea s-a despartit de ala...am fost fericit...intr-o seara am incercat sa o sarut,nu a vrut..oare de ce???haa??i-am furat o bratara de pe mana si mi-a zis ca e a lu ala...i-am zis ca daca o vrea inapoi va trebui sa ma sarute(eu nu m-am sarutat pana atunci)m-a sarutat si a fost prumul meu sarut..a fost magic!!!! ne-am tinut in brate cam jumate de ora...eram intr-un fel trist..stiam ca nu vrea sa fim impreuna...o data credeam ca chiar nu vrea sa fim impreuna pt ca ne vom despartii si nu vom mai vorbii...dar eu credeam ca e doar un pretext..si asa era...de fapt ea spera sa gasesc pe cineva si sa ramanem prieteni...dar ma iubea!!! eram confuz...o data credeam asa o data asa...eu vroiam sa fie a mea..daca va avea din nou prieten?? BUN am plecat in Timisoara,m-am apucat de canto,totul merge bine,si cu bune si cu rele. Mai veneam in Resita,ma vedeam cu ea,dar intr-un weekend cand am venit am sunat-o si am glumit cu ea...am zis asa: Cine e la cu care te tineai de mana...in gluma...de fapt ea chiar s-a tinut de mana cu cineva..din discutia noastra am observat ca are prieten...BUN am continuat sa vorbim, dar mai rar..de atunci cand mai veneam in Resita,cu ea nu reuseam sa ma vad,era rece cu mine,ma simteam atat de trist...am inceput sa nu ma mai vad cu ea de cateva luni,cand eram in Resita nu ai mai spuneam,si asa pana cand au venit sarbatorile. De sarbatoriiara am inceput sa vorbim,eram la tara,am chemat-o de revelion, la mine la tara,dar nu sa stea la matusasa...S-a dus pe munte...pentru ca a chemat-o mai intai fata asta...era cea mai buna prietena...am inteles..am zis ca a facut bine...la anul...BUN. Ami era asa dor de ea...M-am certat cu maicamea sa ma lase in Resita si pana la urma m-a lasat(a venit si ea) am stat o saptamana,dar in saptamana astaa o zi m-am vazut cu ea...eu eram in Resita de sambata...ea mi-a zis ca vine duminica sau luni...BUN a venit Duminica,Luni,luni seara am vorbit si i-am zis ca ma duc afara sa ma vad cu prietenul meu...mi-a zis ca ma roaga sa ma duc pana la kaufland sa vad nush ce...era in zonca ei..i-am zis ca eu merg in centru...stiam ca vrea sa ami faca o surpriza...dar eu daca nu ai ziceam ca ma duc afar ea nu ami zicea ca e in Resita,am ramas cam trist...eu in acest timp,in timiosara sufeream foarte mult ca are prieten...de asta vrei sa fim prieteni? BUN. Am iesit in seara aia,eu, ea si prietenul meu,al nostru...el ami tot spuneam chestii despre ea...si ea ai spunea lui...se inteleg bine dar niciodata nu ar putea fi cei 2 impreuna...am iesit si ea tot scria mesaje... Ce tot scri? ea da aici telefonul si am citit niste mesaje car m-au distrus...i-am dat telefonul pentru ca mai putin plangea..am condus-o acasa si a2-a zi nu a mai venit pentru ca nush ce surpiza trebuia sa faca...am sunat-o pe la 8 si nu a raspuns. A2-a zi o sun cica a adormit.. da sigur..am intrebat-o,azi iesim? da dar mai tarziu..bine.. ma suni tu daca iesim...nu a sunat si uite asa era miercuri joi eu nu o mai sunam..dc sa o mai sun?? ea nu vroia sa ami spuna numele prietenului ei..nush de ce...in telefon era trecut wolvi..joi,am aflat cine e...l-am gasit pur si simplu...stiam cateva date despre el...e din slatina,nascut in 95 si da el era...vineri o sun, ai zic asa: azi mai iesi cu Flavius(prietenul ei) ce? care? nici nu am iesit...toate emotionata...pai daca nu ai iesit cu el dc nu mai sunat sa iesim?? am fost la bunica etc. tu sti dc am venit eu in Resita? nu Tu sti dc m-am certat cu maicamea ca sa vin in Resita? de unde sa stiu? Pentru tine...moment de tacere si i-am spus ca o poate o sterg de la prieteni sa fie mai relaxasta...ala a postat ceva pe facebook, in care ati dadeai seama ca sunt impreuna...imd remove...si mai multe...i-am zis poate mai vorbim...ceau..te sunn(ea) ce sa mai sune...am sters-o de la prieteni,dar inainte a vazut niste videouri pe facebook in care eu cantam,le-am pus in acea seara..erau melodii ca:super girl,prima oara si o melodie care ai place mult frank sinatra my way...erau coveruri facute de mine...apoi am sters-o...Ei am impresia ca nu prea mai ai pasa...si de aia ma indepartez din nou de ea...dar va regreta...tot ce am vrut in viata am reusit...muncesc foarte mult pentru ami indeplini visul...am trecut prin multe..si am suferit nu numai din dragoste...cu eforturi mari am plecat in Timisoara...dar muncesc mult si se cam vad rezultatele..tot timpul am fost printre cei mai buni dar parca daca avram iubirea nu mai ami trebuia nimic...hmmm Nu stiu ce sa zick...sufar mult dupa ea...sufar ca ai fac asta...dar nu stiu ce sa cred...ea crede ca eu sunt de vina eu cred ca ea...ea plange,eu plang...Ciudat !! dar ca sa fiu prieten cu ea si sa traiesc cu ideea ca are prieteni si se saruta cu ei si nush ce...doare..asa m-am gandit sa o termin cu ea... si prietenul meu m-a influentat foarte mult sa o uit...eu de la 8 ani ma indragostesc de fete:))) si plang de la 8 ani din cauza iubirii..niciodata nu am avut noroc...eu cred ca o fata ca ea nu voi gasi,e minunata dar asa de incapatanata...si eu sunt rau !!! dar simnt ca nu primesc cate iubire ofer...eu cred ca gandesc foarte matur...nu prea ascult sfaturi,doar daca mi se par mie,ok !! si pana acum am reusit asa..dar de ea asulta orice...ma simt ca un prost si de aia m-am indepartat de ea...ce ziceti? E BINEEEE?

Postat pe 12 Ianuarie 2013 22:43
De la: , la data 2013-01-12 22:43:01 Va rog sa ami dati un sfat daca am facut bine!!!!!!!!! Pe la varsta de 13-14 ani am intalnit o fata,care mi-a placut,la prima vedere. Am iesit impreuna,am facut tot felul de activitati si dupa o luna,doua,m-am gandit sa ai zic pe mess:)) ce simnt pentru ea...inainte sa o cunosc pe ea, am mai cunoscut fete si cu fiecare am suferit...am zis: de data asta,fata asta,va fi a mea...am intrebat-o pe mess daca vrea sa fim impreuna si mi-a zis ca i s-au intamplat multe in acea zi si nu stie:| dupa nu prea mai tin minte ce s-a intamplat:)) stiu ca am mai incercat si m-a refuzat...m-am indepartat de ea pentru ca din nou am suferit,si am plans...Nu am mai vorbit aproape un an. Dupa un an a inceput sa ma caute din nou...am mai vorbit noi dar foarte sec...m-a convins sa iesim...cred ca asa s-a intampla:)) in fine...am iesit si din nou acea flacara s-a aprins...chiar mai mult. In acea zi am vorbit multe si din dicutie in discutie am ajuns la cantat. Ei asa cred ca s-a indragostit de mine:)) mi-a zis ca a vrut la bal sa cante dar ea fost rusine...Am incercat sa o conving sa cante dar nu a vrut. Cred ca am stat cam 2 ore sa o conving,pana cand am inceput eu sa cant si dupa si ea..Am cantat Love me tender..e melodia noastra...de atunci cantam intr-una cand ieseam...aveam 14-15 si eu simteam ca m-am indragostit...Este cel mai mare lucru care il avem in comun...Am devenit 2 prieteni foarte buni...mai m-a dezamagit ea in acest timp dar lucruri mici...Apoi a urmat un concurs de muzica in Resita(de acolo suntem)ne-am pregatit aproape o luna saptamani...o ascultam intr-una cum canta...eu nu vroiam sa cant:)) cantam doar acas...a urmat prima etapa a concursului si ea nu a vrut sa cante...am cantat doar eu,dar nu era nimic pentru ca in prima etapa au trecut toti..i s-a mai dat o sansa...dupa cateva zile a urmat semifinala...a zis ca vine!! dar era doar taicasu in masina...ea nu :( m-a pacalit...nici nu vroia sa ami spuna motivul...am fost distrus...dupa 1 luna de pregatire sa nu vina...m-am suparat nu am mai vorbit cu ea,eu am plecat in vizita la bunici, la tara si un timp nu prea am mai vorbit...cam 2 saptamani:)) am venit in Resita,dar tot nu am vorbit...nu am vorbit pt ca m-a dezamagit...nu o data,de mai multe ori..nu mai stiu exact ce mi-a facut...dar de fapt problema mea era ca o iubesc si sa o intreb din nou? ea era pe munte cand eu am venit in Resita...ea stia de la prietenul meu ca o plac...dar eu stiam ca nu vrea sa fim impreuna pentru ca vrea sa fim doar prieteni...asta era cam aiurea pentru mine...nu mai stiu de unde am aflat asta...cred ca mi-a spus ea...a venit in resita,am chema-o afara si am vorbit,m-am purtat frumos,am cantat,dar cand am ajuns in fata blocului ei i-am spus ca nu va putea sa ma vada niciodata mai mult decat un prieten,i-am spus ca o iubesc,mai multe...era ceva artistic...ceva ca si in filme...moment foarte emotionant...i-am spus sa nu ma mai caute,fiecare asi vede de viata lui si etc. ea nu a spus numic..nu avea dde spus nimic...am pupat-o pe obraz si am plecat.In noaptea aia nu am dormit deloc. Du[a un timp am vazut ca e intr-o relatie cu unu pe care il stiam..am iesit o data mai multi si ami zice ea: asta ma place,dar nu eu nu...EE uite ca nu e asa...Am vazut relatia pe facebook,noi 2 nu mai vorbeam deloc...au aparut poze cu ei doi sarutanduse..puse de altcineva...au trecut aproape 3 luni...cand am incercat sa o sun sa ai zick nush ce...nu avea semnal..ok am zis ca o sun mai tarziu...EE ce sa o sun ca eu am piersut telefonul in mall(eram in moll atunci) am pierdut un iphone 4!!!pfff...Bun. Am plecat la tara,era vara atunci..am plecat la tara si mi-am tinut ziua acolo(20 iunie) ea mi-a scris un mesaj frumos...pfff Si dupa cateva zile ami zice un prieten,vezi ca Claudia e in fata la tine.. CE??? nu e!!! dar a venit la mine in fata dupa un timp...statea la matusasa...am invitat-o in curte, am vorbit,eram asa emotionat,ai ziceam mi-a fost dor de tine...etc. si asa am inceput sa vorbim din nou... a stat o saptama la matusasa...In acest timp am petrecut asa frumostin minte cand am rupt un nufar pentru ea...din pacate l-a uitat la matusasa(m-a suparat chestia asta) daca esti prins ca rupi nuferi,platesti amenda frumoasa...dar na..ne uitam la filme...ea in acest timp era cu alaaa!!!! ne uitam la love story si pe la sfarsit stateam in brate...am incercat sa o sarut dar m-a refuzat...in seara aia iarasi am vorbit doar eu:( a zis ca e cu ala si nu poate sa ma sarute...m-am suparat,ne-am impacat,in penultima zi iarasi am incercat,dar nu:( ami zicea sa fim doar prieteni si etc. ea a plecat si dupa o saptama am venit si eu in Resita..am ramas sa studiez chitara cu cineva de la tara...i-am cantat si ei,aproape ca a plans...Am venit in Resita,tot o bateam la cap cu ala,dar am petrecut frumos o saptamana in Resita...Ne jucam asa frumos...Aaaa am uitat sa spun...eu aveam de cand sa plec in Timisoara...Pentru actorie si muzica...i-am spus asta de cand am fost la concursul ala...in acest timp am incercat sa o conving si pe ea sa vina...dar nu...in timpul scolii,in a 9-a,in semestrul 2 atunci a fost concursul...si atunci eu am fost in Timisoara sa vada un profesor de la scoala de teatru(Colegiul de Arta Ion Vidu)daca am talent..a zis ca am sarm,sunt frumos,talentat,si sa vin in ultima saptama de vacanta sa dau diferentele!!! ok!!! cand ea era la mine la tara, eu ai ziceam ca daca ar vrea sa ramanem impreuna,eu as sta pentru ea...ea e singurul lucru,care m-ar putea face sa renunt la visul meu, de a deveni un mare artist...Bun, sa revenim cand am venit si eu in Resita...cum am zis,am zapacito cu prietenul ei,dc il placi? si bla bla...am plecat in Beograd,am stat cam o luna si o saptaman,am vorbit in acest timp,ne-am mai certat si etc am venit in Resita,am mai stat cu ea si cand am venit ea s-a despartit de ala...am fost fericit...intr-o seara am incercat sa o sarut,nu a vrut..oare de ce???haa??i-am furat o bratara de pe mana si mi-a zis ca e a lu ala...i-am zis ca daca o vrea inapoi va trebui sa ma sarute(eu nu m-am sarutat pana atunci)m-a sarutat si a fost prumul meu sarut..a fost magic!!!! ne-am tinut in brate cam jumate de ora...eram intr-un fel trist..stiam ca nu vrea sa fim impreuna...o data credeam ca chiar nu vrea sa fim impreuna pt ca ne vom despartii si nu vom mai vorbii...dar eu credeam ca e doar un pretext..si asa era...de fapt ea spera sa gasesc pe cineva si sa ramanem prieteni...dar ma iubea!!! eram confuz...o data credeam asa o data asa...eu vroiam sa fie a mea..daca va avea din nou prieten?? BUN am plecat in Timisoara,m-am apucat de canto,totul merge bine,si cu bune si cu rele. Mai veneam in Resita,ma vedeam cu ea,dar intr-un weekend cand am venit am sunat-o si am glumit cu ea...am zis asa: Cine e la cu care te tineai de mana...in gluma...de fapt ea chiar s-a tinut de mana cu cineva..din discutia noastra am observat ca are prieten...BUN am continuat sa vorbim, dar mai rar..de atunci cand mai veneam in Resita,cu ea nu reuseam sa ma vad,era rece cu mine,ma simteam atat de trist...am inceput sa nu ma mai vad cu ea de cateva luni,cand eram in Resita nu ai mai spuneam,si asa pana cand au venit sarbatorile. De sarbatoriiara am inceput sa vorbim,eram la tara,am chemat-o de revelion, la mine la tara,dar nu sa stea la matusasa...S-a dus pe munte...pentru ca a chemat-o mai intai fata asta...era cea mai buna prietena...am inteles..am zis ca a facut bine...la anul...BUN. Ami era asa dor de ea...M-am certat cu maicamea sa ma lase in Resita si pana la urma m-a lasat(a venit si ea) am stat o saptamana,dar in saptamana astaa o zi m-am vazut cu ea...eu eram in Resita de sambata...ea mi-a zis ca vine duminica sau luni...BUN a venit Duminica,Luni,luni seara am vorbit si i-am zis ca ma duc afara sa ma vad cu prietenul meu...mi-a zis ca ma roaga sa ma duc pana la kaufland sa vad nush ce...era in zonca ei..i-am zis ca eu merg in centru...stiam ca vrea sa ami faca o surpriza...dar eu daca nu ai ziceam ca ma duc afar ea nu ami zicea ca e in Resita,am ramas cam trist...eu in acest timp,in timiosara sufeream foarte mult ca are prieten...de asta vrei sa fim prieteni? BUN. Am iesit in seara aia,eu, ea si prietenul meu,al nostru...el ami tot spuneam chestii despre ea...si ea ai spunea lui...se inteleg bine dar niciodata nu ar putea fi cei 2 impreuna...am iesit si ea tot scria mesaje... Ce tot scri? ea da aici telefonul si am citit niste mesaje car m-au distrus...i-am dat telefonul pentru ca mai putin plangea..am condus-o acasa si a2-a zi nu a mai venit pentru ca nush ce surpiza trebuia sa faca...am sunat-o pe la 8 si nu a raspuns. A2-a zi o sun cica a adormit.. da sigur..am intrebat-o,azi iesim? da dar mai tarziu..bine.. ma suni tu daca iesim...nu a sunat si uite asa era miercuri joi eu nu o mai sunam..dc sa o mai sun?? ea nu vroia sa ami spuna numele prietenului ei..nush de ce...in telefon era trecut wolvi..joi,am aflat cine e...l-am gasit pur si simplu...stiam cateva date despre el...e din slatina,nascut in 95 si da el era...vineri o sun, ai zic asa: azi mai iesi cu Flavius(prietenul ei) ce? care? nici nu am iesit...toate emotionata...pai daca nu ai iesit cu el dc nu mai sunat sa iesim?? am fost la bunica etc. tu sti dc am venit eu in Resita? nu Tu sti dc m-am certat cu maicamea ca sa vin in Resita? de unde sa stiu? Pentru tine...moment de tacere si i-am spus ca o poate o sterg de la prieteni sa fie mai relaxasta...ala a postat ceva pe facebook, in care ati dadeai seama ca sunt impreuna...imd remove...si mai multe...i-am zis poate mai vorbim...ceau..te sunn(ea) ce sa mai sune...am sters-o de la prieteni,dar inainte a vazut niste videouri pe facebook in care eu cantam,le-am pus in acea seara..erau melodii ca:super girl,prima oara si o melodie care ai place mult frank sinatra my way...erau coveruri facute de mine...apoi am sters-o...Ei am impresia ca nu prea mai ai pasa...si de aia ma indepartez din nou de ea...dar va regreta...tot ce am vrut in viata am reusit...muncesc foarte mult pentru ami indeplini visul...am trecut prin multe..si am suferit nu numai din dragoste...cu eforturi mari am plecat in Timisoara...dar muncesc mult si se cam vad rezultatele..tot timpul am fost printre cei mai buni dar parca daca avram iubirea nu mai ami trebuia nimic...hmmm Nu stiu ce sa zick...sufar mult dupa ea...sufar ca ai fac asta...dar nu stiu ce sa cred...ea crede ca eu sunt de vina eu cred ca ea...ea plange,eu plang...Ciudat !! dar ca sa fiu prieten cu ea si sa traiesc cu ideea ca are prieteni si se saruta cu ei si nush ce...doare..asa m-am gandit sa o termin cu ea... si prietenul meu m-a influentat foarte mult sa o uit...eu de la 8 ani ma indragostesc de fete:))) si plang de la 8 ani din cauza iubirii..niciodata nu am avut noroc...eu cred ca o fata ca ea nu voi gasi,e minunata dar asa de incapatanata...si eu sunt rau !!! dar simnt ca nu primesc cate iubire ofer...eu cred ca gandesc foarte matur...nu prea ascult sfaturi,doar daca mi se par mie,ok !! si pana acum am reusit asa..dar de ea asulta orice...ma simt ca un prost si de aia m-am indepartat de ea...ce ziceti? E BINEEEE?
kudika_25931
Postat pe 12 Ianuarie 2013 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac 29 De la: clau19 20 Februarie 2010 19:13
Este un criminal egal din punct de vedere uman cu victima lui? 847 De la: ayyryynn 9 Septembrie 2009 14:18
Documentare 38 De la: kudika_10817 14 Februarie 2014 07:59
buna 13 De la: blondyna_pinky 27 Martie 2013 12:06
PRO sau CONTRA 27 De la: OCTAIA 19 Martie 2008 22:29